SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 60 - Zapytaj SFD

Witam wszystkich mam pytanie mam plan push Pull legs i robię w poniedziałek push i na drugi dzień mam lekkie zakwasy w tricepsie i klacie czy mogę ćwiczyć Pull czy się nie przetrenuje??

Jan 06 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Potrzebuje dobrego planu siłowego dla boksera🥊

Jakubek_04 06 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Borykam sie z pewnym problemem a konktrenie ze stawali. Podczas ciezkiego treningu silowego bolą mnie stawy w okolicy barkow i łokciu. Również wystepuję to w nogach a konktretnie lydki i stopy, do takiego stopnia ze odczuwam ból po krótkim czasie stania na nogach, nie wspominając o pracy gdzie trzeba stać 8h co jest to dla mnie dosłownie koszmarem. Jestem po skończeniu calego opakowania kolegenu z kfd oraz jestem w trakcie zażywania siarki leczniczej. Zrobiłem sobie miesięczną przerwe w październiku zeby sie zregenerować jednak to nic nie dało. Co należy wykonać zeby wrócić do zdrowia?

Peny112 06 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, mam taki problem, trenowałem BJJ i skręciłem kolano, przy okazji dowiedziałem sie, że mam dysplazje i rzepka jest nie rozwinięta do kona i nie porusza się w dobrym miejscu. Rehabilitantka powiedziała, że klęczenie, czy m.in. BJJ nie będą temu sprzyjać. Jednak chciałbym wrócić do treningów i czy ze ściągaczem i uważając na te kolana mogę spokojnie wrócić do treningów BJJ czy warto pomyśleć o zmianie dyscypliny ?

Eryk 05 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jaki plan najlepszy dla kobiety zaczynającej z siłownią na 3 dni, bez żadnych przeciwskazań do ćwiczeń?

Początkująca1212 05 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, mam 14 lat ćwiczę 3 dni w tygodniu na siłowni- mam 7 miesięcy stażu, praktycznie codziennie trenuję kalistenikę i ćwiczę przedramiona ściskaczami, mój rekord podciągnięć na drążku nachwytem wynosi 20-miesiąc temu tyle zrobiłem, ważyłem 63kg, kilka dni temu było to 15, zrobiłem 2 dni przerwy i zrobiłem tylko 13 podciągnięć, a ważę teraz 61kg przy wzroście 166, mam pytanie, dlaczego tak szybko spada mi forma, odczuwalne jest zmęczenie pleców, przedramiona mogły by pracować o wiele dłużej. Czy moglibyście polecić jakiś optymalny trening dla mojego wieku, wagi? Pozdrawiam.

wilczki 05 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam , Co najlepiej brac na obniżenie wody i jak?

Zwiadowca 05 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam pytanie odnośnie ławek płaskich a dokładnie stojaków. Jak często używa się regulacji wysokości stojaków czy może lepiej będzie po prostu kupić bez regulacji (chodzi mi o ławkę z zintegrowanymi stojakami)

R3TN3 04 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć za 4 miesiące będę miał 13 lat i chce zacząć ćwiczyć czy mógłbym w wieku 12 lat zażywać cytruline ? I czy nic by mi się od niej nie stało ?

Mikołaj 04 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, mam obecnie 14 lat na siłownię chodzę regularnie od 1,5 roku, mam rozpisany plan treningowy oraz odpowiednią dietę. Czy w takim razie mogę suplementować cytruline? I czy będę w pełni mógł wykorzystać jej działanie?

Yokoso 04 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2338 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1904 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
452 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
327 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
277 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi