[...] 2) Ile tłuszczy, węglowodanów, białka 3) co jeść przed a co po treningu 4) Ile posiłków dziennie 5) czy warto brać jakieś suplementy? nie znam się na tym i nie wiem czy to bezpieczne... ;) A co do moich "danych": Wzrost 186cm Waga 107kg Wiek 25l. Chciałbym zrzucić tłuszcz z brzucha i wyglądać jak normalny człowiek :) Z góry dzięki za pomoc!
[...] dobry pomysł na redukcje przy wadze 76 kg i wzroście 180, według BMI waga prawidłowa, ale % tłuszczu trochę za wysoki, wyszło mi około 25%, tak więc jestem w kropce. Czy powinienem to zredukować z obawą że po redukcji będę jak wieszak, i wtedy zacząć budować masę, czy przerwać dotychczasowy plan i zmienić na zbudowanie masy? Dzięki za pomoc.
Witam, długo szukałem rashguardów na zamówienie w pojedyńczym egzeplarzu, niegdzie nie mogłem tego dostać najmniejsza ilość to . Pomyślałem dlaczego nie pomóc ludzią którzy chcieliby stworzyć własny rashguard i idynwidualnym projektem, no i tu pytanie do was czy było by zainteresowanie z waszej strony uruchomieniem takiej produkcji? [...]
Potrzebuje pomocy ! obecnie mam 16 i pol roku i od czasu do czasu chodze na silke ale nie regularnie.. Chcialem sobie teraz ulozyc diete ale nie wiem jaka poniewaz mozna powiedziec ze mam troche brzucha i chcialbym przybrac na masie miesniowej a stracic troche tluszczu z gory dziekuje za porade co zrobic i jeszcze jedno pytanko czy moglby ktos [...]
[...] jednakze w wielu z nich po paru postach robil sie smietnik w tamacie i nie uzyskalem satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi, wiec prosze o nie najezdzanie na mnie, tylko o pomoc. do dyspozycji mam: -mono vitalmax 300g -cell pump 665g + -tauryna -carbo problem tkwi w dawkowaniu. co? gdzie? jak? co z czym? w jakich ilosciach? kiedy? oczywiscie [...]
Mam problem- chce jak najszybciej zrzucić brzuch. Schudłam już trochę ale nie mogę zrzucić brzucha brzuszki nie pomagają. Proszę o pomoc. Jaksa dieta lub specjalne ćwiczenia. Warze 59kg i mam 171cm. Proszę was o szybka odpowiedz!
[...] mniej widoczne, kiedy powinny zrobić sie bielsze? masowali byście dalej czy nie? bo od 3miesięcy je mam i są nadal mocno czerwone, wyglada to strasznie. Dodam że smaruje rozśtepy specjalnym kremem ale nie pomaga. Wstawiam zdjęcia, prosze o pomoc http://imageshack.us/g/3/zdjcie0080lf.jpg/ Zmieniony przez - Majkelox w dniu 2011-07-18 13:43:35
[...] fajnie to wygląda i jak napne biceps ale nachwytem bo jak podchwytem to dziwnie ... Czym jest spowodowany taki wygląd moich bicepsów, i jak temu zaradzić? Mój kumpel to ma taki biceps, że aż się połączył z przedramieniem, i to ladnie wygląda. Prosze o pomoc gdyż to jest dla mnie bardzo wazne. Zmieniony przez - Grax96 w dniu 2012-02-17 21:58:17
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam Mam pytanie, jak najlepiej łączyć partie mięśniowe? Chce robić tak: 2x w tygodniu klata 1x w tygodniu bic, tric, plecy, barki, nogi 3-4x w tygodniu brzuch(tu też prosiłbym o rade czy częściej czy rzadziej czy jak :p) Z góry dziekuje za pomoc :)
[...] ciemne pieczywo, 0 słodyczy) Od jakiegoś zacząłem odczuwać spadek formy (chyba w wyniku katabolizmu) I nie wiem czy kontynuować to zestawienie czy coś zmienić, proszę o pomoc Dodatkowo zamierzam biegać, w miarę możliwości np. w dni nietreningowe Byłbym wdzięczny, jeżeli ktoś zasugerował mi jaką dietę trzymać, wiem, że przydałyby się jakieś [...]
[...] czy w warszawie jest tylkojedna sekcja bjj,wszesdłem na strone www.bjj.pl i wszystko było fajnie dopuki niezobaczyłem ceny treningów( 130zł) jak dlamnie to ciu zadużo powiedzcie czy są jakieś tańsze sekcje?albo moze zamiast bjj rónie dobre bezdą zapasy w stylu wolnum czy judo????? z gory dzieki za pomoc! "Karate ni sente nashi"-Gichin Funakoshi.
Witam W jakiej wodzie powinno się rozpuszczać Nutrend Flexit Drink ? Taka ciepła (nie gorąca), przegotowana z czajnika może być ? Ewentualnie lekko chłodna mineralna ? W ogóle ma to jakieś znaczenie ? Pozdrawiam Z góry ślicznie dziękuje za pomoc.
[...] jak ćwiczyć brzuch, żeby zrobić wymarzony 6-pak :D Do dyspozycji mam drążek (niestety muszę się na nim troche zginać, ze względu na wzrost:P ) mam też hantle do 20 kg na 1 rękę, więc jakby ktoś mógł to proszę o ułozenie treningu na brzuch dla mnie. Moje doświadczenie to ponad pól roku na siłowni i obecnie ćwiczę w domu. Z góry dzięki za pomoc ;)
[...] i mąką, to obtacza sie w bułce tartej i smazy. No wlasnie, smazy. Na glebokim oleju. Jak ten kurczak jest juz wczesniej poddany obrobce termicznej to moge po prostu te kulki (kulki sie z tego formuje) usmazyc na patelni na oleju kokosowym? Nie glebokim? Nie bede smazyl na glebokim bo nie wiem jak to wliczyc w makro, z gory dziekuje za pomoc :)
Mam pytanie dotyczace suplementacji bialkiem.Dotyczy one uzywania serwantki oraz odzywek bialkowych mieszanych,Kiedy powinno sie jakie bialko stosowac, zeby uzyskac optymalne efekty. Jakie po treningu jako pierwsze, jakie przed snem, jakie w regeneracji pozniejszej itd. Dzieki za pomoc. pozdro. no one likes us, we don't care.
[...] z nadwaga. Tak sie sklada ze udalo mi sie zrzucic 15kg w wakacje, lecz od tamtego czasu znowu przybylo mi 3kg. Chcialbym poprosic znawcow tematu, czyli Was :) o drobna pomoc. Czy moglby mi ktos w prostym (ze tak powiem normalnym jezyku) napisac jak powinna wygladac moja dieta by zrzucic z 5kg? Jestem sklonny do poswiecen :) Bardzo byloby mi [...]
[...] , a mi chodzi tylko jedno ćwiczenie na daną partię, np. we wtorek ćwiczę klatę i plecy no to po treningu po jednym ćwiczonku na te mięśnie itd. itd. Więc co, znacie jakieś ćwiczenia?? Pamiętam, że kiedyś w jakimś wydaniu Kif'u były takie ćwiczenia, ale już nie mogę go znaleźć. Proszę o pomoc, pozdrawiam!
Chłopaki, poratujcie biednego człowieka, który musi napisać pracę licencjacką na temat kontuzji w piłce ręcznej. Jeśli znacie jakieś strony na ten temat, jakieś prace lub sami gracie w "rękę" i możecie się podzielić ze mną swoimi doświadczeniami, to bardzo proszę o kontakt! Liczę na Waszą pomoc! Niech Wam sztanga lekką będzie!
[...] oraz soboty, gdyż w inne dni mam basen, i inne zajęcia dodatkowe. obecnie trenuje 6 tyg, zaczynałem bieg od 30 minut, obecnie biegam 45 min a na ostatnie 2 tyg robię sobie tak, że biegam 5x1000m z tym, że na 1000 muszę mieć czas poniżej 4:00. za wszelkie rady, pomoc w ułożeniu jakiegoś sensowniejszego treningu na następny cykl wielkie dzięki!
Witam miałem ostatnio wyrywanego paznokcia,i znowu ostatnio pojawiło się zaczerwienienie obok paznokcia(w dużym palcu u nogi).Proszę o pomoc skąd się wzięła opuchlizna,dodam ze nie ma ropy,nie chce znów mieć wyrywanego paznokcia