SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

c

 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  to jest akurat realne przy założeniu ze: a) to maksymalnie twój drugi rok stażu na siłowni( jeśli więcej to bez chemii zapomnij), b) doskonale wiesz co robisz zarówno pod względem treningu zasadniczego jak i diety, c) znasz dobrze już swoje ciało i wiesz jak zareaguje. d) masz dopięty na tip-top plan działania oraz jesteś w stanie go modyfikować zależności od realnych potrzeb ( 12 miesięcy to bardzo dużo) @orzegów - Co do super rekompów nawet na forum widać że dużo ludzi nie jedzie na sucho tylko z odpowiednim smarowaniem. zamiana fatu w tłuszcz jest wg mnie możliwa ale nie na średnim etapie zaawansowania. Dodatkowo mieszanie zawodowców którzy są chodzącymi aptekami też nie przekona nikogo do tego że to możliwe.

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/23/2014 7:46:05 AM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  takie maszynki to dla mnie ściema;-) jestem pasjonatem ogólnie pomiarów, analiz ale na czymś co kosztuje już +10 tys. i przynajmniej rozbija szczegółowo skład ciała na dane jego partie. z kolei wyniki na takim czymś po czym jakiś wariant skakał, jeszcze inny obrzygał i dodatkowo nikt nie wie kiedy było kalibrowane powinny pozostawiać wiele wątpliwości}:-( dużo chłopaków z forum używa tanity którą też uważam za bardziej wiarygodną. a przy takich +10 tys. i tak trzeba brać zapas +/- 1%. jedyna prawdziwa metoda to mata indukcyjna na uniwersytetach medycznych;-) pomiar zależy od: a) ilości jedzenia oraz czasu jego spożycia przed pomiarem; b) ilości płynów spożytych oraz wydalonych DANEGO dnia; c) godziny badania ( zawsze o tej samej się staraj) d) przed/po treningu ( 1 kg różnicy wagi ciała oraz zmiana ilości wody) dawaj fotki w dobrej jakości to ci powiemy czy masz 13 czy 23% BF;-) tylko napnij mięśnie;-) lustro i taśma prawdę powie a nie analizator;-)

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/26/2014 3:39:25 PM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  takie maszynki to dla mnie ściema;-) jestem pasjonatem ogólnie pomiarów, analiz ale na czymś co kosztuje już +10 tys. i przynajmniej rozbija szczegółowo skład ciała na dane jego partie. z kolei wyniki na takim czymś po czym jakiś wariant skakał, jeszcze inny obrzygał i dodatkowo nikt nie wie kiedy było kalibrowane powinny pozostawiać wiele wątpliwości}:-( dużo chłopaków z forum używa tanity którą też uważam za bardziej wiarygodną. a przy takich +10 tys. i tak trzeba brać zapas +/- 1%. jedyna prawdziwa metoda to mata indukcyjna na uniwersytetach medycznych;-) pomiar zależy od: a) ilości jedzenia oraz czasu jego spożycia przed pomiarem; b) ilości płynów spożytych oraz wydalonych DANEGO dnia; c) godziny badania ( zawsze o tej samej się staraj) d) przed/po treningu ( 1 kg różnicy wagi ciała oraz zmiana ilości wody) dawaj fotki w dobrej jakości to ci powiemy czy masz 13 czy 23% BF;-) tylko napnij mięśnie;-) lustro i taśma prawdę powie a nie analizator;-) pomiar byl robiony w takich samych warunkach, rano, na czczo, jedynie wody mniej dzis troche wypilem I biegalem, a przy pierwszym pomiarze nie bylo biegu. co do tanity to mialem tym robiony pomiar I mi wyszlo okolo 16% bf rok temu %-) co do fotek to poczekam do wrzesnia ;-)

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/26/2014 4:17:53 PM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  Pomarudzę ci jeszcze trochę ale może przyda ci się to info. Na swoim przykładzie z ręką na sercu stwierdzam że jak będziesz trenował siłowo za pomocą wielostawów to: a) przyrosty będą ( u mnie na 11 kg zmiany ciała około 2,5 to mięśnie - pomiar elektroniczny, w tym okresie zero cardio i micha na +4 kkcal) ale nie będą tak spektakularne jak u kogoś kto trenuje typowo na TUT ( czytaj kabo ale tutaj jest jeszcze kilka innych parametrów antropogenicznych które robią czynnik wow:-P) i robi cardio. problem w tym że cardio obniża drastycznie poziom siły, pewnie to zauważyłeś. b) siła musi iść do góry chyba że kulejesz we wszystkim z techniką. ja niestety musiałem się "naprostować" na początek aby iść w przód czyli 1 krok w tył 2 do przodu. c) jeśli lecisz drugi cykl siłowy to jesteś uparciuch ( co jest dobre) ale uważaj na stawy + kręgosłup. po tych 5/6 tygodniach organizm jest już na serio przemęczony. wiem, że niby do wielkich( dla mnie +200 kg) ciężarów Tobie brakuje ale to nie oznacza ze organizm nie zaprotestuje już stanowczo przy nawet 80. d) micha musi się zgadzać w sensie kaloryczności a nie czystości pokarmu;-) pozdro i kibicuje

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 12/5/2014 8:33:54 AM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  ten_nowy2-Dziś zrobiłem trening który miałem zrobić we wtorek, wydaje mi się że siła już nie idzie, no ale wyjdzie w praniu za 2 tygodnie . Słuchaj zrób podsumowanie tonażu wyjściowego czyli to co robiłeś na początku i w tej chwili.Dla clean press,wyciskania leżąc i przysiadów. Tonaż to zsumowanie ciężarów ze wszystkich serii. Może gdzieś cię blokuje bo za szybko pędzisz i organizm nie potrafi tego zaakceptować jednym słowem nie nadąża z regeneracją. Może system a,b jest zbyt przeciążający. Może czas na podział bardziej służący regeneracji.Czyli coś takiego. A- 1.Clean Press,2 Przysiady B- wyciskanie płaska , wiosłowanie C-mc,podciąganie, I takie pytanie czy oprócz tego co jest w oryginalnym planie nie pododawałeś sobie nadplanowych ćwiczeń typu bicepsy,dodatkowe podciągania itp.Powinno być prosto i na temat A-Clean press, Przysiady, podciąganie lub wyciskanie stojąc , przysiady,wiosłowanie B-Wyciskanie na płaskiej,martwy ciąg , biceps ugięcia (lub podciąganie) Progresja ciężaru z treningu na trening nie lubi dodatkowych ćwiczeń Przemyśl to.

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/15/2015 9:24:16 PM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  Celem cyklu siłowego jest wzrost siły. Po wolnym zredukuj trening na te parę tygodni do sprawdzianu na A-1.Przysiady 2.podciąganie. B-2.wyciskanie na płaskiej C-1clean press i 2.martwy ciąg w tym systemie co teraz 10,15,20,20. Ćwiczenia zgodnie z planem 8sx5p a potem 8sx3p i trzy minuty przerwy między seriami. Powinno być dobrze.

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/15/2015 10:29:38 PM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  Przemyslalem I poczytalem I chyba na redukcje wezme FBW a w nietreningowe bede biegal I robil kompleksy metaboliczne albo tabate. Do tego z raz-dwa razy w tygodniu marsz do pracy I z powrotem 8.5km w jedna strone. Plan A Klatka piersiowa: - Wyciskanie sztangi płasko 3s Plecy: - Martwy ciąg rumunski 2s - wioslowanie hantla 2s Barki: - Wyciskanie hantli siedzac 3s Nogi: - Prostowanie nóg w siadzie 2s - Uginanie nóg w leżeniu 2s Tricepsy: -WYCISKANIE FRANCUSKIE HANTLI W SIADZIE OBURACZ 3s Bicepsy: - Uginanie ramion ze sztanga 3s Brzuch: -brzuszki na ławce skośnej z obciążeniem 1s -brzuszki na ławce skośnej z obciążeniem (na skośne) 1s Plan B Klatka piersiowa: - Wyciskanie skos hantlami 3s Plecy: - PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 2s - podciaganie 2s Barki: -wyciskanie sztangi siedzac 3s Nogi: - Przysiady ze sztanga 2s - Uginanie nóg w leżeniu 2s Tricepsy: - Pompki na poręczach 3s Bicepsy: - Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3s Brzuch: -spięcia na skośne brzucha 1s -spięcia 1s. Plan C Klatka piersiowa: -wyciskanie hantli skos dolny 2s -rozpietki hantlami skos gorny 1s Plecy: -martwy ciag rumunski 2s -PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 2s Barki: -Wysisckanie zolnierskie 2s -Podciąganie sztangi1s Nogi: - Przysiady ze sztanga 2s Triceps: - sciaganie linki 3s Bicepsy: UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ" NADGARSTKA) 3s Brzuch: -brzuszki na ławce skośnej z obciążeniem 1s - brzuszki na ławce skośnej z obciążeniem (na skośne) 1s. co myslicie o takim rozwiazaniu? bede tym planem jechal 6 tygodni a potem tydzien wolnego

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/23/2015 1:16:41 PM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  Czyli wprowadzam niewielkie zmiany Plan A Klatka piersiowa: - Wyciskanie sztangi płasko 3s 10-8-6 Plecy: - Martwy ciąg rumunski 3s 10-8-6 - wioslowanie hantla 3s 10-8-6 Barki: - Wyciskanie hantli siedzac 3s 10-8-6 Nogi: (musze sprawdzic czy mam na silowni te maszyny, ale chyba sa) - Prostowanie nóg w siadzie 3s 10-8-6 - Uginanie nóg w leżeniu 3s 10-8-6 Tricepsy: -WYCISKANIE FRANCUSKIE HANTLI W SIADZIE OBURACZ 3s 10-8-6 Bicepsy: - Uginanie ramion ze sztanga 3s 10-8-6 Brzuch: (tu pewnie zmienie na cos innego, pewnie podciaganie kolan do brody w zwisie, poeksperymentuje z tym -brzuszki na ławce skośnej z obciążeniem 1s -brzuszki na ławce skośnej z obciążeniem (na skośne) 1s Plan B Klatka piersiowa: - Wyciskanie skos hantlami 3s 10-8-6 Plecy: - PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 3s 10-8-6 - podciaganie 3s max Barki: -wyciskanie sztangi siedzac 3s 10-8-6 Nogi: - Przysiady ze sztanga 3s 10-8-6 - tu postaram sie o nizsze ciezary, musza plecy odpoczac - Uginanie nóg w leżeniu 3s 10-8-6 Tricepsy: - Pompki na poręczach 3s max Bicepsy: - Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3s 10-8-6 Brzuch: -spięcia na skośne brzucha 1s -spięcia 1s. Plan C Klatka piersiowa: -wyciskanie hantli skos dolny 2s 10-8 -rozpietki hantlami skos gorny 1s 10 Plecy: -martwy ciag rumunski 3s 20 powt z niskim ciezarem -PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 3s Barki: -Wysisckanie zolnierskie 3s 10-8-6 -Podciąganie sztangi 3s 10-8-6 Nogi: - Przysiady ze sztanga 3s 12-10-8 Triceps: - sciaganie linki 3s 10-8-6 Bicepsy: UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM 3s 10-8-6 Brzuch: -brzuszki na ławce skośnej z obciążeniem 1s - brzuszki na ławce skośnej z obciążeniem (na skośne) 1s. do tego wynalazlem cos co fajnie wyglada na dni nietreningowe I czase bede stosowal na przemian z tabata I komplexem sztangowym nazywa sie spartacus workout generalnie postaram sie trenowac 3 dni na silowni 3 w garazu, jak bede czul sie za bardzo przemeczony to bede wstawial dzien odpoczynku

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/25/2015 9:41:01 AM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  Gwid ja nie jestem "pewna kobieta" ;) jak zrobie fotkj z boku i tylu przy przysiadzie to b3dziesZ zadowolony? ;) tu nie chodzi o zadowolenie/rozczarowanie;-) na pewno nie tylko ja moim laickim okiem chciałbym przeprowadzić: a) ocenę kwestii mobilności; b) ocenę kwestii techniki; c) ocenę trudności wykonywania załóżmy tych 5x100 kg oraz ewentualnej możliwości ataku na te 150 kg. zdjęcia nie oddadzą dynamiki ruchu oraz formy. chcę ci kibicować ale już kilka nietrafionych "przemian" na forum było i chciałbym nie tracić entuzjazmu i pozytywnego nastawienia na coś co może nie nastąpić. szczera prawda, żaden flejm, hejt czy cokolwiek z tych rzeczy - chłodna logika.

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 5/19/2015 9:08:37 PM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  Dzisiejszy trening był do dupy. ATG stwarza mi ból w lewej pachwinie w nodze i sie zastanawiam czy nie wrócić do przysiadu kulturystycznego przynajmniej dopóki ból nie minie. Wyc żołnierskie - tu nie wiem co jest nie tak. 40kg jest lekkie a 42.5kg jest ciężkie, przecież to jest różnica o 4ropak piwa %-) MC poszlo dziś 102.5kg 1x5 i jakoś plecy dobrze sobie z tym radzą, prznajmniej jak robię jedną serię. Plecy sztywne, silne, warto byo zaczynać od 40kg i powoli iść w górę. Generalnie dziś brak kondychy, brak ochoty na trening, jakiś byłem ociężały. Pobawiłem się podciąganiem i dipsami z 10kg podwieszonym do pasa i poszedłem na bieżnię. Zrobiłem dziś coś c mnie do niedawna dziwiło u ludzi - ustawiłem bieżnię na najwyższe nachylenie i tak szedłem przez pół godziny - tętno stale około 140-150 udeżeń na minutę Od dzisiejszej nocy przez 3 tygodnie będę pracował co noc a siłownia po pracy, więc może przeniosę kardio na dni nietreningowe

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/9/2015 9:30:00 AM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  bezsens kupowanie takich planow,nikt nie zna twojego ciała i co mu najlepiej służy Zmieniony przez - C Z U N G w dniu 2015-07-28 15:53:18

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/28/2015 3:50:35 PM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  Pfi kulki ci radza ,to juz bym wolał zostac jehowym... A ja bym wolał nie mieć takiego bf jak Ty %-) Tak mi się życie ułożyło że nie mam naprawdę czasu żeby jechać na siłkę i będę ćwiczył w domu//garażu/ogródku żeby mięśnie nie sflaczały. Praca od 18tej do 6tej rano, potem do domu żeby małego wyszykować do szkoły, po odprowadzeniu do szkoły kilka godzin snu żeby się obudzić odebrać małego ze szkoły i poczekać aż żona wróci z pracy i na złamanie karku lecieć do pracy żeby zdążyć na 18tą gdzie powinienem być 17:45. I jeszcze chcę prowadzić własną działalność. Powiedz mi gdzie czas na siłkę? Przedtem było jak wcisnąć i wstawałem o 3:30 żeby przed pracą być na siłce, teraz nie będzie jak. Będę ćwiczył pompki, pompki na poręczach, podciąganie nachwytem i podchwytem plus sztangielki na biceps, triceps i sztanga do przysiadów wykrocznych i wiosłowania. Power tower idzie do ogródka więc tam będę trenował. Całe 50kg obciążenia jakie mam to beton zalany plastikiem więc też może leżeć na podwórku, jedynie sztangi będę wnosił do środka. Z tym da się ćwiczyć, kwestia tego jak to robisz. Np przy pompkach zamiast robić jak na czas wystarczy spowolnić - 4 sekundy w górze, róch w dół 4 sekundy, czyli powoli, spoczynek w dole 4 sekundy i ruch w górę też 4 sekundy i jest opór i zamiast zrobić 70 pompek po 10 będę ledwo dyszał. To samo z podciąganiem, poza tym zanim będę robił po 15 powtórzeń w każdej serii lekko to mięsień się buduje, to samo przy pompkach na poręczach. Lepsze to niż nic. A co do mojej siłowni to miałem już jej dość. Każdy zj** rzucał ciężar gdzie popadło, nie ściągał z gryfów itp, bałagan że szok, 2 minuty się szuka 2.5kg ciężarka do pary bo nigdzie nie ma i musisz go iść i ściągnąć sobie ze sztangi która stoi gdzieś w rogu ze 100kg obciążenia. Jak się obrobię finansowo to do garażu idzie power rack pod przysiady z wyciągiem górnym i dolnym plus ławeczka, gumy na podłogę, gryf olimpijski i ze 140 kg ciężaru i będę miał siłownię pod domem. W Anglii nikt w garażu nie trzyma auta, przeważnie ludzie robią z garażu graciarnie (mój jest czyściutki). Więc to nie jest tak że nic nie będę robił, tylko że będę to robił w domu. Ketle może też dokupie ;-)

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/23/2015 12:23:06 PM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  co to ma być .........małpy w polskim zoo maja wiecej miejsca Zmieniony przez - C Z U N G w dniu 2015-08-25 21:31:08

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/25/2015 9:23:44 PM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  co to ma być .........małpy w polskim zoo maja wiecej miejsca UK to nie Polska że każdy stawia dom na conajmniej 5 arowej działce ;-) Domek jest w szeregówce to ma tyle miejsca ile szerokość domu plus parę metrów na długość %-)

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/25/2015 9:56:04 PM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  Z czasem weźmiesz jedną i drugą, więc proponowałbym po kolei. 20kg - akurat dla mnie, to taki ciężar, z którym "dużo mogę", ale czuję pracę. Mam za sobą C&P - 5x(1,2,3,4,5) z 24kg, ale to jakimś cudem weszło. Najlepiej pracuje mi się z 20. Podobnie jeśli chodzi o dublet! 2x20 - mogę tym jechać siłę, masę itd... W zależności od parametrów danej osoby - może to być inna para :-) Z 2x24 to ledwo stoję. Teraz to nie wiem czy cleana bym z tym zrobił. 16 20 2x16 - z czasem do kompleksów się przydadzą, jeśli kogoś to interesuje 24 2x20 - dobre do wszystkiego 2x24 ?? to już dla prawdziwych zawodników. Póki co to dla mnie przedział powtórzeniowy 0-5x :-) Skompletuj single, a potem sobie dobierz coś do pary. W zależności od celów i zasobów ($$$ i przestrzeń na kule)..

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 9/30/2015 9:56:29 PM Liczba szacunów: 1
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  TGU+SWINGI Albo bardziej zaawansowane rzeczy - C&P, SNATCH, PRZYSIADY. Drążek.. Wszystko OK, tylko nie do porzygania :-)

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 11/8/2015 9:28:32 PM Liczba szacunów: 1
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  Zapoznaj się z bonusami. Próbowałem ROPu z 24 jak miałem 3-4x na prawą i ze 2x na lewą - po 3tyg odpuściłem, bo doszedłem do drabin z trzema szczeblami. Gdzieś tam w jakiejś jednej drabinie weszły 4 szczeble. Jednak takie solidne 4-5 powtórzeń dla C&P to podstawa w drabinach wyciskań. Jak to przełamać? Nie wiem... Odpuściłem i wróciłem silniejszy - wtedy przeleciałem przez drabiny z 24 tak samo szybko jak wcześniej z 20 :-) U Ciebie może być inaczej, ale 1RM to za ciężko do programu, gdzie zaleca się 5-8RM.. Mógłbym polecić Perfecting the Press - Kenneth Jay. 2 dni pressów w tygodniu. Jeden ciężki - właśnie z takimi singlami 10-20x1, a drugi lekki: 150 powtórzeń w seriach po 5-7 :-) Ciężar odpowiednio mniejszy. Leciałbyś sobie kulkami 16 i 24kg. Tutaj na swoim przykładzie napiszę - działa super! :-) To nie ROP, ale przybędzie sił do kuli 24kg. Zmieniony przez - panteon w dniu 2016-02-21 12:29:15

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2/21/2016 12:26:36 PM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  Ostatnio nie czułem się dobrze. Przemęczenie, spadło libido (nazwijmy sprawy po imieniu - ochota na sex %-)), przestałem ćwiczyć na pewnie ponad miesiąc i jadłem byle co, przez co poszło w pasie na plus %-) Czytałem książkę Kennetha Jaya Perfecting the Press i otworzyła mi oczy. Po pierwsze - wracam do ROPu ale z 16ką - chcę robić wycisk technicznie, wg książki, spinać dupę, spinać plecy, nogi itd, stać równając oś nogi z której strony będę wyciskał z osią ręki. Po drugie - wywalam podciąganie z dni z ROPem - męczyło mnie na tyle że nie miałem siły/ochoty na swingi, nie mogłem się skupić na samym wycisku, bo odbierało siły, a jednak czas też gonił, być może dlatego też nie miałem potem siły wyciskać 24ki, mimo że wcześniej dawałem rady. Tyle co do zmian w ROPie Dorzucam do treningu kalistenkę w dni bez ROPu - 2-3 razy tydzień, trening kalisteniczny wg C-Mass Paula Wadea (autor moim zdaniem fikcyjny). Z początku będą to 2 serie po 10-12 powtórzeń robionych powoli zamiast szybkich wymachiwań przysiady podciągania pompki Trening łatwy, trening szybki, trening możliwy do wykonania nawet w pracy (bez podciągnięć) Pas obrasta a w lato jedziemy na kilka dni do parku wodnego więc muszę jakoś wyglądać %-) no i ogarnąć dietę ;-) Skrobnę coś od czasu do czasu, mimo że moich czytelników mogę policzyć pewnie na palcach jednej ręki. Wiem że jestem nudny i nie wprowadzam tu żadnych rewelacji %-)

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/16/2016 3:25:07 PM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  Ostatnio nie czułem się dobrze. Przemęczenie, spadło libido (nazwijmy sprawy po imieniu - ochota na sex %-)), Dorzucam do treningu kalistenkę w dni bez ROPu - 2-3 razy tydzień, trening kalisteniczny wg C-Mass Paula Wadea (autor moim zdaniem fikcyjny). Z początku będą to 2 serie po 10-12 powtórzeń robionych powoli zamiast szybkich wymachiwań przysiady podciągania pompki Trening łatwy, trening szybki, trening możliwy do wykonania nawet w pracy (bez podciągnięć) Pas obrasta a w lato jedziemy na kilka dni do parku wodnego więc muszę jakoś wyglądać %-) no i ogarnąć dietę ;-) Skrobnę coś od czasu do czasu, mimo że moich czytelników mogę policzyć pewnie na palcach jednej ręki. Wiem że jestem nudny i nie wprowadzam tu żadnych rewelacji %-) Gdy zrobisz to 3x w tygodniu to ochota wróci!

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/16/2016 4:46:16 PM Liczba szacunów: 0
 • sportowa sylwetka

  Post
  Po 35 roku życia

  28kg jako rekord, czy zakończyć 5x(1,2,3,4,5) z 20, potem 24 i potem z 28?? Ciężko mi było przejść z drabin 20 na 24kg. ROP z 20 - zrobiłem najpierw samym kettlem, a potem jeszcze też z podciąganiem - C&P 5x(1,2,3,4,5), a drążek 5x(1,2,3,4). Po tym wszystkim 24kg wyciskałem 3-4x prawą ręką i 1x lewą... Teraz inaczej bym to rozwiązał, ale wtedy ten przeskok był zbyt duży. Potem pocisnąłem pressy wg Perfecting the Press (6tyg z 16!) i w dalszej kolejności ROP z 24 spokojnie zaliczyłem. W międzyczasie robiłem inne rzeczy, bo bym zwariował przy samych wyciskaniach!

  Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/17/2016 2:43:40 PM Liczba szacunów: 0