SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 568 - Zapytaj SFD

Ile kalorii ma pomidor? Czy musze go wliczać w dzienna ilość kalorii? Na ile pomidorów dziennie mogę sobie pozwolić?

Aska 30 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Odbijanie się rybą po kapsułkach omega 3, czy to normalne? Czy świadczy o tym że produkt jest niskiej jakości? Czasami mi się po omega 3 nie odbija, czemu jest taka różnica?

Aska 30 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Hej mam wybity bark. Jak dlugo trwa rehabilitacja zanim zacznę ćwiczyć? I mogę po tym czasie robić ten trening co zawsze, od razu?

888Pafi 30 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, czy mięśnie przyzwyczajają się do masażu? Mam na myśli to, że gdy chodziłam na masaż to było wszystko ok i fajnie a teraz mam wrażenie że mi nie pomaga.

Mała 30 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam od jakiś zacząłem chodzić na siłkę z własnym planem FBW Mam trening podzielony na ABC I mam pytanie coś zmienić w tym planie? czy wszystko spoko i dalej go cisnąć? Poniżej plan: A Przysiad bułgarski (nogi) Wyciskanie sztangi na płaskiej ławce (klata) wiosłowanie hantlami (plecy) unoszenie ramion bokiem (barki) prostowanie przedramion na wyciagu (triceps) uginanie przedramion ze sztanga na skośnej ławce (biceps) B Wypychanie ciężaru na maszynie (nogi) Przyciąganie linki wyciągu dolnego (plecy) rozpiętki z hantlami na ławce dodatniej (klata) Face pull (barki) wyciskanie francuskie w leżeniu (triceps) uginanie ramion ze sztangelkiami siedząc (biceps) C Przysiady z hantlami (nogi) Wyciskanie sztangi na płaskej ławce (klata) Wiosłowanie hantlą w oparciu o ławke (plecy) Arnoldki (barki) Prostowanie przedramion na wyciagu (triceps) uginanie ramion z hantlami w podporze o kolano (biceps)

Goskinio 29 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witajcie kochani, jestem kobietą regularnie ćwiczącą, myślę, że w bardzo dobrej formie jak na swoje lata? Poznałam ostatnio faceta, który najchętniej nie wychodziłby z łóżka i szczerze mówiąc zaczynam trochę wysiadać. Nie chciała bym odstawiać żadnej z przyjemności ☺️Czy mogła bym jakoś lepiej się regenerować? Są sposoby by mięśnie efektownie ale w miarę szybko odpoczywały. Basen, jakuzzi ale ostatnimi czasy było ciężko z dostępem. A może jakaś suplementacja? Pozdrawiam gorąco

Zakochana 29 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Co można zrobić jesli 2 dni po treningu dalej bolą mnie miesnie ud?

Mj 29 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Hej ja mam taki sam problem strasznie mi sie poca pachy i pupa normalnie w ciagu pol godziny moge miec juz calkiem mokre majtki i taka wielka plama rowniez przechodzi nawet przez spodnie mam to od 5 lat niewiem co juz robic moze znalazles jaka to przyczyna?

teoo 28 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Witam.Od jakiegoś czasu( około 7 miesięcy) zacząłem trenować siłowo ( plan nsuns 5/3/1)tzn chciałbym jak najwięcej wyciskać na klatkę,martwy i przysiady.Czy jeżeli tak trenuje i chce jak najwięcej wyciskać na klatkę ( itd) przy masie 90 kg to jest sens żebym np robił masę z 90 do 100 i później redukował do 90 żeby trochę mięśni zbudowac czy raczej trzymać się bariery 90 kg i cały czas ćwiczyć siłowo,utrzymywać zapotrzebowanie kaloryczne na 0 i czekać cierpliwie na efekty ?

SebekTrenuje 28 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Mam pytanie który kolagen będzie lepszy Collagen PRO czy PREMIUM? PRO ma mniejsza zawartość kolagenu ale dodaną kurkumę dlaczego? Czym się różni kolagen typu pierwszego, trzeciego od drugiego?

MoniS 28 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3170 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2657 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
610 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
377 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
315 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi