SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 490 - Zapytaj SFD

Czy trzeba napinać lekko brzuch przy prawidłowej postawie? Nigdzie nie mogę znalezc na to odpowiedzi.

Kub1907 18 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

witam, Jestem tu pierwszy raz i chciałbym zapytać o 2 rzeczy w sumie. Pierwsza to może ktoś mi polecić ćwiczenia na brzuch (poza oczywiście brzuszkami :D) w celu zrobienia formy oraz przygotowania się do wykonania sprężynki. Druga sprawa jest a pro po redukcji masy (patrz tkanki tłuszczowej), jak kawa wpływa na organizm i czy trzeba maksymalnie ograniczyć cukier biały? Nie chodzi mi, że sypie do wszystkiego cukier ale czy lepiej zrezygnować z tej jednej łyżeczki czy można raz na dzień wypić kawe/herbate z łyżeczką cukru.

Piotr ,,WINDY,, 18 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam , jaką wybrać odżywkę białkową dla początkującego ?

Wiciu 18 November 2020 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Dzień Dobry. Jestem dziewczyną w wieku 22 lat mój wzrost to 169 a waże 51 kg. Mam problemy z jedzeniem i chciałabym nadrobić kalorie gainerem jaki produkt państwo polecacie? (Nie ćwiczę) Pozdrawiam

Klaudia 17 November 2020 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam , jestem osoba początkującą , która w końcu chcę się zabrać za siebie ale nie koniecznie wie jak zacząć . Mam 20 lat i ważę 63 kg przy wzroście 186cm , spożywam posiłki regularnie 3,4 razy dziennie i od ponad 2 lat kompletnie nie tyje , cokolwiek zjem nie ważne w jakich ilościach nie odbija się to na moją wagę . Przeszedłem badania na Tarczyce jak i na inne choroby i nic nie wykazało żebym miał jakiś problem zawsze słyszę tylko jedną odpowiedź dobry metabolizm . Pisze z zapytaniem o poradę i pomoc jak zacząć co mogę zrobić by zacząć tyć ?

Piotr_20 17 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Witajcie, policzyłam kalorykę i makro, ale wydaje mi się że jest cos nie tak czy może być tak mała ilość węglowodanów? wyszło mi tak: - białko 133 g - tłuszcze 80 g - węglowodany 77 g i 1560 kalorii na redukcji

ada2307 17 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam zaczynam swoją przygodę z siłownią po 8 letniej przerwie siłownie mam w piwnicy,straciłem rozeznanie na rynku suplementacji jak trenowałem wchodziły dopiero przedtreningówki typu Nitrolobolon.Dostałem trochę brzucha obecnie przy 178 wzrostu ważę 89 kg. Jestem zdrowy.

Jacek 17 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Czy jeżeli jem 1800kcal dziennie i chudnę, to czy w dni w których np biegałem muszę uzupełnić spalone kalorie? Czyli zjeść 1800 + spalone kalorie?

Maksbobalski 16 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Mam 16 lat i ważę 70 kg od dłuższego czasu biegam i trenuję sporty walki w domu zastanawiam się również czy mogę do tego dodać trening siłowy na zwiększenie masy mięśniowej lub co musiałbym zrobić aby zwiększyć masę bez treningu siłowego.

HC 16 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć mam 14 lat i pragnę grać w piłkę nożna jestem ambitny na boisku daje z siebie 101% jestem szybki rzuty wolne mam prawie opanowane do perfekcji główki tak samo tylko mam lekkie problemy z dryblingiem nie używam zbyt wielu zwodów tylko te które są mi niezbędne na boisku ćwiczę też bardzo dużo staram wyrobić sobie mięśnie nóg i brzucha jeżeli ktoś ma pomysł jak mi pomóc to proszę pisać w komentarzach każdy komentarz przeanalizuję

Kacperinho 16 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2230 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1807 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
431 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
319 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
271 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi