Bella Rahbek to młoda, 24-letnia modelka fitness, która ostatnio zyskała na popularności. Udostępnia zdjęcia swojej nienagannej sylwetki, które oczywiście podobają się mężczyznom, ale też inspirują wiele kobiet na całym świecie. Ma już prawie 60 tysięcy obserwujących na Instagramie. Jest oddana swojej pasji i ciężko pracuje, aby wyrobić sobie markę w branży fitness.

Pochodząca z Danii Bella uwielbia podróże po świecie, gdzie może pokazywać swoją niesamowitą sylwetkę i żyć wymarzonym stylem życia modelki i gwiazdy Internetu. Oczywiście teraz jest to niemożliwe, ale ma nadzieję, że szybko wróci do dawnego stylu życia.

 

Dunka kocha aktywność fizyczną od najmłodszych lat. Już jako 15-latka pokochała trening siłowy, bo denerwowały ją komentarze, że jest za chuda. Trenuje 6 razy w tygodniu. Najczęściej jest to trening FBW z dużą ilością powtórzeń, a po treningu robi cardio. Tak jak w przypadku każdej modelki fitness, Bella również stara się jeść “czysto” i zdrowo.

Jej dieta jest zbilansowana i nie ogranicza żadnego z makroskładników. Nie zgadza się z tym, aby ograniczać węglowodany czy tłuszcze, a wręcz należy je spożywać, oczywiście z umiarem i z dobrych źródeł. Chociaż Bella jest młoda i nie ma oszałamiającej ilości followersów, to na jej profilu znajdziecie ciekawe propozycje ćwiczeń i inspiracje kulinarne.

Komentarze (4)
lodzianin1

Sympatyczna

4
domosos

Z twarzy nawet przesympatyczna, taka młodziutka niewinna .

1
anubis84

Przemian mzoe i jest, ale wg mnie wczesniej też dobrze wyglądała.

0
skorupski

WW końcu jakaś normalna dziewczyna, obie wersje fajne przed i po treningach.

1