SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 285 - Zapytaj SFD

Witam, ze względu na to, że urodziło mi się drugie dziecko nie mam możliwości chodzenia na siłownie, a chcę podtrzymać formę fizyczną (niekoniecznie masę mieśniową) i chcę jeździć do pracy rowerem ok 8-9 km w jedną stronę. Po kilku dniach jeżdżenia w zeszłym roku odczuwałem permanentne bóle/zmęczenie w nogach. Jaki mam zażywać suplementy spalanie tkanki tłuszczowej + regeneracja + czy jakaś przedtreningówka? Karol

Karol 21 March 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, które białko stosować przy redukcji tkanki tłuszczowej i czy można go rozpuszczać w mleku nisko tłuszczowym lub mleku roślinnym czy lepiej w wodzie??

Anonim 21 March 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy jeżeli jestem na diecie dukana, mam szansę zbudować mięśnie? Mam zamiar brać kreatynę do tego.

Wiki01 20 March 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dzień dobry mam pytanie jakie niedrogie białko polecił by pan na redulce?

Noddy 20 March 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy jeśli trenuje sporty walki codziennie łącznie w tygodniu robię 7 treningów takich do granic możliwości, weekend regeneracja to zaszkodzi w takim przypadku raz na miesiąc czy dwa w sobotę wypicie niedużej ilości alkoholu? Np 3-4 piwka. Chodzi tu głównie o kondycję wytrzymałość czy będzie miało to jakiś wpływ czy można sobie robić od czasu do czasu taki reset bez konsekwencji?

Majkendo 19 March 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

1.Jeżeli biorę białko i trenuje 3/4 razy w tygodniu to brać białko codziennie czy tylko w dni treningów 2.Czy biorąc białko (teoretycznie z zawartością kreatyny) brać do tego kreatynę?

LysaBania 19 March 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Chciałabym zacząć ćwiczyć na siłowni i przede wszystkim budować pośladki oraz pozbyć się lekko odstającego brzucha. Czy jest możliwe jednoczesne zrobienie tych rzeczy? Nie mam problemu z dużą oponką, ale chciałabym, aby mój brzuch był płaski.

Anonim 19 March 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

czy gdy kupiłem Kreatyne w kapsułkach mogę je otwierać i popijać zawartość z np łyżki, mam problem z przełykaniem tabletek, a te kapsułki nie są takie małe i nie potrafię ich przełknąć i 5 kapsułek poszło już na zmarnowanie dlatego się zastanaawiam czy mogę w jakiś inny sposob stosować

Szarumek 19 March 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam pytanie w kwestii treningu mojego który wygląda następująco Pon:Klatka Biceps Wt: plecy barki triceps Sr: nogi brzuch Cze:przerwa Piątek sobota niedziela trening Taki jak jest Wyżej z tego co czytam a jeszcze nie jestem kumaty jeśli chodzi o treningi ale było właśnie żeby przynajmniej ćwiczyć 3 albo 4x w tyg a chciał bym przynajmniej ćwiczyć. Tak aby przykładowo kaltke i inne partie ćwiczyć przynajmniej 3 x czy też można być trening FBW naprzyklad po dwa ćwiczenia na każdą partię i co drugi dzień przerwa ?

Qwerty 19 March 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Jaką dawkę witaminy k2mk7 powinno się zażywać w stosunku do d3?

Tsubasa 19 March 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2693 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2214 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
535 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
347 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
291 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi