SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

c

 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Dzień najważniejszego testu mocy. I w sumie tyle poza porządkami w domu, etapem TdF i zaraz netflix.:-D Dieta: 1. Placki z musem śliwkowym, śliwki, nektarynki, twarożek i masło orzechowe (zdjęcie) 2. Zestaw przed testem- espresso + czekolada gorzka (zdjęcie) 3. Udko z kurczaka, kaszotto i surówka z marchewki i jabłka 4. Zupa z fasolki szparagowej i sałatka z mozzarellą, makaronem i kurczakiem W ciągu dnia kawy i desery galaretkowe 0kcal. https://i.imgur.com/KpitIbK.jpg https://i.imgur.com/3Y4W6n3.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/DRW1PNP.jpg Trening/aktywność https://i.imgur.com/MlrjgV7.jpg Mega zadowolony, cel sezonu zrobiony FTP na poziomie 4.54 W/Kg! Szczególnie, że wg topowych youtube'erów vectory zawyżają moc względem assioma favero. Walczyłem z głową i z odruchami wymiotnymi, kilka kom’ów też wpadło.:-), kocham to:-) Suplementacja Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps Magnez SFD-1 caps Witamin C Allnutrtion- x1 caps Sfd Flex all complete- 3x miarka I można wracać do przyjemnych grupowych treningów.:-D To tyle, Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-07-27 19:14:43

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/27/2019 7:13:33 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Dziś rano na trening, w sumie na czczo bo mało czasu, o 10 trzeba było wyjechać na chrzciny. Właśnie wróciłem do domu, kolacja, netflix i do jutra.:-) Dieta: 1. Przed treningiem 1 banan i 2 małe morele suszone 2. Naleśniki z farszem twarożkowym, bananowym i owocami 3. Chrzciny, czyli wyżerka- mięso, owoce, węglowodany, unikałem ciast i tłustych rzeczy :-) 4. Zupa z fasolki szparagowej i sałatka z mozzarellą i kurczakiem W ciągu dnia kawy i desery galaretkowe 0kcal. Podsumowanie: https://i.imgur.com/aWQFavR.jpg Trening/aktywność https://i.imgur.com/pQH3vjf.jpg Miało być 1h, było 1.5h, miało być rege i nie było. No tak wyszło.%-)%-)%-) Suplementacja Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps Magnez SFD-1 caps Witamin C Allnutrtion- x1 caps Sfd Flex all complete- 3x miarka To był lżejszy tydzień treningowy ze względu na testy, ale i tak prawie 12h wyszło. No cóż, taki sport;-) To tyle, Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/28/2019 7:53:03 PM Liczba szacunów: 2
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Poniedziałek, powrót do codzienności. Trochę pracy, po pracy trening no i wieczorny chill z Żonką przy sushi i Netflix:-) Dieta: 1. WPC SFD+ olej rzepakowy 2. Spaghetti z mięsem mielonym i fasolką szparagową 3. Sushi z łososiem i warzywami (zdjęcie) W ciągu dnia kawy i desery galaretkowe 0kcal. https://i.imgur.com/PI8dLiL.jpg Sushi w wykonaniu mojej Lady;-D;-D;-D Podsumowanie: https://i.imgur.com/68UQgZf.jpg Już chyba to lepiej wygląda;-) Trening/aktywność https://i.imgur.com/koZKZlF.jpg Trening rzeźnia i na trenażerze. Trochę powtórzeń na progu i max mocy. Dało w kość, kolano też to odczuło. Padłem na koniec. Suplementacja Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps Magnez SFD-1 caps Witamin C Allnutrtion- x1 caps Sfd Flex all complete- 2x miarka Ciężki treningowy tydzień się zapowiada, dużo powtórzeń w mocy do 1min i szykują się powtórzenia na 200% FTP, nie lubię tego…:-( To tyle, Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/29/2019 7:42:25 PM Liczba szacunów: 3
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Chu#owy dzień, znaczy samopoczucie od rana słabe, zmęczony, wychodzą obciążenia chroniczne niestety. A jeszcze jutro mnie czeka teamowy trening, więc rzeźnia znowu… Idę do wyra, znowu nie mogę spać w nocy tzn. CUN zajechany…%-) Dieta: 1. WPC SFD+ olej rzepakowy 2. Ryż z kurczakiem w sosie porowym i grillowany bakłażan 3. Ciasto owsiane z musem śliwkowym, nektarynkami, twarożkiem i masłem orzechowym (zdjęcie) W ciągu dnia kawy i deser galaretkowy 0kcal. https://i.imgur.com/0FPODTH.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/UCu7L1c.jpg Zaczynam liczyć jak Bzyk spoczynkowe +75% całości kcal z treningu:-) Trening/aktywność https://i.imgur.com/r3ySW0E.jpg Znów trenażer, sporo rzeźni i długich powtórzeń do 120% FTP. Nie wiem czemu ja te FTP podnosiłem, teraz boli bardziej. }:-( W trakcie musiał wlecieć żel energetyczny no i espresso przed... Suplementacja Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps Magnez SFD-1 caps Witamin C Allnutrtion- x1 caps Sfd Flex all complete- 3x miarka To tyle, Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-07-30 19:23:14

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/30/2019 7:21:42 PM Liczba szacunów: 2
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Szybki dzień. Po pracy od razu na trening Teamowy do Warszawy. Zadbałem dziś o dobre odżywianie i dużo kcal, powinniście być dumni.%-) Dieta: 1. WPC SFD+ olej rzepakowy 2. Ryż z kurczakiem z chińskimi warzywami 3. Ryż z kurczakiem z chińskimi warzywami 4. Naleśniki z musem śliwkowym, owocami i masłem orzechowym 5. Naleśniki z musem śliwkowym, owocami i masłem orzechowym W ciągu dnia kawy, banan w trakcie treningu no i gorzka czekolada Podsumowanie: https://i.imgur.com/pigIl6P.jpg 300kcal pod bilansem (trening już przeliczony na 75% całości):-) Trening/aktywność https://i.imgur.com/IDKzfCx.jpg Oj działo się= dojazd, 8 rund gdzie zrobiłem NP 290w w ponad 1h i powrót. Powalczyliśmy na kresce, raz byłem trzeci i 3 razy piąty. Goniłem ucieczkę przez 2 kółka w pojedynkę, niestety bez powodzenia. Za lekki jestem:-D Suplementacja Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps Magnez SFD-1 caps Witamin C Allnutrtion- x1 caps Sfd Flex all complete- 2x miarka To tyle, Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/31/2019 9:28:50 PM Liczba szacunów: 2
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Wczoraj mimo, że nietreningowy to intensywny dzień. Po pracy od razu do Teściów. Ale opłacało się, przywieźliśmy jaja i warzywka prosto z pola%-) Dieta: 1. WPC SFD+ olej rzepakowy 2. Ryż z kurczakiem z warzywami 3. Ryż z kurczakiem z chińskimi warzywami 4. Sałatka z kurczakiem i mozzarellą z sosem musztardowym W ciągu dnia kawy Podsumowanie: https://i.imgur.com/TN51XYw.png Dziś niskie WW, i tak wysokie jak na moje przed TRR przeboje ;-) Trening/aktywność https://i.imgur.com/qe4SHT4.jpg Potrzebowałem tego dnia, bardzo, nogi drewniane :-) Suplementacja Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps Magnez SFD-1 caps Witamin C Allnutrtion- x1 caps Sfd Flex all complete- 2x miarka To tyle, Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/2/2019 8:11:03 AM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Jeszcze szybszy dzień. Piątek więc więcej pracy z dietami. Po pracy trening i potem ogarnianie blendera (zepsuł się) i auta, trzeba było wymienić kierownicę. Zaraz na szybkie zakupy i po Żonę bo od koleżanki wraca. Jak padnę, to tylko raz:-PP Dieta: 1. WPC SFD+ olej rzepakowy 2. Papryka faszerowana, ryż, brokuły (zdjęcie) 3. Papryka faszerowana, ryż, brokuły (zdjęcie) 4. Ciasto owsiane z jabłkami, twarożkiem i masłem orzechowym W ciągu dnia kawy, banan w trakcie treningu no i gorzka czekolada https://i.imgur.com/XMK0TG1.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/Bu4jxxK.jpg Dziś nie dojadłem, pośpiech, pośpiech…;-) Trening/aktywność https://i.imgur.com/wqsZojt.jpg Zastanawiam się czy Trener testuję kiedy się zesram.%-) Kolejny mega mocny trening. Bloki na 95/120%FTP, dwa takie po 20min…:-) Suplementacja Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps Magnez SFD-1 caps Witamin C Allnutrtion- x1 caps Sfd Flex all complete- 2x miarka To tyle, Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/2/2019 9:09:35 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Dziś pobudka o 5.40, o 6.30 już na rowerze, niestety tak wcześnie rano bo trening przed Memoriałem Królaka na Starym Mieście musiał się odbyć bez tłumów ludzi. O tej godzinie widać tylko służby sprzątające.:-) Potem z Żonką poleciałem poopalać się nad wisłą, po powrocie chill przy Tour The Pologne, Żona też ogląda, Kobieta Idealna.:-P Zaraz kolacja i netflix.:-) Dieta: 1. Kawowo-kakaowa owsianka z twarożkiem, owocami i masłem orzechowym 2. Naleśniki z musem owocowym, twarożkiem i masłem orzechowym 3. Kurczak w sosie czosnkowym z kaszą i grillowaną cukinią (zdjęcie) 4. Zupa botwinkowa, sałatka z makaronem i kurczakiem w sosie musztardowym W ciągu dnia kawy i galaretki 0 kcal. https://i.imgur.com/vKwc9oq.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/nGpEmO6.jpg Chyba jak na 1.5h treningu i spacer około 5km nie jest za mało. Trochę za dużo tłuszczy.:-) Trening/aktywność https://i.imgur.com/odk5hqH.jpg Interwałówka, drewniana noga dziś po wczoraj. Po rozgrzewce, zrobiłem 13 rundek po „kostce Starego Miasta”. Średnio podjazd bednarską w 450w, a zjazdy znacznie poprawiłem na karowej od zeszłego roku. Potrzebuje 2 razy mniej mocy żeby wykręcić ten sam czas. Mimo wszystko ruch otwarty więc musiałem uważać, wiedziałem że czasów z wyścigu nie poprawię. Ale trasę sobie przypomniałem więc cel osiągnięty. Po rundkach schłodzenie po pustej jeszcze Warszawie. Suplementacja Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps Magnez SFD-1 caps Witamin C Allnutrtion- x1 caps Sfd Flex all complete- 2x miarka To tyle, Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/3/2019 6:47:48 PM Liczba szacunów: 2
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Dziś miał być grupowy trening, niestety budzę się o 7.00 i mokro. Idę spać dalej, budzę się ponownie o 9 sucho.. Mogłem jednak jechać..%-) No nic zostało samotne nabijanie kilometrów w tlenie.. O 10 zebrałem się na trening, 14 wróciłem, szybko z Żonką do pizzy hut na pizzę w ramach leczenia mojej głowy.:-P Spacer, depilacja, rozciąganie, chill i netflix. :-) Dieta: 1. Naleśniki pełnoziarniste z musem brzoskwiniowym, twarożkiem i masłem orzechowym 2. Pizza hut- pizza teksas/carbonara+ dużo warzyw z baru sałatkowego 3. Zupa botwinkowa, sałatka z makaronem i kurczakiem w sosie musztardowym W ciągu dnia kawy i galaretki 0 kcal, w czasie treningu banan. Podsumowanie: https://i.imgur.com/yOeau7N.jpg Za dużo tłuszczy, pizza zrobiła swoje niestety. Dziś poprawka pizzą i już naprawdę ciężko z bańką, że zaraz będę tłusty jak świnia.. Ale walczę%-) Trening/aktywność https://i.imgur.com/x29FdLH.jpg Dziś mocniejszy tlen i kilka akcentów. Noga drewniana ale dobrze się kręci. Niestety samemu więc lekko nudno. W trakcie wpadł 1 banan i wystarczył po śniadaniu około 1tyś kcal:-) Suplementacja Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps Magnez SFD-1 caps Witamin C Allnutrtion- x1 caps Sfd Flex all complete- 2x miarka Takie podsumowanie tygodnia, bo niektórzy dają: https://i.imgur.com/gccBv9f.jpg To tyle, Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/4/2019 6:57:44 PM Liczba szacunów: 3
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Poniedziałek i do pracy. Zmęczony, znów wychodzą obciążenia. Po pracy gotowanie, trening,, a teraz już odpoczynek. :-D Dieta: 1. SFD WPC + olej rzepakowy 2. Kotleciki wieprzowe z ryżem, buraczkami i ogórkami od babci 3. Zupa botwinkowa, sałatka z makaronem i kurczakiem w sosie musztardowym (zdjęcie) W ciągu dnia kawy i galaretki 0 kcal, po treningu kilka mini brzoskwiń https://i.imgur.com/0QPIYwM.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/G6Gh5sH.jpg Trening/aktywność https://i.imgur.com/i1KXL7u.jpg Rege i w tym 4 sprinty z nudów. Nogi drewniane. Suplementacja Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps Magnez SFD-1 caps Witamin C Allnutrtion- x1 caps Sfd Flex all complete- 2x miarka To tyle, Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/5/2019 6:47:10 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Wtorek. W pracy w miarę luz, szybciej się urwałem, bo miało padać po 18, a trzeba było trening zrobić. Po treningu rozciąganie, oglądanie powtórki etapu TdP (smutne, kolarz wczoraj zmarł po reanimacji), zaraz netflix pewnie.;-) Dieta: 1. SFD WPC + Olej rzepakowy 2. Mięso wieprzowe mielone z sosem pomidorowym, ryżem i ogórkami 3. Mięso wieprzowe mielone z sosem pomidorowym, ryżem i ogórkami 4. Zupa z botwinki, ciasto owsiane z brzoskwiniami, twarożkiem, śliwkami i masłem orzechowym W ciągu dnia kawy i galaretki 0 kcal. Podsumowanie: https://i.imgur.com/nsIKg0Z.jpg Trening/aktywność https://i.imgur.com/UfUHWMn.jpg Już zaczynamy, krótkie, specjalistyczne jednostki pod wyścig w niedzielę.:-) Suplementacja Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps Magnez SFD-1 caps Witamin C Allnutrtion- x1 caps Sfd Flex all complete- 2x miarka To tyle, Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/6/2019 6:51:30 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  U mnie jeszcze kwestia tego że: A- Piwo jest gorzkie B- Wino jest gorzkie C- Whisky smakuje jak perfumy (nie nigdy nie próbowałem, ale tak czuję %-) ) D- Wódka, w sumie wchodzi, ale smaczna to nie jest, a na drugi dzień już w ogóle.. %-) Dodatkowo... Nigdy nie paliłem papierosów i innych, ani nic nie wciągałem.. %-) Dziwny jestem i nie znam życia.. %-) Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-12-31 16:58:30

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 12/31/2019 4:57:21 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/LHemCXg.png Co za dzień. Od rana totalny brak sił.. Chęci… ehh… Ale poszło, dziś dzień pod znakiem pracy i spaceru, nic więcej się nie działo. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i pomarańczami, sernik 2. Ryż z duszonymi warzywami, hummusem, ogórkiem i kurczakiem 3. Krem pomidorowy, Sałatka z kurczakiem i sosem keczupowo-musztardowym +++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/yxONtzl.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/YZ8AzKv.jpg Dziś już rygor. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/XT879wX.jpg Tydzień rest’u. Tak planuje żeby od soboty ruszyć z kopyta :-D https://i.imgur.com/Rq9ITVq.jpg Tak, tak, tak.. https://i.imgur.com/Rqy5Iod.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku P.A.L.L.A.D. MULTIVITAMIN COMPLEX - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, SFD COLLAGEN PREMIUM – 3x miarka, SFD BOSWELIA SERRATA – 2 caps, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/46z8oGe.jpg Małe zakupy z sfd, bo wypłata wpadła.. %-) Spalacz dla Żonki ;-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/6/2020 6:49:38 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/aHjP9fu.png Pobudka przed 8. Dziś trochę lepiej, mimo że pracowity ranek bo wpadł nowy prywatny klient. Spiąłem dupę od rana bo teraz posucha straszna i trzeba dbać o podopiecznych. Po 11 trening, po treningu dalej do pracy, rozciąganie, spacerek i już chill do wieczora z Żonką. :-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i pomarańczami, sernik 2. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i pomarańczami, sernik 3. Makaron z warzywami i kurczakiem w sosie pomidorowym 4. Sałatka z kurczakiem, ziemniaczkami i sosem keczupowo-musztardowym +++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/Cx01rR2.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/SzNHLmG.jpg Dalej kontrola miski, w weekend odbiję.. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/2jqRRQT.jpg Lekki tlenik, jeszcze tak nisko serducho mi się nie kręciło, 127ud/min- 192w.. W trakcie trochę belgijskich klasyków pooglądałem ;-) https://i.imgur.com/P2u10sA.jpg Core.. https://i.imgur.com/YKjyySv.jpg Rutyna.. https://i.imgur.com/Rqy5Iod.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku P.A.L.L.A.D. MULTIVITAMIN COMPLEX - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, SFD COLLAGEN PREMIUM – 3x miarka, SFD BOSWELIA SERRATA – 2 caps, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/bVGd13O.jpg I cykl wyścigów ZWIFT Polska, w którym mam zamiar wziąć udział :-) Jak się nie ma tego czego się chce to trzeba jakoś sobie radzić… Klasyk beskidzki oficjalnie odwołany :-( Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-04-07 18:27:15

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/7/2020 6:26:39 PM Liczba szacunów: 2
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/yKS3uMm.png Pobudka przed 8. Intensywny dzień pracy. Do 16 w sumie robiłem rozpiski makro dla klientów z nowymi przepisami. Potem spacer i odpoczynek. Jutro w zasadzie powtórka dnia wczorajszego. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i pomarańczami, sernik 2. Placki ziemniaczane z kurczakiem i colesławem 3. Krem warzywny, Placki ziemniaczane z kurczakiem i colesławem 4. Sałatka z kurczakiem i sosem keczupowo-musztardowym +++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/u1pPaDU.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/3x91ynE.jpg W ryzach. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/cdAFY1G.jpg Odpoczywamy :-) https://i.imgur.com/B7WybVz.jpg By chociaż nogą ruszyć.. https://i.imgur.com/Rqy5Iod.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku P.A.L.L.A.D. MULTIVITAMIN COMPLEX - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, SFD COLLAGEN PREMIUM – 3x miarka, SFD BOSWELIA SERRATA – 2 caps, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/bgHjbJp.jpg Wspominki z Cypru cd.. Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-04-08 18:46:42

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/8/2020 6:46:24 PM Liczba szacunów: 3
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/7VFPiQR.png Jak pisałem wczoraj kopia dnia wczorajszego. Nadrabiam zaległości pracowe ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i pomarańczami, sernik 2. Placki ziemniaczane z kurczakiem i colesławem 2. Krem warzywny, Placki ziemniaczane z kurczakiem i colesławem 4. Sałatka z kurczakiem i sosem keczupowo-musztardowym +++W ciągu dnia kawy Podsumowanie: https://i.imgur.com/3x91ynE.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/5tVy6Ot.jpg Dawno nie było 2 dni rest’u pod rząd https://i.imgur.com/o0Ln7v6.jpg ;-) https://i.imgur.com/Rqy5Iod.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku P.A.L.L.A.D. MULTIVITAMIN COMPLEX - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, SFD COLLAGEN PREMIUM – 3x miarka, SFD BOSWELIA SERRATA – 2 caps, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/CK8qPwV.jpg I dalej wspominam… ;-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/9/2020 6:38:44 PM Liczba szacunów: 2
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/SEBizlF.png Dziś pobudka o 8. Żonka wstała o 7 i pojechała na zakupy. Prawie 3h… Eh.. Praca, o 11 trening, praca, rozciąganie, spacer, chill. I do jutra ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i pomarańczami, sernik 2. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i pomarańczami, sernik 3. Krem warzywny, ryba po grecku z pomidorem i PROTEINEO BREAD 4. Sałatka z kurczakiem, ziemniaczkami i sosem keczupowo-musztardowym +++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/P9bZBMA.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/dfZWgcz.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/jd9sSJM.jpg https://i.imgur.com/1rTy44W.jpg Przepalona noga przed jutrzejszym Giro ;-) https://i.imgur.com/gtj9QhX.jpg Core. https://i.imgur.com/uxkgQrQ.jpg Rutynka ;-) https://i.imgur.com/Rqy5Iod.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku P.A.L.L.A.D. MULTIVITAMIN COMPLEX - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, SFD COLLAGEN PREMIUM – 3x miarka, SFD BOSWELIA SERRATA – 2 caps, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-04-10 19:01:41

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/10/2020 7:01:21 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Dzięki :-) https://i.imgur.com/yqMkIC0.png Pobudka o 7. Śniadanko, treningo-wyścig. Potem posiłek, spacer i chill, no trochę w kuchni porobione na jutro i posprzątane w domku ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Naleśniki z farszem: kakaowy skyr, jabłka prażone, borówki i ALMOND CREAM SMOOTH 2. Foccacia i sernik 3. Ryba po grecku, schab Teścia%-) i sałatka 4. Sałatka z kurczakiem, ziemniaczkami i sosem keczupowo-musztardowym +++W trakcie wyścigu tylko ISO +++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/qlFxuRm.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/KPVKexQ.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/T2R9csk.jpg https://i.imgur.com/LIvIsGS.jpg Co będę pisał, waty mówią same za siebie i poprawione FTP. Miejsce 88/987, szkoda tego miejsca bo w/kg miałem jak kolega, który był 19. Brak interaktywnego trenażera to jednak ogromny ogranicznik. No i ręka w gipsie.. No ale cóż, grunt to się ujechać i zeszmacić, to się udało :-D https://i.imgur.com/OOBJZ02.jpg I coś dla Szajby :-D, 4.6w/kg z 20min.. :-) https://i.imgur.com/C4Q5Ss6.jpg Pogoda sztos! https://i.imgur.com/Rqy5Iod.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku P.A.L.L.A.D. MULTIVITAMIN COMPLEX - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, SFD COLLAGEN PREMIUM – 3x miarka, SFD BOSWELIA SERRATA – 2 caps, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-04-11 17:48:47

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/11/2020 5:48:21 PM Liczba szacunów: 2
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Szajba, moje tętno nic Ci nie powie bo jestem po reście, więc reagowało bardzo wysoko. Generalnie wyścig z mocy to głownie 4-6 strefa (mam 6 stref mocy), a z tętna to głownie 5 strefa (powyżej 177 ud/min).. %-) https://i.imgur.com/YZQcUUD.png Nie mogłem spać, więc mimo braku budzika pobudka o 7.00. Śniadanko (standardowe) no i trenażer. Luźne 3h, potem prawdziwe śniadanko wielkanocne (tylko udziwnione trochę menu, ale sztos!). Potem kawka w ogrodzie z brownie, spacer, posiłek, chill w wyrku i zaraz jeszcze coś zjemy. Fajny dzień, mimo tego całego zamieszana z koronawirusem :-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z sosem kakaowym, owocami i ALMOND CREAM SMOOTH 2. Wielkanocny stół- Krewetki, łosoś, sałatka, warzywka i chlebek Żonki roboty 3. Sałatka z schabem od teścia, jajka faszerowane, Brownie 4. Sałatka z chlebkiem chrupkim +++W trakcie treningu banan +++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/cvvtzvD.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/deLliG0.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/8IrUkun.jpg https://i.imgur.com/rFBLL2z.jpg Nudno, no i na początku betonowe nogi. Potem już się rozruszały, ciekawy jest zerowy dryf tętna.. https://i.imgur.com/KWtY0Xe.jpg Ale puchy na ulicach, wymarłe miasto… https://i.imgur.com/Rqy5Iod.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku P.A.L.L.A.D. MULTIVITAMIN COMPLEX - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, SFD COLLAGEN PREMIUM – 3x miarka, SFD BOSWELIA SERRATA – 2 caps, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-04-12 21:00:32

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/12/2020 8:59:57 PM Liczba szacunów: 3
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/kcgBMDy.png Pobudka o 8.30. Pospałem dziś.. %-) Poranne ogarnianie, trening i wyczekiwany grill. Robienia na 2h, jedzenia na… 15min.. %-). Potem trochę popracowałem, spacer i już chill do wieczora.. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z sosem kakaowym, owocami i ALMOND CREAM SMOOTH 2. Grill- chlebek pieczony, udka, kiełbaski z indyka, warzywa grillowane, sałatka 3. Sałatka z ogórkiem kiszonym, schabem i chlebem chrupkim 4. Sałatka z ogórkiem kiszonym, kurczakiem i chlebem chrupkim +++W ciągu dnia kawy Podsumowanie: https://i.imgur.com/ouZcOJP.jpg Już pod kontrolą dziś, ale bez liczenia. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/u83blpu.jpg Lekkie zakręcenie nóżką z akcentami przed jutrzejszym etapem Tour’u ;-) https://i.imgur.com/vkj6c5a.jpg Core. https://i.imgur.com/lnybXVR.jpg I walk. https://i.imgur.com/Rqy5Iod.png TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku P.A.L.L.A.D. MULTIVITAMIN COMPLEX - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps, SFD COLLAGEN PREMIUM – 3x miarka, SFD BOSWELIA SERRATA – 2 caps, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 2704 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/13/2020 6:37:13 PM Liczba szacunów: 1