India Paulino jest supergwiazdą w świecie IFBB Pro, zdobywając swą sławę podczas konkursu NPC Ft. Lauderdale Cup w 2010 roku, gdzie wygrała kategorię debiutancką. W 2011 r. zdobyła już kartę PRO, a na swoim drugim profesjonalnym występie podczas IFBB Jacksonville Pro, Paulino zajęła drugie miejsce i zakwalifikowała się do prestiżowego konkursu Bikini Olympia, gdzie zajęła 6. miejsce. Na kolejnych zawodach w których India brała udział, nie spadła już poniżej trzeciego miejsca - a w wiekszosci zajmowała najwyższą lokatę. W sumie 3 razy wygrała na zawodach Arnold Classic oraz 15 razy na innych zawodach IFBB Pro.

30 letnia zawodniczka Bikini Fitness dwa tygodnie temu została mamą! Synek Breton przyszedł na świat trochę za wcześnie i musiał zostać jeszcze w szpitalu. Udało się jednak przed świętami opuścić szpital i cała rodzina jest już w domu. Widać, że India niesamowicie cieszy się z faktu, że została mamą i doskonale czuje się w nowej roli. Serdecznie gratulujemy! Zobaczcie jak wyglądała India Paulino przed zajściem w ciążę. Z pewnością szybko wróci do formy.

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (0)