SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 543 - Zapytaj SFD

Witam mam pytanie odnośnie tematu budowania masy mięśniowej i poprawy kondycji: czy mogę budować masę mięśniową na treningach kalinistycznych lub na treningach z ciężarami (sztanga i hantle ) pływając jednocześnie na basenie w ciągu tygodnia. Jeśli mogę to robić to czy mógłbym dostać jakąś poradę jak rozplanować to na przestrzeni tygodnia abym miał przyrosty w mięśniach , a jeśli tego nie można połączyć to w jaki inny sposób mogę połączyć te rzeczy lub coś innego. Parametry: wzrost-192cm , waga:80kg , typ budowy -ektomorfik , od paru miesięcy nie ćwiczę siłowo.

Remix369 26 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Zawsze jak chodzę to stawiam stopy szeroko. Jakie są tego przyczyny i czy trzeba to leczyć.

ferry 26 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

witam, czy są jakieś przeciwwskazania, aby do pierwszego posiłku przyjmować https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_VitaminALL_SPORT-opis34822.html i na sen https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_ZMAX-opis35103.html ? Przeczytałem gdzieś, żeby nie łączyć suplementów cynk z cynkiem.

paramonth 25 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam 30 lat 104 kg wagi 186 cm wzrostu zawód kucharz średnio 10 h dziennie na nogach przez 90 dni podrząd ciągle praca czyli 3 miesiące ogień Moje pytanie dotyczy zdrowia i suplementacji kupiłem taki zestaw: Spirulina sfd Msm sfd Bacopa monnieri sfd Pumpkin seed sfd Mag b6 forte sfd Nac sfd Acai sfd Vitamin complex sport Luteina allnutrion Diosminall allnutrion Live support allnutrion Biotin allnutrion Czy dawkowanie tego wszystkiego dziennie będzie bezpieczne czy zaduzo kupiłem jeśli coś jest nie potrzebne proszę o poradę

Daniel90 25 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Mam normalny trening siłowy(3x w tygodniu) i chciałbym też zacząć robić pompki żeby móc ich robić normalnie więcej. Czy pompki będą w czymś mi przeszkadzały, czy warto je w ogóle robić i ile razy w tygodniu.

red 25 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam potrzebuje diety na ktores zdobędę mase miesniowa. A jednocześnie zrzucę brzuch jest taka możliwość?

Oski 25 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam Mam jakoś 175 +/- i w tym roku 14 lat w grudniu miałem jakoś 166 więc troche urosłem. Rodzice są dość niscy po 170 ale pradziadek miał 2m,ile jeszcze urosnę mam jakieś szanse dobić do 185?

biban543 24 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy podczas dojrzewania gdy np. ciało rośnie możliwe jest samoistne schudnięcie przez to?

monodrey 24 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Wiek:28 Waga:105 Wzrost:184 Cel:Spalenie tłuszczu Rzuciłem się od razu na głęboką wodę , nie mam żadnych dietetyków , próbuję radzić sobie sam . Ustaliłem sobie ilośc kalorii na 1850 , bez problemu się tym najadam i widzę efekty . Mam już za sobą miesiąc cwiczeń przez który zrzuciłem 4kg Mój cel wagi 87-90kg Pytanko: czy mimo tego , że w zupełnosci wystarcza mi taka ilość kalorii nie powinienem ich jednak troszeczkę zwiększyć ? Wiadomo zależy mi na zrzuceniu tłuszczu ale i za razem na budowie mięśnia . Do tej pory widzę , że mięsień jakby rośnie( lub po prostu wyłania się spod sadła) . Proszę o radę :)

Bedziul 24 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Witam, szukam ćwiczenia na zasadzie przyciągania pionowego i poziomego. Do użytku mam hantle i gumy power band.

monodrey 24 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3191 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2683 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
611 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
381 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
319 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi