SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 297 - Zapytaj SFD

Witam dzisiaj podczas robienia przysiadów zaczęła mi drętwieć lewą ręką potem przeszło to na lewą nogę (okolica łydki). Zdrętwienie nogi się utrzymuje.dodam jeszcze że przed treningiem zażyłem nadmiar przedtreningowki.Chcialbym się dowiedzieć czy to wina przedtreningowki.

Devil6 26 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Hej, zna ktoś Asibutrim?ktoś stosował?

Pat 25 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dzień dobry, mam 15 lat i intensywnie ćwiczę na siłowni od ponad 2 lat. Podczas treningu moje mięśnie coraz szybciej się przemęczają mimo odpowiedniej diety oraz wystarczającej ilości snu, Rozważałem zakup przed treningówki która mogłaby pozwolić mi na mniejsze zmęczenie oraz bardziej intensywny trening. Czy przed treningówka w takim wieku mogłaby mi zaszkodzić? Jeśli tak, to jak? Próbowałem zmienić dietę na inną, jednak nic się nie zmieniło. Może polecacie jakieś przed treningówki na start? I co sądzicie o produkcie R-WEILER - 300 G (https://www.decathlon.pl/p/odzywka-przedtreningowa-r-weiler-300g-pomarancza-olimp/_/R-p-X8777541?mc=8777541)

shadowek4444 25 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dzień dobry, kupiłem tydzień temu CREATINE SFD NUTRITION 500g i pytanie dotyczy rozpuszczalności. Rozpuszczam miarkę w ok. 250-300 ml zimnej wody. Na dnie zostaje biały krystaliczny osad. Tak ma być, czy coś robię nie tak z tym rozpuszczaniem. Osad generalnie nierozpuszczalny w wodzie - można dolewać wody i tak zostaje na dnie, a moze po prostu trzeba "zmieszać przed użyciem" Marek Bielawski

Marek 25 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Cześć otóż mam pytanie dotyczące redukcji jaką planuje , mam 17 lat ważę 90 kg od 3 lat trenuję trójbój w przyszłości planuje wystartować w debiutach ale obecnie chciałem wrzucić na luz z ciężarami i popracować nad docięciem , nigdy nie trenowałem sylwetkowo od zawsze byłem zajarany trójbojem moje obecne wyniki to 135 kg ławka 160 kg przysiad i 210 kg martwy ciąg nie wiem ile musiałbym zrzucić aby docięcie było na przyzwoitym poziomie a żeby siła znacząco nie spadła , napewno nie chciałbym zejść poniżej 80 kg na ten moment myśle ze mój BF jest w okolicach 20% , chciałbym zapytać o jakieś rady na redukcje czy jest realne wyglądać git przy wadze 80 kg? Jak taka redukcja przełoży się na siłę i wyniki w trójboju . Pozdrawiam

Anonim 25 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Dzień dobry, za około 3 tygodnie rozpocznę swoje pierwsze treningi siłowe. Jeżeli chodzi o mnie to mam dylemat bo już od półtorej miesiąca ćwiczę 4-5 razy w tygodniu tak zwaną kalistenikę ( około 40 minut pompki, brzuszki, planki russian twist i tym podobne.) Do tego rower 2-3 razy w tygodniu po 20-25 km szybkim tempem. Ogólnie czerpię dużą satysfakcję z tych ćwiczeń i czuję że jestem w życiowej formie. Niestety taki styl funkcjonowania kosztuje mnie sporo wydatku energetycznego a ja należę do osób szczupłych 64kg i 176cm wzrostu. Od około tygodnia zacząłem jeść wiecej i powoli przyzwyczajać swoje ciało do przyjmowania większej ilości pokarmu. I teraz pytanie do was czy powinienem ograniczyć swoją aktywność fizyczną i skupić się na zwiększeniu masy czy pozostać wysoce aktywny i dalej dostarczać mojemu organizmowi zwiększone ilości pożywienia pomimo tego że zdecydowana cześć nadwyżki kalorycznej zostanie spalona podczas ćwiczeń .

Hetman 25 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

W jaki sposób najlepiej ćwiczyć biceps? Hantlami, ze sztangą pod ścianą czy na modlitewniku? Do tej pory zawsze ćwiczyłem na modlitewniku i się zastanawiam czy zmienienie np. na hantle nie dało by lepszych efektów. Dodam, że na modlitewniku zazwyczaj ćwiczyłem 3 serie 16-14-12 powtórzeń z ciężarem 18-32kg.

Volvus 25 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Witam, mam mroczki przed oczami, jem 1000/1200 kcal nie mam siły chodzić ci wstaje mam mroczki jestem zmęczona nie mam na nic sił ani ochoty , trochę się katuje bo mało jem, na sile się wstrzymuje bo boje się ze przytyje a jestem po schudnięciu 20kg z czego byłam w szpitalach 4 z tego powodu, musiałam przytyć 5kg do 60 a ważyłam 54 .. vardzo mi nue odpowiada ta waga i ciało , wzrost mam 163 a waze Ok.60 teraz nie powiem boje się wejść na wagę nie ukrywam..

Alexii 25 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Zauważyłem zmianę w kapsułkach monohydratu kreatyny 1250 od Olimpu. Porównanie miałem dobitne ponieważ posiadałem takowych wersję z przed 2 lat, końcówkę i kupiłem nowe w tym roku. Zmiana jest widoczna gołym okiem, kapsułki które otrzymałem w tym roku w przeciwieństwie do poprzednich mają pomarańczową barwę, są grubsze i mają dziwny posmak porównywalny do kleju (?) Czy z tymi kapsułkami może coś być nie tak?

g100 25 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, proszę o poradzę jakie najlepsze jest białko na redukcję wagi, chodzi mi o przyspieszenie procesu schudnięcia . Pozdrawiam

Betti 25 July 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3105 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2591 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
591 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
375 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
313 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi