SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

c

 • zdjęcia Bolo Yeunga

  Post
  Sztuki Walki

  BOLO YEUNG : ur. w Kantonie, w Chinach Styl walki: tai-chi chuan BIOGRAFIA: Naprawdę nazywa się Yang Sze. Zanim trafił do świata filmu był zwycięzcą wielu zawodów kulturystycznych w Hongkongu ( m. in. "Mr. Hong Kong" ). Może dziwić, że przy swojej budowie fizycznej uprawiał jeden z "najdelikatniejszych" stylów kung-fu, mianowicie tai-chi. Był uczniem Bruce'a Lee - to dzięli niemu dostał rolę w swoim pierwszym ( a Bruce'a ostatnim ) filmie "Wejście Smoka" ( "Enter the Dragon" ) jako Bolo, przerażający przeciwnik pozytywnych bohaterów. Od tego momentu stał się "etatowym" czarnym charakterem w azjatyckich filmach akcji. Zdobył zresztą dużą popularność zyskując liczne przydomki, takie jak "Łamacz Kości", "Siła niszcząca wszystko i wszystkich", "Bestia Wschodu" czy wreszcie "Chiński Herkules" ( od tytułu jednego z głośniejszych jego filmów ). Gdy Sze zaczął karierę w Hollywood, produceńci zasugerowali zmianę imienia na Bolo, gdyż jedynym znanym wówczas amerykanom filmem Sze było "Wejście Smoka". Pierwszą znaczącą rolą był oczywiście "Krwawy sport" ( "Bloodsport" ) gdzie jako demoniczny Chong Li dał niezły wycisk Van Dammowi. Od tego momentu zaczął kręcić film za filmem. Występował m. in. z Cynthią Rothrock i Billy Blanksem. Bolo słabo zna angielski, dlatego jego kwestie ograniczają się zazwyczaj do kilku zdań. Pasuje to jednak do jego ekranowego image'u - milczącego, bezwzględnego mordercy ( choć zdarzają się wyjątki: np. "Współczesny gladiator" gdzie Bolo był tym "dobrym" ) CHARAKTERYSTYKA: Jak wygląda i jak walczy Bolo wie chyba każdy. W powietrzu bryzga posoka, chrzęszczą łamane kości a przeciwnicy krzyczą do reżysera: "Cięcie! Cięcie!" Kopnięcia z obrotu? Wyskoki? A po co? Bolo nie musi się wysilać - jeden, dwa ciosy i po sprawie. FILMOGRAFIA ( wybrana ): Tiger Claws 2 ( "Pazur tygrysa 2" ) (1995) Shootfighter 2 (1995) T.C. 2000 (1993) Shootfighter: Fight to the Death ( "Shootfighter: Współczesny gladiator" ) (1992) Fearless Tiger ( "Nieustraszony tygrys" ) (1992) Tiger Claws ( "Pazur tygrysa" ) (1992) Iron Heart ( "Żelazne serce" ) (1991) Double Impact ( "Podwójne uderzenie" ) Breathing Fire (1990) Bloodfight ( "Krwawa walka" ) (1989) Bloodsport ( "Krwawy sport" ) (1989) Young Dragon (1977) Bolo (1977) Chinese Hercules ( "Chiński Herkules" ) (1973) Enter the Dragon ( "Wejście smoka" ) (1973) (...) w tle jeziorko. Jak scena, a my jak publika. No i widze Mistrza, jak do niego podbiega taki podpity malolat nizszy o glowe, mistrz do tylu krok, rece w rozsypce, dwa sybkie strzaly, mistrz pada, malolat mu kopa. Mistrz sie podniosl jednak, pozycje przyjal w trybie magicznym, na to malolat dwa szybkie strzaly, mistrz pada i to byl koniec.

  Odpowiedzi: 38 Ilość wyświetleń: 8466 Data: 6/15/2003 5:21:02 PM Liczba szacunów: 0
 • zdjęcia Bolo Yeunga

  Post
  Sztuki Walki

  http://www.informatyk.net.pl/~charly/synowiesmoka/Download/filmiki.htm stad mozna zassac fajny filmik z udzialem Bola, walka oczywiscie - bardzo dobra jakosc. Sa tutaj rowniez walki z udzialem innych aktorow. Bolo Yeung: 1. "Pazur tygrysa" ( "Tiger Claw" ) - Bolo Yeung kontra Cynthia Rothrock. Nic dodać, nic ująć. - - - FILMIKI Filmik specjalny: Matrix Reaktywacja ( "Matrix Reloaded" ) - fragment walki: Neo ( Keanu Reeves ) kontra Serafin ( Collin Chou ) ( 1, 48 mb ) - format .rm, potrzebny odtwarzacz RealOne Player Aktorzy: Donnie Yen: 1. Bohater ( "Hero" ) - jeszcze gorący fragment z "Hero" - Donnie pokazuje jak należy posługiwać się włócznią ( 3, 65 mb ) Steven Seagal: 1. Nico - ponad prawem ( "Nico" ) - początek filmu i walki w dojo ( 1,07 mb ) Jet Li: 1. Klasztor Shaolin ( "Shaolin Temple" ) - fragment walki z zarządcą niewolników ( 1,34 mb ) 2. Klasztor Shaolin ( "Shaolin Temple" ) - pokaz wu-shu ( 1,33 mb ) 3. Dawno temu w Chinach ( "Once Upon a Time in China" ) - dwa kopnięcia Jeta w zwolnionym tempie ( 475 kb ) Mark Dacascos: 1. Odjazd ( "Drive" ) - efektowna walka zakończona popisowym "butterfly twist" ( 5,6 mb ) ( plik .avi, DivX Rip - potrzebny odpowiedni plug-in ) 2. Tylko dla najlepszych ( "Only the Strong" ) - finałowa walka ( 3,5 mb ) 3. Znak smoka ( "Double Dragon" ) - pokaz walki kijem ( 2,4 mb ) Phillip Rhee: 1. Najlepsi z najlepszych 3 ( "Best of the Best 3" ) - Tommy Lee kontra kilku chłopców do bicia ( 5,2 mb ) Gary Daniels: 1. Wojownik Gwiazdy Północy ( "Fist of the North Star" ) - walka z zastępami głównego przeciwnika ( 7,5 mb ) Brandon Lee: 1. Huragan ognia ( "Rapid Fire" ) - mała zadyma z przekupnymi agentami FBI ( 3,6 mb ) J. C. Van Damme: 1. The Quest ( "The Quest" ) - walka na turnieju w Zaginionym Mieście ( 9,9 mb ) 2. Trening - Van Damme prowadzący zajęcia. Prezentacja kilku efektownych kopnięć. Bolo Yeung: 1. "Pazur tygrysa" ( "Tiger Claw" ) - Bolo Yeung kontra Cynthia Rothrock. Nic dodać, nic ująć. Aktorki: 1. "Poza prawem" ( "Above the Law" ) - walka Cynthii Rothrock z Cybil Shepard 2. "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ( "Crouching Tiger, Hidden Dragon" ) - walka Michelle Yeoh i Zhang Ziyi ( 1,92 mb ) (...) w tle jeziorko. Jak scena, a my jak publika. No i widze Mistrza, jak do niego podbiega taki podpity malolat nizszy o glowe, mistrz do tylu krok, rece w rozsypce, dwa sybkie strzaly, mistrz pada, malolat mu kopa. Mistrz sie podniosl jednak, pozycje przyjal w trybie magicznym, na to malolat dwa szybkie strzaly, mistrz pada i to byl koniec.

  Odpowiedzi: 38 Ilość wyświetleń: 8466 Data: 6/15/2003 8:34:35 PM Liczba szacunów: 0
 • @gsmt, Jeśli chodzi o doczepianie ciężaru, to ja mam taką koncepcję. W ćwiczeniach: B, B1, B2 C, C1, C2 Czyli w dipach i podciąganiu się, po ukończeniu 5 poziomu robię obwód. I obwód: doczepiam 2,5kg liczba powtórzeń (podbić poprzedni rekord) ale nie więcej niż 15. II obwód: doczepiam 5kg, liczba powtórzeń 10min -15maks. III obwód: doczepiam 7,5kg, liczba powtórzeń 10-15. IV obwód: doczepiam 10kg, liczba powtórzeń minimum 8 maks 12. Oczywiście założona liczba powtórzeń to wersja optymistyczna ale mniej więcej tak będzie to wyglądać gdy będę robił obwód. @ He Got Game Na Twoim miejscu zostawiłbym tak jak jest ;-) ewentualnie zamiast pistoletów dał przysiady. Co do K2 to bym robił ale tak jak np. ja robię czyli K2 + uginanie ramion ze sztangą. Triceps+ Biceps :D i nie narzekam.

  Odpowiedzi: 105 Ilość wyświetleń: 2930 Data: 6/1/2012 4:29:27 PM Liczba szacunów: 0
 • Fbw, sprawdzenie planu.

  Post
  Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

  A Nogi:Przysiady z sztangą na barkach 3s Plecy:Podciąganie się na drążku szeroko 3s Klatka:Wyciskanie Sztangi ławka poziom 3s Barki:Wyciskanie sztangi z klatki 3s Triceps:Pompki na poręczach 2s Biceps:Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s B Nogi:Przysiady z sztangą na barkach 3s Plecy:Wiosłowanie 3s Klatka:Wyciskanie sztangielek ławka skos (głową w górę) 3s Barki:Wznosy ramion bokiem w opadzie tułowia 2/3s Triceps:Francuskie wyciskanie za głowy leżąc 2s Biceps:Uginanie ramion z sztangielkami na przemian "supinacją nadgarstka" 2s C Nogi:Uginanie nóg leżąc na brzuchu 3s Plecy:Martwy Ciąg 3s Klatka:wyciskanie sztangi głową w dół/poziom 3s Barki:Wyciskanie sztangi zza karku 3s Triceps:Prostowanie ramion na wyciągu 2s Biceps:Uginanie ramion na przemian chwyt "młotkowy" 2s Może takie coś byłloby lepsze?

  Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 640 Data: 3/28/2013 7:38:25 PM Liczba szacunów: 0
 • Dieta kataboliczna

  Post
  Odżywianie i Odchudzanie

  Jasne dobrze ze odswierzyles posta: 1. 14 dni przed startem zaczynasz pić dużo wody - dodatkowo 2-3 litry dziennie ponad normalne jej spożycie. Najlepiej wode przegotowaną, z małą ilością soli mineralnych. Odrzucasz potrawy tłuste i z węglowodanami prostymi, a zwłaszcza wszelkie słodycze. 2. 4-7 dni przed zawodami ograniczasz ilościowo całodzienne pożywienie i darujesz sobie kolację, całkowicie odrzucasz potrawy słone i zawierające dużą ilość sodu, np. w postaci glutaminianu sodu czy chlorku sodu (sól kuchenna). Stracisz w ten sposób 3. Dzień przed startem już nic nie jesz, ewentualnie potrawy białkowe w małej ilości (aminokwasy w tabletkach), i nie pijesz. Nic nie pijesz. Jeśli po południu masz więcej niż 1,5 kg nadwagi to idziesz do sauny - na zbicie ok. 500 g. 4.W noc przed startem zjadasz większą ilość kreatyny, która działa przeczyszczająco. Wcześniej musisz sprawdzić jaka to ilość i po jakim czasie cię pogoni. Żebyś się nie spóźnił z wypróżnianiem na moment wagi i startu! Już 30-50 g powinno zadziałąć przeczyszczająco. Zadziałać może już po 1-2 h. Możesz spaść w ten sposób ok 1-1,5 kg. Czasami lepiej wziąć kreatynę kilka godzin przed startem, ale trzeba mieć pewność że zadziała! 5. W ciągu nocy przed startem spadniesz wypacając się, wydychając parę wodną i wysikując się ok. 300-500 g, w zalezności od wcześniejszego nawodnienia organizmu. 6. Awaryjnie musisz mieć dres ortalionowy lub celafonowy, nieprzepuszczający powietrza i jeden lub dwa ciepłe dresy bawełniane. Gdybyś ważył za dużo na wadze to masz jeszcze do 90 minut na zbicie pozostałej części nadwagi. Zakładasz wtedy na gołe ciało ortalion, na niego dwa dresy i biegasz w miejscu. Gdybys znalazł do tego iepłe miejsce z duża wilgotnością powietrza, to ułatwi ci to sprawę. Nie jest problemem zbicie wagi w ten sposób w ciągu godziny o 2-3 kg! 7. W przypadku ostatecznym, gdy nie masz czym sikać i pocić się, musisz mieć ze sobą kilka opakowac vitasminy C musującej lub w tabletkach. Ssiesz ją i wypluwasz ślinę. W ten sposób można spaść jezcze 200-400 g! Uwaga! Poniewaz takiemu zbojanieu wagi towarzyszey duża utrata potasu co prowadzi do bolesnych skurczów mięśni, musisz mieć pod ręką chlorek potasu i asparginian potasu. Parę dni przez startem spożywasz asparginian, w noc przed startem zjadasz go więcej. Gdyby skurcze się mimo to pojawiały, rozpuść łyżeczkę chlorku potasu i popij - już po ważeniu. Skurcze powinny przejść. Zbić możesz w ten sposób do 4-5 kg. Może i więcej - zalezy to do wielu czynników. Po przerobieniu tego sposobu zbijania sam wyciągniesz stosowne wnioski co zbijania kolejnego. Pozdrawiam, Dezir - doradca w dziale 'fitness' ----------------------------------------------- "Rozkroku mistrz i przykucania, brzuch ma w dwudziestu pięciu minach Biją mu brawo, on sie kłania, na odpowiednich witaminach" http://pumpingiron.w.interia.pl

  Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 5424 Data: 8/20/2003 5:44:32 PM Liczba szacunów: 0
 • siłka by mentO mOri

  Post
  Po siłowni, o siłowni

  meme133 ty ***ancu *******ony...idioto...deblilu...na c*** odswiezasz kazdy temat w ktorym uzytkownicy wstawiaja zdjecia swoich silowni?! Slepy ****a jestes jaka data jest? Moim zdaniem koles powinien dostac bana bo odswieza juz gdzies 16 temat z kolei powiazany ze zdjeciami silowni.

  Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 4986 Data: 7/25/2010 12:54:20 AM Liczba szacunów: 0
 • Pride 17 - Bjj rulez!!!

  Post
  Scena MMA i K-1

  Ale za to C. Newton zaliczyl glebe to myslalem ze jest po nim, duzo ludzi tak myslalo i te pier....ne hamerykany. Oczywiscie nic nie pokazywaly tylko wygranego. Myslslem ze ma zlamany kregoslup - powaga wygladala to tak ze spad na glowe i odjechal zadnej reakcji. Naszczescie to byl knock-out nic mu sie nie stalo - ale pierwsze ostrzezenie juz bylo ktos kiedys nie wyjdzie z klatki zobaczycie !!! DANZAN RYU RULEZ

  Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 5930 Data: 11/3/2001 5:18:15 PM Liczba szacunów: 0
 • Plan treningowy, połączony z treningami mma

  Post
  Trening dla początkujących

  Ćwiczę już rok z przerwami i znam swój organizm więc mogę spokojnie napier****ć ;D ,do siłowni nie mam dostępu mam tylko to co napisałem. Tylko obawiam się, że mogę doznać jakiejś kontuzji albo pospalać mięśnie trenując tak intensywnie. Dziękuję za Twoje odpowiedzi :)

  Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 740 Data: 10/4/2013 5:21:33 PM Liczba szacunów: 0
 • Gardło....:/

  Post
  Zdrowie i Uroda

  true możesz jeszcze brac witaminę C, i płukać Gargarinem. doraźnie coś przeciwbólowego. Zmieniony przez - jakryc w dniu 2006-01-18 08:19:18

  Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 1554 Data: 1/18/2006 8:18:27 AM Liczba szacunów: 0
 • Gardło....:/

  Post
  Zdrowie i Uroda

  moze i ja cos napisze jeden z moich pierwszych postow w tym dziale, a moze pierwszy w ciagu ostatnich 6tyg. - 3 raz obecnie mam problemy z gardlem, za pierwszym razem bralem duomox (o ile dobrze napisalem) i ladnie przeszlo juz na drugi dzien bylo dobrze, nie wybralem do konca to moj bład, ale fakt faktem byłem <i nadal jestem niestety> na cyklu kreatynowym i poprostu przestalem go brac <gdzies po 3/4 opakowania>,zeby nie byc jeszcze bardziej oslabionym na treningach...bylo wszystko fajnie po nowym roku bol powrocil - tym razem oprocz standardu <Ca, vit.C, neo angin/strepsils, nurofen> przepisano mi Bactrim -> efekt ten sam, juz po wzieciu 6tab. lepiej sie czulem - ale tym razem wybralem wszystko do kocna, i caly tydzien siedzialem w domu Bylo fajnie tydzien bylem zdrowy, a w ten weekend znowu bol gardla powrocil, nie mam goraczki, i jakis innych objawow, tylko ten bol gardla najmocniejszy po przebudzeniu sie...no i co -> znowu lekarz , znowu nowy antbiotyk tym razem Curam 625mg...powiem tylko tyle ,ze 3 dzien go biore i czuje sie TAK JAK WCZESNIEJ - czyli znowu bol gardla ustał i wydaje mi sie ,ze jestem zdrowy...czy po raz 4-ty bedzie powtorka z rozgrywki? ps.do autora - to co Ci sie moze przydac/pomoc to takze czeste picie cieplych napojow (np. herbata z miodem i sokiem z cytryny ) ps2. kasa wydana po nowym roku na te wszystkie leki - to kasa,którą mialem odlozoną na moj przyszly cykl na marzec jestem lekko zly z tego powodu Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-01-18 10:24:12

  Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 1554 Data: 1/18/2006 10:22:17 AM Liczba szacunów: 0
 • Gardło....:/

  Post
  Zdrowie i Uroda

  no i poprawiło się...skonczylem antybiotyk, minelo kilka dni i od wczoraj znowu mam zaczerwienione gardło i znowu zaczyn bolec przy przelykaniu...szczerze - to juz mnue C*H* strzela nigdy nie mialem takich problemów, w poniedzialek albo nawet dzis pojde po skierowanie na wszystkie potrzebne mi badania...pomijaj juz fakt ze od grudnia , na to gardło wydałem naprawdę sporo $

  Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 1554 Data: 1/27/2006 9:00:15 AM Liczba szacunów: 0
 • Co dodać do pierwszego cyklu.

  Post
  Odżywki i suplementy

  j/w nie ma co sie skupiac bardziej na suplach. Ewentualnie dorzuc kompleks witamin, wit c, magnez.

  Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 482 Data: 8/29/2011 2:34:57 PM Liczba szacunów: 0
 • Tegoroczne trofea - puchary dla najlepszego kulturysty i najlepszych wyciskaczy OPEN. Medale do III miejsca w każdej kat. wiekowej, oraz kulturystyce i wyciskaniu 100% w.c. /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/c5203c87108b4d43a6861249d9fda9e6.jpg

  Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 4700 Data: 5/6/2014 12:22:25 PM Liczba szacunów: 0
 • MŚ: Nasza grupa !!!!!!

  Post
  Piłka Nożna

  GRUPA A:mysle ze wyjdziemy my i Niemcy GRUPA B:Anglia i Szwecja zdecydowanie GRUPA C: imo grupa śmierci.Argentyna i Holandia faworyci.ale Serbia gra dobrą piłke,no i nieobliczalne WKS GRUPA D: Portugalia i Meksyk.Moze cos namiesza Iran GRUPA E: Włoch i Czechy.nie licze za bardzo na USA GRUPA F: Brazylia to pewniak.pozostale 3 druzyny równorzędne GRUPA G:Francja męczyła sie w el.ze Szwajcarią.teraz moze byc pododnie.oby Korea nie wyszła GRUPA H: Hiszpanie i Ukraińcy zdecydowanie

  Odpowiedzi: 115 Ilość wyświetleń: 5989 Data: 12/9/2005 10:21:03 PM Liczba szacunów: 0
 • Waga Zatrzymała się !!! POMOCY

  Post
  Odżywianie i Odchudzanie

  a) teraz 1800kcal b) wczesniej 2000 a potem zszedłem na 1900 i potem jeszcze na 1800kcal c) tak przy takie aktywności mam 18%bf - taka aktywność utrzymuje sie non stop ze względu na to ze nie moge opuszczac treningów boksu :P

  Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3279 Data: 6/1/2006 8:42:27 PM Liczba szacunów: 0
 • Mięcho a co innego...

  Post
  Po siłowni, o siłowni

  F U C K! I znowu pisania....{{:-( cziken_xl - Ciekawe jak by było gdyby to ludzie nie mieli tak sprawnych dłoni i nie umieli mówić... Kto byłby (wydawałby się) mądrzejszy? ;D Byśmy se pewnie nory kopali i jedli szczury... Cóż... micah- Tak, chodzi o brutalnie. Jak Cię ciekawi to Ci odpowiem ;) Moje zdanie na temat ,, Lwa, który poluje na Gnu bądź zebry, bawoły, obojętnie. On wręcz morduje swoje ofiary, zjada żywcem, a jego zdobycz wszystko czuje, ból, pełne męczarnie, katusze. Jego tez potępisz?" Nie jego nie potępiam, bo po: 1 Lew jest mięsożercą. Więc żre tylko mięcho, a człowiek jest wszystkożerny więc może sobie wybrzydzać i wybierać w odróżnieniu od lwa... 2 Jak pewnie zauważyłeś ludzie są trochę lepiej... rozwinięci niż lwy i posiadają takie przyrządy i umiejętności, że mogą zabić te zwierzę na milion innych sposobów (w odróżnieniu od lwa który ma tylko pazury i kły) 3 Trudno by się było czepiać do jakiś słabo rozwiniętych plemion, które zabijają żeby przeżyć i ,,cokolwiek" włożyć do gara i dać chociażby dzieciom... Mimo, iż też mam takie wrażenie, że jesteśmy 100 lat za murzynami, to tak raczej nie jest %-) Ewolucja- pier*olenie }:-( Więc także naturalne w procesie ewolucji jest to, że ludzie się rozwijają i zanieczyszczają środowisko do tego stopnia, że przez smogi nic nie widać na ulicach (np. chiny) Więc czemu ludzie od tego odchodzą i zaczynają używać mniej szkodliwych źródeł chociażby prądu? Przecież tamto to normalny proces ewolucji. Dla czego się z tym po prostu nie pogodzą? comey- Jak masz do wyboru żreć tylko to co jest, żeby przeżyć a zdechnąć to chyba logiczne co by prawie każdy wybrał. Ale na szczęście wojna się skończyła ( i oby nigdy więcej jej nie było) Więc teraz nie musimy jeść psów. Więc mamy wybór. Janek96- Ale to mój temat :-|

  Odpowiedzi: 76 Ilość wyświetleń: 3502 Data: 2/22/2013 4:28:24 PM Liczba szacunów: 0
 • pomóżcie mi dobrać metodę

  Post
  Trening dla zaawansowanych

  sprobuj teraz FBW,ja tez 2 lata splitem cwiczylem(oczywiscie tych splitow bylo duzo jesli chodzi o roznorodnosc cwiczen,serii itp.) zrobilem 5tyg FBW i powiem szczerze duza zmiana,cos nowego dla organizmu,tez cwicze 3xtydzien wiec uloz sobie 3 rozne treningi A,B,C i wal smialo nic nie stracisz a pewnie zyzkasz,potem wroc do splita

  Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 996 Data: 10/18/2009 2:55:15 PM Liczba szacunów: 0
 • hipoglikemia ale dlaczego ?

  Post
  Zdrowie i Uroda

  Gdy w organizmie spada cukier to organizm stara się go podnieść mobilizując nadnercza, wydziela kortyzol, adrenalinę oraz parę różnych innych hormonów. Więc pewnie nadnercza masz przemęczone, ale hormony naczczo bedą okej. Zrób tak jak mówię i mi podziękujesz - odstaw cukry proste to witargo co pijesz wyrzu c, soki, owoce, piwo (niestety też cukier prosty) niektóre warzywa typu marchewka, najlepiej sprawdź w tabeli IG każdego produktu i zjadaj dużo złożonych. Chyba nie jesteś uzależniony od słodkiego? :-) Co masz do stracenia? Jedz tak tydzień. Ja idę spać, jak coś to jutro odpiszę. Pozdrawiam

  Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 3975 Data: 3/12/2015 9:59:05 PM Liczba szacunów: 0
 • Imprezy, voda cola gin

  Post
  Po siłowni, o siłowni

  "pie.rdol siłke , wal gaz " (c) Koniu151 dobra maksyma ogolnie staram sie unikac vódki ^^ Zmieniony przez - ShrouDeN w dniu 2008-06-21 09:10:16

  Odpowiedzi: 39 Ilość wyświetleń: 4345 Data: 6/21/2008 9:09:50 AM Liczba szacunów: 0
 • Pierś kurczaka z serem 4 połówki piersi kurczaka (filety) lub 4 sznycle cielęce, 4 słupki ostrego żółtego sera (warmińskiego, tylżyckiego), wysokości 7-8 cm i szerokości 1,5 cm, 4 łyżki startego żółtego sera (razem ok. 25 dag), 1 łyżka masła, 2 łyżki ziół (gotowej mieszanki do kurczaka lub zmieszanych : oregano, majeranku, tymianku i pieprzu ziołowego), 1 jajko, 2 łyżki mąki, 3 łyżki tartej bułki, olej do smażenia, sól, pieprz. Każdy kawałek kurczaka rozbić tłuczkiem, posmarować cienko ( po wewnętrznej stronie) miękkim masłem, posypać obficie ziołami i położyć na nim kawałek sera. Mięso zwinąć tak jak krokiety i spiąć wykałaczką. Obtoczyć w mące, roztrzepanym jajku i tartej bułce. Obsmażyć na rumiano na rozgrzanym oleju. Przełożyć do brytfanny, posypać serem oraz resztą ziół i zapiec w piekarniku (15-20 min), w temp.190 st.C. Podawać z ryżem i surówką. Pierś kurczaka z ryżem/makaronem - prosty obiad na dwie osoby 2 piersi kurzece 1 lyzka oliwy mala puszka grzybow w wodzie 1/2 szklanki smietanki slodkiej duzo pieprzu ugotowany makaron lub ryz Piersi kurzece obrac ze skory, kosci i tluszczu. Popieprzyc bardzo mocno po obu stronach, tak, zeby byly cale pokryte. Usmazyc na oliwie az brazowe z kazdej strony. Odlozyc na talerz. Patelnie mocno nagrzac i zalac woda i grzybami z puszki. Zeskrobac wszystko, co przylegle do dna patelni. Dodac smietanke, podgotowac na malym ogniu 3 minuty. Wlozyc piersi kurzece do sosu i podgrzac na malym ogniu, az sos zacznie kipiec. Podac na ryzu, makaronie lub z ziemniakami. Nawet z chlebem dobre. Smietanka w tym daniu lagodzi pieprz tak, ze nie jest to ostre danie, jakby moglo sie wydawac. Calosc zabiera 20 minut. Pierś kurczaka z ryżem (bez smażenia) Ugotuj ryz. W miedzyczasie przygotuj rondelek z pokrywka, jedna lyzka masla, pokroj na plasterki kilka pieczarek, podsmaz na tym masle minute, zalej pol szklanki bialego wina, pol szklanki rosolu, lyzke drobno posiekanego koperku, kilka kropel soku z cytryny. Wymieszaj. Na to uloz obrane z tluszczu i chrzastki piersi kurze, przykryj rondelek i dus na malym ogniu, az bedzie miekkie, sprawdzajac poziom plynu, aby sie nie przypalilo, okolo 15 minut. Zaciagnij sos lyzeczka maki i smietanki. Dopraw pieprzem. Podaj na ryzu.

  Odpowiedzi: 38 Ilość wyświetleń: 8108 Data: 4/10/2006 8:26:18 AM Liczba szacunów: 0