SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 284 - Zapytaj SFD

plan Push Pull Legs, 3 jednostki treningowy w tyg, dodatkowo pole dance 1x i basen 1x. Podczas dnia Push- klatka, barki i triceps wykonuje następujące ćwiczenia-> Floor Press, rozpiętki z hantlami na ławce dodatniej, OHP, unoszenie ramienia do boku z linka wyciągu dolnego z zakresem 120 stopni, Odwodzenie ramion w bok z hantlami, dipy na maszynie, prostowanie przedramion z linka wyciagu dolnego, francuskie wyciskanie jednoracz zza glowe. Po tym treningu zamiast barków potężnie czuje kaptury następnego dnia, technika jest chyba ok, wykonywałam te cwiczenia kiedys, na barkach normalnie czulam zakwasy a teraz nie wiem. Co robic? jakies pomysly?

julia21354 01 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam czy monohydrant kreatyny w wieku 13 lat wpłynie na ginekomastienponowwasz ja posiadam i czy będzie jeszvze gorzej?

Kostryn 30 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Cześć! Chce przejść na porządna redukcje, chce wesprzeć się jakimiś suplementami, na które warto zwrócić uwagę, a które omijać szerokim łukiem? Chce podkreślić, że mam 17lat i moja dieta jest dość zbilansowana, staram się jest zdrowo. Dość aktywnie spędzam czas, ale od najbliższych dni zaczęłam regularnie trenować 3-4 razy w tygodniu + spacery, rowery, rolki itp.

nicki 30 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam problem z robieniem pompki. Mam siłę, aby się "wypchnąć" z dołu ale nie mam siły aby się opuścić. Jakieś ćwiczenia?

Adams1234 30 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, moje pytanie brzmi czy jest sens iść raz w tygodniu na silownie (sobota)po całym tygodniu treningowym? Jeśli tak to jaki trening fbw czy zmieniać gora,dol? Pon: basen Wtorek:drążek Sroda:basen Czwartek:drążek Piatek:basen

Witolo 30 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Hej, a czy mógłbym podzielić mój plan treningowy FBW na split tylko taki trochę dziwny bo w jednym dniu będę robił wielostawowe typu: siady, martwe ciągi, podciąganie aby w kolejnym dniu robić przedramię, szyję, kaptury. Będę ćwiczył właśnie te partię ponieważ będę trenował pod boks i one są przydatne.I ogólnie będę chciał tak zrobić bo ten plan będzie trwał 2-2,5 godziny ale nie wiem czy ten pomysł ma sens.

Paweł 123322 29 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam 15 lat, 120kg, 175cm wzrostu. należy mi w pierwszej kolejności na straceniu "brzucha", potem przybraniu masy mięśniowej co poradzicie ? Co do odżywania wykluczyłem śmiecowe produkty do minimum oraz mam pytanie czy moge brać bialko i w ile miligramach ?

Perox 29 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Dzień dobry mam problem bo zaczynam z siłownia i mam niedowagę około 2 kg nie podoba mi się mój % tłuszczu w ciele bo mam go około 15% lecz chce mieć więcej tkanki mięśniowej i nie wiem czy mogę redukować i budować mięśnie z niedowagą czy wejść na masę przytyć trochę i dopiero redukować

Ziemniak2008 29 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Witam. Jestem Klaudia mam 24 lata i mam ogromny problem z tkanka tłuszczowa. W grudniu tamtego roku przy wadze 85 kg i wzroście 168cm zaczęłam treningi na siłowni , oraz dietę (cardio + siłowe ). Do dnia dzisiejszego udało mi sie zgubić do 68 kg. Cwicze 4x w tyg około 1-1:30h + staram się więcej ruszać za dnia . Wszystko było by dobrze , gdyby nie zawartość tkanki tłuszczowej jaką pokazuje mi waga , a mianowicie zaczynajac dietę i treningi, waga wskazywała 46,2 % tkanki tłuszczowej w organizmie 40.15 kg , a mięśni 46,8 , a teraz 44,5 , a tkanki tłuszczowej 36,5 (25 kg tłuszczu ). Sprawdzając właściwą tkankę tłuszczową na google wychodzi na to, ze moja tkanka tłuszczowa dalej jest w otyłości i to z zapasem w gore. Pytanie moje brzmi , czy mogę na cos chorowac i czy takie zjawisko jest normalne ? Ile w takim razie musze jeszcze schudnąć , by tkankę mieć na właściwym poziomie zdrowej sylwetki ? . Pozdrawiam

Klaudia 29 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Siema, Mam 16 lat, 70kg, 176cm wzrostu. Sylwetka typowy skinny fat, należy mi w pierwszej kolejności na straceniu "brzucha", potem przybraniu masy mięśniowej co poradzicie ? Co do odżywania wykluczyłem śmiecowe produkty do minimum oraz zwracam uwagę na to aby dostarczać jak najwięcej białka do mojego organizm.

sercario83 29 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3010 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2475 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
574 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
366 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
305 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi