SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tenis Ziemny- Indian Wells- TYPER (turniej nr 5)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15443
Jutro podam mecze do typowania.

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15443
TYPUJEMY DO 12.03.2010r.

Lu Y-H. - Hernandez O. GODZ 20.00
Sela D. - Levine J. GODZ 20.00
Almagro N. - Zverev M. GODZ 22.00
Blake J. - Gimeno-T D. GODZ 22.00
Gasquet R. - Greul S. GODZ 22.00
Llorda M. - Matosevic M. GODZ 22.00
De Bakker T. - Daniel M. GODZ 23.30
Koubek S. - Nalbandian D. GODZ 23.30


TYPUJEMY DO 13.03.2010r.

Stakhovsky S. - Odesnik W. GODZ 01:30
Mathieu P-H. - Becker B. GODZ 02:00
Hanescu V. - Chela J.I. GODZ 04:00
Berdych T.- - Serra F. GODZ 20:00
Benneteau J. - Ancic M. GODZ 2:00
Fish M. - Djokovic N. GODZ 20:00
Delgado M. - Verdasco F. GODZ 20:00
Cilic M. -Garcia-L G. GODZ 20:00
Schuetller R. - Nadal R. GODZ 20:00
Isner J. - Anderson K. GODZ 20:00

TURNIEJ ROZGRYWANY DO 2 SETÓW
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH W TYM TURNIEJU NIE TYPUJEMY ZWYCIĘZCY

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5684 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48576
TYPUJEMY DO 12.03.2010r.

Lu Y-H. - Hernandez O. 0:2
Sela D. - Levine J. 2:0
Almagro N. - Zverev M. 2:1
Blake J. - Gimeno-T D. 2:0
Gasquet R. - Greul S. 2:1
Llorda M. - Matosevic M. 2:0
De Bakker T. - Daniel M. 2:0
Koubek S. - Nalbandian D. 1:2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15443
TYPUJEMY DO 12.03.2010r.

Lu Y-H. - Hernandez O. GODZ 20.00 2-1
Sela D. - Levine J. GODZ 20.00 2-1
Almagro N. - Zverev M. GODZ 22.00 2-0
Blake J. - Gimeno-T D. GODZ 22.00 2-0
Gasquet R. - Greul S. GODZ 22.00 2-0
Llorda M. - Matosevic M. GODZ 22.00 2-0
De Bakker T. - Daniel M. GODZ 23.30 1-2
Koubek S. - Nalbandian D. GODZ 23.30 1-2


TYPUJEMY DO 13.03.2010r.

Stakhovsky S. - Odesnik W. GODZ 01:30 2-1
Mathieu P-H. - Becker B. GODZ 02:00 1-2
Hanescu V. - Chela J.I. GODZ 04:00 2-1
Berdych T.- - Serra F. GODZ 20:00 2-1
Benneteau J. - Ancic M. GODZ 2:00 2-1
Fish M. - Djokovic N. GODZ 20:00 0-2
Delgado M. - Verdasco F. GODZ 20:00 0-2
Cilic M. -Garcia-L G. GODZ 20:00 2-0
Schuetller R. - Nadal R. GODZ 20:00 0-2
Isner J. - Anderson K. GODZ 20:00 2-0

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1145 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12654
TYPUJEMY DO 12.03.2010r.

Lu Y-H. - Hernandez O. GODZ 20.00 2-0
Sela D. - Levine J. GODZ 20.00 1-2
Almagro N. - Zverev M. GODZ 22.00 2-0
Blake J. - Gimeno-T D. GODZ 22.00 2-0
Gasquet R. - Greul S. GODZ 22.00 2-0
Llorda M. - Matosevic M. GODZ 22.00 2-0
De Bakker T. - Daniel M. GODZ 23.30 2-0
Koubek S. - Nalbandian D. GODZ 23.30 0-2


TYPUJEMY DO 13.03.2010r.

Stakhovsky S. - Odesnik W. GODZ 01:30 0-2
Mathieu P-H. - Becker B. GODZ 02:00 2-0
Hanescu V. - Chela J.I. GODZ 04:00 2-1
Berdych T.- - Serra F. GODZ 20:00 2-0
Benneteau J. - Ancic M. GODZ 2:00 2-0
Fish M. - Djokovic N. GODZ 20:00 0-2
Delgado M. - Verdasco F. GODZ 20:00 0-2
Cilic M. -Garcia-L G. GODZ 20:00 2-0
Schuetller R. - Nadal R. GODZ 20:00 0-2
Isner J. - Anderson K. GODZ 20:00 2-1

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 34209 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 431831
TYPUJEMY DO 12.03.2010r.

Lu Y-H. - Hernandez O. GODZ 20.00 2:1
Sela D. - Levine J. GODZ 20.00 2:1
Almagro N. - Zverev M. GODZ 22.00 2:0
Blake J. - Gimeno-T D. GODZ 22.00 2:0
Gasquet R. - Greul S. GODZ 22.00 2:0
Llorda M. - Matosevic M. GODZ 22.00 2:0
De Bakker T. - Daniel M. GODZ 23.30 2:1
Koubek S. - Nalbandian D. GODZ 23.30 1:2


TYPUJEMY DO 13.03.2010r.

Stakhovsky S. - Odesnik W. GODZ 01:30 1:2
Mathieu P-H. - Becker B. GODZ 02:00 2:1
Hanescu V. - Chela J.I. GODZ 04:00 1:2
Berdych T.- - Serra F. GODZ 20:00 2:0
Benneteau J. - Ancic M. GODZ 2:00 2:0
Fish M. - Djokovic N. GODZ 20:00 0:2
Delgado M. - Verdasco F. GODZ 20:00 0:2
Cilic M. -Garcia-L G. GODZ 20:00 2:1
Schuetller R. - Nadal R. GODZ 20:00 0:2
Isner J. - Anderson K. GODZ 20:00 2:0

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5684 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48576
TYPUJEMY DO 13.03.2010r.

Stakhovsky S. - Odesnik W. GODZ 01:30 2:0
Mathieu P-H. - Becker B. GODZ 02:00 1:2
Hanescu V. - Chela J.I. GODZ 04:00 2:1
Berdych T.- - Serra F. GODZ 20:00 2:0
Benneteau J. - Ancic M. GODZ 2:00 2:0
Fish M. - Djokovic N. GODZ 20:00 0:2
Delgado M. - Verdasco F. GODZ 20:00 0:2
Cilic M. -Garcia-L G. GODZ 20:00 2:1
Schuetller R. - Nadal R. GODZ 20:00 0:2
Isner J. - Anderson K. GODZ 20:00 2:1
_______________________________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24518 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75482
TYPUJEMY DO 12.03.2010r.

Lu Y-H. - Hernandez O. GODZ 20.00 2:0
Sela D. - Levine J. GODZ 20.00 0:2
Almagro N. - Zverev M. GODZ 22.00 2:0
Blake J. - Gimeno-T D. GODZ 22.00 2:0
Gasquet R. - Greul S. GODZ 22.00 2:0
Llorda M. - Matosevic M. GODZ 22.00 2:0
De Bakker T. - Daniel M. GODZ 23.30 2:1
Koubek S. - Nalbandian D. GODZ 23.30 1:2


TYPUJEMY DO 13.03.2010r.

Stakhovsky S. - Odesnik W. GODZ 01:30 2:1
Mathieu P-H. - Becker B. GODZ 02:00 1:2
Hanescu V. - Chela J.I. GODZ 04:00 2:0
Berdych T.- - Serra F. GODZ 20:00 2:0
Benneteau J. - Ancic M. GODZ 2:00 2:1
Fish M. - Djokovic N. GODZ 20:00 0:2
Delgado M. - Verdasco F. GODZ 20:00 0:2
Cilic M. -Garcia-L G. GODZ 20:00 2:1
Schuetller R. - Nadal R. GODZ 20:00 0:2
Isner J. - Anderson K. GODZ 20:00 2:0

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 654 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1511
Almagro N. - Zverev M. GODZ 22.00 2-0
Blake J. - Gimeno-T D. GODZ 22.00 2-0
Gasquet R. - Greul S. GODZ 22.00 2-0
Llorda M. - Matosevic M. GODZ 22.00 2-0
De Bakker T. - Daniel M. GODZ 23.30 2-1
Koubek S. - Nalbandian D. GODZ 23.30 0-2


TYPUJEMY DO 13.03.2010r.

Stakhovsky S. - Odesnik W. GODZ 01:30 1-2
Mathieu P-H. - Becker B. GODZ 02:00 2-1
Hanescu V. - Chela J.I. GODZ 04:00 1-2
Berdych T.- - Serra F. GODZ 20:00 2-1
Benneteau J. - Ancic M. GODZ 2:00 0-2
Fish M. - Djokovic N. GODZ 20:00 0-2
Delgado M. - Verdasco F. GODZ 20:00 0-2
Cilic M. -Garcia-L G. GODZ 20:00 2-0
Schuetller R. - Nadal R. GODZ 20:00 0-2
Isner J. - Anderson K. GODZ 20:00 2-0

ps. nie wiem czy mogę brać udział nie rozumiem drugiego punktu regulaminu . Jeśli nie to najwyżej moje typy będą nieważne

Hala Madrid ! Vamos Galacticos !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15443
TYPUJEMY DO 16.03.2010r.

Berdych T. – Verdasco F. godz 00:30
Isner J. – Querrey S. godz 05:30
Almagro N.- Blake J. godz 19:00
Federer R. – Baghdatis M. godz 19:00
Lopez F. – Soderling R. 19:00

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1145 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12654
TYPUJEMY DO 16.03.2010r.

Berdych T. - Verdasco F. godz 00:30 0-2
Isner J. - Querrey S. godz 05:30 2-0
Almagro N.- Blake J. godz 19:00 0-2
Federer R. - Baghdatis M. godz 19:00 2-0
Lopez F. - Soderling R. 19:00 0-2

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

F1 - Grand Prix Bahrajnu (sezon 2010)

Następny temat

biegi narciarskie - jak i w jakim wieku zacząć?

Fruzelina