WIOSENNE PROMO! Sprawdź rabaty do 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Zapytaj

Wszystkie pytania - strona 258 - Zapytaj SFD

Witam, zacząłem chodzić na siłownie a jestem w tych tematach zielony. Prosił bym o jakieś porady na plan treningowy i jak się odzywiac. Moim celem jest zbudowanie mięśni.

Pioter5850 18 December 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć, skręciłem noge na łyżwach ile czasu potrwa regeneracja? nie bylem u lekarza

dony15 18 December 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam czy Sylimarol 70 /2x I Nac 150mg można ze sobą łączyć?

CARLOSLEVRONE 18 December 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Czy mogę brać dwie ashwagandy dziennie gdzie jedna tabletka ma 200 mg

Kuba198 17 December 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Ile białka i węgli zalecacie brać na masie?

YLMaks 17 December 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, mam pytanie odnośnie tego czy stracę formę i będę mniej podnosił jeśli przez 9 dni nie mogę chodzić na siłownię że względu na to że zachorowałem?

Mateusz 17 December 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam pytanie.Od 2lat regularnie trenuje 7razy w tygodniu 4silownia 3 cardio(bieganie/rolki)Jestem też instruktorem narciarstwa i tu moje pytanie.Przez 4tygodnie będę pracować na stoku bez dostępu do siłowni czy to znacząco wpłynie na siłę miesni i sylwetkę?mam możliwość trenowania przed zajęciami ale na max 50%ciężarów jaki dostępny mam na siłowni.Z góry dziękuję za odpowiedź.P.S jestem kobietą 33lata

Tessa 17 December 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Podczas wykonywania wielu ćwiczeń czuję bul w mięśniu lędźwiowym z tyłu pleców. Nie wiem czym jest to spowodowane może zamiast napinać brzuch i ten mięsień to napinam tylko tył a nie brzuch i podczas treningu on się bardzo męczy. Ktoś ma jakieś pomysły?

YLMaks 16 December 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam 15 lat, ważę 70kg, 170cm wzrostu, mam ok 17% bf, od września robię masę na cyklu kreatynowym, masę będę kończył pod koniec roku, jak narazie przytyłem 10kg, i od początku nowego roku będę robił redukcję poniżej 10%, aby zacząć na nowo masę którą chciałbym prowadzić przez rok, i tu mam pytanie gubić wagę 0,5kg czy 1kg na tydzień? zależy mi na jak najszybszym wykonaniu redukcji w rozsądnym przedziale utraty tkanki tłuszczowej, tracąc jak najmniej masy mięśniowej, czy dużo mięśni bym stracił robiąc redukcję: 1 miesiąc deficyt 1000kcal, drugi miesiąc deficyt 500kcal? Pozdrawiam.

Matix000 16 December 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Robię treningi góra dół, ze wzgledu, że pracuję 24h i potem 48h przerwy (2 dni wolne). Chcę przejść na push pull legs i czy można trenować w takim systemie 2 dni i 1 dzień przerwa?

Anonim 16 December 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
4002 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
3652 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
667 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
398 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
329 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi