SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 599 - Zapytaj SFD

Czy hemoroidy mogły powstać od treningu siłowego ? Chodzi o trening z masą ciała.

Anonim 13 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, chciałbym zacząć trenować i głównie polepszać swoją siłę do kopnięć, uderzeń itd. Nie wiem jak ułożyć swój plan treningowy aby był w pełni dobry, ale także zawierał te elementy o których wspomniałem wcześniej. Moje gabaryty to 65 kg wagi, 165 cm wzrostu. Trenuję nieregularnie, w sensie czasami się zabieram za jakieś treningi ale tracę na to energię po tygodniu lub 2 myślę że to jakaś kwestia odżywiania i regeneracji nie wiem jak się za to zabrać.

Anonim 13 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Ile kcal ma produkt fame preworkout?

Kazinnori 13 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Potrzebuje coś co pogłębi sen, od roku budzę się w nocy i nie mogę spać już do rana. Cena nie gra roli bo już ledwo ciągnę..

AGATAXC 13 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Witam czy jednocześnie mogę stosować Piperine chrome, CLA L-karnitine z green tea i Water Cut ?

Ona24 13 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, potrzebuje pomocy. Wróciłam do formy /wagi zprzed ciąży. Dieta i treningi co 2 dzień, przeplatane interwały, cardio i siłowe z minimalnym obciążeniem do 5 kg. Zarys mięśni jest, ale dążę, żeby ta krata na brzuchu była bardziej widoczna, a poślad zrobiony ? nie chce wyglądać jak chuderlak (mam nadzieję że wiecie o co chodzi). I tu moje pytanie czy pocisnac jeszcze trochę na redukcji tak żeby mięśnie się pokazały bardziej, a potem wejść na masę i robić poślad czy odwrotnie...

Monq0000 13 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam jestem nowicjuszem w sportach siłowych poza rocznym chodzeniem na siłownię ale wiedząc że ćwiczę zle więc od razu lepiej mówiąc nowicjuszem...W dobie pandemi byłem zmusozny zrobic siłownię w piwnicy I stąd pytanie odnośnie zestawu jak i treningu bo aktualnie macham coś tam u sąsiada też w piwnicy ?. Waga 87 kg max wyciskanie na ławce myślę do 120 kg. 1. Jaki najlepiej zestaw ze stojakami - k sport- kssl098 - kelton avenger home III - marbo MH7 2. Czy ten trening jest w miarę ok na początek? A Przysiady 5x5 Wyciskanie lawka 5x5 Wioslowanie pendlaya 5x5 Triceps zza glowy hantelka 3x8-12 Łydki 3x15 B Przysiady 5x5 Wyciskanie zolnierskie siedzac (za nisko sufit) 5x5 Martwy ciąg 1x5 Biceps sztanga 3x8-12 Brzuch 3x20 I tak na przemian raz tydzień A B A A drugi tydzień B A B. Z góry dzikeuje za odpowiedź bo już tyle tego czytam i nie wiem co jest dobre bo każdy ma tam swoją opinię i swoje metody. Pozdrawiam

Denacik 13 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam chciałbym sie zapytać jak skonczyć z słodyczami w sensie nie jesc a jak zjesc to raz na 2 miesiącu pozdrawiam :)

wimperek] 12 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jaka odżywkę białkowa kupić jako pierwsza do shake?

O 12 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam w artykule o ashwagandhach jest napisane, że powinno się brać 30mg witanolidów dziennie, a na wielu produktach typu ekstrakt który ma np. 16-20mg jest napisane, żeby brać 1 tabletkę i nie przekraczać tej ilości. No to jest to sprzeczne samo w sobie, bo jak osiągnąć w takim razie te 30mg? Dodam, że takie zalecenia są przy suplach z samą ashwą bez dodatków innych witamin czy minerałów. Czyli np na produkcie w 1 porcji, którą stanowi 1 tabletka jest 15mg witanolidów i jest zalecenie aby nie przekraczać tej dawki, a w artykule "Ranking 5 ashwagandh" jest mowa o 30mg.

Bobson 12 April 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3235 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2733 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
617 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
383 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
320 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi