SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 48 - Zapytaj SFD

Jakie ćwiczenia na lepszy efekt wzrostu bicepsa i tricepsa?

HeszekTTV 14 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Cel masa Suplementy tak Dieta dopięta tylko że teraz Tak Białko mam 2,2g na 1 kg Jeżeli chodzi o tłuszcze to mam bardzo dużo A.weglowodany mam mało Nadwyżka kaloryczną jest o 200kcal I jak na razie wsyztsko jest oki nie widzę żeby jakiś tłuszcz się odkładał bo z tego co wiem nie ważne czy tłuszcz czy węgle chodzi tu o to żeby nie było dużo nadwyżki prawda ? Od razu mówię węgle mi nie wchodzą Białko tłuszcz to jest podstawa Tłuszcz 70% ten zdrowy 30 ten nie zdrowy że tak powiem

Hej 14 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć. Jak to jest ze wzrostem wagi i mięśni przy kalistenice? Da radę przy diecie, kreatynie w rok czasu nabić np. 5 kg na wadze? Więcej? Mniej?

virtuallife 14 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam pytanie odnośnie zaczęcia diety ketogenicznej przy zażywaniu leku o nazwie już półmroku jestem na kuracji lekiem. Czy zmiana trybu jedzenia wpłynie zbyt bardzo na moje jelita ,czy jest to odpowiednia dieta?, jeśli nie ta to jaka. ?

NiePokonany 14 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam przez mój opuszczony bark i przesunięty do przodu mam asymetrie miesni plecow. Umówiłem się już do osteopaty w celu poprawy mojej postawy, ale chciałbym się dowiedzieć jak mógłbym zmniejszyć dysproporcje miesni poprzez ćwiczenia

Anonim 14 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jestem BArtek ważę 56 kg mam 180 cm wzrostu i mam 16 lat i chciałbym przytyć ale nie potrafię sam ułożyć sobie diety, suplemetacji, i planu treningowego.

Barteek 13 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, ostatnio zacząłem chodzić na siłownie i chciałbym przytyć bo jestem dosyć chudy ale jest to ciężkie i chciałbym żebyście mi pomogli. Mam 15 lat ważę 67kg i mam 188 wzrostu więc jestem wysoki, trenuje 3 razy w tygodniu no i powinienem jeść 3500kcal zeby przytyć. Mam plan zacząć sobie gotować wszystko tylko mam problem że rano nie mogę prawię jeść i szukam pomysłów co brac do szkoly lub przygotowywac wczesniejszego dnia zeby nadrobić chociaż te 1000 kcal. I czy ktoś ma stronę z jakimiś fajnymi pomysłami na posiłki które nie kosztują dużo a mają dużo kcal, poniewaz jedzenie jest teraz drogie a 3500kcal samo sie nie zrobi. Mam też pytanie co jeść zeby dobijać białko oprocz kurczaka, oraz mam problem polegający na tym że strzela mi coś w barku, tak przeskakuje jak robię np cwiczenia na klate. Na razie te cwiczenia poprostu robię do takiego zakresu żeby mi nie strzelalo ale wtedy jest mniejsza efektywnosc tych cwiczen.

Magik123123 13 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dzień dobry, szukam treningu dla osoby bardzo szczupłej na granicy BMI. Chodzi o trening objętościowy który można wykonać jedynie w weekendy oraz po jakim czasie zacząć suplementację?

fastral 13 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dzień dobry, chciałbym zakupić u Państwa kreatynę, jednak nie spożywam mięsa, a nie znalazłem informacji na Państwa stronie z czego jest produkowana kreatyna np. https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Creatine-opis36148.html A zatem, czy ten produkt jest odpowiedni dla: a) wegetarian? lub b) vegan?

Niko 13 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Cześć. Mam pytanie odnośnie brzucha, mam znikomą tkankę tłuszczową, są widoczne mięśnie brzucha, ale nie na dole ( chyba że się napnę to brzuch wyglada jak z magazynu dla sportowców ) co zrobić aby cały czas taki był, już brakuje mi pomysłów i ćwiczeń. Jak mam luźne mięśnie to brzuch odstaje, czy jest to normalne a takie płaskie brzuchu to mit, wychodzą tylko na zdjęciach?

Mati 13 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2230 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1807 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
431 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
319 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
271 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi