SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 979
mam pytanie odnosnie HMB nie wiem kiedy je brac:
przed treningiem lepiej jest brac przed posilkiem czy po i tak samo po trengu i przed snem i czy brac je przed treningiem aerobowym czy przed silowym?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
najlepiej wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 979
no ja to wiem za po nim sa slabe efekty ale ja mam klopoty z nerkami i prawie nic innego nie moge brac a cwicze juz ponad 2 lata i teraz juz mam b.slabe efekty wiec jak je brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jaki klopot z nerkami?
wiesz ze pod to powienienes miec specjalną diete?
czy jestes pewien ze nie koliduje to z założeniami odżywiania kulturystycznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
co do hmb
wez 1 kapsulke rano nastepna po treningu i przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Trenujesz dlugo-masz slabe efekty i sadzisz ze HMB pomoze? nic bardziej mylnego. W dodatku przy chorych nerkach skonsultuj sie z lekarzem, zapwne wieksze ilosci bialka nie sa wskazane w takim stanie rzeczy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 979
z lekarzem rozmawialem moge brac tylko HMB lub bialko w ilosci ok.10g dziennie...
wiem ile brac i kiedy ale nie wiem czy brac przed posilkiem czy po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
bialko w ilosci 10 g dziennie...


przykro mi kolego ale ograniczenia zdrowotne nie jako dyskwalifikuja Cie z tego sportu, pozostaje wiec cwiczyc rekreacyjnie co za tym idzie nie wydawac pieniedzy na badziewne suplementy pokroju HMB

10g dziennie - to nawet nie swiadomie mozna wiecej zjesc...

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
chyba coś poknociłeś z tym białkiem
norma 10 g to już trudno jest zachować przy jedzeniu żywności nie przetworzonej
wogóle to szkoda pieniędzy w Twoim wypadku na HMB
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
bez sensu, nieprawdopodobne.
bo mial na mysli zapewne porcje 10g czyli okolo 1/3 normalne polecanej przez producenta porcji

chyba ze mial na mysli 1g na kg masy ciala bialka dziennie to jest realne i mozna sie zgodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 979
nie mialem na mysli ze przy braniu bialka w proszku to koge tylko tyle a nie w jedzeniu....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak waszym zdaniem powinienem zarzywac te suple

Następny temat

Mutant Mass - na dłuzej

WHEY premium