SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 536 - Zapytaj SFD

czy dodatkowa aktywnosc fizyczna przeszkadza w budowaniu masy?

rex 03 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Witam,szukam batonu proteinowego bez czekolady,bez aspartamu,bez cukru z blonnikiem. Czy istnieje taki produkt? Dziekuje z gory za odpowiedz PS. Zrodlo bialka jest mi obojetne a pisze tu weglach prostych(czyli dextroza,glukoza itd. odpada)

Radek 03 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Może ktoś zna odpowiedź, czemu suplementowanie w USA dla witaminy NOW FOODS Adam jest przewidziane na dawkowanie 3 x dziennie, podczas, gdy na opakowaniu w Polsce bananowej jest napisane, żeby brać raz dziennie? Ktoś coś?

andello 03 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam 33 lata biorę BCAA I zastanawiam się czy mogę wziąć przed treni główkę na pompę. Czy nie będzie się że sobą gryzło

Michal 03 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert . Zawodnik IFBB

Dzień dobry. Poszukuje dobrego spalacza tłuszczu, ale jednocześnie takiego, który mnie zbyt mocno nie pobudzi.

Magda 03 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Witam, zacząłem suplementacje tylko niewiem czy dobrze robię Po przebudzeniu pije wpc delicious w każdy dzień Przed treningiem pije bcaa Po treningu pije bcaa W dzień nie treningowy w środku dnia pije bcaa A pod koniec każdego dnia robię mixa: bcaa + daa + aakg + citruline + tribulus. Czy to mi nie zaszkodzi? Czy powinienem inaczej to wszystko spożywać

Panda 02 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć, zacznę może od tego że mam 15 lat, mój wzrost to 174cm oraz ważę 61 kilo i chciałbym zmienić to jak wyglądać oraz nauczyć się dyscypliny osobistej. Od miesiąca ćwiczę na siłowni, Przez 3 tygodnie ćwiczyłem codziennie, Jednak doszedłem do wniosku że mój organizm nie jest w stanie się wystarczająco zregenerować bym mógł na następny dzień wykonać efektywny trening. teraz ćwiczę 3/4 razy w tygodniu. Mój aktualny poziom tkanki tłuszczowej to 17%. Od początku gdy zacząłem ćwiczyć byłem nastawiony na to, żeby robić masę mięśniowa. Jednak dzisiaj przeczytałem że czasami warto zacząć robić rzeźbę, a później masę. Od czego lepiej zacząć w moim przypadku ? Przy okazji chciałbym się również zapytać czy mogę brać kreatynę w tym wieku czy jednak powinienem jeszcze poczekać.

Xatajo 02 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Masować czy redukować? Mam 16 lat 181 cm wzrostu i ważę 77 kg, więc masa czy redukcja dla dobrej sylwetki.

Dominik200088 02 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, mam 18 lat , 182 i ważę 92kg. Czy powinienem być na redukcji? Kiedy zacząć robić masę? Czy brać jakiekolwiek suplementy? Jestem początkujący na siłowni. Mam plan ćwiczeń i myślę że jestem w stanie ustalić odpowiednią dietę jednak proszę o wszelką pomoc :)

HelloBubba 01 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, mam 18 lat. Jestem zupełnie początkującym w sprawie przygód z siłownią, mam 182cm wzrostu i ważę ok 92 kg. Przed pandemią bez ćwiczeń oraz jakichkolwiek problemów utrzymywałem wagę 80kg. Teraz gdy już pandemia (miejmy nadzieję :)) jest w odwrocie, postanowiłem zacząć ćwiczyć. Jednak wciąż zastanawiam się co jest bardziej adekwatne do mojej sytuacji wagowej, powinienem celować w robienie masy mięśniowej czy być na redukcji, dostosować pod to swoją dietę? Z góry dziękuje za odp.

HiImDraco 01 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert . Zawodnik IFBB
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3119 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2607 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
599 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
375 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
313 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi