SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT TheGladiators

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35980

napisał(a)
Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1066 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23263

Witam wszystkich w moim dzienniku pod patronem Activlab.
Na samym wstępie chciałbym podziękować jurorom za danie mi możliwości trenowania pod okiem trenera - Peepka. Wszystkim pozostałym wybrańcom życzę wytrwałości i owocnej współpracy z mentorami.

Cel: Budowa masy mięśniowej- Barki i łydki to priorytet
Staż: 2 lata treningów siłowych, 1 rok MMA, BJJ
Wzrost: 190 cm
Waga: 86 kg
Pas: 87 cm
Klatka: 110 cm
Ramię: P 37 cm / L 36,5 cm
Udo: P i L 60 cm
Łydka: P 38 cm / L 38 cm
Mojego typu sylwetki nie da się jednogłośnie określić - mam wiele cech ekto i mezo.

Generalnie bazuje na produktach z marketów, dlatego że jest tam wszystko i nie muszę biegać od sklepu do sklepu. Do bilansu kalorii i makroskładników nie wliczam warzyw i suplementów - jedynie substytut jakim jest białko (WPI, WPC).

WPC - Dodaje do 1 posiłku
Witaminy i minerały - Zaraz po 1 posiłku
BCAA - Przed jak i po treningu
WPI - Po treningu
Re-Con - Po treningu
Leucyna i HMB - Narazie pójdzie na półkę, otworze jak przyjdzie na to czas
Glutamina - Tylko i wyłącznie prozdrowotnie

W mojej suplementacji nie mogło zabraknąć produktów Activlab. Suplementy traktuje jako mały dodatek, najważniejsza jest dieta.
Kończą mi się witaminy i WPC dlatego w najbliższym czasie będę musiał zrobić zakupy w sklepie SFD - Najprawdopodobniej WPC z SFD lub Activlab.

A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie 3s
Plecy:
- Martwy ciąg 3s
- Wiosłowanie hantlą 3s
Nogi:
- Przysiad ze sztangą 3s
- Uginanie nóg w pozycji stojącej 2s
Barki:
- Wyciskanie sztangi siedząc 3s
Tricepsy:
- Francuskie wyciskanie sztangi leżąc 3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 3s
Łydki:
- Wspięcia na palcach siedząc 3s

B

Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Plecy:
- Podciąganie na drążku nachwytem 3s
- Podciąganie na drążku podchwytem 2s
Nogi:
- Wykroki 3s
- Prostowanie nóg w siadzie 2s
Barki:
- Unoszenie ramion w przód ze sztangielkam 3s
Tricepsy:
- Odwrotne pompki 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s
Łydki:
- Wspięcia na palcach stojąc 3s

Jakiś czas jadę splitem, tak więc czas najwyższy na zmianę treningu - wspólnie z trenerem zadecydowaliśmy że będzie to zwyczajne FBW.

Mój ideał sylwetki to Saker z kanału yt WarszawskiKoks

Od jutra zaczynamy :) OGIEŃ

Zmieniony przez - TheGladiators w dniu 2013-09-29 16:32:33

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 5501 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 54957
Powodzenia
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1250 Wiek 20 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18830
Jest gites! bd zaglądal i powodzenia :)

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 17188 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47901
Zjemy resztę
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 696 Napisanych postów 36776 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 175895
Zdecydowanie trzeba przymasowac a ideał mógłbyć wybrać inny
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2403 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80847
Powiadomki powodzenia
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 13306 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50942
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50483
Jazda ! postaram się tu wpadać :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 7513 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 58456
SOG na początek, będę odwiedzać ;) Za chwilę biorę się za zakładanie swojego tematu.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 642 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14290
Wpadać będę.
Nazwy tematów konkursowych przydałoby się wyróżnić.

Nowy dziennik treningowy w dziale Activlab:
http://www.sfd.pl/DT__PAKUS_-t977027.html#

Jeżeli pomogłem ->> Przyznaj SOG'a

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1066 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23263
Dzięki wielkie chłopaki za doping ! Mimo tego że jestem przeziębiony i mam intensywny katar motywacja jest jeszcze większa.

Bonus z dzisiejszych zakupów

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT TechAvi

Następny temat

DT PilkaPN

Jakie węglowodany wybrać? Trening na masę - 5 złotych zasad Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Pigwa i jej cenne właściwości Węglowodany w trakcie treningu: tak czy nie? Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Fit Family - Kasia i Damian Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka