SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 101 - Zapytaj SFD

Witam. Mam do Pana pewne pytanie odnośnie suplementów diety w wieku 16 lat. Sytuacja wygląda tak, że ćwiczę na siłowni już około 1,5 miesiąca, niezbyt regularnie, dopiero teraz biorę się za normalny plan. Mam 16 lat, wzrost 1,9m i wagę 63,64 kg. No mega ciężko jest mi wbić na masę, dlatego zakupiłem sobie gainer. Właśnie do mnie przyszedł i czytając opis zauważyłem następującą treść "produkt przeznaczony dla aktywnych fizycznie powyżej 18 roku życia". Odżywka to "MASS Activator" od SFD. Czy są jakieś przeciwskazania dlaczego miałbym go nie brać w moim wieku? Pozdrawiam.

DominikKow 03 August 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

http://e-tkc.com/bbs/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=34415

DanielDow 03 August 2022

Witam mam 16 lat 182 wzrostu 70kg. Gram w siatkówke i zaczynam powoli przygodę z silownią jaki moglby byc przykladowy plan treningowy odpowiedni dla mnie? Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/

boomxer 03 August 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, mam pytanie czy jeśli będę robic codziennie i dokladnie np 50 pompek to czy piersi mi nie zmaleją lub się powieksza ? Dodam ze jestem kobieta i się odchudzam i bardzo się boje ze piersi mi się pomniejsza.

Mania22 03 August 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

witam, interesuję się budowaniem masy mięśniowej oraz siły jednocześnie, a niedawno znalazłem pewien "styl ćwiczeń" mowa tutaj o powerbuildingu. Zastanawiam się jednak czy trenując powerbuilding zbuduję mniej masy niż gdybym trenował sam bodybuilding i mniej siły niż gdybym trenował powerlifting?

Kamil2 02 August 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam pytanie. Posiadam trening push pull legs, ale nie wiem czy cwiczenia na pelcy sa dobrze dobrane. Wiec 1 cwiczenie to martwy ciąg 2. focze wioslowanie hantlami 3. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki piersiowej (szeroko) 4.Wiosłowanie hantlem jednorącz w opadzie tułowia. Prosiłbym o odpowiedz czy te cwiczenia sa dobrze dobrane.

ZBYCHUUU 01 August 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Czy jak robię załóżmy 4 serię podciągania podchwytem i w moim planie liczę ile mam serii na biceps to mam dodać te 4 serie? Bo przecież biceps mocno pracuję Wiem że pytanie dość retoryczne ale chcę się upewnić.

Mister_amba_labam_ba 01 August 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jaka dietę i ćwiczenia stosować aby przytyć?

Paula 01 August 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, chciałbym dowiedzieć się jakie suplementy brać by schudnąć? Jaki spalacz tłuszczu jest polecany? Dodam iż mam roczny staż na siłowni z przerwami i chcę wrócić z powrotem na siłownię by zrzucić kg i zbudować mięśnie.

Maniek84CK 01 August 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

witam Sprawa jest taka Cel masa ćwiczę już kilka miesięcy I chciałem zapytać bo różne są opinie Np raz na jakiś czas iść na imprezę ? Dajmy na to raz na 3 miesiące Wpłynie źle na masę czy coś ?

Łukasz 01 August 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2216 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1803 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
429 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
318 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
269 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi