SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 140 - Zapytaj SFD

Białko , kreatyna , cytrulina i aakg jak można to wszystko połączyć chodzi o dawkowanie i czy razem czy osobno .. Z góry dzięki .. zaczynam po paru letniej przerwie

szylek 02 April 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jak w szybkim czasie zrobić mięśnie

Spejson 01 April 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Ból w biodrach od przysiadów, powinnam się martwić czy zmniejszyć ciężar? Kiedy robię je bez sztangi nie ma problemu. POZDRAWIAM

Doti 31 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam czy jest coś co mogę coś brać na ogólne osłabienie organizmu? Od dwóch, trzech tygodni czuję ogólne przemeczenie, bóle stawów i nie mogę dojść do siebie. Ciężko mi zrobić trening bo brakuje mi siły.

Ja 35 31 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy poziom testosteronu 317 nmol/L może być przyczyną bardzo wolnego progresu podczas budowania masy mięśniowej ? (Wiek 37 lat, treningi intensywne , zero melanżu, dieta dopięta, efekty prawie żadne)

kamilzaw111 31 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Cześć! Czy mając obliczone swoje zapotrzebowanie kaloryczne powiedzmy na 3200 kcal, jak czuje sytość jedząc posiłki to muszę się katować i zjadać je do końca, czy wraz z uczuciem sytości już odstawić resztę posiłku? Jak sie ma wtedy rozklad makro? Mam rozpisane posiłki po prawie 800 kcal czego nie daje rady zjeść. Są dni, że mimo treningu i dużej aktywności nie potrzebuje więcej niż ~2400 kcal, a są dni, gdzie i 2000 kcal wystarczy. W dni treningowe i nietreningowe powinna również być różnica w podaży kalori czy nie? Dzięki za odp, pozdrawiam.

Mczkr 31 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Prosiłbym o ułożenie treningu split dla osoby mającej hiperlordoze oraz przodopochylenie miednicy. Zależy mi żeby nie pogłębiać tej wady, ćwiczenia korygujące wykonuje w domu. Wiek:24 Wzrost: 176 Waga: 81

dron101 31 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam pytanie co będzie lepsze w przypadku Hipertrofii, mówi się aby ćwiczyć do lub blisko upadku mięśniowego , natomiast liczy się też tonaż całkowity treningu więc pytanie , dajmy na to że robię wyciskanie sztangi na ławce płaskiej i zrobię 8 powtórzeń gdzie tonaż całkowity wynosi 150kg i będzie upadek mięśniowy lub blisko upadku zapas 1-2 powtózeń, a w drugim treningu zrobię to samo ćwiczenie ale zrobię 20 powtórzeń z tonażem 180kg bez bliskiego upadku ,to co będzie lepsze dla Hipetrofii opcja 1 czy opcja 2.

Aksamitny 31 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam,pisze w sprawie treningu. Na siłowni trenuje 2 miesiące. Tydzień temu zmieniłem trening ponieważ szczerze nie cierpię treningu fbw. Zacząłem trenować 4 dniowym pp w pierwszy tydzień wszystko było fajnie serie chodziły upadek mięśniowy był bliski niestety w tym tygodniu podczas robienia np. wyciskania pierwsza seria 8 powtórzeń normalnie poszła moim normalnym ciężarem w kolejnej serii było już ciężej w 3 serii przy 6 powtórzeniu już nie dałem rady do 4 serii zmniejszyłem ciężar ale znów koło 5 powtórzenia już się więcej nie dało. Ktoś wie czemu?

Shag9y 31 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć, Jestem szczupłą osobą i w 3 miesiące udało mi się przytyć mięśniowo 10kg. Jednak trzymając tą samą dietę i liczbę kalorii już drugi miesiąc nie przybyło mi nic wagi jak i też nie ubyło. Jakieś porady?

Marcinek 31 March 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3021 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2494 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
576 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
367 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
306 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi