SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

c

 • Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

  Post
  Trening dla początkujących

  Witamina C nie powinna powodować kamieni nerkowych, nie spotkałem badań na tych dawkach które by to wykazywały. Niemniej co najmniej polemiczny jest też wpływ takich ilości wit. c na gospodarkę hormonalną.

  Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/6/2014 11:40:34 AM Liczba szacunów: 0
 • Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

  Post
  Trening dla początkujących

  Witam, przechodzę do sedna. Na siłkę zaczął chodzić ze mną znajomy. Jako, że ja bawię się w trójbój(sekcja akademicka) pierwszy trening kolegi rozpoczęliśmy od podstaw. Rozgrzewka na bieżni, trochę dynamicznej rozgrzewki i przysiadziki. Znajomy nie ma problemu z zejściem dość głęboko bez zawijania ogona siada jak na nowicjusza dobrze lecz co mnie niepokoi to jego ustawienie barków/góry pleców. Widać to szczególnie przy próbach martwego ciągu(jakiegokolwiek, nawet rumuńskiego z małym obciążeniem), wiosłowaniach. Co więcej przy klasycznym wyciskaniu leżąc(robił lekki mostek) mówił, że czuje jak "pracuje" mu tak jakby jedna strona(w domyśle silniejsza po której nosił tornister na jednym ramieniu). Dodam, że brak stabilnego wyciskania sztangi jest obecny. Na sztangielkach jest jeszcze większa tragedia. Zawodnik ma b. słabe plecy i jest otyły. Podciągnie się neturalnym chwytem jeden raz i podejrzewam, że to głównie poprzez siłę rąk a nie grzbietu. Stwierdziłem, że trzeba spróbować maszyn i o dziwo wszystko na nich gra. Maszyny wymuszają na nim prawidłową pozycję. Postanowiłem, że zmontuję mu dwudniowy trening na siłowni bo tylko tyle dany pacjent może uczęszczać na siłkę. Trzeci dzień tygodnia to albo jakaś forma cardio albo obwody z masą ciała(pompki, pajacyki, przysiady/wykroki, inverted rows, planki). Zmontowałem coś takiego co zamieszczam poniżej. 1. A Wypychanie nóg na suwnicy 5-7 serii 10-20 powtórzeń B Jakaś forma wyciskania na maszynie 5-7 serii 10-20 powtórzeń C Wyciskanie w staniu ze sztangielkami 5 serii 10 powtórzeń D Jakaś forma wiosłowania na maszynie 5 serii 10-20 powtórzeń E Face pulls 3 serie 12-15 powtórzeń F Prostowanie ramion na wyciągu 3 12-15 powtórzeń 2. A Unoszenie z opadu 5 serii 10 powtórzeń B Wyciskanie sztangielkami(w staniu) 5 serii 10 powtórzeń C Przysiady bułgarskie/wykroki 3 serie 12-15 powtórzeń D Wiosłowanie sztangielkami leżąc na ławce 3 serie 12-15 powtórzeń E Unoszenie sztangielek w oparciu o ławkę 3 serie 12-15 powtórzeń Zakres jest wysoki bo w początkowej fazie treningu używa naprawdę damskiego obciążenia i pilnuje się z techniką, żeby nie prowadzić do dysproporcji. Dodam, że zależy mu bardziej na sylwetce niż na niewyobrażalnej sile. Ten trzeci dzień ma być taką odskocznią i wałkowanie ćwiczeń z masą ciała ma prowadzić do zwiększenia jego możliwości fizycznych/atletyzmu. Nie chcę, żeby był tylko skazany na maszyny bo z ciężarami niestety nie powalczy bynajmniej dopóki nie naprawi wady. Jakieś uwagi/poprawki co do planu chętnię przyjmę. Pozdrawiam!

  Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 5/21/2014 3:28:15 PM Liczba szacunów: 0
 • Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

  Post
  Trening dla początkujących

  Macie 2 rozwiązania: -porządny zajazd w dni wolne od treningu siłowego -trochę mniejszy zajazd po treningu siłowym. Opcja 2 to może być np. wykonywanie Zarzutu siłowego/MC na zmianę z burpees bez żadnych przerw wypoczynkowych. Parę/paręnaście minut ciągłej pracy i padniecie na glebę.W tym przypadku dobrze jest wybierać ćwiczenia angażujące inne partie aniżeli te, które przećwiczyliśmy wczesniej treningiem kulturystycznym. W opcji 2 mamy już większe pole manewru.Możemy ułożyć sobie porządny obwód (niekoniecznie eksploatujący układ nerwowy) Możemy ustalić ilość powtórzeń i wykonywać wszystko na czas bądź wprowadzić przerwy wypoczynkowe. Np. A Pull ups x 8 B Sprint 100m C Swing x 8 D Push ups x max Po takim obwodzie 1/2 minuty przerwy i jedziemy z kolejnym. Inny obwód: A Thrusters 30p B Pull ups 30p C Deadlift 30p D Push ups x 100 Próbujecie zrobić to wszystko w jak najkrótszym czasie. Następnym razem postarajcie się pobić swój dotychczasowy rekord. Czasami warto otworzyć linki, które się dostaje.

  Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 9/1/2014 5:50:19 PM Liczba szacunów: 0
 • CZY TO DRĄŻEK CZY HANTELKA ŻADEN ŚWIEŻAK NIE WYMIĘKA- SpAmPoSt

  Post
  Trening dla początkujących

  jak sie pisze c-h-u-j czy c-h-ó-j czy może h-u-j- czy h-ó-j-

  Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/18/2008 10:00:42 PM Liczba szacunów: 0
 • SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

  Post
  Polacy za granicą

  ogólnie git,mieszkam sobie ze stara(jak bym miał mieszkać z kimś obcym czy cos to bym nie wyrobił,socjopata lekkim jestem,spokój ponad wszystko)stara ciśnie teraz o benefit na chate.z robota to jest c***nia która zaznaczam od dawna.i kosmiczne stawki 6 f na godzine to tutaj norma.ludzie sa bardzo mili z długimi ryjami żeby kogos jak najszybciej pod*******ić,syndrom polaczka u wladzy angole tutaj przebijają o 300% normy.mieszkania tu akurat sa drogie 500f taka srednia + tax to z 6 stów leci jak c***.opłaty są jakies tanie(bo źle liczone.kto nie pilnuje idiotów ten ma niespodzianke) życia za powaznie nie traktuje,nie chce mi sie tu siedzieć,ale trzyma mnie tu stara,więc wakacje trwaja nadal

  Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 9/19/2011 4:25:06 PM Liczba szacunów: 0
 • Wyrok - Rak watroby - cykl solo metanabol i winstrol

  Post
  Doping

  A ja znam i takie badania, że okresowe przyjmowanie sterydów z grupą 17-a zwiększało liczbę przeciwciał B i C(co zapobiegało wystąpieniu wirusowemu zapaleniu wątroby typu B i C) oraz redukowało szansę zwłóknienia wątroby. Branie sterydów tutaj nie miało żadnego związku z twoim schorzeniem.

  Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 9725 Data: 5/26/2013 6:30:52 PM Liczba szacunów: 0
 • Wyrok - Rak watroby - cykl solo metanabol i winstrol

  Post
  Doping

  Co do tej twojej koleżanki , bez obrazy, to polknela kilka naście? Tabsow I od tego rąk? Znam tu niektórych co metę jak skitelsy jedzą razem z winem I nic. Chyba lekarze wymyślili to sobie ze od paru nastu dostała raka. To chyba jest loteria, jak kogoś to interesuje to można poczytać o ricku simonsie co robi hemp oil I tym niby ludzie się leczą I ten rak się zmniejsza/ potem znika. Na yt czy wygooglowac go można. Tak samo polecam książkę dosyć krótka w języku angielskim "real story of vitamin C and cancer" - Steve hickey, podane są przykłady badań na szczurach zarażonych komórkami rakowymi I te szczury które dostawal duże dawki vitamin c żyły do 20x dłużej niż te które nie dostawal. Tam chyba chodziły dawki po xx gram. Już dokładnie nie pamiętam. Książka przedstawia kilka badań w różnych latach z takim samym wynikiem końcowym. Co do autora to obys wyszedł z tego. Pozdro Zmieniony przez - RedForman w dniu 2013-05-28 00:36:23

  Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 9725 Data: 5/28/2013 12:31:38 AM Liczba szacunów: 0
 • Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ

  Post
  Galeria Zdjęć

  Jestem dzisiaj po 1 treningu na redukcji. Pojawiło mi się kilka pytań. Wykonałem schemat A dla FBW: Klatka piersiowa: - Wyciskanie hantli na skosie 3s Barki: - Wyciskanie hantli 2s Tricepsy: - Pompki na poręczach 2s Plecy: - Martwy ciąg 2s - Podciąganie na drążku 2s Nogi: - Prostowanie nóg w siadzie 2s - Uginanie nóg w leżeniu 2s Bicepsy: - Uginanie ramion ze sztanga 2s Po każdej serii 90 sec przerwy i powtórka do ilości w której czułem że nie wykonałbym już 2 powtórzeń( czyli od 15 do 20 szt.). Co zauważyłem ( mało-odkrywczo): a) brak pompy po; b) rozgrzewka w odróżnieniu od splita musi być kompletna dla całego organizmu a nie tylko dla partii ćwiczonych mięśni. c) łącznie z 30 min orbitrekiem zamknąłem trening w 70 min Pytania: a) czy za szybko zrobiłem całość? b) czy na redukcji ćwiczyć skupiając się na sile( ruchu) pozytywnej czy negatywnej? c) aeroba zrobiłem od razu po ostatniej serii FBW, dać przerwę? d) do czego mogę dorzucić ćwiczenia na brzuchy? e) aeroba starałem sie robić z tętnem (220-lata) *60% - wychodzi mi że mój organizm takie tempo uwaza za marsz:/ żebym miał w okolicach 120-135 to muszę iść - ma to sens przy redukcji tkanki? f) co oprócz BCAA kupić żeby osłonić mięśnie zrobione w trakcie masowania? g) czy mogę dodać po serii do każdego ćwiczenia? Zapasy energetyczne mam - nie czuję siew ogóle zmęczony jak po treningach splitowych.

  Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/1/2013 4:26:02 PM Liczba szacunów: 0
 • co na STAWY? (na cyklu z propa i winstrola)

  Post
  Odżywki i suplementy

  Na stawy przede wszystkim witamina C, gdyż stanowi prekursor do produkcji kolagenu. Najbardziej skuteczna jest witamina C liposomalna, ale też najdroższa... Warto łączyć z bioflawonoidami, gdyż zwiększa to jej efektywność (np. sokiem z cytryny). W przypadku formy liposomalnej możemy nawet brać ponad 1g jednorazowo, w przypadku proszku - nie więcej niż 1g w jednorazowej dawce. Witamina C to jest podstawa dla sportowca. Proszek oczywiście wychodzi o wiele bardziej ekonomicznie (kwas askorbinowy), ale też jego wchłanialność i efektywność to tylko ułamek formy liposomalnej (liposomalna ~95%, proszek ~5-10%). Dalej, małża zielona Nowozelandzka - ekstrakty: http://natvita.pl/home/70-malza-zielona-nowozelandzka-cena-sklep-liofilizowana-na-stawy-i-kosci-ekstrakt-wyciag-perna-canaliculus.html?gclid=CjwKEAiAirXFBRCQyvL279Tnx1ESJAB-G-QvLY7k-Kv-GkRTIdd3M7719yLcogO9TgBYI8WXu6vTQxoCHhbw_wcB Drogo, ale jak ktoś ma już problemy ze stawami to warto zainwestować, niż zajechać je do końca... Zmieniony przez - Arthass w dniu 2017-04-21 14:47:07

  Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1237 Data: 4/21/2017 2:46:09 PM Liczba szacunów: 0
 • SPAM 18 nie ma co czekać , gdy trzeba spamować !

  Post
  Odżywki i suplementy

  cos na czasie: http://kopalniawiedzy.pl/papryczka-chili-kapsaicyna-alkaloid-retikulum-endoplazmatyczne-kationy-wapnia-SERCA-termogeneza-5417.html cos jeszcze: Nabiał ma 9 tysięcy lat Ludzie wytwarzają nabiał od co najmniej 9 tysięcy lat. Naukowcy doszli do takiego wniosku po zbadaniu resztek z ponad 2 tysięcy glinianych naczyń z Europy, Bliskiego Wschodu, głównie Turcji, i Bałkanów. Jogurt, ser, sklarowane masło ghi (ghee) i inne tego typu produkty dobrze się przechowują, więc z nadwyżek mleka można było zrobić np. zapasy na zimę. Poza tym są łatwiej przyswajalne i nadają się dla osób z nietolerancją laktozy. Profesor Richard Evershed z Uniwersytetu Bristolskiego współpracował z naukowcami z USA, Holandii, Turcji i Izraela. Razem zauważyli, że nawet 6500 lat p.n.e. mleko było przetwarzane w glinianych naczyniach. Nasze odkrycia przenoszą wczesną historię wykorzystania mleka do 7. tysiąclecia przed Chrystusem, do wczesnego etapu udomowienia zwierząt i produkcji oraz wykorzystania naczyń z gliny. Bydło, owce i kozy hodowano już 8 tysięcy lat p.n.e., ale do teraz najstarsze dowody dotyczące używania mleka pochodziły z późnego piątego milenium. Pozostałości mleka w naczyniach pozwoliły stwierdzić, że udój krów był szczególnie popularny w Anatolii (tamtejsze warunki środowiskowe sprzyjały hodowli bydła), a w innych rejonach koncentrowano się głównie na owcach i kozach. Zespół badaczy opracował test, który pozwalał na odróżnienie tłuszczu pozostałego po gotowaniu mięsa od tłuszczu z mleka. Na nieemaliowanych fragmentach gliny znaleziono kwasy tłuszczowe o obniżonej zawartości izotopu węgla C-13. To tłuszcze pochodzące z mleka. Porównując zawartość C-13 w różnych próbkach, można stwierdzić, z jakich produktów pochodzą. Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-08-07 17:08:58

  Odpowiedzi: 3007 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/7/2008 5:06:18 PM Liczba szacunów: 0
 • Skok w dal z rozbiegu.

  Post
  Inne dyscypliny

  Okres przygotowania wszechstronnego Praca treningowa w tym podokresie, nastawiona jest przed wszystkim na podniesienie wyższy poziom wytrzymałości ogólnej, sprawności ogólnej oraz siły mięśni całego ciała. Podczas wykonywania tych zadań skoczkowie nawiązują swych specjalności motorycznych poprzez różnorodne ćwiczenia specjalne. Ćwiczenia takie nie wypełniają jednak głównej części lekcji treningowej, tworzą tylko ?wstawkę? do tej części. - Przykładowy mikrocykl tego okresu: Poniedziałek: Rozgrzewka w truchcie 10 minut Ćwiczenia rozciągające 10 minut, Ćwiczenia siłowe: Przysiad na jednej nodze 3x6/N, Podciąganie kolan na drabince 3x10, Wspięcia z kolegą na barkach 3x15, Ćwiczenie mięśni dwugłowych na atlasie 3x10, Podrzut 3x6, Pajac 3x10, Ćwiczenia akrobatyczne na materacach 10 minut, Ćwiczenia sprawnościowe na plotkach 10 minut, Gra w koszykówkę 10 minut. Wtorek: Rozgrzewka w truchcie 10 minut, Stretching 10 minut, Starty z różnych pozycji wyjściowych 10x, Elementy techniki 15 minut, Przebieżki 6x100 m Rozbieganie 3 km. Środa: Rozgrzewka w truchcie 10 minut, Gra w koszykówkę 10 minut, Obwody siłowe: Wyciskanie nogami, Wyciskanie rękoma, Skłony na skośnej ławce, Mięśnie dwugłowe na atlasie, Wyciskanie stopami, Skłony w tył, Przeskoki zawrotne. Zestaw ćwiczeń z piłkami lekarskimi, Ćwiczenia skocznościowe na materacach, Ćwiczenia rozluźniające na materacach i drabinkach. Czwartek: Atletyka terenowa: różnorodne ćwiczenia szybkościowe, zwinnościowe, gibkościowe, siłowe, skocznościowe i wytrzymałościowe przy wykorzystaniu naturalnych przeszkód terenowych - około 90 minut. Piątek: Rozgrzewka 10 minut, Ćwiczenia gibkościowe i sprawnościowe na materacach 10 minut, Obwody siłowo-sprawnościowe 3x10 stacji (20 sekund pracy i 20 sekund przerwy), Ćwiczenia akrobatyczne i skoki gimnastyczne, Ćwiczenia rozluźniające na drabinkach. Niedziela: zabawa biegowa, Rozgrzewka biegowa 15 minut, Ćwiczenia rozciągające 10 minut, Skipy i marsze dynamiczne 10 minut, Przebieżki 6x60-100 m, Terenowe ćwiczenia skocznościowe 15 minut, Biegi tempowe 6x150-300 m, (w przerwach trucht i ćwiczenia rozciągające), Rozbieganie 10 minut. Okres przygotowania wszechstronnego ukierunkowanego (styczeń - luty). Zadania pracy szkoleniowej w tym podokresie można ująć następująco: dalsze powiększenie sprawności fizycznej ogólnej, kondycji fizycznej i psychicznej, realizowanie założeń treningowych ukierunkowanych na potrzeby swojej konkurencji, opanowanie podstawowych elementów i kompleksów ruchowych z zakresu metodyki nauczania i techniki koronnej konkurencji. Przykładowy mikrocykl tego podokresu: Poniedziałek: Rozgrzewka w truchcie 10 minut, Ćwiczenia gibkości na materacach 10 minut, Ćwiczenia siły: Przysiad 2x6, Wspięcia 3x10, Półprzysiad 3x6, Rwanie 4x6, Ćwiczenia mięśni brzucha i grzbietu 3x10, Ćwiczenia rozciągające 10 minut, Ćwiczenia sprawnościowe na płotkach 10 minut, Gra w koszykówkę 10 minut, Wtorek: Rozgrzewka 10 minut, Ćwiczenia gibkościowe 10 minut, Metodyczne ćwiczenia płotkarskie 10 minut, Start z różnych pozycji wyjściowych 10x, Elementy techniki w terenie, Biegi rytmowe 8x100 m, Rozbieganie 4 km. Środa: Rozgrzewka 10 minut, Stretching 10 minut, Ćwiczenia siły: Podrzut 3x5, Wyciskanie leżąc 3x6, Skręty z obciążeniem 3x10, Podciąganie kolan na drabince 3x10, Przeskoki z obciążeniem 3x10, Ćwiczenia skoczności: Hopy przez płotki 6x5, Wieloskoki na materacach 8x, Gra w koszykówkę 10 minut, Ćwiczenia rozluźniające na drabince 5 minut, Czwartek: Rozbieganie 1 km, Rozgrzewka w truchcie 10 minut, Ćwiczenia rozciągające 5 minut, Przebieżki 4x60 m, Wytrzymałość tempowa 2x4x200 m (przerwa 4 minuty, po serii 6 minut) Rozbieganie 2 km. Piątek: Rozgrzewka w truchcie 10 minut, Ćwiczenia gibkości 10 minut, Ćwiczenia siły: Półprzysiad 3x6, Wstępowanie 3x6/N Wyskoki z półprzysiadu 3x8, ?pajac? 3x10, Skłony w tył i w przód 3x10, Ćwiczenia gimnastyczne na przyrządach 15 minut, Gra w koszykówkę 10 minut, Niedziela; Zabawa biegowa jak w poprzednim podokresie tylko zwiększamy objętość Przykładowy mikrocykl okresu specjalnego (marzec ? kwiecień) 1. Poniedziałek Rozgrzewka gibkościowa Stretching 10 minut Ćwiczenia siłowe: Pół przysiad 4 X 6 Przeskoki do wykroku 3 X 8 Wyskoki z pół przysiadu 3 X 6 Wyskoki o nogach prostych 3 X 10 Ćwiczenia mięśni brzucha i grzbietu z piłkami lekarskimi Ćwiczenia sprawności na płotkach 15 minut Gra w koszykówkę 10 minut 2. Wtorek Rozgrzewka biegowa 10 minut Ćwiczenia rozciągające 10 minut Starty z różnych pozycji wyjściowych 8 X Rozbieganie 1 km Przebieżki 2 X 60m Ćwiczenia rytmu odbicia 15 minut Skipy A 2 X 20 m B 2 X 20 m C 2 X 20 m Biegi z narastającą prędkością 5 X 60 m Biegi ze zmiennym tempem 2 X 100 m Rozbieganie 2 km Środa Rozgrzewka biegowa 10 minut Ćwiczenia rozciągające 10 minut Przebieżki 3 X 60 m Elementy techniki 30 minut Ćwiczenia skoczności na trawie Pięcioskok z miejsca Piecioskok z 6 kroków rozbiegu 3 X Pięcioskok na jednej nodze 3 x L, 3 X P Skoki w dal z 6 kroków 5 X Przebieżki 3 X 100 m Rozbieganie 1 km 4. Czwartek Rozbieganie 1 km Rozgrzewka 15 minut Biegi rytmowe 2 X 4 X 160 m (przerwa 5 minut, po serii 7 minut) Ćwiczenia płotkarskie 15 minut Rozbieganie 1 km Piątek Rozgrzewka 15 minut Ćwiczenia siłowe Pół przysiad 3 X 5 Wstępowanie 3 X 5/N Wyskoki z ławeczki ze zmiana nóg 3 X 5/N Podskoki z obciążeniem 3 X 30 m Skipy A 3 X 20 m B 3 x 20 m C 3 X 20 m Rzuty pikami lekarskimi 30 x Ćwiczenia mięśni brzucha na drabince 3 X 10 Gra w koszykówkę 30 minut Niedziela Rozbieganie 1 km Rozgrzewka biegowo ? gimnastyczna 15 minut Przebieżki 2 X 60 m Ćwiczenia elementów techniki 15 minut Rytm odbicia 6 X Rytm rozbiegu 6 X Pięcioskok 8 X Skok w dal z 6 kroków 5 X Przebieżki 4 X 60 m Rozbieganie 1 km Przykładowy mikrocykl okresu startowego 1. Poniedziałek Rozgrzewka 15 minut Ćwiczenia gibkości 10 minut Ćwiczenia siły: Pół przysiad 2 X 5 Wstępowanie 2 X 5/N Wyskoki z pół przysiadu 2 X 8 Hopy przez płotki Pięcioskok 3 X Ćwiczenia na płotkach 10 minut Ćwiczenia mięśni brzuch na drabince Przebieżki 3 X 2. Wtorek Rozgrzewka biegowa 15 minut Przebieżki 2 X 60 m Skipy A 2 x 20 m C 2 X 20 Bieg z narastająca prędkością 3 X 40 m Biegi lotne 2 X 30 m Biegi ze startu wysokiego 2 x 40 m Rozbiegi zakończone odbiciem 3 X Rozbieganie 3. Środa Rozgrzewka biegowo-gimnastyczna 20 minut Przebieżki 2 X 60 m Elementy techniki na skoczni 20 minut Skoki ze średniego rozbiegu 5 X Trucht i ćwiczenia rozluźniające 4. Piątek Rozruch biegowo gibkościowo 40 minut 5. Sobota START Po zakończeniu starów rozpoczyna się okres przejściowy, w którym trening powinien mieć charakter czynnego wypoczynku. Środkami w tym okresie są gry sportowe, pływanie, atletyka terenowa oraz zabiegi odnowy biologicznej Podsumowanie Praca ta przedstawia roczny plan treningowy skoczka w dal na etapie treningu ukierunkowanego. Jest on efektem analizy piśmiennictwa oraz planów treningowych z etapu treningu wszechstronnego. Plan jest częścią perspektywicznego planu rozwoju zawodnika. Traktować go należy jako wytyczne, nie zaś jako sztywną formułę. Nie umieszczono w nim szczegółowych w poszczególnych środkach treningowych, gdyż muszą być one określone na podstawie biologicznego rozwoju oraz fizycznych możliwości zawodników wyrażanych poprzez sprawdziany. Realizacja tego planu ma na celu przygotowanie zawodników do udziału w zawodach sportowych w swojej ka - tegorii wiekowej, przygotowanie wszystkich funkcji organizmu do podjęcia treningu specjalistycznego i co z tym idzie, realizacji założonego celu jakim jest osiągnięcie maksymalnych wyników sportowych w wieku dojrzałym.

  Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 753 Data: 4/2/2015 12:49:12 PM Liczba szacunów: 0
 • Lato Ciepłe, Laski Gołe SPAM KELTONA strzela GOOL''e vol. 10

  Post
  Usuniete tematy

  C***C i w dupe nabrzmipale Tak mi się zrymowało z ZBIERAM SOGI I ROZDAJE

  Odpowiedzi: 3019 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/21/2011 5:43:01 PM Liczba szacunów: 0
 • Bella będzie piękna - redu

  Post
  Ladies SFD

  Temat się przewijał na konferencjach dietetycznych, "Dietetyka. Żywienie człowieka zdrowego i chorego." H. Ciborowskiej 2015 - spożycie białka dla osoby zdrowej 10-15%, Gawęcki "Żywienie człowieka" 2014, "Zalecany odsetek energii z białka w prawidłowej racji pokarmowej zawiera się w granicach 10-14%". U mnie 15% to jest praktycznie identyczna ilość jak 0,9g/kg m.c. Dla osób bardzo aktywnych ta ilość wzrasta 1,2g/kg m.c., ale u mnie to jest nadal poniżej 100g/dzień i bądźmy szczerzy, ja do osób bardzo aktywnych nawet po wprowadzeniu mojego planu w życie należeć nie będę. Mówię o zbilansowanej racji pokarmowej. Odezwę się potem. Zmieniony przez - bellafiore w dniu 2016-06-27 18:24:42

  Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 1595 Data: 6/27/2016 6:18:59 PM Liczba szacunów: 0
 • Plan treningowy na 800m

  Post
  Inne dyscypliny

  Trening I cykl na 3-4 tyg Poniedziałek: trucht 30minut 10 minut rozgrzewka po rozgrzewce 3x skip A - 40m 3x skip C - 40m 3x nożyce - 40m 3x wieloskok z nogi na nogę -40m 6x przebiezka 100m przerwa 2,5` 4x 500m przerwa 4` na zakonczeniu 10 minut truchtu Rozciąganie 20 min Wtorek Bieg 30 minut - luz Rozciaganie 10 minut silka brzuchy 100x , grzbiety, dwójki , czworoglowe - atlasy mniej kilo np 20-30 kilo Środa 25 minut truchtu rozgrzewka 10minut 3x skip A - 40m 3x skip C - 40m 3x nożyce - 40m 3x 100m rytm 10x 300m przerwa 4` czas do 1:40 -1:45sek Rozciaganie Czwartek Bieg 45 minut - luz Rozgrzewka 20 minut silka brzuchy 100x , grzbiety, dwójki , czworoglowe - atlasy mniej kilo np 20-30 kilo Piątek 30 minut truchtu 3x skip A - 40m 3x skip C - 40m 3x nożyce - 40m 3x wieloskok z nogi na nogę - 40m 4x 50m spokojnie 70% 8x 3 minut w lesie przerwa 4` trucht 10 minut sobota basen, sauna Niedziela odpoczynek

  Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 3522 Data: 2/13/2009 7:33:26 PM Liczba szacunów: 0
 • Kreatyna - pytania nie znalezione na forum.

  Post
  Odżywki i suplementy

  Siemka mam pytanie o co chodzi w tym stosowaniu kreatyny ?? A dokładniej to Chodzi mi o te fazy ?? bo ja zrozumiał to ze Faza A - trwa 5dni Faza B- Trwa od 5do 7 tygodni faza C - trwa6 do 6 tygodni czy mam się tylko do jednej stosować?? Jak należy przyjmować kreatynę : Najczęściej stosowane sposoby przyjmowania kreatyny: I. Pierwszy sposób składa się z trzech faz: A. Faza nasycenia - trwa 5 dni. W tym okresie należy codziennie spożywać kreatynę w podzielonych dawkach po 5g każda. 1 i 2 dzień 30g -25g (6-5x5g) 3 dzień 25g-20g ( 5-4x5g.) 4 dzień 20g-15g (4-3x5g) 5 dzień 15g -10g (3-2x5g). Kreatynę przyjmuje się zawsze na pusty żołądek (około 15 min. przed posiłkiem), rozpuszczoną w wodzie najlepiej z dekstrozą. B. Faza podtrzymania - trwa od 5 do 7 tygodni. W dni treningowe przyjmuje się kreatynę w dwóch dawkach po 5g. Pierwszą porcję zaleca się na 30 minut przed treningiem rozpuszczoną w wodzie, a drugą bezpośrednio po treningu w postaci napoju złożonego z 5g kreatyny z dodatkiem około 40g dekstrozy. Można dodać do tego 10g L-glutaminy lub 20g peptydu glutaminy. W dni bez treningu najlepiej pierwszą dawkę kreatyny (około 3g) wypić rano bezpośrednio po przebudzeniu z dekstrozą, co spowoduje szybsze odnowienie zapasów glikogenu. Drugą dawkę w ilości 3 g najlepiej spożyć w połowie dnia, również z dekstrozą. C. Faza odpoczynku - trwa od 4 do 6 tygodni. Jest to okres bez dawkowania kreatyny, równocześnie treningi powinny być mniej intensywne. II. Drugi sposób podobny jest do pierwszego, pomija się tylko fazę nasycenia. Sposób przyjmowania jest zatem taki jak w punkcie B i C.

  Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 4331 Data: 5/26/2009 5:40:45 PM Liczba szacunów: 0
 • Unbeatable - fajny art polecam

  Post
  Scena MMA i K-1

  Ufff...ale długie . No ale rzeczywiście bardzo ciekawe. Trzeba przyznać rację autorowi, że faktycznie zawodnicy z pierwszej 10 lub nawet 20 teoretycznie podobne umiejętności i trudno w ciemno stawiać na wygraną kogokolwiek. Walka Fedora z Minotauro była tego najlepszym przykładem. I chociaż teraz Emalienko będzie pewnie przez wielu uznany za potwora nie do pokonania (jak jeszcze niedawno Sapp) to wszystko się może zdarzyć i być może niedługo polegnie w walce z kimś teoretycznie słabszym ale chyba właśnie na tym polega piękno MMA. Liczy się ta JEDNA walka a nie pasmo zwycięstw bez porażki i imponujące statystyki. Co do porównania z Belfortem to jestem przekonany, że Minotauro to nie grozi- jest chyba dojrzalszym zawodnikiem i bez wątpienia osiągnął już więcej niż Belfort. Sakuraba... hmmm... zdołowałem się jego przegraną ale tu autor też ma rację i trzeba być mu wdzięcznym za jego piękne walki i odwagę lecz jednocześnie należy pamiętać o tym, że winę za taki koniec kariery (tak, chyba jednak tak to już trzeba nazwać) ponoszą jego promotorzy jak i on sam (alkohol, papierosy i ogólnie mało sportowy tryb życia). W każdym razie dla mnie cały czas jest jednym z ulubionych zawodników i nic już tego nie zmieni. Wielkie dzięki Kain. "It's Friday night, I'm gonna f.u.c.k or fight, that's right!"

  Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 2033 Data: 3/21/2003 1:17:58 PM Liczba szacunów: 0
 • JahajaTest suplementów BurneikaSports HP, MT, PCT M (konkurs)

  Post
  Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

  jahaja Trening pleców bez głowy . Dodał bym drążek i bazował na samych podstawach przy twoim poziomie . Martwy drążek wiosłowanie dawałeś ten trening gdzieś do poprawy ? mam nadzieję , że nie trenujesz 3 dni split z podziałem nogi i barki ? plecy i triceps ? co do suplementacji . 5-10g Glutaminy , jako preparat wspomagający regenerację - daj pan spokój , ewentualnie jak masz z flakami problem z 20 g można dać . 50g Carbo = szkodliwy cukier na co ci to drogi kolego ? oczywiście to jest moje osobiste zdanie , możesz przemyśleć , możesz o.l.a.c . tylko bez lamentów %-)

  Odpowiedzi: 199 Ilość wyświetleń: 13912 Data: 12/6/2012 8:06:38 AM Liczba szacunów: 1
 • JahajaTest suplementów BurneikaSports HP, MT, PCT M (konkurs)

  Post
  Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

  Witam, dzień 3 Dieta: Po przebudzeniu: • 500ml. wody w celu uzupełniania płynów + suplementy 1.Śniadanie odżywka białkowa 35g B: 28g / W: 2g / T: 2g = 149 kcal chwilę później: 150g owsianych B: 17,85 / W: 93,6 / T: 10,8 do tego garść orzechów 10ml oliwy z oliwek 10g B: 0g / W: 0g / T: 10g = 88 kcal 2 jajka 2szt. B: 13g / W: 1g / T: 10g = 146 kcal SUMA: 931kcal 2.Posiłek Pierś z kurczaka 180g B: 38g / W: 0g / T: 5g = 200 kcal Ryż 100g B: 6g / W: 76g / T: 0g = 344 kcal 10ml oliwy z oliwek 10g B: 0g / W: 0g / T: 10g = 88 kcal + warzywa SUMA: 632kcal http://imageshack.us/a/img827/8484/jedzonko1.jpg 3.Posiłek Pierś z kurczaka 180g B: 39g / W: 0g / T: 2g = 178kcal Ryż 100g B: 6g / W: 76g / T: 0g = 344kcal 4.Posiłek Ryba Mintaj 200gram B: 35g / W: 0g / T: 2g = 184kcal Ryż 100g B: 6g / W: 76g / T: 0g = 344kcal 10ml oliwy z oliwek 10g B: 0g / W: 0g / T: 10g = 88 kcal + warzywa SUMA: 620kcal http://imageshack.us/a/img521/3057/jedzonko2f.jpg 5.Posiłek Twaróg 200g B: 38g / W: 6g / T: 8g = 248kcal Chleb żytni pełnoziarnisty 150g B: 10g / W: 72g / T: 3g = 356kcal + warzywko SUMA: 604kcal 6. Sen: Odżywka białkowa 35g B: 28g / W: 2g / T: 2g = 149 kcal 10ml oliwy z oliwek 10g B: 0g / W: 0g / T: 10g = 88 kcal SUMA: 237kcal SUPLEMENTACJA Po przebudzeniu: 10g BCAA 10g Glutaminy Do śniadania: Odżywka białkowa 35g Witaminy Omega3 Przed snem 35g odżywka białkowa Do tego w ciągu dnia dorzucam witamin, takich jak, cynk, magnez, wit. C, tran, omega 3. A teraz obiecana relacja z... http://imageshack.us/a/img9/8461/hyper1v.jpg Wczoraj na treningu miałem pierwszy kontakt z HYPER PUMP. Po zapoznaniu się z instrukcją obsługi stosowania HP, (jest ona na etykiecie opakowania) . Hardkorowy Koksu zaleca na pierwszy raz zażyć pół miarki preparatu w celu sprawdzenia tolerancji organizmu na działanie preparatu. Jeśli wszystko będzie ok, to dawkę możemy zwiększyć do 1 miarki. A dla hardkorowców..... 2 pełne miarki :) http://imageshack.us/a/img10/4175/hyper2o.jpg Tak więc zastosowałem się do wskazówki i na pierwszy raz poszło 1/2 miarki którą rozpuściłem w 60ml wody (minimalna ilość wody na 1 miarke to podobno 120ml, tak więc ja dałem pół tego). Osobiście nie lubie do przetreningówek dawać dużo wody, daje jak najmniej, aby dało się wypić na maks kilka łyków i dopiero popijam wodą. Wszystkie przedtreningówki, które próbowałem do tego czasu miały mocno kwaśny smak, albo smakowały jak ludwik z domieszką domestosa, stąd taka technika picia.. ;) Przy Hyper Pumpie również spodziewałem się kwaśnego smaku, ale... Jeden łyk.......... i hmmmm.... Jakie to dobre... 8-) Smak jak dla mnie rewelka, mniam... po wypicu miałem ochote na jeszcze :-D Jeśli chodzi o rozpuszczalność to naprawde super, po zamieszaniu, żadnych gródek, wszystko się ładnie rozpuściło. Po wypiciu nie zostaje nic na szejkerze tak więc to też na plus. Czy poczułem działanie HYPER PUMP'a? Jak dla mnie ta dawka (1/2miarki) za mała, żeby poczuć porządnego kopa na treningu, może coś na początku się wkręciło, bo czułem się taki bardziej obudzony (uczucie jak po wypicu filiżanki kawy), ale tak to nie zauważyłem jakiejś super pompy czy super wzrostu siły. Samopoczucie podczas całego treningu bardzo dobre, motywacja do treningu jak najbardziej była, tak więc pierwszy kontakt z HP zaliczam jak najbardziej do udanych :) Myśle, że się polubimy... };-) Przy okazji pstryknąłem kilka fotek http://imageshack.us/a/img96/8687/hyper3b.jpg http://imageshack.us/a/img23/8778/hyper4.jpg http://imageshack.us/a/img825/1439/hyper5.jpg http://imageshack.us/a/img22/8076/hyper6.jpg http://imageshack.us/a/img9/7674/hyper7.jpg Gotowe do spożycia, smacznego :) Zapomniałem dodać smak jest WATERMELON, czyli po naszemu ARBUZ :) http://imageshack.us/a/img195/538/hyper8.jpg Zmieniony przez - jahaja w dniu 2012-12-07 03:31:12

  Odpowiedzi: 199 Ilość wyświetleń: 13912 Data: 12/7/2012 3:21:15 AM Liczba szacunów: 0
 • JahajaTest suplementów BurneikaSports HP, MT, PCT M (konkurs)

  Post
  Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

  Witam, dzień 4 SIŁA!!! Kolejny dzień testu za nami... Muscle Test przyjmowany 2 razy dziennie o stałych porach. Wszystko ok, żadnego dyskomfortu nie odczuwam, samopoczucie jak najbardziej pozytywne. Zaczne standardowo od wypisek, dieta, suple, trening, ale mam dla Was dzisiaj coś EXTRA! Druga relacja z przedtrenigówki HYPER PUMP!!! Dzisiaj poszła konkretna jedna miarka :-) zapraszam do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia :-)) DIETA Po przebudzeniu: • 500ml. wody w celu uzupełniania płynów +suplementy 1. Śniadanie Najpierw odżywka białkowa 35g B: 28g / W: 2g / T: 2g = 149 kcal a chwilę później: 150g owsianych B: 17,85 / W: 93,6 / T: 10,8 + garść orzechów 10ml oliwy z oliwek 10g B: 0g / W: 0g / T: 10g = 88 kcal 2 jajka 2szt. B: 13g / W: 1g / T: 10g = 146 kcal SUMA: 931kcal 2.Posiłek (przed treningowy) Pierś z kurczaka 180g B: 38g / W: 0g / T: 5g = 200 kcal Ryż 100g B: 6g / W: 76g / T: 0g = 344 kcal 10ml oliwy z oliwek 10g B: 0g / W: 0g / T: 10g = 88 kcal + warzywa SUMA: 632kcal http://imageshack.us/a/img819/9331/jedzonko3.jpg 3.Posiłek ( po treningowy) Od razu po treningu carbo, chwile później białko • Około 50g. carbo • odżywka białkowa 35g B: 28g / W: 2g / T: 2g = 140kcal W przeciągu godziny posiłek: Pierś z kurczaka 180g B: 39g / W: 0g / T: 2g = 178kcal Ryż 100g B: 6g / W: 76g / T: 0g = 344kcal SUMA: 544kcal http://imageshack.us/a/img15/1041/jedz3.jpg 4.Posiłek Ryba Mintaj 200gram B: 35g / W: 0g / T: 2g = 184kcal Ryż 100g B: 6g / W: 76g / T: 0g = 344kcal 10ml oliwy z oliwek 10g B: 0g / W: 0g / T: 10g = 88 kcal + warzywa SUMA: 616kcal 5. Posiłek Dzisiaj upolowałem Makrele ;) Chleb żytni pełnoziarnisty 150g B: 10g / W: 72g / T: 3g = 356kcal + warzywa SUMA: 604kcal Sen: Odżywka białkowa 35g B: 28g / W: 2g / T: 2g = 149 kcal 10ml oliwy z oliwek 10g B: 0g / W: 0g / T: 10g = 88 kcal SUMA: 237kcal SUPLEMENTY Dzień treningowy: Po przebudzeniu: 10g BCAA 10g Glutaminy Do śniadania: Odżywka białkowa 35g Witaminy Omega3 Przed treningiem: 10g BCAA 10g Glutaminy HYPER PUMP 7gram }:-( Po treningu: 10g BCAA 10g Glutaminy 50g Carbo 35g odżywka białkowa Przed snem 35g odżywka białkowa Do tego witaminki w ciągu dnia, wit. C, cynk, magnez, osłonki. TRENING- SIŁA!!! Rozgrzewka 10-15min Nogi: - Przysiady z sztangą na barkach (przysiady pełne do samej ziemi) 20x15/15 30x12 40x12 50x10 60x10 70x10 80x8 90x6 - Wykroki z sztangą na barkach ( spacer jakieś 30metrów) 40/40/40/40 - Prostowanie nog w siadzie na maszynie 30x12 40x12 45x10 50x10 50x10 - Wspięcia na palce 4max 60xMax/max/max/max http://imageshack.us/a/img23/2013/nogi2h.jpg Trening przeprowadzony bardzo dobrze, zrobiłem wszystko co zamierzałem. W siadach ostatnia seria na jakieś 90% obecnych możliwości, wstałbym jeszcze z dwa, może trzy razy, ale nikogo do asekuracji nie było, tak więc nie szalałem. W przysiadach, dupa idzie do samej ziemi. Wykroki również robione dokładnie, kolanem do samego dołu. Ech... jutro będę dziwnie chodzić }:-( http://imageshack.us/a/img689/183/nogiz.jpg A teraz... opisze relacje z drugiej mej przygody z Hyper Pump :-D http://imageshack.us/a/img839/7199/hyper33.jpg 40min przed treningiem zażyłem czubatą miarkę Hyper Pump’a :-)) 7gram mi się sypnęło, (zalecana 6.635gram) i powiem, że te skromne niby 7gram mnie ładnie poklepało… 88-O http://imageshack.us/a/img690/2927/hyper11.jpg Po jakiś 10-15min od wypicia takie jakieś takie dziwne mrowienie mnie dopadło… Najpierw na rękach i stopniowo na całe ciało przeszło… Po jakiś 35min zauważyłem mocno wyostrzone zmysły, z kolejnymi minutami coraz bardziej mnie z kapci wyrywało i stwierdziłem, że czas zaczynać trening... Już przy samej rozgrzewce po prostu super! Takiego powera dostałem, że pięć minut biegu w miejscu, który wykonuje zawsze na początku rozgrzewki, wyglądał w moim wykonaniu jak sprint na 200 Michael’a Johnson’a :-)) Taki zastrzyk energii i siły mnie dopadł, że aż sam się zdziwiłem, że tak mnie to klepie… 88-O Podczas całej rozgrzewki już się nie mogłem doczekać, aż wrzuce coś na sztangę i zaczne pakować.... Uczucie siły jak byś miał zaraz sztangę wygiąć w łapach ;-D http://imageshack.us/a/img838/6564/hyper22.jpg Przez cały trening nie było op*****lania się, czułem dopływ energii, która, aż się prosiła, żeby ją zużyć… Pompa była jak najbardziej ok, wytrzymałość i uczucie siły również większe. Co jeszcze ważne to podczas całego treningu wysoka motywacja do ćwiczeń. Czułem jak organizm do mnie przemawiał… szybciej, mocniej, więcej!!! Po zakończeniu treningu nie zauważyłem żadnych zjazdów, jest stopniowy spadek energii, tak więc również plus. HYPER PUMP jak dla mnie REWELKA 8-) Zdecydowanie się polubiliśmy };-) …a może to po prostu MT zaczyna się wkręcać… :-? Wiem jedno, już się nie mogę doczekać kolejnego treningu na Hyper Pump'ie :-)) czyli już jutro! 8-) Jutro ćwiczymy bary, chcecie się dowiedzieć czy była pompa? :-> Koniecznie bądźcie ze mną! Pozdro dla wszystkich ślędzących, tych z partyzanta i nie ;-D Zmieniony przez - jahaja w dniu 2012-12-08 01:31:56

  Odpowiedzi: 199 Ilość wyświetleń: 13912 Data: 12/8/2012 1:22:09 AM Liczba szacunów: 0
 • JahajaTest suplementów BurneikaSports HP, MT, PCT M (konkurs)

  Post
  Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

  Witam dzień 9 Na wstępie chciałbym podziękować Wszystkim za miłe słowa i za to, że śledzicie mój dziennik. Bardzo mi miło, że doceniacie sposób prowadzienia dziennika, motywuje mnie to do jeszcze bardziej lepszego prowadzenia. Naprawde się staram, żeby miło Wam się czytało i śledziło. Nie chodzi tu już o tego tysiaka co jest do wygrania, kieruje się czymś innym... uważam, że w życiu nie ma nic za darmo i jak dostałem suple o wartości ponad 500zł to trzeba dać coś od siebie i odwdzięczyć się w najlepszy sposób jaki się potrafi. Tak więc nie ma op*****lania się i obiecuje, że do końca testu lipy nie będzie. Ok, koniec mądrości lecimy z dziennikiem ;-) Dzisiaj dzień treningowy, samopoczucie podczas całego dnia jak najbardziej dobre, żadnych oznak żeby coś działo się nie tak. Tak więc jedziemy dalej hardkorowo, dzisiaj trening pleców oraz tricepsów :-) Na 30min przed treningiem wypita przedtreningówka HyperPump, lekkie mrowienie, ale jakby osłabło od poprzednich razy kiedy zażywałem HP… Tak samo poczułem, że jakoś mnie już tak nie klepie HP jak wcześniej. Mniejsze pobudzenie, mniej wyostrzone zmysły, krótko mówiąc mniejszy power... :-| Czyżby organizm się uodpornił? :-? Myśle, że tak, i myśle, że się wszyscy zgadzamy, aby podsypać trochę i na następny trening zarzucić 1,5miarki :-)) No bo wkońcu trening przecież ma być hardkorowy, a pompa na maxa!!! :-D Tak więc postanowione :-)) na najbliższym treningu, czyli w piątek idzie 1,5miarki 8-) Mam nadzieje, że 1,5miarki z kapci będzie wyrywać }:-( Jak nie, albo jak z czasem przestanie dobrze pizgać to przyjdzie czas na…… 2 pełne miarki ;-] Na pewno mam zamiar rzucić 2 pełne miarki podczas tego testu i podzielić się z Wami moimi doznaniami :-)) Tak więc spokojnie Panowie i Panie ;) wszystkiego się dowiecie w odpowiednim czasie :-) Pitu pitu, a wypiski czekają, lecimy! DIETA: Po przebudzeniu: • 500ml. wody w celu uzupełniania płynów +suplementy 1. Śniadanie Od razu odżywka białkowa 35g B: 28g / W: 2g / T: 2g = 149 kcal a chwilę później: 150g owsianych B: 17,85 / W: 93,6 / T: 10,8 10ml oliwy z oliwek 10g B: 0g / W: 0g / T: 10g = 88 kcal 2 jajka 2szt. B: 13g / W: 1g / T: 10g = 146 kcal SUMA: 931kcal 2. Posiłek (przed treningowy) Pierś z kurczaka 180g B: 38g / W: 0g / T: 5g = 200 kcal Ryż 100g B: 6g / W: 76g / T: 0g = 344 kcal 10ml oliwy z oliwek 10g B: 0g / W: 0g / T: 10g = 88 kcal + warzywa SUMA: 632kcal http://imageshack.us/a/img132/1491/jedz9.jpg 3. Posiłek ( po treningowy) Od razu po treningu carbo, chwile później białko • Około 50g. carbo • odżywka białkowa 35g B: 28g / W: 2g / T: 2g = 140kcal W przeciągu godziny od zakończenia treningu posiłek: Pierś z kurczaka 180g B: 39g / W: 0g / T: 2g = 178kcal Ryż 100g B: 6g / W: 76g / T: 0g = 344kcal SUMA: 662kcal http://imageshack.us/a/img545/3351/jedz10.jpg 4. Posiłek Ryba Pan Dorsz 200gram. B: 33g / W: 0g / T: 0g = 140kcal Ryż 100g B: 6g / W: 76g / T: 0g = 344kcal 10ml oliwy z oliwek 10g B: 0g / W: 0g / T: 10g = 88 kcal + warzywa (brokuły) SUMA: 572kcal 5. Posiłek Twaróg 200g B: 38g / W: 6g / T: 8g = 248kcal Chleb żytni pełnoziarnisty 150g B: 10g / W: 72g / T: 3g = 356kcal + warzywa (pomidorki) SUMA: 604kcal Sen: Odżywka białkowa 35g B: 28g / W: 2g / T: 2g = 149 kcal 10ml oliwy z oliwek 10g B: 0g / W: 0g / T: 10g = 88 kcal SUMA: 237kcal SUPLEMENTACJA Dzień treningowy: Po przebudzeniu: 10g BCAA 5-10g Glutaminy Do śniadania: Odżywka białkowa 35g Witaminy Omega3 Przed treningiem: 10g BCAA 5-10g Glutaminy HYPER PUMP 1miarka Po treningu: 10g BCAA 5-10g Glutaminy 50g Carbo 35g odżywka białkowa Przed snem 35g odżywka białkowa Do tego w ciągu dnia trochę witamin, takich jak, cynk, magnez, wit. C, tran, omega 3. TRENING- plecy, ticeps, brzuch Rozgrzewka 10-15min Martwy ciąg 10/20/30/40x12 52x12 62x12 72x12 82x10 92x8 Podciąganie na drążku 3 serie po 8 powtórzeń Wiosłowanie sztangą w podporze o ławkę 12x40 10x50 8x60 8x70 Przyciąganie drążka wyciągu dolnego do brzucha 3 x serie z progresją ciężaru 12-10-8 Triceps: Ściąganie sznura na wyciągu: 20x12 25x10 30x8 Wyciskanie francuskie sztangą łamaną leżąc 28x12 30x10 33x8 Na koniec treningu dorzuciłem 1 ćwiczenie rozciągające plecy oraz skatowałem brzuchol :-D Co do treningu to strasznie mi się dzisiaj wydłużył, gdyż chciałem porobić pare fotek dla Was i szukałem dobrego światła i trochę mi się zeszło… Ale już spoko, już mam wszystko obczajone, następnym razem pójdzie dużo płynniej. Sam trening zaliczam do bardzo udanych, plecy hardkorowo spompowane już po drugim ćwiczeniu (podciąganie na drążku), a na dobitke jeszcze było ciężkie wiosłowanie leżąc w oparciu o ławke (chyba moje ulubione ćwiczenie) i na koniec zrobiłem środek pleców, poszło ściąganie drążka (kierownica) do brzucha. Triceps zacząłem od ściągania sznura z powolnym opuszczaniem, a następnie francuskie wyciskanie leżąc. Po tych 6 seriach tricepsy twarde jak skała :-)) Trening jak nabardziej udany, samopoczucie podczas treningu jak najbardziej dobre, a pompa … mmmm… bomba 8-) Poniżej kilka fotek z treningu: http://imageshack.us/a/img534/4446/16143603.jpg http://imageshack.us/a/img17/5274/43060141.jpg http://imageshack.us/a/img801/7803/75944460.jpg Ok, lece w kime |-O trzymajcie się do jutra };-) Pozdro Zmieniony przez - jahaja w dniu 2012-12-13 00:47:27

  Odpowiedzi: 199 Ilość wyświetleń: 13912 Data: 12/13/2012 12:45:49 AM Liczba szacunów: 0