SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

c

 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  Masakrycznie się biega w pobliżu dużego miasta przez wioski w okresie zimowym. Ze wszystkich stron pędzą samochody, nawet w lesie się trafiają, a szum miasta niesie na kilkanaście kilometrów. Smród dymu z pieców c.o. potrafi naprawdę skutecznie zatkać tchawicę. Aż boję się pomyśleć jak to wygląda w innych, bardziej uprzemysłowionych regionach Polski. W 3mieście jest jeszcze znośnie - mam gdzie uciec - może i TPK, ale gdy muszę przebić się przez centrum, jest... fatalnie. Nawet w pasie nadmorskim smród wszystkich wat cukrowych, fabrykantów nieświeżej ryby i pizzy też daje po garach w sezonie.

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 12/22/2015 6:14:44 PM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  @szajba-Kettlebell Front Squat - 2KB32 - 10x5 Kettlebell Dead Lift - KB112 - 10x7 @szajba dla mnie jesteś genetycznym siłaczem. Robisz na jednej sesji 50 powtórzeń przysiadów z dwoma odważnikami po 32 kg. Dla osób nie ćwiczących odważnikami dodam że takie przysiady męczą na max barki,brzuch,plecy prawie całe ciało ale dla nóg to jest wielki pikuś. Nazywa się to przysiadem ale nogi przy tych przysiadach mają wolne:-D i nie jest to dla nich żaden bodziec.Po zrobieniu tych przysiadów i na zmęczonym korpusie jedziesz martwe ciągi .Niezły pomysł na trening. A dzień treningu gdzie robisz wyciskania to nawet nie komentuję.@szajba trening z odważnikiem to prawie zawsze trening całego ciała a ty traktujesz je jak jakieś przerośnięte hantle i jedziesz najgłupszym programem świata czyli ideą ciągnij-pchaj.który nawet ze sztangą dla naturali się nie sprawdza bo szybko zużywa ciało a nie ma sztucznego wspomagania regeneracji i prawie zawsze kończy się wieloletnim przestojem chyba że ten ktoś zmieni program. Jeśli przysiady a ma być to trening nóg to tylko pistolety Jeśli trening pleców to tylko Wiatrak nr.1 potem zarzuty mogą być zarzuty,wymachy,rwania,bardzo dobrze wzmacnia i buduje plecy wyciskanie w pochyleniu.Robienie mc z 4 kettlami to przerost formy nad treścią.Dla mnie bez sensu to już lepsze jak byś robił podnoszenie dwóch odważników w stylu dowolnym.Ja bym na twoim miejscu podzielił ten trening w ten sposób A Poniedziałek 1 Florr press serii i powtórzeń ile chcesz 2-Kettlebell Renegade Rows https://youtu.be/xjw3G6CacAQ B Wtorek Przysiady z workiem chwytem Zerchera jak na filmie ale może być po zarzuceniu worka na bark raz prawy raz lewy Jak nie będziesz miał dość to wykroki z workiem. Tych worków ze zwykłego płótna i piasku płukanego do podsadzek (to taki drobny biały żwirek) możesz zrobić kilka o wadze jakiej chcesz ale najlepiej 25-50-75-100kg Jak robisz pistolety to rób pistolety. Na rozgrzewkę zrób kilka przysiadów pucharów. https://youtu.be/H4K2zjOWaYY https://youtu.be/7za-j_Gjab0 https://youtu.be/hhf9BKs4IdM C Czwartek Wyciskania lub podrzuty bez zarzutu ile chcesz D sobota Plecy wiatrak lub wyciskania w pochyleniu (nigdy razem te dwa ćwiczenia bo są męczące skomplikowane technicznie i łatwo o kontuzję)ile tam uważasz plus ciężkie zarzuty. Tu masz przykład wiatraka z dwoma odważnikami https://youtu.be/lJRZuia0qtw Podziel to jakoś bo tym twoim planem zatrzesz się za kilka tygodni . Zrobisz jak tam uważasz ale mając taką wrodzoną siłę lepiej ją rozwiniesz z bardziej przemyślanym planem mając pod ręką proste narzędzia jak odważniki czy tam worek z piaskiem. Jeszcze jdna sprawa Hack przysiad to te ćwiczenie https://youtu.be/U5-BK6TpDRI Można je robić również z jednym odważnikiem . Łapiesz w siadzie od tyłu odważnik i w górę. Spróbuj z 24kg najpierw tak z ciekawości;-)

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2/27/2016 12:27:45 PM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  Młot można wykorzystać również jak długą maczugę. https://www.youtube.com/watch?v=GwMDeCrSbsM Szajba - moim zdaniem plan-sieczka Coś chcesz nim osiągnąć? Jeśli już dzielisz, to może w układzie: AB - dzień przerwy - AB - dzień przerwy - AB - dwa dni przerwy. No i może periodyzacja jakaś? Falowanie intensywnością? Ciężarem? Nie chcę przekombinować, ale... Plan: Trening A Double Kettlebell Front Squat - zakładam, że ciężko Pistol Squat - na styranych nogach weźmiesz się za jedno z najbardziej technicznych ćwiczeń na giry. Będziesz dobrze rozgrzany - i to jedyna zaleta. Innych nie ma. Ćwiczenia naprzemiennie, 60s przerwy ??? Double Kettlebell Walking Lunge - wykroki nie są HS :-) To w ogóle jest fitness. Lepiej robić TGU Double Kettlebell Swing - no i akurat na koniec coś co lubi skaleczyć. Ćwiczenia naprzemiennie, 60s przerwy - znowu crossfit No dobra. Ja bym to zrobił inaczej. Trening A Część techniczna - pistol + TGU (w dowolnym układzie) Cześć na szybszy oddech: double swing + double clean + double squat. Jak jesteś pazerny na ból, to na początek EMOM z 3-5 powtórzeń całego kompleksu. Zweryfikuje pierwszy trening. Trening B Double Kettlebell Clean and Press TRX Pull Ups - KB16 Ćwiczenia naprzemiennie, 60s przerwy Double Kettlebell Floor press Renegade Row & Push Ups Ćwiczenia naprzemiennie, 60s przerwy Wyczuwam intencję angażowania antagonistów? Ciągnij - pchaj? Ciekawe. Poszedłbym raczej w stronę: C&P + Renegade Row - np. w drabinach, też da radę. Nie żebym się narzucał, ale wydaje mi się, że przeciętne plany łatwiej się porzuca. :-) Spróbować można. Znam ból posiadania dwóch odważników i chęci skorzystania z nich na każdym treningu. Uważam, że nie ma lepszego speca od dwóch kulek niż Mike Mahler. Już kiedyś chyba się przymierzałeś. Może poszukaj u niego?

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/5/2016 9:01:23 AM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  Zły trening zaplanowałeś. Następnym razem wpisz w grafik MMA i zastaniesz idealne warunki:) SW to nie dla mnie. Ja jestem od wtykana kwiatków w lufy karabinów :-) I dzisiejszy trening Rozgrzewka 10 minut Double Kettlebell Seated Military Press - 2KB24 - 5x5 Pull Ups - KB16 - 5 x5 Pięć serii, naprzemiennie, 60s przerwy Double Kettlebell Floor press - 2KB32 - 5x6 Renegade Row & Push Ups - 2KB32 - 5x5 Pięć serii, naprzemiennie, 60s przerwy Rozciaganie 20 minut Komentarz do treningu Double C&P z 2KB24 przeszedł d historii, jego miejsce zastąpił Double Seated Military Press 2KB24. Podobno jest cięższy i może trochę ciężej jest. W podciąganiu dorzuciłem po jednym repsie, podciągałem się na drążku podchwytem z 16kg talerzy na pasku, bo kettle 16kg zostawiłem dla syna w Szwecji. W wyciskaniu z podłogi dorzuciłem po repsie, za to Renegade Row wchodziło ostatkiem sił. Pół dnia spędziłem na studiowaniu tego Lamparta i jestem głupszy niż gdy zaczynałem. Zamiast wertować, będę musiał przysiąść fałdów i zacząć od spisu treści ;-D Na pewno nie są to wyrzucone w błoto pieniądze, książka duża, twarda okładka, może służyć do wznosów na łydki ze sztangą czy nawet by kota ze stołu w kuchni przepędzić.

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/6/2016 11:13:23 PM Liczba szacunów: 1
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  Gwid napisał(a): Prawda taka że jak ktoś robi sam sobie trening to jedzie w niezależnej od siebie strefie komfortu, powiedziałbym 60-70 % swoich mozliwosci. Ja tam się nie znam. Ale niektórzy trenujący CF są silni sprawni i wyglądają jak faceci a nie jak fit - wypłosz i trenują spokojnie ,dostojnie jak ciężarowiec czy strongmen.Przykład. Pewnie od czasu do czasu wchodzi na wysokie obroty ale chyba z naciskiem na od czasu do czasu. No i śniadanie je na tłusto :-D ten facet to Lucas Parker a) ma trenera - Cam Birtwell b) trenuje od 11 lat CF c) je jak 90% CF którzy już mają masę i potrzebują jedynie energię - tkz Zone eating d) trenuje 3/4 razy dziennie nie trafiłeś z przykładem samotnego rozwojowego zawodnika;-) bądź bardziej precyzyjny - nie myl kolesi którzy piszą że trenują CF z zawodowymi atletami CF.. to jak porównanie słonia do krowy. Ten kolo to jeden z silniejszych w CF ale za to wolniejszy i z mniejszą energią - nie jest niestety uniwersalnym zawodnikiem przez co przegrywa ale jako tkz. roll model może być;-) broda robi furorę;-)

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/27/2016 5:10:30 PM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  ten facet to Lucas Parker a) ma trenera - Cam Birtwell b) trenuje od 11 lat CF c) je jak 90% CF którzy już mają masę i potrzebują jedynie energię - tkz Zone eating d) trenuje 3/4 razy dziennie Ten punkt d właśnie mnie nurtuje. Jeśli trenuje 3/4 razy dziennie to chyba nie powiesz mi że 3-4 razy dziennie wypruwa sobie flaki ścigając się z zegarkiem czy z ilością powtórzeń. A może robi właśnie krótkie zrównoważone treningi czyli szlifuje swoje umiejętności.Doskonali się.Chodzi mi o związek przyczynowo skutkowy między jego treningiem a jego siłą, sprawnością i znaczną masą mięśniową.

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/27/2016 6:11:30 PM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  @Szajba Nie wiem jak tam masa (raz w życiu robiłem), ale po filmiku z ćwiczeniami raczej nikt Ci nie powie ile masy złapiesz :-) W sumie odniosę się tylko do tego, personalnie do mnie skierowanego ustępu. Nie podejrzewam, żeby ktokolwiek mógł to określić :-) Pisałem o tym, że na podstawie ćwiczeń wykonanych, serii i powtórzeń, można określić czy danym treningiem stymuluję budowę masy mięśniowej. Nic ponad to. Trening Rozgrzewka - 10 minut Double Kettlebell Front Squat - 2KB24 - 5x12 Pistol Squat - CC- 5x8 L/P Pięć serii, ćwiczenia naprzemiennie, 60s przerwy 180s przerwy Double Kettlebell Walking Lunge 2KB24- 5x8 L/P Double Kettlebell Swing - 2KB16 - 5x20 Pięć serii, ćwiczenia naprzemiennie, 60s przerwy Rozciąganie - 20 minut Komentarz do treningu: Pierwszy trening z serii hipertroficznej. Zobaczymy jak to się przełoży na budowę masy mięśniowej ;-D Przed treningiem i po treningu kreatyna, beta-alanina i bcaa (co do słuszności tego ostatniego nie mam wyrobionego zdania, ale muszę zużyć). Kilkanaście mniut później WPC z mlekiem i paka białego ryżu. Przed snem wpadnie jeszcze twaróg półtłusty ze śmietaną i trochę ziemniaczków. Godzinę przed snem 6mg melatoniny, zaj**iście po tym śpię i budzę się jak nowy. Po ostatnim posiłku witaminy MultiPack Sport Formula, wit.C, apteczne ZMA i spać. Aż do obudzenia Rośnij mięcho rośnij 8-) Trening podzielony na dwie części bo mi się suunto zbuntował. Film ma rozmiar nieakceptowalny do przesyłu z płatnego transeru danych więc sobie odpuszczę. /SFD/2016/7/27/15a755be75774523913710df2bf11736.jpg

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/27/2016 9:17:39 PM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  to masz tutaj kolekcje chińczyków;-) snatch nie patrz bo to trzeba zastabilizować ale na c&j się skup https://www.youtube.com/watch?v=IP4J-6l05Mw

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/5/2016 10:23:42 AM Liczba szacunów: 1
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  TRENING UPPER BODY - SIZE Rozgrzewka - 10 minut Wyciskanie na płaskiej - 65kg - 10x10 naprzemiennie z Wiosłowanie nachwytem - 73kg - 10x10 Wyciskanie sztangi zza karku - 42kg - 10x10 naprzemiennie z Uginanie przedramion ze sztangą - 28kg - 10x10 Rozciąganie - 20 minut Komentarz do treningu: Zrobiłem Ctr-C, Ctrl-V z poprzeniego treningu. Wszystko włącznie z obciążeniami i jedynie komentarz ulegnie zmianie. W porównaniu z poprzednim treningiem wszystkie przerwy 60 sekund, ciężko było, ale wlazło bez odpoczynków i gramolenia się ze sztangą w górę. Na kolejnym treningu dorzucę tylko do dwóch pierwszych ćwiczeń, a w pozostałych będę progresował na ile się będę czuł. Cały trening - 85minut, tonaż - 20800kg Chyba muszę podbić trochę miskę, bo od tygodnia bez zmian na wadze, a na samogrzanie zużywam coraz więcej energii. Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2016-10-12 22:04:36

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 10/12/2016 10:02:58 PM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  Miał być trening, ale zamiast treningu postanowiłem spróbować swoich sił w "trójboju" ;-D Bez rozgrzewki, żeby sił darmo nie tracić podszedłem ze spokojną głową do wyciskania leżąc, nawet do bani nie biorąc, że nigdy nie wycisnąłem więcej niż raz 90kg. I prawie się udało pięć razy pocisnąć. Prawie, bo w połowie piątego repsa musiałem zrobić przerwę, ... a później rolowanie sztangi po brzuchu i nogach. Chwilę później drugie podejście, bo wykombinowałem sobie że może sił mi przybędzie, niestety nie przybyło :-{ Może gdybym założył 88kg, czyli CC to by poszło, ale nie mam takich odważników. https://www.youtube.com/watch?v=nT34vv5SQHg Gdy już się z porażką pogodziłem, czyli po jakichś 120 sekundach, podjąłem się przysiadów. Co prawda mój maks na 1 repsa jeszcze 2,5 miesiąca wstecz to 120kg z techniką omójboże, także wiedziałem że pójdzie, nie wiedziałem za to jak pójdzie. Poszło jak poszło. Dodam iż w pomieszczeniu w którym panują warunki cieplarniane (pow. 25stopni C), nie potrafię wydajnie pracować. https://www.youtube.com/watch?v=Nk67R6vBtAk No i na koniec zostawiłem sobie martwy ciąg. Trochę mnie uda paliły po przysiadach, więc ciągi potraktowałem po macoszemu, tak by mieć je jak najszybciej za sobą, bo mnie ssanie złapało. No i z tego ssania w ostatniej serii pogubiłem się w liczeniu. https://www.youtube.com/watch?v=McYv43qVPjM Zastosowane obciążenia Ławka - 45,67,90 Siady i ciągi - 70,90,112 Jak na trening na submaksymalnych ciężarach, trochę za krótkie przerwy ;-)

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 11/11/2016 9:43:06 PM Liczba szacunów: 1
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  Kiedyś za mną chodził taki pomysł: Podział na Dynamiczne (balistyczne) i Statyczne ćwiczenia Podział na ruch Ciągnięty i Pchany I teraz tak: Robisz EMOM albo nawet E2MOM (cykl 2 minuty) DC + SP SC + DP DP + SC SP + DC W każdej sesji starasz się wykonywać antagonistyczne ruchy. Jak w pierwszym ćwiczeniu wiosłowałeś (ciągnięcie), to w drugim wyciskasz (pchanie) itp. I tak cały EMOM. Może palić

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 11/25/2016 12:10:46 PM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  Kiedyś za mną chodził taki pomysł: Podział na Dynamiczne (balistyczne) i Statyczne ćwiczenia Podział na ruch Ciągnięty i Pchany I teraz tak: Robisz EMOM albo nawet E2MOM (cykl 2 minuty) DC + SP SC + DP DP + SC SP + DC Pomysł może i fajny, ale dla mnie, prostego chłopa, za duży stopień skomplikowania :-D Najsampierw musiałbym rozkminić układ ćwiczeń, ze dwa tygodnie, kolejny tydzień na ilość serii z podziałem na partie, progresja, cel, itp Dwa miesiące wyjęte z życia. Ja muszę mieć nakazane, tyle i tyle, tak i tak. Wtedy przynajmniej przez cztery tygodnie potrafię się tego trzymać. Ideałem byłby arkusz kalkulacyjny, gdzie wbijam podstawowe dane i wyłączam myślenie Tibes, dzięki. Podoba mi się ten muscle snatch. To w łaśnie w ten sposób chciałem pokonać Cię w jednym z Twoich konkursów ;-D Niestety stanęło na 6 repsach.

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 11/26/2016 10:00:09 AM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  nogi doyebałeś i tam siedzą kilogramy i po trochu tu i ówdzie, ale po nogach widać wyraźnie postęp dajesz dalej, ewentualnie jak słabo idzie to utnij na trochę (3-4tyg) gwałtownie kcal, a później podbij równie gwałtownie, poprawisz wrażliwość i pójdzie dalej masa Przychylam się do pierwszej części wypowiedzi. Do drugiej w sumie też, bo po prawdzie nie mam pojęcia, ale myślę, że warto zaufać dyżurnemu żywieniowemu talibowi, który startował z poziomu szkieletora. ps. a gdzie wylądował to było widać na fotkach, chociaż ostatnio wali w c..ja i nic nie wstawia.

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 11/27/2016 8:47:03 PM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  Trening - rozruch WL - 10x30 10x40 10x50 10x60 8x70 5x80 SQ - 10x50 10x60 10x70 8x80 5x90 5x100 pomiędzy seriami przysiadów C&P - 2KB24 - 5 repsów I to by było na tyle. Jutro dalsza część rozruchu i kto wie, może nawet zmuszę się i zrobię wcześniej rozgrzewkę ;-D

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2/23/2017 11:32:22 PM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  Szajba jak się za coś bierze, to lubi się do tego w jakimś stopniu przygotować .... coby się w ogonie nie ciagnąć licząc na to że zmieści się w limicie ;-) Tymczasem ... Chyba coś mi się dzisiaj popsuło. Rozpocząłem rozgrzewkę od 8-) i tak przez przez prawie 37 minut 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) póki mi się krwiak nie zrobił na paluchu {{:-( Zawsze pod górkę {{:-( Trening rozpocząłem jako trening z kettlami, w międzyczasie zmieniłem na bieg by sprawdzić kadencję (ilość 8-) na minutę). Średnio wyszło 38. Myślę że trening z 8-) mogę podciagnąć pod trening pływacki }:-( /SFD/2017/10/28/b03c5b73c2dd4594ab260dd7faa6afca.jpg Tak więc po treningu pływackim zrobiłem trening z kettlami i sztangą. Krótki bo krótki, ale trochę późno było i jakiś taki głodny się po tych 8-) zrobiłem. Double Kettlebell C&P - 2KB24 - 10x3 Barbell Row - 50kg - 10x10 Kettle, próba powrotu do stanu wyjściowego plus poprawa techniki Wiosło w wąskim podchwycie - rehabilitacja. /SFD/2017/10/28/0481ac78d5af4a558e8633d6e52fa499.jpg Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-10-28 01:07:47

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 10/28/2017 1:02:04 AM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  W sumie to nie bardzo rozumiem sens tej dyskusji. Jeśli dzięki użyciu wentylatora mogę mocniej przycisnąć to chyba wychodzi na plus, zważywszy że trening trafia tam gdzie powinien. Celem treningu jest poprawa pracy układu mięśniowego, nerwowego, wydolnościowego, a nie termoregulacji. Zważywszy na to, że w pomieszczeniu w którym trenuję panuje temperatura od 25 do28 stopni C, wentylator jest niezbędny. Do tej pory otwierałem okna i drzwi, niestety temperatura na zewnatrz wieczorami spada do 0-2 stopni i zaczynam parować.

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 11/3/2017 10:33:32 PM Liczba szacunów: 2
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  Wracam do swojego dziennika. Tu można sobie popitolić, a w testowym nie wypada. Trening Ciężko mi się zmusić do treningu siłowego, oj ciężko. Jeszcze ciężej trzymać się jakiegoś planu Rozgrzewka - 10 minut Kettlebell Clean & Press - KB24 - 3x20 repsów naprzemiennie P/L suma 120 repsów Kettlebell Snatch - KB32 - 3x5 L/P (w drugiej serii na lewej dłoni odcisk podszedł mi krwią, trzeba będzie upuścić) Pompki na kettlach 6x20 naprzemiennie z Wiosłowanie podchwytem wąsko - 6x60 Jak na okres rehabilitacji, to pocisnąłeś konkretnie! C&P to 20x lewa, 20x prawa, czy prawa-lewa-prawa-lewa itd 40x czyli po 20/stronę) ?? Jakbyś nie robił - sporo!

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 11/18/2017 8:52:53 PM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  Przed nadwyżką kalorii z tłuszczu to się raczej nie ucieknie, ale prawdę jest że nadwyżkę tłuszczu po prostu z siebie wydalimy, nie trawiąc jej. Z tym, że taka nadwyżka to nie jak u mnie biedne 3000kcal. Musiałoby tu być z 5000kcal. Wtedy faktycznie mógłbym rosołem sra..ć %-) Również nazewnictwo można sobie o kant dupy rozbić. To nie nazwa daje efekt, a strategiczne myślenie i wytrwałość. W związku z powyższym wczoraj wypadła kuloodporna kawa, a na jej miejsce wskoczyło więcej sera i wiecej karkówki. Tym samym podbiłem białko (lepsze zabezpieczenie mięśni i ewentualnie wyższe zużycie energii na rozkład białek) i obniżyłem tłuszcze (w końcu mam spalać tłuszcz z siebie, a nie z żarcia). Obecnie wygląda to tak jak na zrzucie. Jak widać po moich treningach, energię do podejmowania aktywności mam i tego mi nie brakuje. Upierdliwe jest trochę to, że po treningach, jak mi organizm naprodukuje ketonów które jak wiemy są świetną pożywką dla mózgu, włącza mi się tryb aktywny i do 3 - 4 w nocy nie mogę zasnąć. Update Waga - 01.XII - 88,1kg Waga - 03.XII - 85,7kg Waga - 05.XII - 84,4kg Waga - 06.XII - 83,7kg Od jutra była planowana obcinka o 200kcal, i jeśli jutro zanotuję dalszy spadek, to obcinał nie będę. Zrzut diety /SFD/2017/12/6/4897a9808b0f499291720479f0cca39d.jpg

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 12/6/2017 11:34:21 AM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  Kabo jak źle zrozumiałem to przepraszam, z resztą też się zgadzam :) Szajba jak cytryny w diecie? Ja wrzucam trzy pełne codziennie i mimo ogórków kiszonych czy pomidorów ph czy rano czy w południe czy wieczór to 5-6, tak jak Marek.C pisał z rana w moczu powinno być 7 - Ty sprawdzasz u siebie? Gdyby nie to że już kiedyś wynik ph = 7 widziałem to pomyślałbym, że mam przeterminowane czy źle wykonane paski. Zmieniony przez - Ronin78 w dniu 2017-12-06 14:34:06

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 12/6/2017 2:24:01 PM Liczba szacunów: 0
 • Szajba - Chasing The White Rabbit

  Post
  Po 35 roku życia

  A nie lepiej najpierw przepracować MP (C&P) z 24 lub 28? Push press z 32 i/lub cięższe mógłbyś zostawić na różności.

  Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/14/2018 9:12:22 AM Liczba szacunów: 0