SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

c

 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/XR7viob.png Pobudka o 8. Chwilę pracy i od razu trening, bo burze miały być. Coś trzeszczało z suportu pomyślałem skoczę do kumpla zerknie. Ogarnąłem pracę i o 15 byłem na serwisie. Okazało się coś czego się spodziewałem, problem trek’ów, wyrobiona mufa suportu (wciskany pressfit). Nie będę się rozwodził. Reklamacja do trek’a przez kolegę idzie… Ale jak będę musiał oddawać ramę i zostanę bez roweru to TRR pozamiatane. Mega zły humor, szczególnie że kolano się odezwało.. Nie chce mi się już pisać… :-( https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH, kremem kakaowym i sernikiem 3-4. Sałatka z kurczakiem, kaszą gryczaną i sosem musztardowo-keczupowym +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/V2QEMwj.jpg Bez chęci w sumie.. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/iIbIU56.jpg Sprinty słabo, zatraciłem technikę, moc i świeżość była, za to technika padaka. Płuca też nie dawały rady, po reście trzeba wrócić do rytmu ;-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/19/2020 7:47:09 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/CrR1SHx.png Pobudka o 6.10… Kolega mnie obudził, planowaliśmy zrobić 180km, ale prognozy.. No i jednak każdy pojechał swoje koło domu, mi się udało nie zmoknąć całe szczęście.. Ale ten suport trzeszczy.. Potem od razu posiłek i do Warszawy ogarnąć kilka spraw, głownie buty na rower (moje mają 2 lata i wyglądają jak u bezdomnego..) Przymierzałem się do sidi w veloart, ale pięty nie trzymają, ostatecznie najbardziej mi przypasowały u kolegi w sklepie… Bontrager XXX… A były tuż pod nosem. Okazuje się że mają zupełnie inną budowę niż velocisy i są generalnie lekko krótsze… Więc ostatecznie po zniżce pracowniczej będę miał te: https://i.imgur.com/PZRTuTr.jpg Potem do decathlonu po naboje i takie tam. Powrót do domu, drzemka i spacer. Teraz już kolacja i może jutro coś się uda pokręcić, ale pogoda… No właśnie.. :-( https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Ciasto jaglane z truskawkami i sernikiem 2. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH, kremem kakaowym i musem truskawkowym 3. Krewetki z surówką z kapusty i ogórka 4. Sałatka z kurczakiem, chlebem chrupkim i sosem musztardowo-keczupowym +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/K5bpHdZ.jpg Na pewno nie powyżej.. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/DnlYR4U.jpg Niby miało być mocno, tak sobie zaplanowałem, ale nie było mocy. Nogi zapiekały.. To nie było to, wpadł mocniejszy tlen :-) https://i.imgur.com/9lzz96K.jpg Core. https://i.imgur.com/aex5BzH.jpg I krótki spacer :-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/20/2020 8:19:05 PM Liczba szacunów: 3
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/DhvJiQV.png Pobudka o 6.30… Planowałem jakiś grupowy trening. Zjadłem, gotowy by ruszyć.. Patrzę.. deszcz.. %-) Trening grupowy przepadł, bo jak przeschło to już wszystkie ustawki ruszyły. Znowu musiałem sam.. Wrócić się udało przed deszczem, na sucho więc o tyle nie było źle ;-) Po treningu posiłek i relax do wieczora. No może chwilę popracowałem. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Ciasto jaglane z truskawkami i sernikiem 2. Naleśniki z musem truskawkowym, kremem kakaowym i ALMOND CREAM SMOOTH 3. Sałatka z ziemniaczkami, mozzarellą i indykiem 4. Sałatka z kurczakiem, chlebem chrupkim i sosem musztardowo-keczupowym +++W ciągu treningu ISO, banan i daktyle suszone +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/DzzeNbP.jpg Nie przekroczyłem. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/OeFCiQk.jpg Chyba „przyszła kryska na…” Mimo że watty się zgadzają, nie powiem, wykręciłem całkiem ładne czasy na mojej pętli i zrobiłem krótki podjazd w średnich 650w (poprawiłem czas o 7s z przed 2 lat, tyle tam nie jeździłem, ale na podjeździe 30s ;-) ), ale nogi tak zapiekają, że szok. Nie chce mi się poza tym, czuję przemęczenie. Ewidentnie to nie był tydzień rege, nie wyszedł. Muszę zluzować tydzień, bo wyjść z przetrenowania będzie ciężko, a odczuwam już symptomy. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo może to być duchota, treningi rano.. Trener oceni ;-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/tc9m89j.jpg Podsumowanie “niby” tygodnia rege.. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/21/2020 8:15:50 PM Liczba szacunów: 2
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/81ONBQ6.png Pobudka o 8… I właśnie przed chwilą skończyłem pracę. Plany żywieniowe, obsługa klientów cateringu, konsultacje z klientami i zeszło… do 21 ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i sosem kakaowym, sernik 2-4. Sałatka z kurczakiem, chlebem chrupkim i sosem musztardowo-keczupowym +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/kO6ej2n.jpg Nie było czasu nawet myśleć. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/fjte46Q.jpg Wolne https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/22/2020 8:54:36 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/mA4763K.png Pobudka o 8. Rano trochę pracy, trochę grzebana przy aucie i od razu pędem na trening. Po treningu ogrom pracy, o 16 poleciałem na szybki spacer. Po powrocie znowu usiadłem do pracy, musiałem potworzyć pakiety ofertowe na naszą stronę internetową Na- Osi. Rozciąganie, rolowanie no i niedługo kolacja. Żonka pojechała do Teścia, niedługo wróci to skończymy oglądać Sex Education, niestety ostatni odcinek nam został :-( https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i sosem kakaowym, mus truskawkowy domowej roboty sernik 2. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i sosem kakaowym, mus truskawkowy domowej roboty, sernik 3-4. Sałatka z kurczakiem, chlebem gryczanym i sosem musztardowo-keczupowym +++W czasie treningu daktyle suszone i banan. +++W ciągu dnia kawy Podsumowanie: https://i.imgur.com/7lqYLhi.jpg W myśl zasady długa jazda=nie liczę. Ale w założeniach na pewno :-) https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/jx2tdgA.jpg Wg. Planu, już nie przeginam. Realizuje założenia, jazda lajt tylko 5x 2’ w 120% FTP tak trochę zmeczyło.. https://i.imgur.com/F0rzwPM.jpg Spacer. https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/NhclJQt.jpg Taki pasażer na gape dziś się trafił :-D Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/23/2020 8:11:26 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/1PKizRU.png Pobudka o 6. Jakoś spać nie mogłem to wziąłem się do roboty. Troszkę zmian w cateringu, więc i więcej pracy. Po dziesiątej miałem konsultacje z kumplem w sprawie pakietów treningowo-dietetycznych a naszą stronę Na-Osi. Potem zrobiłem rolkę. Znów powrót do pracy. Potem z Żonką na spacer, zaraz jej farbuje włosy i kolacja. :-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i sosem kakaowym, mus truskawkowy domowej roboty sernik 2. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i sosem kakaowym 3-4. Sałatka z kurczakiem, ryżem, PROTEINEO BREAD i sosem musztardowo-keczupowym +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/xFn48Dm.jpg Dziś liczone :-) https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/Pq4FwkP.jpg Padało od 20 wczoraj i cały czas pada, uznałem, że zakręcę rolkę, zawsze to dodatkowa nauka koordynacji… https://i.imgur.com/rYVgl32.jpg Standard. https://i.imgur.com/bRJfasT.jpg https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/24/2020 7:03:59 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/YBWBY2n.png Pobudka o 6.30. Coś spać nie mogę. Od razu do pracy, dziś znalazłem chwilę to skończyłem nowy tydzień menu dla prywatnych klientów. Trochę zabawy z cateringiem i na rower. Po rowerze dalej przycisnąłem prace, szybki spacer i spotkanie online Na-Osi. Zaraz kolacja i relax. Jutro będą łożyska do emondy i nowe buty XXX, dodatkowo odbiorę bloki i linki/pancerze do hamulców i przerzutek bontrager pro, więc szykuje się pustka w portfelu… %-) A chciałem jeszcze lampki kupić.. Będą musiały poczekać ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i sosem kakaowym, domowy dżem truskawkowy, sernik 3-4. Sałatka z kurczakiem, ryżem, PROTEINEO BREAD i sosem musztardowo-keczupowym ++W czasie treningu nic bo bym się zarzygał… %-) +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/pfkjblH.jpg Liczone ;-) https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/SWqGLQg.jpg Nie czułem się tak sponiewierany na treningu w tym sezonie przygotowawczym. Bloki 20s sprint w max mocy na 80s rege x4 w trzech blokach. Jeszcze mi się poje@ało i przerwy wypoczynkowe między blokami robiłem 2min zamiast 5min… %-) Efekt był taki, że pod koniec drugiego i trzeci blok był z uczuciem zwrotu treści żołądkiem, brakiem możliwości złapania oddechu (pewnie też przez pogodę) jak i puchłem po 15-16 sekundach. Potem 2 bloki 15minut w 85% FTP totalny lajt. https://i.imgur.com/vd1shCu.jpg No nie mogło zabraknąć…. https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/25/2020 6:44:33 PM Liczba szacunów: 2
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/NanXCeY.png Pobudka o 8. Od razu do pracy, kolega dzwoni o 11, więc o 12 pojechałem do sklepu na zmianę łożysk, trek się wywiązał ;-) Prawe nadwymiarowe weszło. Lewego nie ruszali bo było dobre, ale dostałem w komplecie (olaboga 110zł/sztuka! %-) ). Potem wsiadam na rower i dalej stuka… Okazało się, że to prawa assioma stukała… %-) No ale luz był w suporcie swoją drogą.. Odebrałem też buty XXX :-D Potem do mybike po opony dla Żony, linki i pancerze do hamulców i przerzutek i… garmin varia na testy :-) Potem do Auchan na zakupy i po 16.00 w domu. Ustawianie bloków, zmiana opon i już wieczór… Mega, mega intensywny dzień! A jutro rano lekko i szybko rower bo mam 5tą rocznicę ślubu. :-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i sosem kakaowym, domowy dżem truskawkowy, sernik 2-4. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem musztardowo-keczupowym ++W czasie treningu nic bo bym się zarzygał… %-) +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/jGQVZyX.jpg Liczone ;-) https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/v0tlbS0.jpg Wolne, bo nawet czasu nie było… ;-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/arLeusj.jpg No I nowy zakup! Są cudne :-) https://i.imgur.com/ErEB2nZ.jpg I dostałem garmin Varia na testy… ;-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/26/2020 7:32:39 PM Liczba szacunów: 3
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/gZTsAiF.png Pobudka o 7.30. Od razu śniadanko :-) Potem robota przy krewetkach na rocznicowy obiad (obieranie ;-) ). Jak skończyliśmy poleciałem na rower, a Żonka zrobić swój trening crossfit. Jest na keto, schudła już… prawie 17kg od marca.. Ciągły progres ;-) Potem wróciłem zrobiłem core i przygotowania do obiadku :-) Po obiadku deser i polecieliśmy do Warszawy. Na powrocie sklep, teraz już dom i kolacyjka.. No i wieczór. Raz w życiu ma się w końcu 5lecie małżeństwa.. Szczęśliwego ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i sosem kakaowym, domowy dżem truskawkowy 2. To co na zdjęciu i na deser sernik z sosem truskawkowym 3. Sałatka z wołowiną, serem piórko, chlebkiem chrupkim i sosem musztardowo-keczupowym +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero https://i.imgur.com/ycEMx4U.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/LkzDfIA.jpg Przekroczone i to sporo ;-) https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/LxslqMm.jpg https://i.imgur.com/Se6CXJq.jpg Typowe rege i testy nowych sandałków :-D https://i.imgur.com/uvSSzz1.jpg Core. https://i.imgur.com/J3Ye86S.jpg :-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/27/2020 7:20:11 PM Liczba szacunów: 3
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/tC0GlPX.png Pobudka o 7. Szybkie szykowanie na Rondo Babka. O 8.20 już w pociągu, żeby dojechać do wschodniej ;-) Udało się być przed czasem. Po wyścigu już powrót normalnymi drogami, stąd tyle km się uzbierało ;-) W domu posiłek, trochę ogarniania i przed 16 do rodziców na imieniny. Już po imieninach i wizycie na wyborach. Niedługo kolacja. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i sosem kakaowym, domowy dżem truskawkowy, sernik 2. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i sosem kakaowym, domowy dżem truskawkowy ,sernik 3. Na imieniach- Kaczka, ziemniaczki, surówki, truskawki 4. Sałatka z kurczakiem, makaronem, serem piórko i proteineo bread +++W czasie wyścigu daktyle suszone, ISO i baton owsiany +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/zkmYKV8.jpg W normie ;-) https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/hWdoQi2.jpg Naprawdę mega! Była moc, na koniec wyścigu mogłem jeszcze drugi pojechać. Dojechałem w top15, niestety to ruch miejski, więc miałem pecha i auta z naprzeciwka zablokowały i nie mogłem finiszować. Ale wiele cennych lekcji zebranych odnośnie jazdy w grupie. https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/WcLEM6l.jpg Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-06-28 19:00:16

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/28/2020 6:57:57 PM Liczba szacunów: 2
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/WWf949i.png Pobudka o 7. I do pracy. Dziś już w firmie niestety. Zamieszania co nie miara, nawet nie wiem kiedy zleciało.. Jednak mniej komfortu, wolę pracę z domu. O 15 powrót i szybko na rower. Zdążyłem na żyletki. Potem core, posiłek i trochę roboty domowej wieczorem. I tak minął dzień nr. 1.. ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-3. Kurczak z ryżem, olejem lnianym, pieczonym pomidorem i kapustą młodą 4. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i sosem kakaowym, domowy dżem truskawkowy ,sernik 5. Sałatka z kurczakiem i sosem keczupowo-musztardowym ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/BFM8p3k.jpg Nowy tryb i trzeba dostosować jedzenie ;-) https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/IeVktbJ.jpg https://i.imgur.com/kJsL1S2.jpg Rege z kilkoma akcentami. Nogi po reście wrócimy do siebie. Gotowe do naku@rw#ania :-) https://i.imgur.com/Z0Q3VUl.jpg Core. https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/xs8QpJn.jpg 10tyś km w tym roku już ujechane ;-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/29/2020 7:35:30 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/hJmzzKG.png Pobudka o 6.40. Usnąłem wczoraj o 21. Strasznie zły dzień miałem, za to dzisiaj super. Sporo pracy, ale poszło. Potem trening, wieczór szybki, trochę pogadałem z rodzicami i netflix wpadnie z Żonką :-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-3. Kurczak z ryżem, olejem lnianym, kalafiorem i kapustą młodą 4. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i sosem kakaowym, domowy dżem truskawkowy 5. Sałatka z kurczakiem, Chlebem chrupkim i sosem keczupowo-musztardowym ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/75xIyQX.jpg Może coś dodam jeszcze. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/Xe9Abpt.jpg https://i.imgur.com/LQGhm1t.jpg W założenia 12x 30s na 170% FTP. No poszło bardzo lekko, nawet przerwy wypoczynkowe skracałem. Moc w nogach jest i to bardzo duża. Na powrocie jeszcze chciałem segment ogolić i wykręciłem życiowego peaka z 30s 725w :-D https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/30/2020 8:02:37 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/gtqxML5.png Dziś wziąłem wolne w pracy. Miałem jeszcze dni z zeszłego roku, poza tym kumpel obiecał że mi linki i pancerze w rowerze wymieni. O 9 byłem u kumpla, o 12 już na rowerze :-D Po rowerze spacerek z Żonką, poczilowaliśmy, rozciąganie i zaraz kolacja. I do wyra, jutro do „fabryki” znowu ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-3. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i sosem kakaowym, domowy dżem truskawkowy, sernik 4. Sałatka z kurczakiem, serem piórko, chlebem chrupkim i sosem keczupowo-musztardowym ++W ciągu treningu banan ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/9xkRTDp.jpg Przegiąłem z białkiem.. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/m48KeIe.jpg https://i.imgur.com/8VXw3Sd.jpg Trening planowo na jutro zrobiony dziś ze względu na jutrzejsze burze. Weszło w miarę gładko, w porównaniu do tego jak robiłem go ostatni raz. W każdy kroku na Vo2max około 10w więcej ;-) https://i.imgur.com/DzFswR8.jpg Więcej czasu to i spacerek wpadł :-D https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/1/2020 7:47:28 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/fWXc2IZ.png Dzień w pracy. Sporo ogarniania, w tym program do obsługi prywatnych klientów, wybieram najlepszy. Na ten moment zastanawiam się nad Kcalmar’em i Tiq diet. Potem do domu, rolka, posiłek i trochę posiedziałem przed kompem. Zaraz siostra Żonki na noc wpada to coś obejrzymy. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-3. Kurczak z ryżem, olejem lnianym i grillowanym bakłażanem 3. Placek jaglano-marchewkowy, mus truskawkowy, ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 4. Sałatka z kurczakiem, serem piórko, makaronem i sosem keczupowo-musztardowym ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/jl6XkUY.jpg W normie. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/3XzY5q4.jpg Dziś lekko miało być i było. Rolka wpadła bo zapowiadali burze, w konsekwencji ani kropla nie spadła :-( https://i.imgur.com/ZxniqVD.jpg Core https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-07-02 19:49:16

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/2/2020 7:48:46 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/wiJhtV4.png Pobudka po 7. Od razu do pracy, testowanie programów dietetycznych ciąg dalszy i trochę roboty w cateringu. Zleciało. Potem do domu, odebrałem tylną lampkę bontrager flare RT, kozak ;-) I na trening i wydarzenie ITT. Potem z kolegami do kawiarni i powrót do domu. Teraz kolacja i czill :-D https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-3. Kurczak z ryżem, olejem lnianym i gotowanym kalafiorem w sosie pomidorowym 4-5. Placek jaglano-marchewkowy, mus truskawkowy, ALMOND CREAM SMOOTH, sernik ++W ciągu treningu iso i daktyle suszone ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: Bez liczenia. Ale nie przekroczyłem 4tyś więc ok ;-) https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/cRjC6rz.jpg Całość. https://i.imgur.com/FNQMrey.jpg I przejazd Wyzwania ITT „Samotny Jeździec”. Nie było źle. https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/g8KlGgA.jpg I dostawa SFD :-D Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/3/2020 9:07:06 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/lYDy9Nj.png Pobudka po 8. Leniwy poranek. Trochę podziałałem w domu, potem rower. Powrót i szykowanie do grilla. Znajomi wpadli, poszliśmy nad wodę, trochę posiedzieliśmy. Powrót i grill. I się zeszło, zaraz spać, jutro Rondo Babka ;-) Podładowane :-D https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Placek jaglano-marchewkowy, mus truskawkowy, ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 3. Grill- skrzydełka, pierś z kurczaka, warzywa, sałatki, pieczywo domowej roboty 4. Sałatka z kurczakiem i PROTEINEO BREAD ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: Liczyłem do czasu grilla. Potem już bez sensu %-) Będę gruby! https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/S3Wi2Xg.jpg https://i.imgur.com/OZXwGRb.jpg Miało być lekko.. Ale taka pogoda… no i jak zwykle ;-) https://i.imgur.com/by5c4TQ.jpg Walk. https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/4/2020 10:57:07 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/7KNp1Wr.png Pobudka po 7. Śniadanie i na RB. Po treningu posiłek, leżaki i drzemka, potem grill i wieczór. Coś pooglądamy. Szkoda że już koniec tego pięknego i słonecznego weekendu… ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Placek jaglano-marchewkowy, mus rabarbarowy, ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 2. Naleśniki z musem kakaowym, ALMOND CREAM SMOOTH i musem rabarbarowym, sernik 3. Grill- udziki bez skóry, pierś, warzywa grillowane, ryż z olejem lnianym 4. Sałatka z kurczakiem i PROTEINEO BREAD ++W ciągu wyścigu batonik, daktyle suszone i ISO ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/MBepNCg.jpg Raczej nie przekroczone. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/h7YuchV.jpg https://i.imgur.com/5HnF8GX.jpg RB, dziś bez Mazowsza, bez CCC, więc wiadomo było że będzie interwałowo. Z wiatrem przetrzymałem, ale czułem że przegiąłem wczoraj i nogi zapiekały jak cholera. Mimo to progres jest, często byłem z przodu, skasowałem jedną ucieczkę. Niestety na 55/72km popełniłem totalnie d****ny błąd. Byłem z tyłu, zaczął się krótki podjazd, wyjechał rolkarz, podzieliło się. Udało się na podjeździe dociągnąć, ale potem była poprawka czołówki no i nogi odmówiły posłuszeństwa… Strzeliłem. Smutne, ale póki nie nauczę się odpoczywać, a nie tylko ciągle napie#dalać to tak będzie. https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/SDHtqL2.jpg Gadałem z fitterem. Jako że mnóstwo mocy trace przez moją mało ajero pozycję postanowiliśmy spróbować obniżyć moją pozycję. Może kontuzja nie powróci. (obrócony mostek). Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/5/2020 8:06:36 PM Liczba szacunów: 3
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/9YemMvu.png Pobudka po 7.20. Dawno tak ch@jowo nie spałem. Koszmary, poty, przerywany sen.. W pracy mega biegunka, dawno takiej nie miałem.. Przetrwałem. Powrót do domu, słabe samopoczucie i na rower. Po rowerze wszystko minęło.. %-). Porozciągałem się, teraz muszę szczególnie uważać po zmianie pozycji.. No i co, niedługo kolacja i relax. Bardzo pracowity dzień, ale satysfakcja jest. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Indyk grillowany z ryżem, olejem lnianym i sosem czosnkowym, kalafior 3. Placek jaglano-marchewkowy, mus rabarbarowy, ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 4. Sałatka z ryżem, kurczakiem i PROTEINEO BREAD ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/Lzt9rrX.jpg Git. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/F8WSFBw.jpg https://i.imgur.com/rtgCcOr.jpg Rege i testy nowych ustawień. Nie było źle, jedyne co czułem to bardziej obciążone nadgarstki. A tak bez absolutnej różnicy ;-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/6/2020 6:56:37 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/zjT8Owk.png Pobudka po 6.45. Usnąłem wczoraj tak że spałem łącznie.. 10h %-) Mimo to średnio wyspany wstałem. W pracy zleciało, mnóstwo roboty. Potem trening, jutro wolne i Świętokrzyski Ride, więc zaraz czeka mnie pakowanie. I taki to dzień ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Indyk grillowany z ryżem, olejem lnianym i kalafiorem, brokułem, surówką z kapusty 3. Placek jaglano-marchewkowy, mus rabarbarowy, ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 4. Sałatka z ryżem, kurczakiem i PROTEINEO BREAD ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/bcf1IEf.jpg Git. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/aDVLnX7.jpg https://i.imgur.com/lCjJVan.jpg Parę powtórzeń na 115% FTP, całkiem nieźle poszło, nie zmęczyło. Gorzej z ogólnym samopoczuciem, średnio się chciało.. https://i.imgur.com/c8aR8Ty.jpg Się nie chciało… https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/7/2020 8:15:26 PM Liczba szacunów: 3
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/9OKvxUh.png Pobudka po 5.. %-) Wstałem, ubrałem się i poleciałem w świętokrzyskie. Zapowiadali ewentualne opady, a że spać mi się nie chciało uznałem że zacznę wcześniej. Mega szybki dojazd bo w niecałe 90min byłem na miejscu. Start, w trakcie guma na zjeździe (cudem przeżyłem..) Powrót około 12 do domu. Na 14 byłem już u siebie. I tak się kręciłem co nie co robiąc w domu. Porozciągam się zaraz ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Placek jaglano-marchewkowy, sos kakaowy, ALMOND CREAM SMOOTH, nektarynki 3. Naleśniki z musem rabarbarowym i skyrem 4-5. Sałatka z ryżem, kurczakiem, ryżem i PROTEINEO BREAD ++W ciągu treningu daktyle suszone, batony owsiane, banan, bułki z jogurtem ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/yHHovtr.jpg Trudno tyle przekroczyć… ;-) https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/87OVg7j.jpg https://i.imgur.com/S7TLuHN.jpg Wydawało się że jadę słabo. Ale IF z takiego czasu mówi samo za siebie, no i sporo pucharków wpadło.. Nogi kręciły się dobrze, brak spadku sił. Mega! W trakcie guma na zjeździe, ale udało się cudem nie wpaść do rowu. Tak to przyzwoicie. Jestem w dobrej formie, czuje to. https://i.imgur.com/A9sMsek.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/t6zJ1Zx.jpg I jakieś foto ;-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3257 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/8/2020 6:37:01 PM Liczba szacunów: 1