SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 294 - Zapytaj SFD

Witam! Otóż mam pewne pytanie. Planuję wykupić plan treningowy z dietą i zacząć uczęszczać na siłownie. Natomiast nie wiem na czym powinienem się skupić. Mam 20 lat, przy wzroście 171 cm ważę 67 kg. Z własnych wyliczeń poziom tkanki tłuszczowej wynosi ok. 20% z sylwetką skinny fat. I tu nasuwa się pytanie. Powinienem skupić się na redukcji tkanki tłuszczowej czy raczej na budowaniu masy? Z góry dziękuję za odpowiedź!

seiyaa 21 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Cześć, mam 15 lat, ćwiczę wyczynowo sporty walki, wspieram kondycję do nich grając w tenisa ziemnego i robiąc crossa. Jestem aktywny, bo mam codziennie trening pod sporty walki codziennie inna aktywność. W niedzielę odpoczywam. Staram się jeść przyzwoicie. Czasami mi się zdarzy zjesc jakieś zakazane produkty np chipsy ale rzadko. Jem dużo białka, warzyw, produktów owsianych. Zwracam uwagę na to co jem aby być dobrym sportowcem. Niestety nie wiem dlaczego, nie widać u mnie mięśni. No mam mocne mięśnie brzucha, jestem w stanie zrobić 6 min deskę poprawnie, bo nadzorowany przez trenera. Mam twardy brzuch, bo w sportach walki ciągle jest w napięciu bym nie został "przytkany". Czemu nie widać tych mięśni?

Wsamloekczny 21 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Potrzebuje dla syna produkt na przytycie. Ma 50 kg przy 181 i zaczął chodzić na siłownię. Przygotowuje mu zdrowe posiłki. Koktajle białkowe. Mimo to nie może przytyc

zuzannaniemier 21 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Od kilku dni biorę meltdown (biała butelka 72 kaps) zero jakiegokolwiek odczucia z czym połączyć żeby wzmocnić działanie? ćwiczenia w stopniu minimalnym.Wcześniej skończyłam Target 2 i callarumę.

Florka 21 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Siema. Mam 16 lat waga 63 kg wzrost 175cm. Chce rozpocząć tworzenie ładnej sylwetki. Obecnie jestem chudy i szukam jakiegoś suplementa by się wspomóc przy treningach domowych. Skupiłem uwagę na gainerze i kreatynie. Który z tych dwóch jest lepszy (szybsze efekty i bezpieczniejszy) by budować BEZTŁUSZCZOWĄ masę ciała. Znalazłem informację że z gainerem można przesadzić i rozwinąć mase tłuszczową. Mi zależy tylko by mieć więcej w barkach itp ( ogólnie ładniejsza sylwetka tzw. Plażowa )ale więcej mięśni a nie tłuszczu. Który produkt byście mi przeznaczyli dla lepszych efektów. Powtarzam że boje sie przytyć tłuszczowo a chę być większe mięśniowo (bez przesady). Dziękuję.

Michu 21 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Mam pytanie czy gdy mam 13 lat wzrost 181 waga 63/4 to 60 kg na ławie i 100 w martwym to dobry wynik ?

DawidCzajson 21 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

witam serdecznie pytanie dotyczy treningu interwałowego trenuje: :/ Rozgrzewka : 8 min Wolny trening: 3min Interwał : 0:30 sec 6x Schłodzenie : 5min waga 92kg chciałbym 84kg najbardziej zalezy mi na redukcji tkanki tłuszowej trenuje na orbitreku i moje pytanie czy wszystko tutaj dobrze rozpisałem i dobrze trenuje?

kriisu 21 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Dzień dobry, chciałem się zapytać o czas treningu. Trenuje na gryfie mocno łamanym i mój trening zazwyczaj trwa od 15 do 20 minut. Po tym czasie nie jestem w stanie dalej ćwiczyć z powodu braku sił fizycznych i chciałem się zapytać czy te 15/20 minut wystarczy. Wyczytałem wiele razy z różnych źródeł, że treningi siłowe powinny trwać w okolicy 45 minut i nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak.

dawid55513 21 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam potrzebuję witamin dla taty który naprawdę dużo pracuje fizycznie jakie będą najlepsze?

Klaudia 20 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Cześć. Mam 17 lat, 182 wzrostu i ważę 70kg. Bardzo chciałbym drastycznie przybrać na masie przez te wakacje, mam na to powiedzmy 3 miesiące natomiast jednym z moich problemów to taki, że mam tygodniowo bardzo dużo aktywności fizycznej. Ogólnie trenuję pod MMA - zapasy, boks, bjj i takich treningów mam aż 10 tygodniowo. Od poniedziałku do piątku dwa treningi dziennie, z bardzo dużą intensywnością, które trwają od 1h do 2h. W weekend odpoczywam. Macie może jakieś sposoby przy takiej aktywności na zrobienie dodatkowej masy mięśniowej? Ogólnie nie mam dosyć dużo tkanki tłuszczowej. Jestem docięty natomiast przy tej wadze i wzroście czuję się bardzo mały i nie odpowiada mi mój wygląd XD. Macie może jakieś sprawdzone sposoby? Ogólnie wykluczona jest opcja wykluczenia treningów. Robienie masy to nie mój priorytet na te wakacje, a raczej dodatek.

MMA1770 19 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3021 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2503 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
576 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
368 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
306 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi