SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 94 - Zapytaj SFD

Witam jaki kolagen najlepszy dla seniora na stawy

Wiktoria 23 July 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Hej,mam pytanie i kieruje je do profesjonalistow:) trenuje od kilku lat, nie regularnie ,plus,bieganie, pilka nożna na tzn,,sucho" na samej odrzywce bialko plus witaminy, w końcu zakupiłem bialko izolat, kreatyna malate3 i jestem na tak zwanej redukcji, trening siłowy2/3x w tygodniu plus raz bieganie..czy jest sens zakupić do tego jeszcze aminokwas eaa ? Lub cos innego ? Może na regeneracje? Duzo jest tego na rynku i ,,sami experci::) dlatego kieruje je do Was!")Dziękuję za odp pozdrawiam serdecznie :)

Pablo723 23 July 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć,jestem w trakcie tworzenia siłowni domowej. Czy jesteście wstanie polecić mi dobry gryf w cenie do 900zł? Interesuje mnie tylko 20kg i 220cm, będę wykorzystywał go do całego trójboju.

Bartoloneo 23 July 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

jaki plan treningowy / jakie ćwiczenia na klatę nogi ramiona z użyciem drążka ławki regulowanej hantli gryfu łamanego 120cm gryfu prostego180cm wiek 16 lat wzrost około175 waga około 73 kg

bartek 23 July 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć, Mam 14 lat, 166 cm i waze okolo 73 kg. Niedługo postawię swój pierwszy krok na siłowni, ale nie dokonca wiem co powinniem tam robic. Jako cel oczywscie obrałem schudnięcie i ewentualnie zrobienie rzeźby ale to poźniej. Za odpowiedzi będę bardzo wdzięczny :)

Falm 22 July 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, Chciałbym zwiększyć poziom testosteronu i robię wszystkie rzeczy, które na to wpływają. Ostatnio się dowiedziałem, że ekstrakt z kozieradki potrafi znacząco podnieść poziom testosteronu. Mój problem polega na tym, że w internecie jest pełno ofert tej kozieradki i nie wiem, która będzie najbardziej skuteczna. Wiem że jedna firma może być bardziej skuteczna od drugiej, ponieważ miałem taką sytuacje z ginko biloba że kupiłem ten suplement od firmy solgar i działał on najlepiej ze wszystkich jakie testowałem, różnica niebo, a ziemia. Moje pytanie brzmi jaki produkt będzie najlepszy i czy jest różnica pomiędzy ekstraktem z kozieradki, a np. zwykłymi tabletkami z kozieradką itd. oczywiście tylko pod względem zwiększania testosteronu!

Kamil 22 July 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, mam prawie 15 lat, ok 13% bf. Od połowy sierpnia planuję przejść na cykl kreatynowy trwający do końca grudnia, chodząc przy tym na siłownię. Od września trenuję wyłącznię kalistenikę, jak na razie z siłownią nie mam za wiele wspólnego więc planuję zrobić 5 miesięczny okres masy z nadwyżką ok 500kcal, I mam kilka pytań, Ile mniej więcej masy mięśniowej i tłuszczowej byłbym w stanie zdobyć w tym okresie? Trening planuję robić 6 razy w tygodniu. W pon. biceps i klatka, we wt. uda i łydki, w śr, triceps i barki, w czw, plecy, w pt. brzuch i kaptury, w sob. fbw, Czy taki podział parti mięśniowych w dane dni treningowe będzie miał sens? Oraz ostatnie pytanie: We wrześniu idę do szkoły mundurowej, czy kreatyna nie będzie traktowana jako doping? Załóżmy że pójdę na siłownię o 18, przed tym łykając kreatynę, to czy z rana będzie ona nadal aktywna w organizmie? Pozdrawiam.

Matix000 22 July 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jakie suplementy najlepsze na zwiększenie siły i masy mięśniowej ćwiczę rok 93 kg wagi 183 wzrost 115 ławka rekord mało brakowało 120 by wyszło 😂

Mapuka 21 July 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam 15 i 60 kg i chciałbym zacząć ćwiczyć kalistenikę. Od jakich ćwiczeń zacząć?

Blaze 21 July 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Byłam dzisiaj na siłowni (jestem początkująca) zaczynam dopiero swoją przygodę z siłownią. Ćwiczyłam na urządzeniu które ma pomoc zbudować biceps. Skonczyłam robić jedno ćwiczenie i chciałam zacząć drugie i żeby je dobrze wykonać popatrzyłam przed 3 sekundy na obrazek jak należy je wykonać ( w trakcie zapoznawania się rysunkami odnośnie wykonywania ćwiczenia podszedł do mnie ziomek lat może z 30/40 z tekstem: ,, ćwiczysz czy oglądasz obrazki?”. Po czym stał nade mną aż skończę jedno z wykonywanych wcześniej ćwiczeń) co odpowiadać takim chamom?

Aleksandra11111 21 July 2023
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3021 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2505 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
576 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
368 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
307 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi