SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 397 - Zapytaj SFD

Mam pytanie. Czy podczas redukcji powinna spożywać więcej białka - ćwiczę na siłowni i mam katering dietetyczny w którym białko to ok 70g. Kobieta lat 21 167 wzrost i waga 95… W razie czegoś ile białka powinnam przyjmować

KarolinaZX 31 August 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Chciałam zapytać o przyjmowanie białka na redukcji. Kobieta 21 lat, 167 wzrostu i 95 kg. Czy będąc na redukcji powinnam przyjmować białko np. W postaci odzywek białkowych? Jeśli tak to w jakich ilościach

KarolinaZX 31 August 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Czy przyjmowanie równocześnie ashwagandy (800 mg) i rożeńca (400 mg) ma sens? Czy są to adaptogeny na tyle podobne, że lepiej zdecydować się na jeden?

Kasia 31 August 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Kupiłem enzymy trawienne od pewnej firmy, dość polecane, w sumie działają, tylko nie tak jakbym chciał. Po wzięciu tabletki bardzo szybko pojawia się dziwne uczucie, wzdęcia, klucha w żołądku, oraz uciążliwe gazy. Myślałem, że mi to nieco pomoże jeść, a niestety po wzięciu wręcz uniemożliwia normalne funkcjonowanie, czy tak właśnie działają enzymy trawienne? Dodam, że testowałem je raczej w środku dnia, może powinienem je brać po prostu na noc? Ma ktoś doświadczenia z tego typu suplementem? Jeżeli tak, to w jaki sposób na was działa?

evil987 31 August 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Cześć jestem początkujący i zastanawia mnie czy ból pleców przy wyciskaniuniu sztangi na ławeczce jest normalny? Boli mnie między łopatkami. Pozd

666k 31 August 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam jakie suplementy brać na budowanie masy mięśniowej i siły wzrost 186 waga 91 treningi 3razy tygodniowo

Firma86 31 August 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Parę lat temu przeszłam operację stawu biodrowego, wszystko się udało żadnych komplikacji przeciwskazań co do aktywność fiz. Od dwóch lat regularnie ćwiczę ale zauważyłam że po zmianie zestawu ćwiczeń (uda, pośladki) coraz częściej dokucza mi ból miednicy... Czy to może być powiązane czy zwykła reakcja na wysiłek i pracę tych mięśni?

Marta 31 August 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Hej, Mam budowę ciała klepsydry, obecnie jest na redukcji ale chciałabym ładnie wyrzeźbić sylwetkę zachowując proporcjonalność. Na jakich ćwiczeniach powinnam się skupić?

Monika 31 August 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam pytanie odnośnie jednej rzeczy. Mam 15 lat, 178cm i 50kg. Moje pytanie jest odnośnie tego czy z taką waga mogę normalnie zacząć ćwiczyć na siłowni czy lepiej pójść najpierw do dietetyka, spróbować przytyć trochę i dopiero zacząć ćwiczyć. Chcę trochę nabrać tym na sile.

TARZAN 31 August 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam pytanie chciałbym zadbac o siebie i nabrac troche na masie mam 18 lat 178cm i waze około 60kg . Czy cos jest do polecenia w moim przypadku ? Dzieki wielkie !

Kamilos 31 August 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert . Zawodnik IFBB
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2693 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2214 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
535 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
347 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
291 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi