SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

c

 • Rozpisanie Cyklu

  Post
  Doping

  Czyli po takim cyklu sugerujesz odblok ?? Możesz rozpisać mi dawki. Przy boldzie wiem że trzeba brać acard. A przy test/ master/ tren do profilaktyki trzeba coś specjalnego dokupić ?? Witaminy + witamina C, omega 3 wiadomo że taka profilaktyka będzie leciała cały czas.

  Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1130 Data: 3/2/2016 6:12:04 PM Liczba szacunów: 0
 • Ano 89 niestety, ale co poradzić? Będzie chciał to i tak weźmie. Nie powiesz mu "nie bierz" a on Ci odpowie "Dziękuje ci wujku świetna rada, wspaniała rada wujku, nie wezme!". Nie przełożysz go przez kolano i nie natłuczesz pasem. Po prostu C'est La Vie. Powiem tak to nie forum schodzi na psy, tylko ludzie .

  Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 12105 Data: 3/21/2005 1:50:42 AM Liczba szacunów: 0
 • napisz czy cos ci teraz dolega?? wyniki beda przekłamane nawet i do 3 tyg po odstawieniu serów,widać że wszystko zadzaiałało jak powinno.Kortyzol zbijaj dawaj 4-5 razy dziennie po 1 gr witaminy c powinno pomóc SHGB mozna by obnizyć wrzucając trochę provi na przykład.

  Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2719 Data: 1/14/2015 5:54:47 AM Liczba szacunów: 0
 • Dzieki Wam za poradę!! Ze mną już jest coraz lepiej. Sprzęt działa już jako tako, prawie codziennie rano podniesiony maszt, ale kiedy przychodzi do działania to ma pewne opory, więc wspomagam się narazie viagrą. A ile moze potrwać zbijanie tego kortyzolu? Biorę narazie rutinecea max 4 tabsy dziennie (1 tabletka zawiera 120mg wit C), czy to jest wystarczająca dawka czy też za mało? No i ten proviron można dostać w aptece czy muszę do dilera się udać? I pytanie ile provi kupić? Pozdrawiam Zmieniony przez - coolbili2000 w dniu 2015-01-14 14:30:14

  Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2719 Data: 1/14/2015 2:29:26 PM Liczba szacunów: 1
 • pomocy FBW

  Post
  Po 35 roku życia

  Jutro zaczynam ten plan, mam jeszcze parę pytań natury ogólnej. 1. Jakie przerwy czasowe polecacie pomiędzy: a. seriami? (max 2min?) b. ćwiczeniami? (tylko czas na przygotowanie stanowiska?) 2. DARKON35 już też kiedyś o tym pisał, ja też mam wątpliwości co do znalezionych opisów, mianowicie chodzi o oddech w trakcie ćwiczeń, napiszę jak ja to robię odpowiedzcie czy dobrze, korygowanie nawyków jest ciężkie ale się postaram: a. przysiady - schodząc na dół robię wdech, wstając robię wydech? b. wyciskanie leżąc - opuszczając sztangę do klatki robię wdech unosząc do góry robię wydech? c. martwy ciąg - podnosząc się robię wdech, opuszczając sztangę robię wydech? d. wiosłowanie - unosząc sztangę do brzucha/klatki robię wdech, opuszczając robię wydech? e.wyciskanie żołnierskie - wyciskając w górę robię wdech, opuszczając do klatki robię wydech? f. brzuch - podnosząc nogi w zwisie do klatki robię wdech, opuszczając robię wydech? (spinając brzuch na ławeczce robię wdech rozluźniając robię wydech?) - gdzieś czytałem, że powinno być w przypadku brzuch odwrotnie ale mi za cholerę to nie pasuje! Chyba złym moim nawykiem są przerwy w oddychaniu, po wdechu mam krótką przerwę i dopiero potem, po zmianie fazy ćwiczenia robię wydech, przerwa jest krótka, no ale jest. Zmieniony przez - Kazik71 w dniu 2012-03-18 20:15:23

  Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2762 Data: 3/18/2012 11:50:57 AM Liczba szacunów: 0
 • pomocy FBW

  Post
  Po 35 roku życia

  1. Jakie przerwy czasowe polecacie pomiędzy: a. seriami? (max 2min?) >>> w zaleznosci od stopnia ciezkosci - jesli czujesz sie na silach przystepujesz do kolejnej serii. Optymalny czas to 1,5 - 2 min., ale np. po wykonaniu ciezkiej serii np z 90% CM moze byc potrzebne i 5 min. Ale standardowo trzymaj 1,5 - 2 min. max do 3 min. b. ćwiczeniami? (tylko czas na przygotowanie stanowiska?) >>> j.w praktycznie. 2. DARKON35 już też kiedyś o tym pisał, ja też mam wątpliwości co do znalezionych opisów, mianowicie chodzi o oddech w trakcie ćwiczeń, napiszę jak ja to robię odpowiedzcie czy dobrze, korygowanie nawyków jest ciężkie ale się postaram: a. przysiady - schodząc na dół robię wdech, wstając robię wydech? >>> wdech przed wykonaniem przysiadu, zejscie na dol na wdechu - wydech w momencie kiedy jestes prawie w pozycji wyjsciowej ! Nie wypuszczamy powietrza kiedy jestesmy w pozycji pelnego przysiadu czy polprzysiadu. b. wyciskanie leżąc - opuszczając sztangę do klatki robię wdech unosząc do góry robię wydech? >>> wdech przed opuszczeniem sztangi, zatrzymanie, wydech w momencie gdy sztanga powraca to pozycji wyjsciowej w ostatniej fazie ruchu c. martwy ciąg - podnosząc się robię wdech, opuszczając sztangę robię wydech? >>> wdech przed uniesieniem ciezaru, wstrzymanie i wydech w pozycji calkowicie wyprostowanej d. wiosłowanie - unosząc sztangę do brzucha/klatki robię wdech, opuszczając robię wydech? >>> wdech przed wykonaniem ruchu, wstrzymanie i dociagniecie ciezaru, opuszczenie do pozycji wyjsciowej - wydech e.wyciskanie żołnierskie - wyciskając w górę robię wdech, opuszczając do klatki robię wydech? >>> wdech, wycisniecie, wydech w pozycji gdy sztanga jest w gorze f. brzuch - podnosząc nogi w zwisie do klatki robię wdech, opuszczając robię wydech? (spinając brzuch na ławeczce robię wdech rozluźniając robię wydech?) - gdzieś czytałem, że powinno być w przypadku brzuch odwrotnie ale mi za cholerę to nie pasuje! >>> na drazku: wdech, uniesienie kolan, wydech w koncowej fazie opuszczania nog >>> spiecia: wdech przed wykonaniem spiecia, wydech w koncowej fazie - nie wiem gdzie pisali inaczej?

  Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2762 Data: 3/20/2012 2:39:52 PM Liczba szacunów: 0
 • Witaminy i spalacze

  Post
  Odżywki i suplementy

  Ogólnie napisałeś nam dużo tekstu z którego niewiele wynika z kontekście wsparcia suplemetacyjnego. Ogólnie zawsze u mnie w podstawie jest witamina D3 K2 c kwasy omega 3 i zma jako taka podstawa dla sportowca która ma za zadanie utrzymać homeostaze w naszym ciele. Co do dalszej części produktów które mają za zadanie wspomóc proces odchudzania tutaj można pomyśleć nad suplami które wspomagać będą wrażliwość insulinowa. Należą do nich np. Berberyna gymnema sylwestrze morwa biała czy wspomniane wcześniej kwasy omega 3.rezta jak wspomniał flex

  Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 490 Data: 7/13/2019 8:26:19 AM Liczba szacunów: 1
 • Witaminy i spalacze

  Post
  Odżywki i suplementy

  Ogólnie napisałeś nam dużo tekstu z którego niewiele wynika z kontekście wsparcia suplemetacyjnego. Ogólnie zawsze u mnie w podstawie jest witamina D3 K2 c kwasy omega 3 i zma jako taka podstawa dla sportowca która ma za zadanie utrzymać homeostaze w naszym ciele. Co do dalszej części produktów które mają za zadanie wspomóc proces odchudzania tutaj można pomyśleć nad suplami które wspomagać będą wrażliwość insulinowa. Należą do nich np. Berberyna gymnema sylwestrze morwa biała czy wspomniane wcześniej kwasy omega 3.rezta jak wspomniał flex Ogólnie chodzi mi o to czy warto sobie "pomagać" na redukcji suplami itp przy moich wymiarach 178 78kg 21lat, czy lepiej naturalnie wszystko zredukowac i potem mase juz robic z pomoca ;) Oraz czy jakbym zaczal brac wspomagacze na redukcji, a potem jakas kontuzja i bym musial zawiesic wszystko, to nie odbije sie to w zla strone jak nagle przestane brac tabletki, cos na zasadzie efektu jojo jak sie je tak przestanie brac nagle. Moze glupoty pisze, ale nigdy w tym nie siedzialem i nie mam kompletnie pojecia, a chcialbym wiedziec ;)

  Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 490 Data: 7/14/2019 12:16:09 AM Liczba szacunów: 0
 • Witaminy i spalacze

  Post
  Odżywki i suplementy

  Mam pytanie jeszcze odnośnie stosowania - kwasu omega 3, witaminy k, witaminy d3, witaminy C, magnezu - kiedy to stosować najlepiej? Rano do śniadania czy jakoś inaczej? Oraz czy można brać wszystko naraz czy ktores nie powinny isc w tym samym czasie?

  Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 490 Data: 7/16/2019 5:55:24 PM Liczba szacunów: 0
 • Witaminy i spalacze

  Post
  Odżywki i suplementy

  kwasy omega 3 dorzuc do sniadania z dala od treningu, ich dzialanie przeciwzapalne moze przeszkadzac nieco w tym okresie, witamina d3 i k2 do posilku bogatego w tluszcze, poprawisz ich wchlanianie i bedzie si witamina c podobnie jak kwasy omega 3 wrzuc sobie rano lub wieczorem zdala od wysilku magnez mozesz dac okolotreningow i przed snem, ja dosc czesto stosuje duze dawki magnezu wlasnie przed treningiem wbrew obiegowej opinii nie rozluznia mnie i nie przeszkadza mi w trenowaniu jak co poniektore osoby pisza

  Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 490 Data: 7/16/2019 9:10:53 PM Liczba szacunów: 1
 • Witaminy i spalacze

  Post
  Odżywki i suplementy

  kwasy omega 3 dorzuc do sniadania z dala od treningu, ich dzialanie przeciwzapalne moze przeszkadzac nieco w tym okresie, witamina d3 i k2 do posilku bogatego w tluszcze, poprawisz ich wchlanianie i bedzie si witamina c podobnie jak kwasy omega 3 wrzuc sobie rano lub wieczorem zdala od wysilku magnez mozesz dac okolotreningow i przed snem, ja dosc czesto stosuje duze dawki magnezu wlasnie przed treningiem wbrew obiegowej opinii nie rozluznia mnie i nie przeszkadza mi w trenowaniu jak co poniektore osoby pisza ok, dzieki ;)

  Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 490 Data: 7/17/2019 5:44:48 PM Liczba szacunów: 0
 • Wywiad z CroCop'em 18.07.2006

  Post
  Scena MMA i K-1

  Robert c: W wywiadach oczekuję wypowiedzi które pozwolą mi ocenić nastrój zawodnika i jego nastawienie do walki, stosunek do przeciwnika itd. Zdanie "wszystko zweryfikuje ring" jest oczywiste dla każdego. Po co mi czytać wywiad w którym mówią to, co wiedzą wszyscy ?

  Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 4276 Data: 7/21/2006 9:41:47 AM Liczba szacunów: 0
 • Wywiad z CroCop'em 18.07.2006

  Post
  Scena MMA i K-1

  Robert c: nie musisz czytać wywiadów - nikt Cię do tego nie zmusza. Ja lubię je czytać i oczekuję po nich czegoś mniej banalnego niż "wszystko zweryfikuje ring". To oczywiste, że gadanie przed walką nie ma wpływu na jej wynik. Czyli nie warto w ogóle przeprowadzać wywiadów ? Po co, skoro wszystko zweryfikuje ring ? Wg. takiego rozumowania, nie ma sensu czytać innych książek niż dokumentalne (bo i po co? przecież wszystko co piszą w fabularnych to stek łgarstw o sytuacjach które nigdy nie miały miejsca). Wywiad jest po to, aby podgrzać atmosferę i aby ludzie mogli dowiedzieć się o odczuciach danego zawodnika przed walką. Lubię czuć nastrój budowany przez zawodników za pośrednictwem ich wypowiedzi, a do wyciągania wniosków w stylu "pożyjemy - zobaczymy" nie trzeba przeprowadzać żadnego wywiadu. Zmieniony przez - _deadcraft w dniu 2006-07-24 13:50:43

  Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 4276 Data: 7/24/2006 11:55:32 AM Liczba szacunów: 0
 • Wywiad z CroCop'em 18.07.2006

  Post
  Scena MMA i K-1

  Robert c: każdy z nas oczekuje od wywiadów czego innego. Odpowiedź na wszystko da nam jednak tylko sama walka. Nie ma sensu dłużej dywagować. Pokój chłopie i czekamy na emocje Wand vs. CC.

  Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 4276 Data: 7/24/2006 9:39:32 PM Liczba szacunów: 0
 • ile czwiczyc zeby tak wygladac

  Post
  Trening dla początkujących

  Czemu wkleiłeś zdjęcia C. Ronalda? Co Ty w nich widzisz? Bo ja nic.

  Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 4296 Data: 3/12/2010 7:55:54 PM Liczba szacunów: 0
 • Coś na wardze :(

  Post
  Zdrowie i Uroda

  Jeśli nic nie wystąpiło w jamie ustnej stawiałbym na opryszczkę. Całowałeś się ostatnio z osobą o podobnych widocznych objawach? Swędzi Cię to? Białych pęcherzyków nie wyciskaj. Po ówczesnym dotknięciu chorobowo zmienionego miejsca unikaj kontaktu z oczami, błoną śluzowych w nosie, miejsc intymnych - wszystko tyczy się Ciebie jak i osób trzecich. Smaruj maścią hascovir lub zovirax, maść cynkowa, dodaj vit.C. Jeśli mocno swędzi - przykładanie lodu łagodzi tę dolegliwość. Poczytaj jeszcze czy aby objawy są podobne/identyczne jak w przypadku opryszczki: http://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=opryszczka & na stronach www.

  Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 10045 Data: 7/21/2007 1:20:44 PM Liczba szacunów: 0
 • Właśnie zmierzyłem temp - 37,3 C , i już nie wiem czy to ze stresu czy nie :/ Nie chce iść do lekarza z nerkami, bo jak się rodzice dowiedzą co biorę to będzie strasznie kiepsko, im nie wmówisz. Ciężko im przeszło jak kupowałem białko albo gainera.

  Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1934 Data: 1/31/2010 5:56:37 PM Liczba szacunów: 0
 • Mistrzostwa Świata,Doha,Katar 2009

  Post
  Aktualności - Kulturystyka i Fitness

  2. El Shahat MABROUK ... Egypt n/c

  Odpowiedzi: 91 Ilość wyświetleń: 10802 Data: 11/4/2009 9:22:28 PM Liczba szacunów: 0
 • Problem z wyborem przedtreningówki

  Post
  Odżywki i suplementy

  hemo rage u.c 1.mr stary stacker rush mesomorph

  Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1012 Data: 7/25/2013 1:13:38 PM Liczba szacunów: 0
 • taki mój postek o odżywkach ;D

  Post
  Odżywki i suplementy

  co lepiej wziąść ??vita min z olimpu czy strong-c 1000 z treca ??

  Odpowiedzi: 147 Ilość wyświetleń: 8831 Data: 1/7/2011 8:26:08 PM Liczba szacunów: 0