SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 343 - Zapytaj SFD

Witam mam pytanie dotyczące suplementu creatine mega Caps od Olimpu.Na stronie pisze by brać 4 kapsułki i tu nie wiem czy mam brać 4 na raz czy rozłożyć je na cały dzień czyli np rano po południu wieczorem i przed snem ?

Paki3.18 20 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam . Czy można łączyć to wszystko ze sobą z grupy sfd . " Burn4all " "vitaminall" "mag b6"

E16 20 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć, kilka lat temu dostałem komputer, przez co przytyłem i to sporo (ok 105kg) Aktualnie ważę 80 kg, lecz jem 2000kcal dziennie (przez kilka mies) , wyczytałem duzo, ze to bardzo mało tak na prawdę, chciałem jak najszybciej zrzucić i całkiem wyszło, ale chodzi o to ze chciałbym zrzucac moze dłużej kg ale zdrowiej, czy jeżeli dodałbym teraz nie wiem z 300kcal to beda kilogramy wracac?

mateuszpongowzki 20 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Co to jest nabicie kreatynowe?

Swieżak 20 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam 14 lat i chodzę do 8 klasy moim celem jest dostanie się do liceum sportowego a marzeniem aby zawodowo biegać w biegach sprinterskich. Jak powinienem trenować aby zostać sprinterem?Z góry dziękuje.

Bolek 19 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witm, od roku trenuje w domu na drążku i na poręczach inspirowałem się treningiem według Arnolda, który swego czasu był udostępniony na Państwa stronie. Zaczynam od podciągania nachwytem, potem pompki na poręczach, odwrotne wiosłowanie, pompki na jednej ręce, na koniec robię kilka serii brzuszków. Ostatnio myślałem, żeby dodać sobie podciąganie podchwytem, głównie dlatego, żeby bardziej zaangażować bicepsy, nie jestem pewien czy to dobry pomysł ze względu na to, że podciąganie nachwytem już robie i czy nie będzie to zbyt dużo jak na jeden trening. Jeśli nie jest to głupi pomysł to druga sprawa, gdzie wpleść to ćwiczenie, czy może być zaraz po podciąganiu nachwytem. Trenuje co drugi dzień dodam jeszcze.

Początkujący 19 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Plan treningowy do oceny. Jestem osobą początkującą Plan treningowy FBW 3 dni A -martwy ciąg – 4×10 powtórzeń -żuraw 4x10 -wiosłowanie hantlami w opadzie tułowia 4×12 powtórzeń -wyciskanie hantli na ławce skośnej 4×12,10,8,6 powtórzeń -wyciskanie żołnierskie 4×10,10,8,8 powtórzeń -wąskie wyciskanie sztangi leżąc 3×12 powtórzeń -ab roller na kolanach 4x10 powtórzeń B -hack przysiad 4×10 powtórzeń na każdą nogę -hip thrust 4x10 powtórzeń -podciąganie na drążku 4x max powtórzeń -wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4×12,10,8,6 powtórzeń -wznosy hantli bokiem 4×15 powtórzeń -uginanie ramion ze sztangą na biceps 3×12 powtórzeń C -przysiady ze sztangą 4×10 powtórzeń -mostek biodrowy z hantlą 4x10 powtórzeń -wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 4×10 powtórzeń -wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4×10 powtórzeń -wyciskanie hantli nad głowę 4×12 powtórzeń -pompki w podporze tyłem 3x max powtórzeń -body saw 4x30 sekund

TenTyp 19 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

16 lat,60 kg,krótki staż treningowy(trochę kalisteniki w domu) Chciałbym zbudować dużo masy mięśniowej i chcę się zapytać czy ten plan treningowy wystarczy.Oczywiście z upływem czasu będę dodawał obciążenie lub powtórzenia.Mam w domu tylko ławeczkę ze sztangą, ale myślę że to nie problem żeby nabrać w miarę jakościowej masy. Mój plan FBW,zamierzam ćwiczyć 3 razy w tygodniu.Dobra kolejność ćwiczeń? Wszędzie 3 serie po 8 powtórzeń 1.przysiad ze sztangą 2.wyciskanie na ławce poziomo 3.wiosłowanie sztanga w opadzie tułowia 4.OHP 5.Uginanie ramion ze sztangą stojąc

Młody534 19 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam proszę o ocenę planu gora/dol z priorytetem na klate i barki, mam 18 lat cwicze na silowni ponad 2 lata ważę 74kg - masa Priorytet klata i barki: UPPER A ława ohp sztanga hantle na + drążek nachwyt wznosy bokiem maszyna T raises super seria tric/bic młotkowe wyciąg LOWER A przysiad maszyna na 4 maszyna na 2 łydy na suwnicy skosne brzucha prosty brzucha hollow body UPPER B sztanga na + ohp maszyna hammer klata drążek V wznosy bokiem maszyna T raises super seria tric/bic sztanga LOWER A przysiad maszyna na 4 maszyna na 2 łydy suwnica skosne brzucha prosty brzucha hollow body

adenozynotrifosforan_ 19 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy jest potwierdzenie. że suplementowanie kolagenu działa? Ostatnio zastanawiam się nad kupnem i suplementacją kolagenu ale napotkałem się na artykuły, które twierdzą, że suplementowanie kolagenu nie ma sensu. Jaka jest opinia ekspertów?

Lord Parkwad 19 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2693 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2214 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
535 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
347 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
291 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi