SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 554 - Zapytaj SFD

Witam, mam pytanie. Ważę 65 kg i trenuje na siłowni od prawie 2 miesięcy 3 razy w tygodniu. Widzę efekty. Mam rozpisaną dietę na przytycie: 1 posiłek: płatki owsiane 75g, maliny 150g, odżywka 40g. orzechy włoskie 20g, 2,3,4,5 posiłek: 125g kurczaka, 100 g ryżu( luba makaron pełnoziarnisty) cukinia i papryka Jem w ten sposób od prawie miesiąca i nie przytyłem wcale. Dodam, że raz w tygodniu zjem jakiś kawałek ciasta ale nie więcej. Mam być bardziej cierpliwy czy może wprowadzić zmiany?

wgp123 30 March 2021 Dietetyka
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam byłem jakieś 2 miesiące temu u dietetyk i waga wskazywała 75 kg przy przy 188 cm wzrostu oraz 20% bf. Od tej wizyty ćwiczyłem na silowni przez jeden miesiąc x2 na silowni x2 w tygodniu marszo-biegi (15 min marszu, 15 min biegu) a w drugim miesiącu x3 na silowni oraz x2 marszo-biegi. Dzisiaj byłem znowu na wizycie u dietetyk i waga wskazała 75,3 kg oraz 14,5% bf za chwilę zważyłem się znów i waga wskazała 75,3 kg i 14,3% bf. Problem polega w tym że nie widzę po sobie żadnych efektów czy jest to możliwe że spaliłem tyle % tkanki tłuszczowej a efekt nie jest widoczny?

wojtekhe 30 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Ile ma jajecznica z czterech jaj bez tłuszczu?

Natalia 30 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy. ktoś może polecić endokrynologa ktory. pomoże w dobraniu hormonów aby spalić. tłuszcz oraz wyrzezbic. ciało.

Magda 30 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy 15 latka z lekką nadwagą może spożywać Lkarnityne? Zależy mi na redukcji aby wyrzeźbić fajna sylwetkę na lato, deficyt mam lecz myśle właśnie nad jakimś suplementem

Pati 30 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Co najlepsze na szybkie zbicie wody z organizmu ? Potrzebuje czegoś na prawdę dobrego co szybko zadziała ...

Justyna 30 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy istnieje coś takiego jak tendencja do tycia i na odwrót?. W sensie niby jak nie zjem za dużo kalorii niż potrzebuje to nie przytyje, ale zawsze się mówi o osobach co mają szybką przemianę materii coś takiego w ogóle istnieje?.

Es 30 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Dzień Dobry państwu mam takie zapytanie czy jeśli osoba ma uszkodzone łękotki to musi być przeprowadzony zabieg jak najszybciej, czy można to jakoś zaradzić rehabilitacją?. Lub są jakieś fazy stopniowe że np jest dana faza uszkodzenia łękotek to jest operacja czy muszą być podjęte inne kroki lub zależy od danej fazy uszkodzenia łękotki Pozdrawiam.. Ps przepraszam że znowu piszę na tym forum ale dostałem bardzo szybko odpowìedz od państwa a na dorum dla lekarzy itp pisałem do lekarzy tydzień temu do dziś nie raczyli odpisać z góry dziękuję..

amatorski bokser 30 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam kompresyjne złamanie 4 kręgów 2 lędźwiowe 2 piersiowe włożyli mi 10 śrub i dwie szyny operacje miałem Po wypadku na skuterze wodnym , minęło 80 miesięcy ..... nie mailem żadnej rehabilitacji , leżałem w spiralu tydzień potem w łóżku w domu 3 miesiące po czym wstałem zacząłem dzialac ..... teraz pytanie czy mogę robić pompki Np ?? Synka 20 kg nosze jest okey ale jak ponoszę coś cięższego to już złe wpływa mocno bol jest duży ....

Anonim 29 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Siema mam mały problem czy A6W robić po czy przed treningiem silowym? Pomoże ktoś?

Rozal 29 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3011 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2478 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
574 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
366 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
305 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi