SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 467 - Zapytaj SFD

Witam, mam pytanie na temat spalonych kalorii. Jeśli w aplikacji pisze mi, że spalilem 2200 kcal, miałem około 7000 tysięcy kroków i trening hiit 10 minut, a zjadłem 2700 to w ogóle schudnę? Czy żebym chudł spalonych kcal musi być więcej niż zjedzonych? I ile kalorii spala ten trening hiit, bo w aplikacje wyskakuje mi, że 100 kcal, a podobno spala po treningu jeszcze. Mogę dodać, że mam 16 lat i staram się chudnąć.

monodrey 26 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert . Zawodnik IFBB

jakie suplementy na mase

Anonim 26 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Mam 175 wzrostu i ważę 95 kg. Tkanka tłuszczowa głownie zebra wokół brzucha i klatki piersiowej. Jaki spalacz powinienem wybrać? Czy Yohimbina byłaby odpowiednia?

Jasooonek 26 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, jestem zawodnikiem kickboxingu i reagularnie suplementuje monohydrat kreatyny. Czy podczas potrzeby szybkiej utraty wagi jest wskazane odłożenie jej czy dalsza suplementacja? Dodam że do zrzucenia jest 4kg, a do ważenia i walki zostało 6dni.

Natan 26 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy na redukcji mogę zjeść dwa razy w tygodniu jakiegos loda typu kaktus czy Big milk?

Szybkie pytania 26 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Część od jakiegoś czasu zażywam testoboost , tribulus , aminokwasy , creatynke i hmb od paru tygodni czuje od siebie bardzo ale to bardzo nie przyjemny zapach z pod pach czy ma to jakiś związek z suplementami ? Jeśli tak to jak można to zmienić ?

Mateusz19921992 26 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

O jakiej porze najlepiej brać cynk, czy mogę stosować po kolacji prawie przed snem czy lepiej przed jedzeniem?

Monika 26 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam. Przejdę do sedna sprawy. 21 lat, waga 60kg, wzrost 183cm. Można sobie wyobrazić jak chudy jestem. Praca fizyczna, ciągle w ruchu. Chcę nabrać więcej kilogramów, do 70kg chociażby chciałbym dobić do wakacji. Tak wiem, muszę dawać w siebie więcej kalorii niż moje zapotrzebowanie lecz to nie możliwe z mojej stony bo tak dużych ilości jedzenia Nie potrafię spożyć. Mam "mały żołądek". Próbowałem koktajle własnej roboty z YouTube, około 1000kcal jeden. Ale wypije nie całe pół i koniec, mdli. Pytanie następujące: Czy mając gumy oporowe, hantle, do tego robienie pompek przysiady dadzą mi więcej kilogramów, pomoże mi to tyć i wyrzeźbić ciało? Żeby mięśnie było widać? Żeby Klatka urosła? Z góry dziękuję za proste odpowiedzi, pozdrawiam. Jeśli tak to proszę o plan treningu z tym co posiadam, co napisałem wyżej.

Krystian1211 26 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Hej, od miesiaca zaczelam brac bialko, ale pojawil sie bardzo duzy tradzik, czy zmiana na bialko vegańskie może to zmienić? Czytałam, że skład tego białka opiera się na białku pozyskiwanego z roślin. Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Bia%C5%82ko%2C_a_pryszcze...-t430691.html

Olivia 25 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, od prawie 3 miesięcy trenuje siłowo. Mam prawie 17 lat, 180cm wzrostu i waga 65kg. Zaczynając robienie klatki na ławeczce brałem 50kg na raz. Na ten moment biorę 75kg. Od ponad miesiąca mam problem z bólem klatki piersiowej podczas jakichkolwiek ćwiczeń na klatkę piersiową. Ból jest podczas wykonywania ćwiczenia i chwilę po zakończeniu natomias w codziennym życiu nie czuje bólu. Na początku bagatelizowałem ból, ponieważ nie był on tak silny i dalej ćwiczyłem. Teraz zrobiłem sobie 2 tygodnie przerwy od robienia klatki i po tym czasie przy próbie wyciskania na ławce 50kg na 10 razy czułem ból klatki. Czy może to być skutek przetrenowania? Czy jednak coś poważniejszego? Przez pierwszy miesiąc ćwiczenia nie bolała mnie. W dodatku przez pierwszy miesiąc klatkę robiłem prawie codziennie, natomiast przez ostatni miesiąc robiłem 1-2 max w tygodniu.

Falleange 25 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2693 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2214 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
535 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
347 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
291 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi