SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

c

 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/4wKW2cY.png Pobudka o 6.40. Dziś już lepiej, ale średnia perspektywa, gdzie w głowie ogrom pracy. Tylko przyszedłem, nie obejrzałem się i 15.00. Do domu, trening, po treningu chwila pracy znowu, rozciąganie, ogarnianie domu i żarcia na jutro. Za godzinę kolacja, a teraz jeszcze pracuje.. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Kurczak z duszoną kapustą, cukinią i bakłażanem, olej lniany 3. Placek jaglano-marchewkowy z kremem kakaowym, musem nektarynkowym i ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 4. Sałatka z indykiem, PROTEINEO BREAD i sosem musztardowym ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/blYmyyH.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/E36elXx.jpg https://i.imgur.com/HkYwv7T.jpg Lekkie rege, jutro mocniejszy teamowy trening ;-) https://i.imgur.com/TPMmPx0.jpg Progressuje, kółko coraz lepiej i łatwiej idzie, dodaje powtórzeń. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/11/2020 7:03:42 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/eW7xXTJ.png Pobudka o 6.40. Do pracy. Znów mega dużo roboty ale chociaż szybko zleciało. Do domu, gotowanie na jutro i na trening. Teraz już kolacja, zaraz prysznic i spać. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Kurczak z duszoną kapustą, cukinią i bakłażanem, olej lniany 3-4. Placek jaglano-marchewkowy z kremem kakaowym, musem nektarynkowym i ALMOND CREAM SMOOTH, sernik ++W czasie treningu ISO, banan, daktyle suszone ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: Liczyłem i przestałem, wydatek na poziomie 2.8tyś kcal z treningu ;-) https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/uUe6Bfg.jpg https://i.imgur.com/GCdQpKB.jpg Dojazd + Teamowy Trening + powrót w ogniu.. %-) Spoko, trenowaliśmy jazdę na wachlarzu i takie tam. Noga dobra. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/12/2020 9:04:22 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/1N2heCP.png Pobudka standard. Do pracy. Nie zaskoczę tym że mega dużo roboty. Ale poszło, po pracy trening, porozciągałem się, pooglądałem kolarstwo, zaraz kolacja. Masaż ud by my Żonka i spanie ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Kurczak z duszoną kapustą, cukinią i bakłażanem, olej lniany 3. Placek jaglano-marchewkowy z kremem kakaowym, musem nektarynkowym i ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 4. Sałatka z indykiem w sosie ketchupowym, PROTEINEO BREAD ++W czasie treningu ISO ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/bp9cZCT.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/kGaCIGL.jpg https://i.imgur.com/vAi6NI6.jpg Ło matko kochana, jakie drewno, dodatkowo dwójka ciągnie. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/13/2020 8:13:21 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/xjo9mgt.png Pobudka jak zwykle. Dziś Żonka mnie zawiozła. Powrót i na trening. Pakowanie na jutrzejszy Bike Camp w sowie. Ma być pogoda :-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Kurczak z duszoną kapustą, cukinią i bakłażanem, olej lniany 3. Placek jaglano-marchewkowy z kremem kakaowym, musem nektarynkowym i ALMOND CREAM SMOOTH, sernik 4. Sałatka z indykiem w sosie ketchupowym, PROTEINEO BREAD ++W czasie treningu ISO ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/ZukH49a.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/ElddfnL.jpg https://i.imgur.com/SWrNsAe.jpg Bardzo ładnie, ale zupełnie tych sprintów nie umiem… Noga super. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/14/2020 7:35:37 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/0RPJ0Ph.png Pobudka o 6.00. I o 7 start do bielawy (góry sowie). Trochę trwało, szczególnie że jechaliśmy busem w 9 osób z klientami. Szybko się ogarnąć na miejscu, posiłek i traska z klientami. O 19 powrót, ale ja jeszcze skoczyłem na przełęcz… %-). Potem kolacja i już w wyrze. Zaraz Spać. Dziewczyny trochę zielone, trzeba je wyedukować :-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z almond cream smooth i sernik 2-3. Sałatka z indykiem w sosie ketchupowym i ryż 4. Holetowy obiad: mikro rosół, kluski śląskie z mięsem 5. Placek jaglano-marchewkowy z almond cream smooth i sernik ++W ciągu dnia kawy Podsumowanie: https://i.imgur.com/4032kwq.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/N13Is4h.jpg https://i.imgur.com/MqAJWTH.jpg Lajt jazda z klientami (średnie 97w %-) ) i potem przełęcz w ogniu :-D https://i.imgur.com/Bdr2YKB.jpg I wspominana przełęcz w ogniu :-D https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/LFsUkpe.jpg https://i.imgur.com/BJ0RVFY.jpg Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-08-15 22:52:12

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/15/2020 10:51:25 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Też są fajne, ale my only szosa :-) https://i.imgur.com/0miRhNS.png Pobudka o 7.20. Śniadanko i na rower. Cały dzień zeszło, w trakcie przerwy na jedzenie. Po 16 powrót, rozciąganie z klientami, obiadokolacja. Powrót na kwaterę i do pracy. Trochę zmian na stronie weszło. Bardzo intensywny dzień a jutro rano pobudka, trzeba rano własny trening zrobić… https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglany z almond cream smooth i sernik 2. Krem z brokułów, schabowy z frytkami 3-4. Placek jaglany z skyrem i dżemem ++W ciągu jazdy ISO, batonik owsiany, banany, wafle ryżowe, jogurt naturalny ++W ciągu dnia kawy Podsumowanie: https://i.imgur.com/DBwJHVB.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/pIa2fqR.jpg https://i.imgur.com/HxSGGmW.jpg Trochę lekko bo z klientami, trochę mocno jak się odrywałem z grupy ;-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/16/2020 8:23:15 PM Liczba szacunów: 2
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/v5kLlIt.png Pobudka o 5. Mocniejsza kolacja i trening na czczo. Wszedł bardzo ładnie. Szybkie śniadanie, ogarnianie i na trasę z podopiecznymi. Potem powrót, szybki prysznic, obiadokolacja i niedługo czeka mnie wykład dietetyczny. Trafiło się tak że same dziewczyny w grupie to chcą pogadać i popytać o żywienie ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglany z almond cream smooth i sernik 2. Burger z frytkami 3. Twarożek z pieczywem chrupkim i domowym dżemem 4. Kaczka z ziemniakami i buraczkami 5. Sałatka z kurczakiem wędzonym ++W ciągu jazdy ISO, banany, bułki, jogurt naturalny ++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/sJ7hITx.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/aglyJ2W.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/KTROxVK.jpg https://i.imgur.com/TpDcPoe.jpg Rano trening z trenerem :-) Trochę na twardo pod górę i akcenty. Musimy rano aby potem móc się poświęcić klientom.. https://i.imgur.com/snhdBSr.jpg https://i.imgur.com/QH4EHza.jpg I z grupą. Koledzy mnie na jeden podjazd wypuścili :-D https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/POZcBy4.jpg https://i.imgur.com/lq2KHel.jpg https://i.imgur.com/7bi8Ue2.jpg Kilka fot :-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/17/2020 5:29:38 PM Liczba szacunów: 4
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/KLFaowX.png Pobudka o 7. Lekki rozruch z trenerem. Padało więc czekały mnie konsultacje żywieniowe z klientami. Jak się nie obejrzałem już była 16.00. Szybki obiad i na rower. Po rowerze posiłek, teraz rozpiska. Mega intensywny dzień i zapieprz ostry… https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglany z almond cream smooth, owoce, twaróg 2. Pulpety z kaszą i surówka 3-4. Placek jaglany z Almond cream smooth, owoce, twaróg ++W ciągu jazdy ISO, batonik owsiany, banany ++W ciągu dnia kawy Podsumowanie: https://i.imgur.com/p1c6HfT.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/ra3NUP8.jpg https://i.imgur.com/aGlYCjv.jpg Rano rozruch z Trenerem. https://i.imgur.com/4IJXmuV.jpg https://i.imgur.com/ovuLqXc.jpg I Traska z klientami. Przed tąpadła, gdzie zrobiłem mocniejszy zaciąg ;-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/3Ode6ZG.jpg https://i.imgur.com/OhAldVD.jpg I pare zdjęć. Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/18/2020 9:31:49 PM Liczba szacunów: 3
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/OiUilsU.png Pobudka o 6.40. Sprawdzenie pogody i na trening. Mega weszło, jak ja kocham podjazdy. Szybki prysznic, śniadanie i na siłownię zrobić instruktaż treningu kolarskiego dla naszych podopiecznych. Super mamy grupę. Potem część z nas opiekunów pojechała na zwiedzanie (dziś wolne od roweru) z grupą, a ja Żonką odebrać obiektywy na sesję i dodatkowo obejść Wrocław. Potem powrót do hotelu, kolacja i teraz już czil. Mega intensywny, ale owocny czas! https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglany z almond cream smooth i skyrem 2. Kurczak, chleb chrupki, papryka 3. Zdrowa krowa- bataty i burger z podwójną wołowiną 4. Obiad hotelowy- kapka ryżu, mięso wieprzowe, surówka 5. Placek jaglany z almond cream smooth i skyrem ++W ciągu treningu ISO ++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/IM7wXeQ.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/r32XIFo.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/Z1l6N3u.jpg https://i.imgur.com/uQ0nzmh.jpg Jak w tytule, 2x podjazd około 20min ze zmienną mocą. Weszło. https://i.imgur.com/W2y7Q8u.jpg I core po szkoleniu dziewczyn ;-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/IpXl82e.jpg WrocLove :-D Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-08-19 21:45:34

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/19/2020 8:44:40 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  Szczerze Ci przyznam że cały wyjazd w biegu. Ledwo starcza czasu na jedzenie... %-) https://i.imgur.com/0adIXA2.png Pobudka dziś o 5.40.. Krótki trening sprintów z Trenejro. Potem śniadanie i trasa z dziewczynami :-) Było mega, w trakcie sesja foto, którą mieliśmy w ofercie. Potem szybki obiad, prysznic i ruszyliśmy na naszą własną sesję Na Osi- Kolarska Przestrzeń. Super zdjęcia o zachodzie słońca. Potem powrót, prysznic i kolacja. Jutro długa trasa do Kudowy Zdrój. Powoli wyjazd się kończy. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglany z almond cream smooth i skyrem 2. Burger drobiowy, frytki 3. Dorsz z warzywami i ziemniakami 4. Placek jaglany z almond cream smooth i skyrem ++W ciągu treningu ISO, kanapki, baton, banany, wafle ryżowe ++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/6KkmpSS.jpg https://i.imgur.com/skYLZ5Y.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/evAEoFr.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/nMS6Xdw.jpg https://i.imgur.com/lALL6wJ.jpg Rano z trenejro trochę sprintów. https://i.imgur.com/XtAIaNf.jpg https://i.imgur.com/zABN4E2.jpg No i runda z podopiecznymi. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/PwJTIdb.jpg https://i.imgur.com/I2ZUpMU.jpg Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/20/2020 8:45:29 PM Liczba szacunów: 3
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/4ztMxtU.png Pobudka dziś o 6. Ogarnąłem się, zjadłem śniadanie i do hotelu ogarnąć podopiecznych przed najdłuższą trasą do kudowy. Cały dzień na rowerze. Potem szybko na kwaterę ogarnać się przed obiadokolacją. Po obiadokolacji konsultacja na temat diety. Potem do restauracji na pożegnalną kolację i winko. (ja kierowca). Teraz już spać. Jutro powrót i koniec obozu. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglany z almond cream smooth i skyrem 2. Schabowy z frytkami i surówką 3. Krem z pomidorów, schab z batatami i surówką 4. Burger drobiowy z frytkami ++W ciągu treningu ISO, kanapki, baton, banany ++W ciągu dnia kawy https://i.imgur.com/sfsThFL.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/O6dZzuq.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/YXhLPEK.jpg https://i.imgur.com/ocKv7Al.jpg Piękna runda z podopiecznymi. Grupa trochę mniejsza to mogłem z lokalsami pobawić się na podjazdach :-D https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/6O49lvR.jpg https://i.imgur.com/S9P9ceZ.jpg Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/21/2020 11:40:39 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/P34oY0A.png Pobudka o 6.40. Na 7.00 na rower, ale z Żonami w ramach rozjazdu, bardzo lekko. Potem pakowanie i do Warszawy. Zanim wszystkich porozwoziliśmy około 19 byliśmy w domu. Kończymy się rozpakowywać… Co mogę więcej napisać, jutro odpocznę... https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Twarożek z owocami, chleb razowy, sałatka z kurczakiem i musztardą 2. Sałatka z kurczakiem i sosem musztardowym 3. Indyk z kaszą i surówkami 4. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem musztardowym ++W ciągu dnia kawy Podsumowanie: https://i.imgur.com/ijzxSxH.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/ULbUAft.jpg https://i.imgur.com/C4ouic1.jpg Lekkie kręcenie z Żonami ;-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED- W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, SFD MAG B6 FORTE -1 caps, ACTIVLAB ZEN- 4 caps, OLIMP CHELA-FERR- 1 caps, SFD CYTRULINE- 1 miarka przed treningiem, ALLNUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALLNUTRTION OMEGA 3 STRONG – 4 caps, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/CQEQSci.jpg I podsumowanie wyjazdu.. ;-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/22/2020 8:23:23 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/sWwVcKo.png Pobudka o 9. Żonka wcześniej wstała bo dziś chrzest do roboty. Ja się zwlokłem, śniadanie i rower. Potem serwis zasłużony. Trafił pod prysznic. Trochę ogarniania spraw domowych, rozciąganie, zaległości kolarskie. No i spalił mi się laptop, już czeka na odebranie do serwisu… Wieczór z Żona przed TV. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i musem śliwkowym, sernik 2-4. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem keczupowo-musztardowym +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/vJFBQxL.jpg Już liczone https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/q4D0qCj.jpg https://i.imgur.com/Fhgiqq6.jpg Lekko. https://i.imgur.com/vaHrhDg.jpg Core.. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, ACTIVLAB ZEN – 4 caps, OLIMP CHELA FERR – 1 caps, SFD CYTRULINE – 1 miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-08-24 08:49:39

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/24/2020 8:48:56 AM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/vZdXTgH.png Pobudka o 6.40 i do pracy. Spooooro roboty, ale dzięki temu czas szybciej poleciał. Potem szybko na trening, też zleciało. Teraz po posiłku potreningowym zaraz spotkanie z online i podsumowanie wyjazdu z partnerami… ;-) Intensywny dzień! https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-3. Kurczak z ryżem i duszonymi warzywami 4. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i musem śliwkowym, sernik 5. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem keczupowo-musztardowym +++W ciągu treningu iso i 2 banany +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/nnrd37v.jpg Może coś jeszcze wpadnie.. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/q4D0qCj.jpg https://i.imgur.com/pdfNxGl.jpg Lekki tlenik. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, ACTIVLAB ZEN – 4 caps, OLIMP CHELA FERR – 1 caps, SFD CYTRULINE – 1 miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/NlR3KeK.jpg Focisze z jazdy ;-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/24/2020 6:37:56 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/E52MV1j.png Pobudka o 6.40 i do pracy. Dziś trochę mniej, ale nadal intensywnie. Obrobiłem się około 14.00 i została godzina czillu. Potem do domu, rower, core i trochę prac domowych. Teraz wieczór z Żonką, dlatego daję rozpiskę wcześniej, odłączam się od neta ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-3. Kurczak z ryżem i duszonymi warzywami 4. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i musem śliwkowym, sernik 5. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem keczupowo-musztardowym ++W ciągu dnia kawy i galaretki zero https://i.imgur.com/Tpb0Mkw.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/lElfoW6.jpg W ryzach.. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/2mf4HZS.jpg https://i.imgur.com/4vcLrKL.jpg Lekkie rege. Jutro teamowy trening. https://i.imgur.com/65KGdpR.jpg Core. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, ACTIVLAB ZEN – 4 caps, OLIMP CHELA FERR – 1 caps, SFD CYTRULINE – 1 miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/xyCYXZQ.jpg Musiałem kupić pompkę SKS AIRWOX 10.0. Stary AIRKOMPRESOR 12.0, którego używałem 3 lata zaniżał o dwie atmosfery… Niestety zamiast 6bar miałem 4bar na królaku… %-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/25/2020 6:06:31 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/3VhsKxg.png Pobudka o 6.40 i do pracy. Rutyna. Miała być szybka godzinka dziś… ale.. burze. Więc wyszedłem o 13.00 z roboty i przeniosłem się na pracę zdalną żeby coś pokręcić… %-) Potem chill w domu, rozciąganie i takie tam.. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-3. Pulpeciki z ryżem i fasolką 4. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i musem śliwkowym, sernik 5. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem keczupowo-musztardowym +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero https://i.imgur.com/KqyM5hw.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/y8pNKRJ.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/PLy8Nxj.jpg https://i.imgur.com/GtIsg4Q.jpg Miał być trening teamowy, ale pogoda płatała figle. Ostatecznie wcześniej wyszedłem z pracy i zakręciłem. Opłacało się, po 20 min po powrocie armagedon :-D Sprinty coraz lepiej po szkoleniu przez Trenejro w Sowich. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, ACTIVLAB ZEN – 4 caps, OLIMP CHELA FERR – 1 caps, SFD CYTRULINE – 1 miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-08-26 20:26:07

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/26/2020 8:25:21 PM Liczba szacunów: 0
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/0LO8Jjx.png Pobudka o 6.40 i do pracy. Zleciało bardzo szybko. Roboty dużo. Po pracy trening na rolce bo pogoda słaba. Potem core, trochę prac domowych, które są in progres. ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-3. Kurczak z ryżem i duszonymi warzywami 4. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i musem śliwkowym, sernik 5. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem keczupowo-musztardowym +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero https://i.imgur.com/KYgj89O.jpg Podsumowanie: https://i.imgur.com/qBHHt85.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/ETtMvbP.jpg https://i.imgur.com/WPfKXAC.jpg Dziś rolka bo pogoda lipna. Muszę przyznać że na kierownicy 40cm to już nie taka łatwa zabawa. Ciężko było załapać ;-) https://i.imgur.com/D56eIOA.jpg Core. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, ACTIVLAB ZEN – 4 caps, OLIMP CHELA FERR – 1 caps, SFD CYTRULINE – 1 miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. Parę wspomnień z Sowich ;-) https://i.imgur.com/jHp2gY5.jpg https://i.imgur.com/2OZ7zTN.jpg https://i.imgur.com/SFE9ZUJ.jpg Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-08-27 18:21:47

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/27/2020 6:21:19 PM Liczba szacunów: 2
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/HpiZaFy.png Pobudka o 6.40 i kolejny dzień w pracy. Mniej roboty, ale cały czas intensywnie. O 14.30 zerwałem się do domu, dziś w planie był dłuższy trening. Po treningu posiłek i w sumie pomijając trochę prac domowych relaks do wieczora. Jutro też wolne zamierzam, a w niedziele jadę wyścig ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-3. Kurczak z ryżem i duszonymi warzywami 4. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i musem śliwkowym, sernik 5. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem keczupowo-musztardowym +++W ciągu treningu iso i 2 banany +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero https://i.imgur.com/EaAa5lD.jpg Taki miły akcent dziś rano w pracy… Podsumowanie: https://i.imgur.com/9fs43LN.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/4pxBtsd.jpg https://i.imgur.com/O7LYQCI.jpg Tlen z mocnymi powtórzeniami po 25s. Moc jak sku@wysyn! Szczyt nadchodzi! Poprzednio jak robiłem ten trening to wykręciłem maksymalnie z 20s 770w, a dziś z 25s zawsze powyżej 800w. Wpadły dziś życiowe Peak’i: 20s- 868w 30s- 787w :-) https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, ACTIVLAB ZEN – 4 caps, OLIMP CHELA FERR – 1 caps, SFD CYTRULINE – 1 miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/1Nv31tk.jpg Nasza „Sowiasta” ekipa ;-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/28/2020 6:10:06 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/kG8v99X.png Dziś wstałem o 9. Leniwe śniadanie, ogarnianie domu i przedwyścigowa rolka. ;-) Potem już TdF wraz z snuciem się po domu. Przed chwilą spakowałem się na wyścig. Jeszcze trochę pogotuje, porozciągam się i do wyra. Żonka dziś robi wesele, więc wróci koło drugiej nad ranem. Ma być mokro jutro, cały czas rozważam ten wyścig.. https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i musem śliwkowym, sernik 3-4. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem keczupowo-musztardowym +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero Podsumowanie: https://i.imgur.com/lMFcTCM.jpg https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/vXG7kZw.jpg https://i.imgur.com/sk5hQj1.jpg Lekka rolka, dobra noga przed jutrem, oby pogoda była. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, ACTIVLAB ZEN – 4 caps, OLIMP CHELA FERR – 1 caps, SFD CYTRULINE – 1 miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/7iN3cIe.jpg W stronę Ślęży ;-) Pozdrawiam.

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/29/2020 7:27:55 PM Liczba szacunów: 1
 • Kolarski Damian - Po nowe ultra cele 2021

  Post
  Strength & Endurance

  https://i.imgur.com/HWSYn5s.png Dzień wyścigu. Pobudka o 7.30. Spakowanie, śniadanie i po Trenejro. Zameldowaliśmy się o 10.20 na miejscu. Odbiór numeru no i o 12 wyścig (o tym poniżej). Po wyścigu odbiór nagród i szybko powrót do domu. Posiłek, serwis roweru i trochę pracy.. I tyle ;-) https://i.imgur.com/BhxwJxL.png 1-2. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i musem śliwkowym, sernik 3. Placki drożdżowe ze śliwkami, sernik 4. Sałatka z kurczakiem, ryżem i sosem keczupowo-musztardowym +++W trakcie/przed wyścigiem ISO, banan, batony, żele, daktyle +++W ciągu dnia kawy i galaretki zero https://i.imgur.com/bWcYe3D.jpg Powyścigowa strawa.. Podsumowanie: Nie liczyłem, zacząłem, ale potem sensu nie było.. https://i.imgur.com/qjxo2of.png https://i.imgur.com/Pji1rci.jpg https://i.imgur.com/w3wszxt.jpg https://i.imgur.com/kuDg18N.jpg Rozgrzewka i wyścig. Plan na mnie był prosty, skakać do ucieczek. Po starcie na prostej poszedłem z chłopakiem z OŚKA Warszawa, pociągnęliśmy z 4-5km i nas peleton dogonił. Potem praca z przodu i druga ucieczka z Darkiem Kołakowskim, bardzo szybko nas złapali. Potem jeszcze z 3-4km ciągnięcia na solo peletonu z przodu. No i na trzecim kółku umarłem. Nie było z czego jechać, zaczęły się rwania, szarpania i strzeliłem. Dokończyłem kółko, zrobiłem rozjazd i tyle. Praca wykonana, czasem tak jest ;-) NP z 76km wyścigu 303w, lekko nie było.. Noga przed TRR przepalona. https://i.imgur.com/A9sMsek.png AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps, ACTIVLAB ZEN – 4 caps, OLIMP CHELA FERR – 1 caps, SFD CYTRULINE – 1 miarka, W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie, SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW. ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka, SFD WITAMIN C – 2g dziennie. https://i.imgur.com/TRISJDZ.jpg Pudło w generalce M30 (prestiżowe) https://i.imgur.com/OUsl2w3.jpg Całe pudło z generalki RED (mało osób jeździ, chyba 5 było..), wygrał kolega, który złamał biodro tydzień temu, drugi pojechał, Trenejro tylko prawilnie odebrał nagrodę, reszta zastępowała ;-) Pozdrawiam. Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-08-30 19:58:39

  Odpowiedzi: 3073 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/30/2020 7:58:09 PM Liczba szacunów: 1