SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 8 - Zapytaj SFD

Czy Ashwagagandhe sport + można zażywać w dwóch tabletkach dziennie?

Sylwia9719 26 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam Co myślicie na temat vegan protein. Warto ? Kupiłem na próbę w promocji , cena bardzo ok na te czasy. Pomijając że ciężko się rozpuszcza ( grudki zostają) . To czytałem że roślinne jest dużo gorzej wchłaniane ( nawet tylko 40%). I ma gorszy aminogram , lecz tutaj pewnie ta mieszanka różnych białek naprawia trochę sytuację. Porcję białka używam tylko raz dziennie jako dobicie na koniec dnia.

Ludi 26 January 2023 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam podpinam się pod zapytanie... czy przy zażyciu hydroksyzyny moga byc powiklania jeśli stosuje się 5-6g dziennie kreatyny monohydrat

Karl 26 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Cześć ! Potrzebuję pomocy! pewnie ten temat był wiele razy poruszany, chcę schudnać, wyrzeźbić ciało, ale zamiast tego ciaglę jem to czego chcę unikać, mowa oczywiśćie o słodyczach! dziewczyny, chłopacy pomóżcie! chcę się czuć dobrze sama ze sobą :)

Marta 26 January 2023 Dietetyka
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Isolate protein "Natural" to jest wersja bez smaku, ponieważ szukam białka bez smaku.

Julia 25 January 2023 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam ten sam problem. Miarka w whey 15 ml - napisane ,ze porcja to 30 g tego proszku . Teraz pytanie - gdzie do jasnej jest tabela ile takich Mietek zawiera jedna porcja ?

Angel 25 January 2023 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Trzy tygodnie temu przeszedłem na dietę redukcyjną. Mój wzrost to 181cm. Na początku diety moja waga wynosiła 98,90 kg na czczo, teraz jest to 95,70 kg na czczo. Od jakichś dwóch dni zacząłem jednak odczuwać głód zaraz po zjedzeniu posiłku, który nie bardzo ma ochotę ustępować. Zastanawiam się czym to może być spowodowane. Czytałem, że zbyt mała ilość kalorii może mieć na to wpływ. Dodam więc, że kalorie ograniczyłem do 1800 dziennie, zdarzały się jednak dni w których z powodu brak uczucia głodu jadłem kolejno 1300, 1050 oraz 1160 kcal i było to stosunkowo niedawno, bo dokładnie tydzień temu (były to trzy dni z rzędu). Liczę na jakąś pomoc w formie wyjaśnień, pozdrawiam :).

kvfur 25 January 2023 Dietetyka
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, mam 14 lat, 166cm wzrostu i ważę 58-59kg, mam 13,5% tkanki tłuszczowej. Chciałem się zapytać ile czasu zajęło by mi zrobienie planche, gdyż wykonuję 60 pompek szerokich, 15 pompek na poręczach, czy jest to może pomocne do nauki planche? Jak nie to chciałbym wiedzieć co może mi pomóc rozwinąć siłę do tego stopnia oraz za ile czasu progres w postaci planche będzie wykonalny?

Martiqs 25 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dzień dobry, Chciałbym zacząć przygodę z siłownią i potrzebowałbym porady o pierwsze suplementy w jakie muszę się zaopatrzyć. mój cel: POPRAWA WYTRZYMAŁOŚCI I SIŁY ORAZ BUDOWANIE MASY MIĘŚNIOWEJ I POPRAWA SYLWETKI. poproszę o poradę

Kamil 25 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam mam pewne pytanie , cwicze planem FBW 3x w tygodniu , wyciskanie na klate mam 2x w ciagu tygodnia i mam problem z progresja , jestem na masie i wyciskam ciezar 70x4 i to koniec niemoge dodac powtorzenia .Co byscie poradzili aby wrzucic ten progres, zejsc z ciezarem o kilka KG i dokladac co tydzien az dojde do tego 70 i wtedy zobaczyc na ile pojdzie? Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Forum

benit0 25 January 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2230 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1806 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
431 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
319 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
271 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi