SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 191 - Zapytaj SFD

Dzień dobry Mam pytanie, borykam się z IO, Hashimoto - zalecenia lekarza dieta z niskim IG i ruch. Codziennie chodzę na siłownię, z areobow tylko bieżnia, reszta siłowe, spędzam tam ok 1.5 h. Problem mam z kolacją chciałabym zacząć używać odżywki białkowej - bo węgle ograniczam (starań się do minimum) więc na noc odpadają, owoce tak samo. Kompletnie nie wiem co jeść na kolację a z czasem u mnie kiepsko - w zasadzie jestem cały dzień na nogach. Leczę się od 9 listopada aktualnie po 7 tyg mam -7kg. Waga chwilowo stanęła. Deficyt kaloryczny jest ale przede mną dobre 25 kg do pozbycia się ? czy mogę taka odżywkę stosować? Jeśli tak to jaka jest najlepsza, nie chce jakiegoś syfu kupić za miliony monet. Dzięki ❤️

Paulina 03 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Czy 14 lat to odpowiedni wiek na trening siłowy? Mam 164 cm wzrostu i 52kg wagi.

Krzysztofix 03 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam chce zacząć chodzić na siłownię. Mężczyzna: 169 cm wzrostu , 71,5 kg waga jaki obrać kierunek na siłowni trening na masę? Jestem świeży i dlatego pytam. Za wszelkie odpowiedzi dziekuje bardzo

Wąski 03 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam! Potrzebuję jakiegoś fajnego spalacza tłuszczu. Jestem kobietą. Lat 37. Urodziłam dwoje dzieci. Na diecie schudłam do 68 kg. Biegam. Obecnie od miesiąca kontuzja. Waga stoi w miejscu. Niedługo wracam do biegania i chcę zacząć brać coś co mnie podkręci i będzie blokować apetyt. Ktoś mi polecał jakiś Thermal pro i Animal Cuts. Wy piszecie o jakimś Ripperze z Dark Labs

Sloneczkomila 02 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

FBW 3x3-5 Low bar squat Deadlift pull up ohp (sztangą stojąc) Akc.: Side rise Y-raise ___ hyper LOW 3x8-10 front rack squat hipthrust reverse lunge (smith) one leg deadlift (na bramie) Akc: Żurawie monster walk przywodziciele na ławce ___ hyper UP 3x8-10 Incline dumbbell bench press barbel row nachwytem decline bench press (na smithie) lats pull down (jednorącz) Akc: Side raise Wznosy tyłem ___ FBW 2x12-15 leg press (jednonóż) bench press seated row (wąsko) OHP (smith) Akc: Side raise wznosy tyłem Ściąganie wyciągu górnego jednorącz Akc. – Akcesoria 2x8-10 Hej, chcę na dniach zacząć plan treningowy z priorytetem na barki (wznosy bokiem i tyłem robię w różnych płaszczyznach wzorując się na tym filmie: https://youtu.be/Pe9H3NMqXxE oraz https://youtu.be/J2TIkppxVk4 ). Potrzebowałbym pomocy przy ogólnym zoptymalizowaniu planu, ponieważ zaczynam z programowaniem treningowym.

Daniel 02 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dzień dobry. Chyba utknąłem. Używając fitatu schudłem 4,5kg w 2 miesiące. Dokładnie w takim czasie, jak wyliczyła mi aplikacja. W międzyczasie na youtube nabywałem wiedzę i głównie słyszałem o podejściu: redukcja albo masa. Ważę 90kg. Nie chcę już redukować, ale chcę nabyć mięśni, bez zdobywania kilogramów. Jak powinienem wyliczyć zapotrzebowanie makroskładników, aby nie chudnąć/nie tyć, a rekomponować sylwetkę?

sebabros 02 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Mam48 lat chciałbym zmienić sylwetkę . Tzn. wypełnić rękawy itd. czy to możliwe ?

eryk 02 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Siemano, mam problem z plecami. Generalnie waże 85 kilo mam 178 wzrostu. Jakis czas temu musiałem przestać cwiczyć bo strasznie bolały mnie plecy. Później z pleców przeszło na nogi i miałem spore problemy z chopdzeniem. Udałem się do fizjo, który powiedział że przeciązyłem miesnie ledzwia przy kregosłupie. Miałem 3 sesje rozmasowywania i naświetlania pleców i troche pomogło ale dalej czuje że mam spiete plecy. teraz chce wrócic do systematycznych treningów. I moje pytanie brzmi czy jest jakieś cwiczenie żeby rozciągnąc i rozluźnic ten miesięn? Zauwazyłem też ze kiedy chce zrobić supinacje na klatke to boli mnie ten mięsien i przeszkadza w robieniu klatki na płaskiej.

Ulaniasz 02 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Mam 15 lat od około 3 lat trenuję kickboxing. Mam problem z przytyciem. 165cm/53kg. Mogę brać już kreatyne? Czy to prawda że kreatyna wpływa pozytywnie na wzrost? Treningi są bardzo wymagające. W tym roku wybieram się na zawody.

Początkujący 02 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jaki model orbitreka wybrać dla mężczyzny 60 lat wzrost 185 cm waga 120 kg, osoba raczej mało/sredniozaawansuwania sportowo?

Anna 02 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3021 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2494 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
576 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
367 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
306 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi