SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 16 - Zapytaj SFD

Cześć, Sytuacja z dzisiaj. Na codzień trzymam się diety (redukcja,2200kcal) i pytanie co na wieczór w sytuacji w której NIEDOBILEM danego dnia do kcal. Dla przykładu dzisiaj,z uwagi na dużo nieplanowanych po pracy zajęć i zły rozklad kcal w posiłkach dzisiaj po kolacji o g 20 mam jeszcze 500 kcal do „dobicia” Nie mam problemu i mogę je śmiało dobić jeśli chodzi o apetyt. Tylko czy jeśli jest godzina 22 a kładę się spać o 24 to ma to sens? Czy lepiej ten dzień spisać na straty,bo w ogólnym balansie te 500 kcal i tak nie zrobi różnicy? Obawiam się tego problemu, ponieważ przez niedobór kaloryczny i nadwyżki mam zbędne 10kg :)

Jasin 20 March 2024
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam) mam takie pytanie,chce zamówić sobie Mutant Mass żeby dobrać kalorie. Jestem kobietą,27 lat,170 cm i 51 wagi. Już 3 miesiące mam treningi domowe ( mam regulowane hantle,sztangę,gumy do ćwiczeń. Treningi jak dla domu myślę dosyć porządne) tylko mam problem z tym że nie daję rady dużo jeść ( do tego jeszcze mam trochę problem z żołądkiem i nie mogę dobierać tych kalorii. Co myślicie o tym Mutant Mass? Czy mogę to przyjmować ?

Vit14 20 March 2024
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Pytanie z czystej ciekawości. Dziewczyna 17 lat. Czy jest jakikolwiek sens brania hormonu wzrostu w celu dodania sobie kilku cm wzrostu oraz na porost włosów ( mam w słabej kondycji, wypadające no i chciałabym jakoś przyspieszyć ich wzrost) )oraz czy jakoś pozytywnie wpłynie na ćwiczenia na siłowni i na moją sylwetkę?

Xxxx 19 March 2024
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć Kupiłem u was w sklepie Cytrulinę biorę 2 miarki dziennie Betaalaninę 1 miarkę dziennie Oraz argininę też 1 miarkę dziennie Stosuję je od pół roku, ważę 93kg przy ok 20% tłuszczu, trenuje 4 x w tygodniu od ok 2 lat. Jak długo stosować te suplementy i na jak długo jeśli woglule przestać i zacząć kolejny cykl? Pozdrawiam

Rafał 19 March 2024
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

cześć zawsze byłem chudy, ciężko było budować masę , pewnie dlatego że nie trzymałem michy i szybko się poddawałem gdyż nie widać było efektów lata mijały "tryb życia" to wiele używek i mało ruchu, zanim zdałem sprawę jest 30 kg tylko to bardziej wszystko odłożyło się na brzuchu Co ja mam teraz zrobić - siły nie mam aby wykonać pompkę tym bardziej się podciągnąć Boję się wejść teraz na minusowy podaż kalorii bo wydaję mi się że całkowicie stracę siłę na cokolwiek a wygląd będzie jak dzieci z afryki żebra widoczne a brzuch wystający Piszecie że rekompozycja jest nie możliwa, a budowanie masy przy takim %zatłuszczenie to też odradzacie Więc proszę o podpiedź ps. suplementy wgl coś pomogą w tej sytuacji ?

Anonim 19 March 2024
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Potrzebuję zrzucić z brzucha, aby był ,,płaski'' przeszkadza mi i nie lubię go. Co polecasz?

Zzzowwq 19 March 2024
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

co kupić z waszego sklepu by ułatwić sobie redukcje

oracz21 18 March 2024
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam pytanie czy robiąc 3 serie po 12 czy 15 powturzeń ostatnie ma być do upadku w ostatniej serii czy może być w tych trzech, i czy jak się zrobi blisko upadku też będzie git, albo jak robie te 12 powturzeń w trzeciej serii i mogę więcej by był upadek to czy robić więcej ?????

Kayte 18 March 2024
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Mam pytanie odnośnie gainera dla młodego człowieka 11 latka. Syn miał rzadką chorobę Stevens-Johnson syndrome zainfekowaną miał całą buzię po wyjściu ze szpitala może nadal przyjmować tylko płyny kazano podawać mu milkshake ale pielęgniarze wspomnieli coś o gainerach bez kreatyny itp. Pytanie co możecie polecić dla niego banan lub truskawka syn stracił ponad 20% swojej wagi ciała ledwo chodzi nie ma siły. Dziękuję i pozdrawiam

Marcin 18 March 2024
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam pytanie. Czy ograniczenie węgli do 60 załóżmy spowoduje że organizm nawet na nadwyżce będzie spalal kalorie przy jednoczesnym budowaniu mięśni czy to niemożliwe? Czy od tego węgle nie zależą i można jesc ich więcej?

Georgu 18 March 2024
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3110 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2595 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
594 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
375 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
313 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi