SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 480 - Zapytaj SFD

Witam w artykule o ashwagandhach jest napisane, że powinno się brać 30mg witanolidów dziennie, a na wielu produktach typu ekstrakt który ma np. 16-20mg jest napisane, żeby brać 1 tabletkę i nie przekraczać tej ilości. No to jest to sprzeczne samo w sobie, bo jak osiągnąć w takim razie te 30mg? Dodam, że takie zalecenia są przy suplach z samą ashwą bez dodatków innych witamin czy minerałów. Czyli np na produkcie w 1 porcji, którą stanowi 1 tabletka jest 15mg witanolidów i jest zalecenie aby nie przekraczać tej dawki, a w artykule "Ranking 5 ashwagandh" jest mowa o 30mg.

Bobson 12 April 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam , chciałam zapytać co polecacie Państwo na spalanie tkanki tłuszczowej ? Są dostępne jakieś suplementy aby wspomóc i przyspieszyć odchudzanie ? Pozdrawiam

Kasiax21 12 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert . Zawodnik IFBB

Jaka jest najlepsza odzywka bialkowa dla kobiety trenujacej umiarkowanie ktora chce zbudowac posladki?

angelala 12 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam , czy picie dobrze zbilansowanego szejka z rana zamiast potrawy jest dobrym rozwiązaniem na przybranie masy ?

cynamonek333 12 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jaką suplementacje uzyć do ćwiczeń w domu i jakie treningi w domu na masę mięśniową

Hubert 12 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, czy ktoś stosował lub stosuje takie boostery czy są godne polecenia: 1. DARK LABS - DEVIL TEST 2. CORE LABS X VENO TEST 3. HAMMER LABZ PCT STRENGTH 4. Apollos Hegemony Terminator (obecnie zniknął ze sklepów?) 5. Olympus Labs Sup3r PCT

AnBo39 12 April 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, chciałbym się dowiedzieć o ile kalorii więcej muszę jesc by budowac mase mięśniową. Czy budując miesnie będzie zwiększał mi się tluszcz. Jak tak to, jak później ten tluszcz spalic. Czy mając mniejsza nadwyzke kaloryczna przy budowaniu miesni będą one budowały się wolniej, ale za to nie będzie tyle tłuszczy.

monodrey 11 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Od 2 tygodni stosuję dietę i dostarczam ok 2000-2200 kcal dziennie, głównie 160/170 gram białka oraz ok 300-350 gram węglowodanów jak i unikam jedzenia smażonego na oleju jednak jak już do tego dochodzi to używam oliwy z oliwek oraz dodam iż ćwiczę 4/5 razy tygodniowo,piję 3/3,5l wody dziennie, nie czuje głodu, a na treningach czuję się normalnie pełen do działania. Moja początkowa waga wyniosła 103kg po 2 tygodniach stosowania diety wynosi 95,5kg i w tym moje pytanie czy utrata prawie 8kg masy ciała w ciągu 2 tygodni to dobrze czy źle oraz czym może to być spowodowane, bo czytałem iż maksymalnie organizm powinien tracić 1kg masy ciała w ciągu tygodnia więc no trochę mnie to zastanawia. Mam też kilka innych pytań, a mianowicie w jakich godzinach i ilości stosować Burn4All oraz chcę zacząć stosować kreatynę jednak nie wiem w jakiej ilości w dni treningowe oraz nietreningowe. Pozdrawiam i proszę od odp :)

Sacredgames 11 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Witam mam na imię Ksawery zaczynam przygodę z treningami waga 65 kg wzrost 165 cm wzrostu chciałbym ułozyć swój trening pod boks czyli uderzenia sierpy itd ale nie wiem jak to połączyć z treningiem siłowym tak aby się nie przeciążyć i proszę też o jakieś wskazówki jak się odżywiać i do treningu wskazówki itd. Mój staż treningowy to trenuję nieregularnie różne rzeczy ciężko powiedzieć.

Ksawery 11 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Aktualnie ważę 134 kg, przy 181 wzrostu. Dwa lata temu zrzuciłem 20 kg, ale wróciło 30. Chciałem spytać, czy jest sens robić trening siłowy kiedy będę miał ujemny bilans kalorii. Z tego co wiem, aby rosły mięśnie potrzebny jest dodatni bilans kalorii. Moje treningi wyglądają tak, że ok. 5 razy w tygodniu ćwiczę w domu przy pomocy hantli 30 min. roweru stacjonarnego.

SFD99 11 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2693 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2214 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
535 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
347 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
291 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi