SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 345 - Zapytaj SFD

Witam. Potrzebuję informacji czy kobieta karmiąca piersią 8 miesięczne dziecko może spożywać COLLAROSE ALLDeyn. ?

Julek 28 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam mam 16 lat, 182 cm i waze 68 kg. Moj problem polega na tym ze mam drobna budowe i waske barki lecz moje nogi sa spore. Nie wiem czy sa one otluszczone czy umiesnione ale gralem w pilke 7 lat wiec chyba mialo to jakis wplyw na ich wielkosc. Nie wiem czy powinienm wykonac redukcje czy tez masowac aby zniwelowac ta dysproporcje. Prosze o pomoc

Kamil 28 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam chyba podobny problem z mięśniem pośladkowym po wypadku( spadłam z konia pośladkiem wprost na deskę) mimo prób mięsień nie chce się odbić. Tak jak prawy się pięknie buduje lewy koszmar ?‍? nie wiem co z tym zrobić. Słabo to wyglada zwłaszcza ze odstaje mi gula po krwiaku ( zasklepi się lekarz rzekł). Co robić ? Pośladki musza być piękne !!! W końcu jestem kobieta.

Dzoana28 28 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Polecane suplementy dla kogoś kto zaczął trenować sztuki walki?

Dawid 28 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Biorę Clenburexin przed treningiem i zauważyłam że dostaje po nim zgagi i bólu żołądka. Czy ktoś z Was też tak miał? Biorę to 3 razy w tygodniu i boję się brać co dziennie. Może te skutki uboczne z czasem miną ???

Ola 28 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam. Mam pytanie, mianowicie jakiś czas temu zacząłem trening. 3x w tygodniu trenuję siłowo, w domu,oraz 3x w tygodniu planowałem na rowerku stacjonarnym. Zastanawia mnie jednak czy na rowerku trenować aerobowo dłużej, czy jednak rowerkowe interwały? Ogólnie celem jest poprawa kondycji, utrata tłuszczu na brzuchu (nie jest on gigantyczny, ale mięśni żadnych nie widać), oraz wzmocnienie siły treningiem siłowym. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Irek 28 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Dzień dobry mam pytanie może nie dotyczące kursu ale rozciągania. Rok temu nadciągnęłam sobie mięsień z tyłu uda jak robiłam się szpagat. I to bolało potem przez bardzo długi czas (pare miesiecy) jak próbowałam się rozciągać. Jakis czas temu znowu spróbowałam się rozciągnąć do szpagatu, po rozgrzewce , niezbyt mocno i ten mięsień zaczął znowu boleć, może nie tak jak wcześniej , duzo słabiej. Czy mogę się na tą noge rozciągać delikatnie ? A jak nie to czy mogę się rozciągać do szpagatu poprzecznego i do szpagatu na drugą nogę ?

Marta Anna 27 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dzień dobry, chciałabym zakupić dla syna (rocznikowo lat 12, waga niska 32 kg) białko serwatkowe lub izolat białka - w zależności, które będzie dla niego bardziej odpowiednie. Syn trenuje codziennie wieczorem pływanie po 2h (od 2,5 do 3,5 km), jest bardzo szczupły, poprzez treningi jego waga bardzo znikomo idzie w górę, a jego zapotrzebowanie dzienne w białko nie jest należycie uzupełniane. Żadnej diety nie stosuje. Chodzi mi o samo białko, które nie zawiera żadnych dodatków w składzie i negatywnie nie wpłynie na jego młody organizm. Czy posiadacie Państwo w swojej ofercie taki produkt? i jak wygląda dawkowanie takiego białka dla nastolatka? (nie chodzi mi, aby pakować w jeszcze dziecko jakieś niepotrzebne specyfiki. Białko podobno bezpiecznie można dziecku podawać, dlatego chciałabym zapewnić mu zdrowy rozwój fizyczny. Wiem, że syn naturalnymi produktami nie uzupełni odpowiedniego zapotrzebowania w białko, a w takim przypadku ważne jest jego uzupełnienie)

Mika 27 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam 13 lat ważę 66 kg wzrost 183 trenowałem boks sylwetkę mam nawet dobrą lekko szerszą w barkach nie zażywam żadnych suplementów i jak mógłbym przybrać na masie do 80 i przy tym jakoś wyglądać nie chodzi mi o chwalenie się kolegą bicepsem ale o samorozwój i samoocenę

Kewin 27 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Witam. Rwa kulszowa, a ćwiczenia siłowe. Jak połączyć te dwie opcje, aby się nie wykluczały. Zależy mi na treningach, które niestety na dzień dzisiejszy odpuściłem ze względu na ból pojawiający się w trakcie obciążenia. Jak podołać temu? Proszę o pomoc.

Baggy 27 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2833 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2332 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
556 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
352 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
294 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi