SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

c

  • Mistrzostwa Europy Siatkarek 2009

    Post
    Inne dyscypliny

    Polska - Holandia 0:3 (18:25, 13:25, 23:25) Polska: Barańska (5), Bednarek-Kasza (6), Sadurek-Mikołajczyk (3), Gajgał (4), Jagieło (6), Kaczor (9), Zenik (libero) oraz Witczak (1), Bełcik i Maj Holandia: Staelens K. (6), Staelens C. (11), Wensink (10), Flier (16), Visser (7), Stam (9), van Tienen (libero) oraz Huurman (1) i Grothues No niestety na koniec I rundy przegrywamy z Holenderkami. Zawiodło przede wszystkim przyjęcie, które było na tragicznym poziomie. Miejmy nadzieję, że już taki słaby mecz się na tym turnieju nie przydarzy ehh te Holenderki :-*

    Odpowiedzi: 88 Ilość wyświetleń: 10337 Data: 9/27/2009 7:19:40 PM Liczba szacunów: 0
  • Mistrzostwa Europy Siatkarek 2009

    Post
    Inne dyscypliny

    Wszystkie niedzielne wyniki i końcowe tabele: Grupa A Polska - Holandia 0:3 (18:25, 13:25, 23:25) Chorwacja -Hiszpania 2:3 (25:15, 22:25, 15:25, 25:22, 13:15) 1 Holandia 3 6 9:0 225:140 2 Polska 3 5 6:5 236:218 3 Hiszpania 3 4 5:8 243:282 4 Chorwacja 3 3 2:9 188:252 Grupa B Niemcy - Turcja 3:2 (25:23, 23:25, 18:25, 25:21, 15:9) Francja - Włochy 1:3 (22:25, 22:25, 25:23, 15:25) 1 Włochy 3 6 9:1 248:193 2 Niemcy 3 5 6:6 262:265 3 Turcja 3 4 5:6 228:227 4 Francja 3 3 2:9 217:270 Grupa C Rosja - Belgia 3:2 (25:13, 18:25, 20:25, 25:18, 15:9) Białoruś - Bułgaria 1:3 (25:17, 20:25, 11:25, 20:25) 1 Rosja 3 6 9:2 253:178 2 Bułgaria 3 5 6:6 240:251 3 Belgia 3 4 7:7 293:304 4 Białoruś 3 3 2:9 217:270 Grupa D Czechy - Azerbejdżan 3:2 (21:25, 18:25, 25:23, 25:20, 15:13) Serbia - Słowacja 3:0 (25:19, 25:15, 25:16) 1 Serbia 3 6 9:0 225:160 2 Azerbejdżan 3 4 5:8 264:272 3 Czechy 3 4 5:8 269:282 4 Słowacja 3 4 5:8 244:288 II Runda: Grupa E Hiszpania - Rosja Holandia - Bułgaria Polska - Belgia Bułgaria - Hiszpania Rosja - Polska Belgia - Holandia Hiszpania - Belgia Holandia - Rosja Polska - Bułgaria 1 Holandia - 4 6:0 150:99 2 Rosja - 4 6:2 178:132 3 Polska - 3 3:5 161:171 4 Bułgaria - 3 3:5 148:175 5 Belgia - 2 4:6 190:209 6 Hiszpania - 2 2:6 141:182 Grupa F: Turcja - Serbia Włochy - Azerbejdżan Niemcy - Czechy Azerbejdżan - Turcja Serbia - Niemcy Czechy - Włochy Niemcy - Azerbejdżan Turcja - Czechy Włochy - Serbia 1 Serbia - 4 6:0 150:102 2 Włochy - 4 6:0 150:109 3 Niemcy - 3 3:5 165:178 4 Czechy - 3 3:5 162:181 5 Azerbejdżan - 2 2:6 158:179 6 Turcja - 2 2:6 153:181

    Odpowiedzi: 88 Ilość wyświetleń: 10337 Data: 9/28/2009 6:58:09 AM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Main card * Forrest Griffin vs. Rashad Evans * Antônio Rodrigo Nogueira vs. Frank Mir * Quinton Jackson vs. Wanderlei Silva * C.B. Dollaway vs. Mike Massenzio * Cheick Kongo vs. Mustafa Al Turk Preliminary card * Yushin Okami vs. Dean Lister * Antoni Hardonk vs. Mike Wessel * Matt Hamill vs. Reese Andy * Brad Blackburn vs. Ryo Chonan * Dan Evensen vs. Patrick Barry Proszę modów o sprawdzenie ostatnej walki. pozdrawiam

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 12/26/2008 10:30:56 AM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Main card * Forrest Griffin vs. Rashad Evans (T)KO R2 * Antônio Rodrigo Nogueira vs. Frank Mir (T)KO R2 * Quinton Jackson vs. Wanderlei Silva (T)KO R1 * C.B. Dollaway vs. Mike Massenzio Submission R2 * Cheick Kongo vs. Mustafa Al Turk (T)KO R2 Preliminary card * Yushin Okami vs. Dean Lister Decyzja - Walka Wieczoru * Matt Hamill vs. Reese Andy TKO R2 * Brad Blackburn vs. Ryo Chonan Decyzja * Dan Evensen vs. PatrickBarry (T)KO R1

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 12/26/2008 11:01:12 AM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Main card * Forrest Griffin vs. Rashad Evans 2runda TKO * Antônio Rodrigo Nogueira vs. Frank Mir 2runda sub * Quinton Jackson vs. Wanderlei Silva 2runda KO * C.B. Dollaway vs. Mike Massenzio 2runda sub * Cheick Kongo vs. Mustafa Al Turk 1runda KO-->walka wieczoru Preliminary card * Yushin Okami vs. Dean Lister decyzja * Antoni Hardonk vs. Mike Wessel 2runda TKO * Dan Evensen vs. PatrickBarry 1runda KO

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 12/26/2008 11:08:36 AM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Main card * Forrest Griffin vs. Rashad Evans 2, TKO * Antônio Rodrigo Nogueira vs. Frank Mir 2, SUBMISSION * Quinton Jackson vs. Wanderlei Silva 3, DECYZJA * C.B. Dollaway vs. Mike Massenzio 1, SUBMISSION * Cheick Kongo vs. Mustafa Al Turk 1, TKO -> WALKA WIECZORU Preliminary card * Yushin Okami vs. Dean Lister 3, DECYZJA * Antoni Hardonk vs. Mike Wessel 2, TKO * Matt Hamill vs. Reese Andy 3, DECYZJA * Brad Blackburn vs. Ryo Chonan 1, SUBMISSION

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 12/26/2008 1:33:23 PM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Main card * Forrest Griffin vs. Rashad Evans decision * Antônio Rodrigo Nogueira vs. Frank Mir 3 rd subs * Quinton Jackson vs. Wanderlei Silva 2 rd KO * C.B. Dollaway vs. Mike Massenzio 2 rd subs * Cheick Kongo vs. Mustafa Al Turk 2 rd ko walka wieczoru Preliminary card * Yushin Okami vs. Dean Lister 2 rd subs * Matt Hamill vs. Reese Andy 2 rd KO * Brad Blackburn vs. Ryo Chonan 1 rd subs * Dan Evensen vs. Patrick Barry 1 rd KO

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 12/26/2008 5:09:55 PM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Main card * Forrest Griffin vs. Rashad Evans r2,KO * Antônio Rodrigo Nogueira vs. Frank Mir r2,sub * Quinton Jackson vs. Wanderlei Silva r2,KO * C.B. Dollaway vs. Mike Massenzio decyzja * Cheick Kongo vs. Mustafa Al Turk r1,KO walka wieczoru Preliminary card * Yushin Okami vs. Dean Lister r2, sub * Brad Blackburn vs. Ryo Chonan decyzja * Dan Evensen vs. Patrick Barry 1r,KO

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 12/26/2008 7:51:04 PM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Forrest Griffin vs. Rashad Evans runda 2 KO Antônio Rodrigo Nogueira vs. Frank Mir runda 1 subm. Quinton Jackson vs. Wanderlei Silva runda 1 KO - WALKA WIECZORU C.B. Dollaway vs. Mike Massenzio runda 2 KO Cheick Kongo vs. Mustafa Al Turk runda 2 KO Zmieniony przez - eLGo w dniu 2008-12-27 09:03:03

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 12/27/2008 9:02:23 AM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Main card * Forrest Griffin vs. Rashad Evans 2r KO * Antônio Rodrigo Nogueira vs. Frank Mir 2r sub * Quinton Jackson vs. Wanderlei Silva 1r KO * C.B. Dollaway vs. Mike Massenzio 1r KO * Cheick Kongo vs. Mustafa Al Turk 1r KO Walka Wieczoru Preliminary card * Yushin Okami vs. Dean Lister 2r sub * Matt Hamill vs. Reese Andy dec

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 12/27/2008 4:42:55 PM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Main card * Forrest Griffin vs. Rashad Evans 2R, TKO * Antônio Rodrigo Nogueira vs. Frank Mir 1R, SUB * Quinton Jackson vs. Wanderlei Silva DEC * C.B. Dollaway vs. Mike Massenzio 2R, TKO * Cheick Kongo vs. Mustafa Al Turk 1R, KO - WALKA WIECZORU Preliminary card * Yushin Okami vs. Dean Lister DEC * Antoni Hardonk vs. Mike Wessel 1R, TKO * Matt Hamill vs. Reese Andy 2R, TKO * Brad Blackburn vs. Ryo Chonan DEC * Dan Evensen vs. Patrick Barry 1R, TKO

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 12/27/2008 10:49:47 PM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Main card * Forrest Griffin vs. Rashad Evans 3 tko * Antônio Rodrigo Nogueira vs. Frank Mir 2 submission * C.B. Dollaway vs. Mike Massenzio decyzja * Cheick Kongo vs. Mustafa Al Turk 2 tko Preliminary card * Yushin Okami vs. Dean Lister * Antoni Hardonk vs. Mike Wessel decyzja * Matt Hamill vs. Reese Andy deczyja * Brad Blackburn vs. Ryo Chonan 1 submission

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 12/28/2008 12:00:43 AM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Fedor Emelianenko vs. Andrei Arlovski 1R, SUB - WALKA WIECZORU Josh Barnett vs. Gilbert Yvel 1R, SUB Matt "The Law" Lindland (186) vs. Vitor Belfort DEC Renato "Babalu" Sobral (204) vs. Rameau Thierry Sokoudjou DEC Paul Buentello vs. Kiril Sidelnikov 1R, KO Antonio Rogerio Nogueira vs. Vladimir Matyushenko DEC Jay Hieron vs. Jason High 1R, KO Bao Quach vs. L.C. Davis 1R, SUB Albert Rios vs. Antonio Duarte 1R, SUB Brett Cooper vs. Patrick Speight DEC

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 1/24/2009 5:41:26 PM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Rozpiska: UFC 100 Main Card Bouts: -Frank Mir vs. Brock Lesnar -Georges St. Pierre vs. Thiago Alves -Dan Henderson vs. Michael Bisping -Yoshihiro Akiyama vs. Alan Belcher -Jon Fitch vs. Paulo Thiago UFC 100 Preliminary Bouts: -Mark Coleman vs. Stephan Bonnar -Mac Danzig vs. Jim Miller -Jon Jones vs. Jake O'Brien -Dong-Hyun Kim vs. T.J. Grant -C.B. Dollaway vs. Tom Lawlor -Matt Grice vs. Shannon Gugerty

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 7/11/2009 9:24:09 AM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    UFC 100 Main Card Bouts: -Frank Mir (245) vs. Brock Lesnar (265)- (T)KO R1 -Georges St. Pierre (170) vs. Thiago Alves (170)- (T)KO R4 -Dan Henderson (185) vs. Michael Bisping (186)- Dec - Walka Wieczoru -Yoshihiro Akiyama (185) vs. Alan Belcher (186)- Dec -Jon Fitch (170) vs. Paulo Thiago (170)- Dec UFC 100 Preliminary Bouts: -Mark Coleman (205) vs. Stephan Bonnar (205)-(T)KO R3 -Mac Danzig (154) vs. Jim Miller (155)- Submission R2 -Jon Jones (206) vs. Jake O'Brien (206)- Dec -Dong-Hyun Kim (171) vs. T.J. Grant (170)- Dec -C.B. Dollaway (186) vs. Tom Lawlor (184)-(T)KO R1 -Matt Grice (155) vs. ShannonGugerty (156) - Submission R3

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 7/11/2009 9:45:35 AM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    UFC 100 Main Card Bouts: -Frank Mir vs. Brock Lesnar -Georges St. Pierre vs. Thiago Alves -Dan Henderson vs. Michael Bisping -Yoshihiro Akiyama vs. Alan Belcher -Jon Fitch vs. Paulo Thiago UFC 100 Preliminary Bouts: -Mark Coleman vs. Stephan Bonnar -Mac Danzig vs. Jim Miller -Jon Jones vs. Jake O'Brien -Dong-Hyun Kim vs. T.J. Grant -C.B. Dollaway vs. Tom Lawlor -Matt Grice vs. Shannon Gugerty

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 7/11/2009 9:59:17 AM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    UFC 100 Main Card Bouts: -Frank Mir (245) vs. Brock Lesnar (265) 1R, SUB -Georges St. Pierre (170) vs. Thiago Alves (170) 1R, TKO -Dan Henderson (185) vs. Michael Bisping (186) DEC -Yoshihiro Akiyama (185) vs. Alan Belcher (186) 1R, SUB -Jon Fitch (170) vs. Paulo Thiago (170) DEC UFC 100 Preliminary Bouts: -Mark Coleman (205) vs. Stephan Bonnar (205) DEC -Mac Danzig (154) vs. Jim Miller (155) DEC -Jon Jones (206) vs. Jake O'Brien (206) 1R, TKO WALKA WIECZORU -Dong-Hyun Kim (171) vs. T.J. Grant (170) DEC -C.B. Dollaway (186) vs. Tom Lawlor (184) 1R, TKO -Matt Grice (155) vs. Shannon Gugerty (156) 1R, SUB

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 7/11/2009 11:30:49 AM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    UFC 100 Main Card Bouts: -Frank Mir vs. Brock Lesnar 1r,sub -Georges St. Pierre vs. Thiago Alves 2r,ko -Dan Henderson vs. Michael Bisping 3r,dec -Yoshihiro Akiyama vs. Alan Belcher 2r,sub -Jon Fitch vs. Paulo Thiago 2r,ko UFC 100 Preliminary Bouts: -Mark Coleman vs. Stephan Bonnar 2r,ko -Mac Danzig vs. Jim Miller 3r, dec -Jon Jones vs. Jake O'Brien 2r,ko -Dong-Hyun Kim vs. T.J. Grant 3r,dec -C.B. Dollaway vs. Tom Lawlor 1r,ko walka wieczoru -Matt Grice vs. Shannon Gugerty 2r, ko

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 7/11/2009 12:38:50 PM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    UFC 100 Main Card Bouts: - Frank Mir (245) vs. Brock Lesnar (265) 2R, TKO - Georges St. Pierre (170) vs. Thiago Alves (170) 3R, TKO - Dan Henderson (185) vs. MichaAlel Bisping (186) DEC - Yoshihiro Akiyama (185) vs. alan Belcher (186) 1R, TKO - Jon Fitch (170) vs. Paulo Thiago (170) 1R TKO UFC 100 Preliminary Bouts: -Mark Coleman (205) vs. Stephan Bonnar (205) DEC -Mac Danzig (154) vs. Jim Miller (155) DEC - Jon Jones (206) vs. Jake O'Brien (206) 1R, TKO WALKA WIECZORU - Dong-Hyun Kim (171) vs. T.J. Grant (170) DEC - C.B. Dollaway (186) vs. Tom Lawlor (184) 1R, TKO -Matt Grice (155) vs. Shannon Gugerty (156) 2R, SUB

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 7/11/2009 4:57:09 PM Liczba szacunów: 0
  • TYPER MMA 2 EDYCJA - TU STAWIAMY!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Już się poprawiam UFC 100 Main Card Bouts: - Frank Mir vs. Brock Lesnar - 2R KO - Georges St. Pierre vs. Thiago Alves - 4R SUB - Dan Henderson vs. Michael Bisping - DEC - Yoshihiro Akiyama vs. Alan Belcher - 2R SUB - Jon Fitch vs. Paulo Thiago - DEC UFC 100 Preliminary Bouts: - Mark Coleman vs. Stephan Bonnar - 3R KO - Mac Danzig vs. Jim Miller - 2R SUB - Jon Jones vs. Jake O'Brien - DEC - Dong-Hyun Kim vs. T.J. Grant - 2R SUB - C.B. Dollaway vs. Tom Lawlor - 1R KO - Matt Grice vs. Shannon Gugerty - 1R SUB

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 11043 Data: 7/11/2009 6:38:41 PM Liczba szacunów: 0