SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania - strona 555 - Zapytaj SFD

Witam, mam pytanie odnośnie brania suplementów przy zespole jelita drażliwego, a najbardziej kreatyny. Problem z jelitem drażliwym zaczął się 4 miesiące temu, miałem robioną gastroskopię, USG itp., lecz żadne z nich nie wykryło nic złego. Dopiero powoli ogarniam to, co może mi szkodzić, a co nie. Na razie wiem, że nie mogę zbytnio produktów mlecznych, chipsów i słodyczy. Leki jakie biorę to Polprazol 1x dziennie rano, Tribus 3x dziennie przed każdym, większym posiłkiem i Setaloft 1x dziennie. Objawy to biegunka, bóle brzucha, nie raz zaparcia. Ćwiczę 6x w tygodniu na siłowni. Wiek 16 lat.

FuarkBrah 27 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Ważne 100kg mam 170cm, ile dziennie kalorii powinnam jeść na keto?

Sylwia 26 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jakie są skutki brania kreatyny w wieku 12 lat i czy wogle jakieś są a a jak jakieś są to czy można je jakoś ominąć dziękuję za każdy pomocny komentarz :)

kubuś12lat 26 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Ile kalorii powinnam jeść na redukcji? Mam 17 lat, ważę 69 kg przy wzroście 173 cm, ćwiczę codziennie ok. 40 minutowe treningi cardio, a tak poza tym prowadzę raczej siedzący tryb życia (bardzo mało chodzę w ciągu dnia, max. 5 tysięcy kroków).

zxvzia 26 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam 13 lat i chciałbym schudnąć mam hantle 5kg i drabine ważę 57kg

Gruby gość 26 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Gdy podnoszę ramię do góry tak jak w pozycji bicepsy przodem, to z prawej strony klatki piersiowej mam jakby twardą półkulę, chyba jest to po prostu mięsień problem w tym, że z drugiej strony tego nie ma. Dokładnie nie wiem co to ponieważ nie jestem zbyt chudy i raczej aż tak dokładnego zarysu klatki nie mam. Stąd pytanie co to może być?

ezra 26 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam 12 lat i mam 33cm w bicepsie czy to dużo?

VXcafebartek 25 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Czy można wykonywać trening fbw x5 w tygodniu jak jest się w miarę początkującym? Jakie to niesie za sobą plusy, a jakie minusy.

dew 25 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam, mam 16 lat, ważę około 77kg. Niedługo są wakacje, planuje redukcję już wcześniej, ale przez wakacje chcę na tyle przyspieszyć redukcję żeby chudnąc 1kg na tydzień. Przez sporą ilość wolnego czasu będę miał więcej czasu na ćwiczenia, chodzenie itp. Przez co chciałbym się dowiedzieć co robić żeby spalać jak największą ilość kalorii. Jakieś różne triki na redukcji, czego nie jeść itp. Chciałbym się też dowiedzieć ile mam schudnąć żeby mieć procent tkanki tłuszczowej w ciele na 10-12%.

frfe 25 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, otwierają siłownie i czas wrócić do treningów. W związku z powyższym zacząłem robić pompki w domu, codziennie po kilkadziesiąt. Dzisiaj przy wykonywaniu pompki pies wytrącił mnie z równowagi i łokieć mi sie przeprostował. Teraz czuje ból w okolicy bicepsa (w dolnej części) czy mogłem coś zerwać ?

Michu 25 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
3182 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
2670 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
610 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
379 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
317 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi