SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 611 - Zapytaj SFD

Witam , mam obecnie dietę na zbudowanie masy . Chciałem się zapytać odnośnie suplementacji kiedy i brać białko , węglowodany ewentualnie kreatynę aby wspomóc się i czy mogę to łączyć ?

Tomcio 17 March 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam. Jestem na diecie 1600 kcal, ważę ok.110 kg i mierzę 188 cm wzrostu. Zawartość tłuszczu jest bardzo wysoka, bo aż 37.8%. Nie odczuwam mocniejszego głodu, posiłki jem 3 dziennie dość obfite. Śniadanie ok.700 kcal, obiad ok.650 kcal i kolacja ok.250 kcal. Mam jednak pytanie jak może taka dieta wpłynąć na moje zdrowie, choć póki co czuję się bardzo dobrze ?

777jackpot 17 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy jak będę palił e-peta w wieku 9/10 lat to urosnę czy nie bo chciałbym zacząć palić ale nie wiem czy coś się stanie

Bombka 17 March 2021 Zdrowie
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć ćwiczyłem regularnie ale od kilku dni zapisałem się na boks , na boks chodzę 5 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku. A teraz moje pytanie jest takie , wracając z boksu nie mam już siły na żadne cwiczenia, oczywiście na zajęciach nie ma samego boksu ale tez jest crossfit 2 razy w tygodniu , czy mogę tak cwiczyc i nie będę miał spadków bo zawsze ćwiczyłem ze sztangielkami i hantla w domu.

FilipPlayer126 17 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sebastian Trener Personalny

Witam! Mam jedno pytanie. Ostatnio byłam u kręgarza. Powiedział mi ze mam otwartą powięź. Co to znaczy i w jaki sposób to wyczuł ? Zgłosiłam się do niego z dyskomfortem w okolicy pośladka, podobnym do rwy.

Marlena 17 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Szukam dobrej diety na redukcje i również zwiększyć tkankę mięśniową. Mam 17 lat 180 i 70 kg . Pozdrawiam

Gabriel 17 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Jestem mężczyzną w wieku 24 lat ,ważę 90 kg i mam 190cm wzrostu.Mam pytanie jaka jest zalecane porcja izolatu białka i węglowodanów na kg masy ciała i chciałbym się zapytać czy w dni nieterminowe też stosować wyżej wymienione odżywki,a jeżeli tak to w jakich porcjach

damiankolasinski614 17 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć! Mam pytanie odnośnie swojego planu treningowego, czy jest on dobrze zbudowany. Jestem po redukcji i przeprowadzam w tym momencie swoją pierwszą pełna masę w życiu. Mam wzrost 190 cm, waga obecnie 91 kg. Dosyć ciężka praca fizyczna. Mój trening: Klatka plecy - Podciągnie - Wiosłowanie - Wiosłowanie końcem sztangi przenoszenie hantla za głowę - martwy ciąg - Wyciskanie sztangi na płaskiej - wyciskanie sztangi na skosie - rozpietki Barki łapy - wznosy w opadzie face pull - OHP - Podnoszenie sztangi wzdłuż tułowia wznosy w przód (nie wiem czy dobrze to nazwałem) - unoszenie sztangi (neutralny chwyt i szeroki na jednym treningu

Szato15 17 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sebastian Trener Personalny

Pytanko czy ktoś orientuje się czy operacje na lejkowata klatkę piersiowa przeprowadza się u osób w wieku 24 lat? W moim przypadku samo wgłębienie na środku mostka nie jest gigantyczne, ale zebra po prawej stronie mam, mam jakby trochę zapadnięte całe młodociane życie byłem trochę ulany i jeden specjalista stwierdził tylko, że taki mój urok z tą klatką, a teraz gdy fatu jest mniej estetycznie mnie to drażni, że lewa strona jest większa od prawej. Dodam, że echo serca miałem git, a jak zacząłem biegać czy śmigać na rowerze to tez jakoś nie zdychałem kondycyjnie. Pozdro i z góry dzięki za odpowiedzi

Mlodydzban 17 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, mam 15 lat i bardzo szybki metabolizm, mam ogromny problem z przytyciem (ważę nieco ponad 50kg przy 178cm wzrostu) nie mówiąc już o nabraniu masy mięśniowej. Mógłbym prosić o jakieś rady? (odżywki, gainery, ile kcal dziennie spożywać, jakie ćwiczenia) dodam że chciałbym przybrać masy na ramionach, ewentualnie wyrobić mięśnie brzucha żeby fajnie się prezentowały. Z góry dzięki! Pozdrawiam.

spiditokozak 17 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3187 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2680 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
611 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
380 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
318 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi