SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 175 - Zapytaj SFD

WItam, trenuje amatorsko od około roku. Miewam bole w barkach, kostkach itd które przechodzą po 1-2 dniach. Zastanawiam sięnad zakupem Kolagenu. Czy mogę kupić obojetnie jaki, czy niektóre nie można brać w początkowej fazie trenowania?

Kabanana 26 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czym różni się kreatyna - monohydrat od formy HCL? Jakie są zalety kreatyny w formie HCL?

Kreaton 26 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, czy w okresie masowym najlepszym wyborem kreatyny będzie klasyczne mono z dodatkiem tauryny czy Creatine xplode od Olimpa będzie lepszym wyborem? Budżet mam bardzo luźny i po prostu zależy mi na jak najlepszym działaniu. Aktualnie schudłem -13kg przez gruźlicę, wyzdrowiałem więc chciałbym to jak najszybciej nadrobić. Pozdrawiam.

Słoduś 26 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy Ashwagande mogę połączyć z brahimi i żeń szeniem? Chodzi mi o suplementowanie ich trzech na raz bądź samej ashwagandy z brahimi.

Patrym 25 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, Najprawdopodobniej dotkal mnie problem łokcia tenisisty, powinienem zrobić przerwę od treningów, jestem przed wizytą u fizjo i ortopedy ( w związku z innymi dolegliwosciami), z jakim czasem przerwy powinienem się zmierzyć, pi razy oko, jakieś pomysly aby nie stracić dużo mięśni?

Daro 25 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Od czego najlepiej zacząć treningi na siłowni jakie suplementy brać

Fitgirl 25 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć! 40ka na karku, siedzący tryb pracy i brak czasu, czyli standardowe wymówki, ale przyszedł czas mobilizacji. Planujemy z żoną zakup orbitreka (jakoś trzeba zacząć). Oczytałem się w tym temacie i wiem, żeby zwrócić uwagę na dlug krok, wąski rozstaw platform (czy jak to tam nazwać), naturalnie więc najlepiej koło z przodu, no i koło magnetyczne, czy też elektromagnetyczne. W internecie od ocen i ilości sprzętu aż huczy, więc mam prośbę do Was, specjalistów w temacie - czy możecie pomóc wskazać coś rozsądnego w cenie 3-6tys? Jeśli to pytanie już padło - najmocniej przepraszam, ale nie mogłem nic w tym temacie znaleźć na forum. Pozdrawiam, Adam

adamowski 25 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam pisze z pytaniem bo niestety nie wiem co wybrać do „ogólnej” i codziennej dawki witamin , do tej pory nic nie brałem żadnych witamin itp i chciałbym zacząć podstawowa „suplementację” witaminowa. Czy można prosić o jakieś polecenie witamin tak zwanych codziennych ? Na codzień nie ćwiczę co jakiś czas tylko pół godziny roweru tak to tylko praca

Łukasz 25 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam czy jak kolega bierze O.M.A megabol i ma 14 lat to moze mu sie cos stac? zaczal brac niedawno i sie martwie

FiziuPL 25 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Hej, zaczynam przygodę na siłowni (wcześniej ćwiczyłam w domu lub tu i tu) i np maszyny mają regulacje 14 kg lub 20 kg, 14 kg zrobie np więcej niż 12 razy z dobra technika i czuciem mięśniowym, natomiast 20 kg jest mi robić ciężko technicznie, gorsze czucie itd. co powinnam zrobić? Zależy mi na budowaniu masy mięśniowej, zostać przy tych 14 kg czy jednak progresowac i liczyć ze z czasem będzie lepiej, mimo teraźniejszej niezafajnej techniki.

Taeko666 24 September 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2693 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2214 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
535 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
347 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
291 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi