SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 437 - Zapytaj SFD

Mam pytanie dotyczące mieszania kreatyny z węglowodanami,ponieważ wyczytałem że przy takim połączeniu jak jest kreatyna carbo jest lepsze przyswajanie kreatyny i chodzi mi o to czy można węglowodany z keratyną razem wymieszać w mleku czy lepiej osobno wypić najpierw carbo a następnie kreatynę

damiankolasinski614 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam Co pomoże mi na łaknienie na słodycze? Jaki spalacz tluszczu polecacie?

Pati 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sebastian Trener Personalny

Witam. Chciałbym spytać jaka metody treningu z podanych poniżej będą najlepsze dla osoby trenującej boks. -metody ciągłe o: -stałej intensywności, -zmiennej intensywności, -metody przerywane: -metoda powtórzeniowa, -interwałowa: -ekstensywna, -intensywna, -metoda kontrolna i startowa Z góry dziękuję.

Melasty 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam! Jestem na redukcji i chciała bym zacząć brać spalacze tłuszczu ale leczę się na nadciśnienie. I chciała bym się dowiedzieć czy są jakieś produkty które mogła bym brać ;)

Ania 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam serdecznie. Od początku stycznia do teraz waga stoi w miejscu. Ćwiczę 4 razy w tygodniu (60min-gumy,cwiczenia mięśni brzucha, 10 min hula hop i 30 min cardio marsz 6-7 km/g) jem 1900 20%B,30%T, 50%Wkcal (kobieta 35lat,163cm,waga 74kg). Od początku stycznia waga nie leci kompletnie nic. Centymetry w pasie spadły tylko 3 cm ale chyba to mało. Już nie wiem co robię źle.

Mariola6640 05 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Czy ktoś mógłby mi doradzić? Ćwiczę już od roku w domu, natomiast zawsze jakaś aktywność była. Mam 17 lat i 180 cm wzrostu. Na początku byłam na redukcji i z 66 kg schudłam na 60 kg. Aktualnie ważę 65 kg. Jestem na masie i jem około 2300 kcal. Moja tkanka tłuszczowa wynosi około 14%. Chciałabym wyrzeźbić sylwetkę i odsłonić przede wszystkim mięśnie brzucha. Czy ktoś mógłby mi doradzić? Czy mam być dalej na masie, a może przejść na redukcję? :)

sandra321 04 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam zmagam się z nadwagą ok 20 kilogramów.Od pewnego czasu biegam jem to co trzeba,ale myślę nad jakimś dobrym spalaczem tłuszczu,a z tego co się naczytałem to chyba ciężko o naprawdę dobry środek.Rozmawiałem z kolegą i polecił mi jakąś johimbine czy cos takiego,czy moglbym dostac odpowiedz jaki to dokładnie spalacz i czy naprawdę działa?

Młody 21 04 March 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Szukam odżywki białkowej ale nie mam pojęcia która będzie najbardziej trafiona. Mam 25lat 180cm/80kg. W okresie ciąży ważyłam 100kg na dzień dzisiejszy waga wacha się 79-82kg i tu fałdka i tam fałdka Odżywka będzie zastępować mój posiłek w pracy na który nie mam czasu. Nie trenuje aczkolwiek pracuje fizycznie 8/12h 6dni w tygodniu. Zależy mi na utracie masy tłuszczowej bo tu fałdka i tam fałdka :). Proszę o informacje w która odżywkę i spalacza kalorii najlepiej byłoby się zaopatrzyć.

Jolka 04 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sebastian Trener Personalny

Mam pytanie. Około 7 miesięcy temu niefortunnie wywróciłem się na boisku grając w piłkę nożną, wtedy stało mi się coś z kolanem (podejrzewam, że w pewnym stopniu uszkodziłem więzadło strzałkowe) po około 30 sekundach mogłem normalnie wstać i chodzić a po 2 dniach nawet biegać. Z racji że z dnia na dzień ból był coraz mniejszy zignorowałem to. Po 7 miesiącach nadal odczuwam ból jest on bardzo delikatny i występuje tylko gdy wykonuję specyficzne ruchy kolanem. I zastanawiam się czy ból całkowicie zniknie w następnych miesiącach czy jednak mam udać się z tym do jakiegoś lekarza? Mam tylko 15 lat i zastanawia mnie czy w przyszłości będe mógł wykonywać różne ćwiczenia na nogi.

-_KP_- 04 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, została u mnie zdiagnozowana insulinoodporosc i Hashimoto. Czy mogę przyjmować białka WPC WHEY. I czy mogę jeść takie produkty jak fruzelina z Allnutrition, naleśniki białkowe, dziki orzech i pasty nutlove, tak jak niema u nich cukru? czy nie wpłyną negatywnie na moja insulinoodpornosc?

Viki 04 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2338 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1904 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
452 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
327 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
277 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi