SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 50 - Zapytaj SFD

Czym różnią się białka WPC, WPI, WPH oraz WHEY? Kiedy WPC, WPI, WPH, WHEY?

Nocturnik 29 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

1 kieliszek wódki smakowej 28 procent 2 godziny po treningu, zapity bardzo dużą ilością wody zmarnował mój trening czy po takiej ilości kompletnie nic się nie stało? Pytam bo z reguły raz w miesiącu czasem co dwa jest taka okazja by go wypić dla towarzystwa, często jakieś urodziny itp, i ten jeden symboliczny z grzeczności zawsze wypijam.

Ezachriel 28 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam Jestem na masie 4 miesiące właśnie będę robić tydzień przerwy I raczej zaników. Nie.bedzie ? Ponoć trzeba od.cxasu do czasu kilka.dni wolnego zrobić A.ti samo o jedzeniu Czy 3 dni od jedzenia taki post zrobić można ? Nie ukrywam 4 miesiące ciągle.jesc dieta dopięta 😁 i nie wiem czy się coś stanie ? Znaczy białko będę dostarczył przez.te 3.dni 1,5 grama na kilogram masy ciała Ale jak teraz m.3700kcal To przez te.3.dni tak 2000 bym jadł ?

Ubbe 28 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam wszystkich od bardzo dawna mam problem z prawą ręką a dokładnie chodzi o przedramię, otóż gdy robię ćwiczenia na biceps to prawe przedramię słabnie i tracę siłę i czuć też ból, tak samo jest przy pompkach też tracę siłę w przedramieniu i czuć mocny ból, nie wiem czemu ale prawa strona jest znacznie słabsza od lewej i nie mogę zrobić nawet 15 pompek, wie ktoś co to może być? Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

Łukasz77 28 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć, mam pytanie dotyczącego dysproporcji klatki. Chodzi o to, że jest ona lekko widoczna i czy istnieje możliwość skorygowanie jej. Dodam, że aktualnie robię same unilateralne ćwiczenia oraz mam lekką skoliozę.

hajpp 27 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Płeć: mężczyzna, wiek 20 lat. Witam. Mam problem z niemal ciągłym złym samopoczuciem a w szczególności brakiem chęci do czegokolwiek. Dosłownie do wszystkiego muszę się ciągle mocno zmuszać. Ćwiczę 7 lat na siłowni, 3 lata sztuki walki i od około 2 lat nie mam już praktycznie żadnych progresów w sporcie. Raczej nie jest to spowodowane przetrenowaniem, bo nawet kiedy mam deload to czuję się tylko gorzej. Sypiam dobrze, nie piję alkoholu, jem dużo i czysto, ale waga stoi w miejscu, a kiedy jem na siłę więcej to rośnie tylko brzuch. Libio również słabe. Nie wiem co może być przyczyną tego wszystkiego, może powinienem zrobić więcej badań na coś, albo to tylko kwestia psychiki? Wyniki badań: ACTH 34,50 pg/ml testosteron całkowity 6,92 ng/mL testosteron wolny 27,70 nmol/l SHBG 55,0 nmmol/l estradiol 24 pg/mL TSH 3 gen. 3,610 iuIU/mL prolaktyna 25,4 ng/mL FTI wsk. wolnego testosteronu 50,36% Do tego morfologia wyszła niemal idealnie każdy wynik.

Ramur1 27 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Brałem yohe i red 140 nie miałem pojęcia że sarmy blokuje samopoczucie jest okej chęci na sex są ale libido pada Co sarmy blokują? Cala os czy tylko prolaktyne podwyższa? Jakie badania zrobić? Wzięłem tylko kilka tab nawet połowy nie wzielem ze 100 i zobaczyłem że libido pada.

Wojdam92 27 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Planuję zrzucić kilka kg, stawiam na ćwiczenia interwałowe na początek, jestem przed zakupem Burn4all, czy mogę połączyć to z WaterOut?

Agata 27 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Zakupiłem taki drążek stacjonarny: https://allegro.pl/oferta/wielofunkcyjny-drazek-stacjonarny-do-podciagania-11500872774. O ile z dipami i pompkami nigdy nie miałem problemu, to nie jestem w stanie się podciągnąć nachwytem. Potrzebuje jakiegoś planu treningowego, który wzmocni słabe partie. Fajnie jakby zawierał w sobie głównie ćwiczenia, którę mogę wykonać tylko i wyłącznie na takim sprzęcie. Byłbym wdzięczny za podesłanie jakiegoś wartościowego linku.

MarekTowarek 27 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Cel masa Suplementy tak Waga 75 Wzrost 180 W talii 75 Chciałem zapytać Bo robiłem 15 serii na biceps i triceps w skali tygodnia A jak teraz będę robić 12 serii to może być tka że już w ogóle nie będą rosły ? Nie ukrywam że 15 serii to chyba za dużo Mam same hantle I chciałem zmienić z 15 serii na 12 i chailem zapytać Chciałem zrobić 2 x w tygodniu po 6 serii 5 serii I 1 seria max powtórzeń ? Te max powtórzenia mogą być ? Tak samo triceps

Ragnar 27 December 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2338 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1904 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
452 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
327 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
277 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi