SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 460 - Zapytaj SFD

Witam. Mam pytanie czy dobrze spozywam gainera. Wstaje o 10 i przed śniadaniem jem gainera 100g, 15 minut po gainerze jem śniadanie, o 12 robie trening ktory trwa max 2 godziny. Godzine po treningu jem obiad i do tego jem gainera naraz. Pozniej przed kolacja czyli gdzies o 19-20 jem gainera i po gainerze 15 minut jem kolacje. Mam 15 lat mam ponad 185cm i mam szybka przemiane materii nie jestem w stanie przytyc. I mysle ze taki gainer mi pomoze. Waże narazie 60kg

Grzesiek Węglowski 06 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Cześć, chciałbym zacząć stosować kreatynę, mam jednak problemy z krwią ( zbyt duży hematokryt i duża ilość krwinek czerwonych). Czy stosowanie kreatyny nie spowoduje podwyższenia tych wskaźników (krew będzie jeszcze gęstsza)?

the__bozz 06 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Czy jest sens wchodzenia na dodatni bilans kaloryczny pomimo 3 miesięcznego stażu na siłowni i nie do końca opanowanych ćwiczeń siłowych czy pozostanie na zerze i po opanowaniu wszystkich niezbędnych ćwiczeń zabrać się za dietę na rozbudowę masy mięśniowej proszę o radę.

Nikodem W 06 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Czemu przez jakiś czas, około dzien, ważyłem 74kg?. Ogólnie ostatnio mniej ważyłem 77 mi wyskakiwało, ale nagle dzisiaj do 79 podskoczyło.

Hyhyhh 06 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert . Zawodnik IFBB

Dzień dobry, czy ważąc 43 kg powinnam przyjmować suplementy typu glutamina lub kreatyna, kiedy moje treningi skupiają się głównie na pośladkach? Czy sobie darować i spożywać tylko białko po prostu?

Nacia 05 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam W zeszłym tygodniu, od poniedziałku, zacząłem dietę oraz staram się ćwiczyć, ze względu na moją nadwagę. 189 cm wzrostu, 112.6 kg, lat 20. Dzisiaj pierwszy raz doświadczyłem bólu nadgarstka słabszej ręki. Podciąganie, pompki, deska - to wszystkie ćwiczenia, które mogą obciążyć moje ręce i nadgarstki. Podczas pompek i deski opieram się na pięściach i trzymam ręce w "prostej linii" Biorę witaminy, jem nabiał, kupię gumy do ćwiczeń oraz ściskacze, żeby ćwiczyć również nadgarstki. Co jeszcze powinienem zrobić ? Na co powinienem zwrócić uwagę podczas ćwiczeń ?

Jaksa1703 05 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Podczas trenowania brzucha (wznosy koła, n Lsit itp.) bolą mnie biodra do tego stopnia że muszę przerywać serię w momencie gdy brzuch nawet porządnie tych ćwiczeń nie poczuł. Czy jest coś co mógłbym sam zrobić w domu czy należy iść z tym do jakiegoś lekarza?

Jakub 05 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

chcę zgubić minimalny tłuszczyk i dążę do uwidocznienia mięśni, co robić? w planie treningowym zaznaczyć, że chcę schudnąć, utrzymać wagę, czy przytyć?

Wiki55 05 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Siemanko takie pytanko mom waga 75 cały czos i nie mogą przytac już nie chodzi o mase mięśniową tylko sama masa.potem się to ubije . Co mom robić żeby przytyć

Bajkowy 05 May 2021 Dietetyka
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Siemka. Mam pytanie kiedy brac gainera w dzień, i zeby to bylo dopasowane do moejgo dnia. O 11 jem śniadanie o 13-14 jem obiad, i 10 minut po obiedzie robie trening. O 19 jem kolacje.

Grzesiek Węglowski 05 May 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2693 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2214 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
535 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
347 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
291 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi