SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 480 - Zapytaj SFD

Cześć, mam 15 lat trenuje siłowo co 2 dzień, będę chodził na MMA, potrzebna mi jakaś przedtreningowka i zastanawiam się kreatyna czy cytrulina?

Chojna 12 November 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, chciałabym zrzucić 30 kg. Obecnie ważę 100 kg przy wzroście 174 cm. Ćwicze 4x w tygodniu na zajęciach fitness po 1-1,5 h. Czy białko i L-karnityna po 1x dziennie będzię ok, żeby wspomóc odchudzanie?

Joanna 12 November 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, w miesiacu w domu jestem, w stanie trenować przez 2 tygodnie. Chciałbym się dowiedzieć, czym mogę zastąpić ten trening, najlepiej w domu, np. HIIT? był by dobrym zamiennikiem, głównie chodzi o czas, o coś co trwa krócej.

crassford 12 November 2021 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, po treningu tricepsa i bicepsa nie mogę zgiąć ręki, maxymalne zgięcie to około 90° i więcej nie mogę bo mi blokuje rękę. Dodam że strasznie boli i mam spuchnięty łokieć. Mam już tak od 3 dni i nic się nie poprawia... Coto może być?

Ali04 12 November 2021 Zdrowie
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czemu gdy chodzę często moje stopy rozstawiam na boki? a gdy próbuje bardziej je wyprostować to w pewnym momencie jest strasznie niewygodnie chodzić. Czy moja technika ćwiczen bedzie musiala wygladac inaczej?

dravek 11 November 2021 Zdrowie
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Mam 16 lat i jestem bardzo chudy, widać mi praktycznie cała klatkę piersiowa i zebra. Mam około 200cm wzrostu i wazę około 70kg. Przygotowuje się w domu do pójścia na siłownie, narazie robię w domu jakieś brzuszki pompki i od nowego roku chce ruszyć z siłownia. Po 2 tygodniach ćwiczeń zauważyłem pod między piersiami a pępkiem (bardziej po prawej stronie klatki piersiowej) mam lekkie wybrzuszenie, jest nie bolesne i nie utrudni mi życia. Po prostu jest i mi nie przeszkadza. To. je jest duże wybrzuszenie. Co to może być? czy to normalne? jakiś mięsień mógł mi się już wyrobić trochę? ostatnio oglądałem ważenie na gali mma (amatorskiej) i zauważyłem ze osoby też chudsze i nie zbudowane mają niektórzy podobne wybrzuszenie w tym miejscu. Kolega poradził mi żebym przytył i nie będzie śladu, co z tym robić?

Adam 11 November 2021 Zdrowie
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jak ćwiczyć klate?. Mój max wyciskania to 90kg więc po ile robić serii i jakie inne ćwiczenia. Dodam że nie mam w ogóle planu treningu. Posiadam tylko ławkę z wyciagiem hantel gryf łamany i prosty.

Tomixio 11 November 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Chciałabym nabrać masy mięśniowej. Czy wysyarczy mi tylko odżywka białkowa czy dołączyć również kreatyne - jeśli tak to jak to połączyć.

M 11 November 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Nie wiem czy dalej robić masę brzuch już trochę wystaje jest jakieś 6kg więcej niż było po redukcji.

Tomix 11 November 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Siemanko, mam 28 lat ważę 109 kg, 180 cm wzrostu, ostatnio steram się codziennie biegać na biezni około godziny dziennie na chwilę obecną przy prędkości 7,5 z nachyleniem na 5, systematycznie to zwiększam jak idę szybkim marszem do 10 na jakieś 2 3 minuty i potem wracam do normalnego tempa i po 10 minutach staram się tak znowu robic, spalam jakieś 500-600 kalorii, do tego staram się dokładać basen (staram się minimum 4-5 razy w tygodniu, 2 razy w tygodniu pobyt na saunie z basenem) na basenie staram.sie robić około 30-40 basenów moje pytanie brzmi jakie polecalibyście fajne ewentualnie suplementy, witaminy?, dodam, że nie mam żadnej diety pije dużo czystej wody unikam słodkiego i fast foodów, i oczywiście staram się jesc do godziny 18 a gdy juz czuje głód to zjem sobie jakiegoś owoca chciałbym sobie zrobić fajne ciało na chwilę obecną nie chodzę na siłownię mam w planach jak zrzucę jeszcze jakieś 5 kg aby to wszystko fajnie zacząć rzeźbić, bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Damm00 11 November 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3215 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2716 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
613 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
383 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
319 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi