SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

c

 • https://i.imgur.com/2TwE2eI.png Pobudka przed 7. Do pracy, sporo roboty przy indywidualnych dietach. Nie obejrzałem się już 15.00. Ogień do domu i trening. Po treningu chwila dla siebie i na jedzenie. I Za mną już dwie konsultacje z klientami. Zaraz kolacja i do wyra bo jutro o 5 pobudka, żeby znowu objechać trasę wyścigu na starym mieście i uniknąć ruchu samochodowego ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Kurczak z młodą kapustą, ryżem i surówką 3. Placek jaglano-marchewkowy z kremem kakaowym, ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 4. Sałatka z indykiem, ryżem, PROTEINEO BREAD i sosem musztardowym ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero https://i.imgur.com/Z9UfL8v.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/vlFGokw.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/DJAOcOP.jpg https://i.imgur.com/OOnxYMF.jpg Bez historii, rege z 4 szarpnięciami. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/6/2020 7:48:05 PM Liczba szacunów: 1
 • https://i.imgur.com/yePZwaW.png Pobudka o 4.15… Śniadanie i na rundę królaka. Powrót po 7 do domu, szybki prysznic i do roboty. Sporo pracy więc zleciało, ale czułem wczesną pobudkę. Po pracy do domu, doszły opony do ulepa więc mordowałem się ze zmianą tych 2.2 opon DH… %-). Teraz już czil z Żonką, wyłączam się i odpoczywam. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Placek jaglano-marchewkowy z kremem kakaowym, musem śliwkowym i ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 3. Indyk z ryżem, fasolką szparagową i duszonymi warzywami 4-5. Sałatka z indykiem, PROTEINEO BREAD i sosem musztardowym ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/kNCfOMG.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/xdaksKa.jpg https://i.imgur.com/Keubc4f.jpg Ciężko 5 rano robić taki trening. Ale poszło. Szkoda że przy najszybszym (tak mi się wydaje) przejeździe bednarskiej wpadłem w dziurę, dobiła mi opona na kostce i guma. Ale zrobione w 35s i 36s więc całkiem nieźle. No i przy prawie zerowym ruchu karowa też ładnie (zjazd) 2s od rekordu życiowego. Jestem dobrej myśli. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/7/2020 5:36:16 PM Liczba szacunów: 2
 • https://i.imgur.com/BtJJbHF.png Pobudka o 8.40. Spałem od 22… więc… %-) Rano śniadanko i trening. Potem jedzenie i oglądanie kolarstwa. No w trakcie kolarstwa trochę popracowałem między posiłkami. Ale lajtowy dzień, regeneracja przed jutrem :-) Żona kazała dziś nic nie robić w domu, ale nosi mnie :-D https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Placek jaglano-marchewkowy z kremem kakaowym, musem malinowym i ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 3-4. Sałatka z indykiem, PROTEINEO BREAD i sosem musztardowym 5. Jeszcze nie wiem.. +W ciągu dnia krem z buraka ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero https://i.imgur.com/t03WqPl.jpg https://i.imgur.com/EuTwJ49.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/zZtIqTY.jpg Dziś dużo ponad, ale podładuje troszkę przed jutrem. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/z35dp34.jpg https://i.imgur.com/nJKkgmi.jpg Dobrze weszło, jestem dobrej myśli. Za to zmienili mi kategorię z 1990-2001 na 1990-1981 niestety. Ja jestem 1990, co to zmienia? A no to że mazowszańskie konie będą w mojej kategorii. No ale nic, będziemy walczyć ;-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/8/2020 6:35:45 PM Liczba szacunów: 2
 • https://i.imgur.com/wiMZI3x.png Pobudka o 7.30. Rano ogarnianie przed wyścigiem. Sporo stresu. I pogoda niepewna. No ale cóż. Poniżej wiadomo jak było. Potem na lody i browara z rodziną. Ale ja nie jadłem i nie piłem. Nie zasłużyłem ;-) Potem powrót rowerem do domu. Trochę ogarniania i wieczór. I tyle.. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-3. Placek jaglano-marchewkowy z kremem kakaowym, musem malinowym i ALMOND CREAM SMOOTH 4. Sałatka z indykiem, mozzarellą, PROTEINEO BREAD i sosem musztardowym +Przedwyścigowo batoniki owsiane, ISO, żel, banan ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero, sernik https://i.imgur.com/BRlQUlX.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/sfhzKDC.jpg Nie liczyłem. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/GXCJsWi.jpg https://i.imgur.com/K67GKOQ.jpg Co tu pisać. Start mocno, znowu dałem dupy. Problemy z wpięciem bo ktoś mi z bara przywalił, a byłem w drugim rzędzie. Ale czy to coś by zmieniło? Nie. Tempo startu przeogromne, i tak bym nie utrzymał. Na 1 kółku byłem 30, na drugi 20, na trzecim 15 i tak już zostało do 7 kółka. Każdą bednarską odrabiałem. No i na zjeździe trochę. Płaskie mnie zabijało. Na 8smym kółku przed wjazdem na bednarską przy zrzucaniu sklinował się łańcuch. Tak że wpadł za ogranicznik. Dopiero jak go odkręciliśmy z kolega dało się wyjąć. No i co wsiadłem i dokończyłem. Szkoda bo byłoby 15 miejsce i 7 w kategorii. Na 80 osób. Taki sport, no ch%jowo… https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/qFcWpfM.png Coś z trasy. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/9/2020 8:21:18 PM Liczba szacunów: 2
 • https://i.imgur.com/wiMZI3x.png Pobudka o 6.40. Ledwo wstałem, pracy tak dużo że nie wiem jak się nazywam, serio. Ledwo się obrobiłem do 15. Potem trening, szybkie ogarnianie w domu (gotowanie też Żonka wyjechała) i spotkanie online. Teraz kolacja i idę spać. Jutro powtórka. W sobotę wyjeżdżam w góry sobie na obóz z klientami.. Muszę w normalnej pracy zrobić wszystko na 2 tygodnie z góry… https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Kurczak z duszoną kapustą, cukinią i bakłażanem, olej lniany 3. Placek jaglano-marchewkowy z kremem kakaowym, musem nektarynkowym i ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 4. Sałatka z indykiem, mozzarellą, PROTEINEO BREAD i sosem musztardowym +W trakcie treningu ISO ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/rSkaw2R.jpg Bez apetytu dziś.. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/qpTSS81.jpg https://i.imgur.com/9nq5hUV.jpg Lekki tlen. Naprawdę lekki. Nawet nie tak gorąco, jeden akcent.. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/10/2020 7:37:38 PM Liczba szacunów: 0
 • https://i.imgur.com/4wKW2cY.png Pobudka o 6.40. Dziś już lepiej, ale średnia perspektywa, gdzie w głowie ogrom pracy. Tylko przyszedłem, nie obejrzałem się i 15.00. Do domu, trening, po treningu chwila pracy znowu, rozciąganie, ogarnianie domu i żarcia na jutro. Za godzinę kolacja, a teraz jeszcze pracuje.. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Kurczak z duszoną kapustą, cukinią i bakłażanem, olej lniany 3. Placek jaglano-marchewkowy z kremem kakaowym, musem nektarynkowym i ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 4. Sałatka z indykiem, PROTEINEO BREAD i sosem musztardowym ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/blYmyyH.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/E36elXx.jpg https://i.imgur.com/HkYwv7T.jpg Lekkie rege, jutro mocniejszy teamowy trening ;-) https://i.imgur.com/TPMmPx0.jpg Progressuje, kółko coraz lepiej i łatwiej idzie, dodaje powtórzeń. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/11/2020 7:03:42 PM Liczba szacunów: 0
 • https://i.imgur.com/eW7xXTJ.png Pobudka o 6.40. Do pracy. Znów mega dużo roboty ale chociaż szybko zleciało. Do domu, gotowanie na jutro i na trening. Teraz już kolacja, zaraz prysznic i spać. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Kurczak z duszoną kapustą, cukinią i bakłażanem, olej lniany 3-4. Placek jaglano-marchewkowy z kremem kakaowym, musem nektarynkowym i ALMOND CREAM SMOOTH, sernik ++W czasie treningu ISO, banan, daktyle suszone ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: Liczyłem i przestałem, wydatek na poziomie 2.8tyś kcal z treningu ;-) https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/uUe6Bfg.jpg https://i.imgur.com/GCdQpKB.jpg Dojazd + Teamowy Trening + powrót w ogniu.. %-) Spoko, trenowaliśmy jazdę na wachlarzu i takie tam. Noga dobra. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/12/2020 9:04:22 PM Liczba szacunów: 1
 • https://i.imgur.com/1N2heCP.png Pobudka standard. Do pracy. Nie zaskoczę tym że mega dużo roboty. Ale poszło, po pracy trening, porozciągałem się, pooglądałem kolarstwo, zaraz kolacja. Masaż ud by my Żonka i spanie ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Kurczak z duszoną kapustą, cukinią i bakłażanem, olej lniany 3. Placek jaglano-marchewkowy z kremem kakaowym, musem nektarynkowym i ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 4. Sałatka z indykiem w sosie ketchupowym, PROTEINEO BREAD ++W czasie treningu ISO ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/bp9cZCT.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/kGaCIGL.jpg https://i.imgur.com/vAi6NI6.jpg Ło matko kochana, jakie drewno, dodatkowo dwójka ciągnie. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/13/2020 8:13:21 PM Liczba szacunów: 0
 • https://i.imgur.com/xjo9mgt.png Pobudka jak zwykle. Dziś Żonka mnie zawiozła. Powrót i na trening. Pakowanie na jutrzejszy Bike Camp w sowie. Ma być pogoda :-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Kurczak z duszoną kapustą, cukinią i bakłażanem, olej lniany 3. Placek jaglano-marchewkowy z kremem kakaowym, musem nektarynkowym i ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 4. Sałatka z indykiem w sosie ketchupowym, PROTEINEO BREAD ++W czasie treningu ISO ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/ZukH49a.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/ElddfnL.jpg https://i.imgur.com/SWrNsAe.jpg Bardzo ładnie, ale zupełnie tych sprintów nie umiem… Noga super. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/14/2020 7:35:37 PM Liczba szacunów: 0
 • https://i.imgur.com/0RPJ0Ph.png Pobudka o 6.00. I o 7 start do bielawy (góry sowie). Trochę trwało, szczególnie że jechaliśmy busem w 9 osób z klientami. Szybko się ogarnąć na miejscu, posiłek i traska z klientami. O 19 powrót, ale ja jeszcze skoczyłem na przełęcz… %-). Potem kolacja i już w wyrze. Zaraz Spać. Dziewczyny trochę zielone, trzeba je wyedukować :-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z almond cream smooth i sernik 2-3. Sałatka z indykiem w sosie ketchupowym i ryż 4. Holetowy obiad: mikro rosół, kluski śląskie z mięsem 5. Placek jaglano-marchewkowy z almond cream smooth i sernik ++W ciągu dnia kawy Podsumowanie: https://i.imgur.com/4032kwq.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/N13Is4h.jpg https://i.imgur.com/MqAJWTH.jpg Lajt jazda z klientami (średnie 97w %-) ) i potem przełęcz w ogniu :-D https://i.imgur.com/Bdr2YKB.jpg I wspominana przełęcz w ogniu :-D https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/LFsUkpe.jpg https://i.imgur.com/BJ0RVFY.jpg Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-08-15 22:52:12

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/15/2020 10:51:25 PM Liczba szacunów: 1
 • Też są fajne, ale my only szosa :-) https://i.imgur.com/0miRhNS.png Pobudka o 7.20. Śniadanko i na rower. Cały dzień zeszło, w trakcie przerwy na jedzenie. Po 16 powrót, rozciąganie z klientami, obiadokolacja. Powrót na kwaterę i do pracy. Trochę zmian na stronie weszło. Bardzo intensywny dzień a jutro rano pobudka, trzeba rano własny trening zrobić… https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglany z almond cream smooth i sernik 2. Krem z brokułów, schabowy z frytkami 3-4. Placek jaglany z skyrem i dżemem ++W ciągu jazdy ISO, batonik owsiany, banany, wafle ryżowe, jogurt naturalny ++W ciągu dnia kawy Podsumowanie: https://i.imgur.com/DBwJHVB.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/pIa2fqR.jpg https://i.imgur.com/HxSGGmW.jpg Trochę lekko bo z klientami, trochę mocno jak się odrywałem z grupy ;-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/16/2020 8:23:15 PM Liczba szacunów: 2
 • https://i.imgur.com/v5kLlIt.png Pobudka o 5. Mocniejsza kolacja i trening na czczo. Wszedł bardzo ładnie. Szybkie śniadanie, ogarnianie i na trasę z podopiecznymi. Potem powrót, szybki prysznic, obiadokolacja i niedługo czeka mnie wykład dietetyczny. Trafiło się tak że same dziewczyny w grupie to chcą pogadać i popytać o żywienie ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglany z almond cream smooth i sernik 2. Burger z frytkami 3. Twarożek z pieczywem chrupkim i domowym dżemem 4. Kaczka z ziemniakami i buraczkami 5. Sałatka z kurczakiem wędzonym ++W ciągu jazdy ISO, banany, bułki, jogurt naturalny ++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/sJ7hITx.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/aglyJ2W.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/KTROxVK.jpg https://i.imgur.com/TpDcPoe.jpg Rano trening z trenerem :-) Trochę na twardo pod górę i akcenty. Musimy rano aby potem móc się poświęcić klientom.. https://i.imgur.com/snhdBSr.jpg https://i.imgur.com/QH4EHza.jpg I z grupą. Koledzy mnie na jeden podjazd wypuścili :-D https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/POZcBy4.jpg https://i.imgur.com/lq2KHel.jpg https://i.imgur.com/7bi8Ue2.jpg Kilka fot :-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/17/2020 5:29:38 PM Liczba szacunów: 4
 • https://i.imgur.com/KLFaowX.png Pobudka o 7. Lekki rozruch z trenerem. Padało więc czekały mnie konsultacje żywieniowe z klientami. Jak się nie obejrzałem już była 16.00. Szybki obiad i na rower. Po rowerze posiłek, teraz rozpiska. Mega intensywny dzień i zapieprz ostry… https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglany z almond cream smooth, owoce, twaróg 2. Pulpety z kaszą i surówka 3-4. Placek jaglany z Almond cream smooth, owoce, twaróg ++W ciągu jazdy ISO, batonik owsiany, banany ++W ciągu dnia kawy Podsumowanie: https://i.imgur.com/p1c6HfT.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/ra3NUP8.jpg https://i.imgur.com/aGlYCjv.jpg Rano rozruch z Trenerem. https://i.imgur.com/4IJXmuV.jpg https://i.imgur.com/ovuLqXc.jpg I Traska z klientami. Przed tąpadła, gdzie zrobiłem mocniejszy zaciąg ;-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/3Ode6ZG.jpg https://i.imgur.com/OhAldVD.jpg I pare zdjęć. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/18/2020 9:31:49 PM Liczba szacunów: 3
 • https://i.imgur.com/OiUilsU.png Pobudka o 6.40. Sprawdzenie pogody i na trening. Mega weszło, jak ja kocham podjazdy. Szybki prysznic, śniadanie i na siłownię zrobić instruktaż treningu kolarskiego dla naszych podopiecznych. Super mamy grupę. Potem część z nas opiekunów pojechała na zwiedzanie (dziś wolne od roweru) z grupą, a ja Żonką odebrać obiektywy na sesję i dodatkowo obejść Wrocław. Potem powrót do hotelu, kolacja i teraz już czil. Mega intensywny, ale owocny czas! https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglany z almond cream smooth i skyrem 2. Kurczak, chleb chrupki, papryka 3. Zdrowa krowa- bataty i burger z podwójną wołowiną 4. Obiad hotelowy- kapka ryżu, mięso wieprzowe, surówka 5. Placek jaglany z almond cream smooth i skyrem ++W ciągu treningu ISO ++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/IM7wXeQ.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/r32XIFo.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/Z1l6N3u.jpg https://i.imgur.com/uQ0nzmh.jpg Jak w tytule, 2x podjazd około 20min ze zmienną mocą. Weszło. https://i.imgur.com/W2y7Q8u.jpg I core po szkoleniu dziewczyn ;-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/IpXl82e.jpg WrocLove :-D Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-08-19 21:45:34

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/19/2020 8:44:40 PM Liczba szacunów: 1
 • Szczerze Ci przyznam że cały wyjazd w biegu. Ledwo starcza czasu na jedzenie... %-) https://i.imgur.com/0adIXA2.png Pobudka dziś o 5.40.. Krótki trening sprintów z Trenejro. Potem śniadanie i trasa z dziewczynami :-) Było mega, w trakcie sesja foto, którą mieliśmy w ofercie. Potem szybki obiad, prysznic i ruszyliśmy na naszą własną sesję Na Osi- Kolarska Przestrzeń. Super zdjęcia o zachodzie słońca. Potem powrót, prysznic i kolacja. Jutro długa trasa do Kudowy Zdrój. Powoli wyjazd się kończy. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglany z almond cream smooth i skyrem 2. Burger drobiowy, frytki 3. Dorsz z warzywami i ziemniakami 4. Placek jaglany z almond cream smooth i skyrem ++W ciągu treningu ISO, kanapki, baton, banany, wafle ryżowe ++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/6KkmpSS.jpg https://i.imgur.com/skYLZ5Y.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/evAEoFr.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/nMS6Xdw.jpg https://i.imgur.com/lALL6wJ.jpg Rano z trenejro trochę sprintów. https://i.imgur.com/XtAIaNf.jpg https://i.imgur.com/zABN4E2.jpg No i runda z podopiecznymi. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/PwJTIdb.jpg https://i.imgur.com/I2ZUpMU.jpg Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/20/2020 8:45:29 PM Liczba szacunów: 3
 • https://i.imgur.com/4ztMxtU.png Pobudka dziś o 6. Ogarnąłem się, zjadłem śniadanie i do hotelu ogarnąć podopiecznych przed najdłuższą trasą do kudowy. Cały dzień na rowerze. Potem szybko na kwaterę ogarnać się przed obiadokolacją. Po obiadokolacji konsultacja na temat diety. Potem do restauracji na pożegnalną kolację i winko. (ja kierowca). Teraz już spać. Jutro powrót i koniec obozu. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglany z almond cream smooth i skyrem 2. Schabowy z frytkami i surówką 3. Krem z pomidorów, schab z batatami i surówką 4. Burger drobiowy z frytkami ++W ciągu treningu ISO, kanapki, baton, banany ++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/sfsThFL.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/O6dZzuq.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/YXhLPEK.jpg https://i.imgur.com/ocKv7Al.jpg Piękna runda z podopiecznymi. Grupa trochę mniejsza to mogłem z lokalsami pobawić się na podjazdach :-D https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/6O49lvR.jpg https://i.imgur.com/S9P9ceZ.jpg Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/21/2020 11:40:39 PM Liczba szacunów: 1
 • https://i.imgur.com/P34oY0A.png Pobudka o 6.40. Na 7.00 na rower, ale z Żonami w ramach rozjazdu, bardzo lekko. Potem pakowanie i do Warszawy. Zanim wszystkich porozwoziliśmy około 19 byliśmy w domu. Kończymy się rozpakowywać… Co mogę więcej napisać, jutro odpocznę... https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Twarożek z owocami, chleb razowy, sałatka z kurczakiem i musztardą 2. Sałatka z kurczakiem i sosem musztardowym 3. Indyk z kaszą i surówkami 4. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem musztardowym ++W ciągu dnia kawy Podsumowanie: https://i.imgur.com/ijzxSxH.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/ULbUAft.jpg https://i.imgur.com/C4ouic1.jpg Lekkie kręcenie z Żonami ;-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/CQEQSci.jpg I podsumowanie wyjazdu.. ;-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/22/2020 8:23:23 PM Liczba szacunów: 0
 • https://i.imgur.com/sWwVcKo.png Pobudka o 9. Żonka wcześniej wstała bo dziś chrzest do roboty. Ja się zwlokłem, śniadanie i rower. Potem serwis zasłużony. Trafił pod prysznic. Trochę ogarniania spraw domowych, rozciąganie, zaległości kolarskie. No i spalił mi się laptop, już czeka na odebranie do serwisu… Wieczór z Żona przed TV. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i musem śliwkowym, sernik 2-4. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem keczupowo-musztardowym +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/vJFBQxL.jpg Już liczone https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/q4D0qCj.jpg https://i.imgur.com/Fhgiqq6.jpg Lekko. https://i.imgur.com/vaHrhDg.jpg Core.. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, ACTIVLAB ZEN – 4 caps, OLIMP CHELA FERR – 1 caps, SFD CYTRULINE – 1 miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-08-24 08:49:39

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/24/2020 8:48:56 AM Liczba szacunów: 0
 • https://i.imgur.com/vZdXTgH.png Pobudka o 6.40 i do pracy. Spooooro roboty, ale dzięki temu czas szybciej poleciał. Potem szybko na trening, też zleciało. Teraz po posiłku potreningowym zaraz spotkanie z online i podsumowanie wyjazdu z partnerami… ;-) Intensywny dzień! https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-3. Kurczak z ryżem i duszonymi warzywami 4. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i musem śliwkowym, sernik 5. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem keczupowo-musztardowym +++W ciągu treningu iso i 2 banany +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/nnrd37v.jpg Może coś jeszcze wpadnie.. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/q4D0qCj.jpg https://i.imgur.com/pdfNxGl.jpg Lekki tlenik. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, ACTIVLAB ZEN – 4 caps, OLIMP CHELA FERR – 1 caps, SFD CYTRULINE – 1 miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/NlR3KeK.jpg Focisze z jazdy ;-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/24/2020 6:37:56 PM Liczba szacunów: 1
 • https://i.imgur.com/E52MV1j.png Pobudka o 6.40 i do pracy. Dziś trochę mniej, ale nadal intensywnie. Obrobiłem się około 14.00 i została godzina czillu. Potem do domu, rower, core i trochę prac domowych. Teraz wieczór z Żonką, dlatego daję rozpiskę wcześniej, odłączam się od neta ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-3. Kurczak z ryżem i duszonymi warzywami 4. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i musem śliwkowym, sernik 5. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem keczupowo-musztardowym ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero https://i.imgur.com/Tpb0Mkw.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/lElfoW6.jpg W ryzach.. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/2mf4HZS.jpg https://i.imgur.com/4vcLrKL.jpg Lekkie rege. Jutro teamowy trening. https://i.imgur.com/65KGdpR.jpg Core. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, ACTIVLAB ZEN – 4 caps, OLIMP CHELA FERR – 1 caps, SFD CYTRULINE – 1 miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/xyCYXZQ.jpg Musiałem kupić pompkę SKS AIRWOX 10.0. Stary AIRKOMPRESOR 12.0, którego używałem 3 lata zaniżał o dwie atmosfery… Niestety zamiast 6bar miałem 4bar na królaku… %-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3854 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/25/2020 6:06:31 PM Liczba szacunów: 0