Zawodniczka naturalnej kulturystyki federacji PNBA Tiffany Stosich podzieliła się swoją 4-letnią, naturalną przemianą kulturystyczną. Jej metamorfoza rozpoczęła się po urodzeniu drugiego dziecka. Jako pasjonatka fitnessu wiedziała, że nie jest łatwo utrzymać formę po urodzeniu dzieci. Niestety, ale często po porodzie kobietom trudniej jest osiągnąć i utrzymać formę taką, jaką sobie zaplanują. Brak czasu na trening, gotowanie i utrzymanie względnego reżimu jest dość ciężki przy dzieciach, jednak przy odpowiednim podejściu nadal możliwe jest bycie aktywną mamą. Tiffany Stosich jest tego doskonałym przykładem. Udowodniła, że nawet będąc mamą dwójki dzieci można mieć sportową sylwetkę.

W ciągu ostatnich czterech lat kobieta wykonała ogrom pracy nad swoim ciałem i dokonała niezwykłych rzeczy. Wygrała konkurs Natural Olympia 2020 w kategorii Women's Pro Physique. Zachęca inne mamy do tego, aby nie bały się zmian w swoim życiu. Liga International Natural Bodybuilding Association (INBA)/PNBA ma wiele kategorii, a jedna z nich jest przeznaczona specjalnie dla mam - Bikini Mamas. 

„Nie poddawaj się! Więcej osób chce wybrać łatwą drogę i zrezygnować ze swoich celów. Ludzie myślą, że taka się urodziłam, co jest dalekie od prawdy. Pracowałam na to, tak jak każdy inny. Bycie szczupłym i posiadanie mięśni nie przychodzi mi łatwo. Dużo nad tym pracowałam! To czteroletnia przemiana po urodzeniu drugiego dziecka. poświęciłem na to 4 lata z rzędu. Może mam niesamowitą cierpliwość i konsekwencję, ale genetyka nie jest moim darem. Nigdy nie rezygnuj! Jak bardzo chcesz zmian?"

Chociaż bycie w formie jest wyzwaniem nawet przed urodzeniem dzieci, to jak widać, jest to nadal możliwe. Proces odchudzania i przemiany może potrwać nieco dłużej, ale cierpliwość, konsekwencja są tutaj kluczem do sukcesu. Tiffany Stosich przed cztery lata dążyła do zmiany. Były lepsze i gorsze momenty, chwile wzlotów i upadków, ale nigdy się nie poddała. Po ciąży zaczęła powoli ćwiczyć, a następnie zwiększała intensywność. Mówi, że na start spacery to idealne rozwiązanie. Jeśli nadal myślisz, że po ciąży jest już za późno na zmiany i na pewno nie uda Ci się schudnąć, odwiedź profil Tiffany, po dawkę inspiracji.

 

Komentarze (4)
blabrz

O dietę dzieci mogłaby zadbać równie dobrze jak dba o swoją.

2
F1.08

Tylko niech dzieciom nie podaje dopingu...bo sama ewidentnie cos brala :)

1
lodzianin1

Chirurg też nie raz się dolozyl do tego wyglądu

3
lordknaga

e tam chirurg, poprostu z brzucha poszlo jej w cycki, tak jak chlopaka idzie w bica :-D

0