SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 408 - Zapytaj SFD

Witam jakiej suplementacji używać pod sporty walki MMA? Wazę 77kg a chciałbym zejść do 70kg i dobrze wyglądać. Jakbyś ktoś mógł to proszę tez rozpisać co przed treningiem a co po. Z góry dziękuje za odpowiedz

krzysieqswr 11 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam! Chciałam zapytać czy można jednocześnie stosować kilka suplementów? Chodzi mi o: Biotynę, Spirulinę, L-Karnitynę, Ashwaghandę, Komplex Witamin? Również chodzi mi o spalacz tkanki tłuszczowej, wyczytałam, że zawiera kofeinę i nie zaleca się stosowania tego produktu z innymi rzeczami posiadającymi ją w składzie, w moim przypadku to naturalna yerba z wysoką jej zawartością.

Maria 11 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Mam kreatyne z sfd i jedna porcja ma 6g, ale ta porcja nie ma w sobie samej kreatyny. Pytanie brzmi, czy mam dawkowac biorac pod uwage ilosc ogolnej porcji czy samej kreatyny w skladzie tej porcji?

Folver 11 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jakie są zalety i wady wolnych ciężarów oraz ekspanderów treningowych(gum oporowych), chodzi mi o porównanie tych dwóch metod treningowych w treningu na zwiększenie masy mięśniowej oraz poprawę sylwetki (jestem początkujący)

RTM101 11 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Czy jeżeli mój budżet jest bardzo ograniczony warto zainteresować się gumami oporowymi(a bardziej szczegółowo ekspanderami) do treningu w domu. Dodam że jestem początkującym. Czy można także zrobić na nich równie efektywny trening jak na wolnych ciężarach ?

RTM101 11 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. 17lat 58kg ektomorfik 177cm Czy trening ( tymczasowy, do wakacji ) opierający się na samych pompkach ma jakiś sens dla początkującego oraz jak taki przeprowadzić? Zakładając, że mam dietę miałem plan robić coś takiego: po 2 serie do maksymalnej ilości powtórzeń ( nie wykraczającej powyżej 12 powtórzeń, wtedy dodam jakieś obciążenie np. plecak, obecnie robię 4 poprawne pompki ) różnych rodzajów pompek ( na początek zwykłe, diamentowe, wąskie, czyli razem 6 serii pompek ) + jakieś ćwiczenia na inne partie ( przysiady, brzuszki ), jednak chciałbym się skupić na ramionach i klatce piersiowej. Trening bym robił co drugi dzień. Ma to sens i będą jakieś efekty wizualne/siłowe?

4watch 11 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć, pół roku temu urodziłam dziecko i jestem w trakcie karmienia piersią. Posiadam Mass Aceleration od AllNutrition i zastanawiam się czy mogę spożywać jeden koktajl dziennie. Wróciłam już do wagi z przed ciąży, trenuję i chciałabym się już skupić na rozbudowie masy mięśniowej a nie na zrzucaniu kilogramów. Pozdrawiam

Aga 11 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Siema mam problem taki iż po redukcji na masie 4200kcal jedząc czysto + dużo warzyw i błonnika często doskwiera mi głód

kimis090 11 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Co jest złego w przetworzonej żywności, jak na nas wpływa. czy na redukcji można ją jeść/pić itd.

ed 11 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Witam, chciałbym się dowiedzieć w czym jest problem. Moje zapotrzebowanie kaloryczne to 2100 kcal. Udało mi się zrzucić 18 kg przy samym jeżdżeniu na rowerze. Od 2 miesięcy moja waga zatrzymała się na 95kg. FB ok. 24-25%. W ostatnim czasie odrzuciłem kolacje więc niejednokrotnie przyjmuję mniej kcal niż zapotrzebowanie. Co jest powodem stania w miejscu, oraz jak można to zmienić, aby zrzucić jeszcze te 7-8 kg.

Michał 11 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2230 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1807 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
431 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
319 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
271 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi