SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOTORELACJA - OPOLE SPORT FAIR 2014

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5338

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Jesteśmy już po Targach. Specjalnie dla osób, które nie mają facebooka wrzucamy najciekawsze zdjęcia, które publikowaliśmy już na www.facebook.com/Activlab. Tam zdjęcia były wrzucane na bieżąco

Co tu dużo pisać... Pierwsze tego typu wydarzenie w Opolu i chyba długo nas tam zapamiętają

























I na sam koniec nasze trofea!
Otrzymaliśmy od organizatorów specjalną nagrodę "Najciekawsze Stoisko Opole Sport Fair 2014". Nie da się ukryć, że ogromna w tym zasługa Roberta Nemsia, który rewelacyjnie poprowadził konkurencje rozgrywane na naszym stoisku.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Najwięcej ludzi było na stoisku Activlab nawet przechodzący obok Pudzian nie zrobił wrażenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
kto to byl ten gosciu w bialej czapce z daszkiem i z bialym zegarkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Michał Mikulewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
kawal chlopa, doje.bany na maxa rzucal sie w oczy, lydki i lapy masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
i niesamowicie pozytywny człowiek - zero gwiazdorzenia, panoszenia etc - kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pan Robert wielce pozytywna osoba, od samego rano do zakończenia targów prowadził konkursy.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-06-02 19:09:11

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Odespałem, więc czas napisać coś więcej o targach w Opolu, zrobiłem to już po części w nocy, dokładnie na 2 strony A4, jednak po przeczytaniu tego jeszcze raz stwierdziłem, że nie ma co oglądać się innych, nie ma co krytykować np firmy X, za tłuczenie non stop tego samego programu wraz ze swoją cyrkową małpką pokazową(wiadomo co za firma i co za małpka) czy firmy Y za jeszcze coś innego. Nasz Team zrobił swoje i tylko to powinno mnie interesować i interesuje. :)
Zacznę oczywiście od podziękowania ekipie Activlabu za świetnie spędzony czas na targach jak i (zwłaszcza xD) poza nimi. :) Miło było również poznać węgierską reprezentację Scitec Nutrition i porozmawiać chociaż przez te kilkadziesiąt minut – dzięki.
Jednak przechodząc do sedna – co takiego miał Activlab, czego nie mieli inni?
A no miał Roberta, który wymyślił bardzo nowatorskie konkursy poparte żywiołowym i dowcipnym komentarzem,miał tonę(albo i więcej ) supli do rozdania, miał też koncert finałowy z udziałem Soboty, choć w zasadzie na punkcie pierwszym mógłbym skończyć wyliczanie. Nikt, ale to absolutnie nikt, kto był pod stoiskiem Activlabu nie zaprzeczy, że tagi należały do Roberta, inni mogli pozapraszać swoje gwiazdeczki, którzy w pamięci większości ludzi zostaną jako „ no pudzian był i jakichś koksów pełno”, a Roberta zapamięta każdy, nie za jeden i nie za dwa dobre teksty, a za całą ich pulę, od tych lekko dowcipnych po miejscami wręcz niesmaczne zapewne dla wielu osób, gdyby ktoś szukał konferansjera na cokolwiek – polecam!:) Koncert Soboty w większej jego części przegapiłem, ale z tego co widziałem cieszył się sporą popularnością mimo poślizgu, sporo nowszych kawałków, kilka starszych – głównie te rozpoznałem – nie za długo, nie za krótko, w sam raz. Sam Sobota, to bardzo miły człowiek, nie robiący z siebie gwiazdy, w przeciwieństwie do kilku osób na tych targach(których w zasadzie pewnie nikt z poza bywalców for internetowych nie rozpoznał ;);)), nie jestem z tych co słodzą, ale zaskoczenie bardzo pozytywne. :)
Co do supli – nie było drugiego takiego stanowiska, które można było dosłownie opuścić z torbą pełną batonów, napoi i testerów, co niektórzy robili po kilka razy(w pierwotnym tekście poświęciłem na to sporo miejsca, jednak stwierdziłem, że bydło bydłem pozostanie i nie ma co się nad tym rozwodzić).
Podsumowując – każdy kto był przy naszym stanowisku na pewno się nie nudził i na pewno wróci za rok, o ile targi zostaną zorganizowane ponownie. :)

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Piękne Hostesy jeszcze!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
skopiowałem z mojego Fanpage, a fanpage żona śledzi.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

spalacz + hmb + dmaa = ?

Następny temat

ActivLab - kapsułki

WHEY premium