SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 51 - Zapytaj SFD

Część, biorę od jakiś 3 miesięcy lek o nazwie Ranofren, głównym składnikiem tego leku jest olanzapina substancje jakieś pomocnicze. Czytałem że ranofren podnosi poziom prolaktyny, jest czego się obawiać? Nie widzę jeszcze żadnych skutków ubocznych a raczej zalety w codziennym funkcjonowaniu, jestem bardziej skupiony itp. czy olanzapina ma jakiś realny wpływ na budowanie masy mięśniowej ? Raczej pomaga czy przeszkadza? Biorę 10mg dzień tj. 2 tabletki rano i wieczorem po 5mg

Psychopakerxd 05 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Dzień dobry Mam trochę nietypową sprawę,moja babcia lat 75 uległa wypadkowi, chciałabym jej zakupić kolagen do picia, czy któryś z Państwa suplementów nada się dla takiej starszej osoby? Czy konsultować z lekarzem rodzinnym?

Paula 05 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

CZEŚĆ! w biurze idą ogromne ilości kawy. Szukamy zamienników póki co yerba, guarana i ashwagandha. Co jeszcze polecacie?

Damian 05 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Podczas wyciskania na klatkę z mostkiem zabolał mnie kawałek pleców dokładnie prawa strona pod żebrami bardziej z boku. Podczas ponownego siąścia na ławę nie mogłem się zaprzeć ponieważ stanowiło mi to duży ból co mogło się stać i jak to leczyć ?

Damianek 04 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

jakie jest najlepsze białko dla 12 latka i czy moge zażywać białko w tym wieku

oskar 04 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć mistrzu, przychodzę z takim pytankiem, zacząłem stosować przed snem ashwagande, melatonine i inozytol, mam również suplement „Gaba” czy go również mogę przed snem zastosować? Czy te 4 tabletki to będzie za dużo? Pozdrawiam serdecznie :)

ppluki 04 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam Co polecają Państwo na zdrowe i silne włosy? Oczywiście chodzi o kobietę

Tom 04 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam 14 lat i mierze 169 cm wzrostu mam hiperlordoze lędźwiowa (nie odczuwam bólu ale wada jest widoczna) oraz regularnie ćwiczę siłowo od 14 miesięcy . Bardzo chciałbym jeszcze urosnąć a liczy się każdy centymetr , czy wada kręgosłupa może sprawić że będę mierzył mniej niż gdy bym jej nie miał?

Oliwier 03 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Postanowiłem że chcę nieco bardziej zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Moim głównym celem jaki chciałbym osiągnąć byłoby polepszenie wytrzymałości, kondycji itp., niekoniecznie jakieś przypakowanie czy coś. Stąd moje pytanie: jaka byłaby najlepsza do tego aktywność? Siłownia czy coś może innego? Dodam że jestem 'świeżakiem' w tych kwestiach, a co do czasu to w tygodniu w jakieś 3 dni mógłbym poświęcić 30-60 minut dziennie.

Essenter 03 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć, wracam do treningów po 2.5 roku przerwy, trochę z tematu wypadłem w międzyczasie. Widzę, że tematy przedtreningówek nie są Ci obce i próbowałeś sporo. Po przeczytaniu kilkudziesięciu stron forum już sam nie wiem co wybrać i co z czym łączyć. Potrzebuję przedtreningówki, która zbyt mocno nie wystrzeli a pozwoli wykonać fajny trening, pomoże również w redukcji ( weszło ektra 20kg). Treningi 3-4 w tygodniu. Ewentualnie co do tej przedtreningówki dobrać. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Pitko08 03 November 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2216 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1803 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
429 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
318 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
269 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi